"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
20. okt 2009

ahojte 😉
no Bubulik tak to mas doma fakt hrdinu 😵 super super 😵
Alli ze vyslala deti s babkou do parku, to ja mozem len snivat 😝
idem robit papat, zatial sa majte kraasne 😉

allisia
autor
20. okt 2009

Lily ja som doteraz tiez o tom iba snivala ale ked sme uz tu tak to musim vyuzit, ked bola natalka u svokry tak som chodila ja von, to len vynimocne su s babkou lebo potrebujem napisat seminarku na sobotu 😝

obed uz mam uvareny 😵

lilyk
20. okt 2009

Alli k nam ked pridu mne aj svokra povie ze ich zoberie von ale ja strachoprd musim ist s nimi 😀 ale uz som pokrocila, Majka uz pustim..Tominka este nie 😀

allisia
autor
20. okt 2009

Lily neboj raz to zvladnes len musis vela trenovat 😀 😀 😀

lilyk
20. okt 2009

teraz som dala Maju do postele, Tomino tu vykrikuje, no som zvedava ci zaspi 😝 ...ja by som asi bola radsej keby nespavali vobec 😀

sjuzi
20. okt 2009

Tak moje dieťa už 3tí deň nie a nie cez obed zaspať... teda vo zvyčajnej hodine... A to sme boli dnes aj plávať aj v Tescu pobehal a zvyčajne zaspával už v aute po takomto rušnom predpoludní... 😕 Ale asi je už prehodený na zimný čas, lebo aj večer sa mu nejako veľmi nechce... 😒

sjuzi
20. okt 2009

Inak varila som dnes falošný guláš (s párkami) a Miško si do toho drobil chleba. Po spánku ideme do MC na tanečný krúžok, tak som zvedavá, že čo to... 😕 😵

sjuzi
20. okt 2009

A idem dať kafe a idem preč, keď ste také... 😝

z.lienka
20. okt 2009

Ahojte
Môj Bruno tiež vymýšľa s obedným spaním už tretí deň. Povie maminka, ja už som "fap" teda v preklade chlap. Je to hrôza ako sa ten malý krpec snaží "prečúrať" vlastnú mamu. 😀

lilyk
20. okt 2009

Sjuzi a nieje to tym ze nema dudku?
ja si idem tiez kafe spravit 😉

sjuzi
20. okt 2009

Lily nie... lebo dudku nemá už mesiac a od prvého momentu bez nej to bolo oki. Ráno pritom spinká dobre, aj do 7mej... Ale dúfam, že je to len tým, že cez víkend, v sobotu sme boli u jednej babky, v nedeľu u druhej mal totálne dovrzaný režim. Tak dúfam, že len sa musíme zase dostať tam, kde sme boli... 😉

lilyk
20. okt 2009

inak v mojom okoli su 3 chlapci, tiez nahoda junovcatka 2007 a uz nespavaju cez den 😝

sjuzi
20. okt 2009

Už spí asi hodinu... o takú 3/4 hodku ho budím, nech stihneme ten taneček... 😉

sjuzi
20. okt 2009

Btw. Bubulik, ty máš ale chlopa, no paráda, aspoň si môžeš byť istá, že keď sa bude dačo diať (teda, aby sa ale radšej nedialo), tak sa na neho môžeš spoľahnúť! 😵

allisia
autor
20. okt 2009

Dobry vecer 🙂

allisia
autor
20. okt 2009

nikde nikoho tak ja idem spat, bru noc 😵

lilyk
20. okt 2009

dobruuu 🙂

sstefi
20. okt 2009

ešte tu niekoho najdem, nech sa vyplačem? ☹

allisia
autor
20. okt 2009

sstefi co sa stalo???? 😨

sstefi
20. okt 2009

asi pre začiatok napišem ip, nechcem to moc zverejnovať

allisia
autor
20. okt 2009

jasne, napis

sstefi
20. okt 2009

uz 😝

allisia
autor
20. okt 2009

idem kuk

bubble777
21. okt 2009

Dobré ránko 😉 U nás samá hmla alebo prší, už mi to lezie na nervy 😉 bubulik , tak ty máš veru správneho chlapa 😵

bubble777
21. okt 2009

Akurát si dávam kávičku a Emka pozerá rozprávky, ale to len jedným očkom popri svojich aktivitách 😝 😀

lilyk
21. okt 2009

caute 😉 tak dnes som vybuchla hned rano, chudak Majulo som nanho nakricala, zase zacal do Tomina hadzat hracky, zas ma ciary po tvari a este aj na oboci od hraciek 😖 a zavrsil to tym ze Maju hodil dudel na zem, Tomik ho dal do pusy a dovracal sa 😒 MM mi povedal nech sa idem dat vysetrit na psychiatriu, tak som mu povedala ze rovno idem do blazninca ze vysetrenie nepotrebujem 😀
ale ked ja uz fakt stracam trpezlivost ako stale 100 krat za den opakujem nehadz, nebuchaj 😝
pijem kafe a asi ak sa bude dat pozriem Odsudene.

sjuzi
21. okt 2009

Ahojte... ani neviem, čo mám napísať... 😒

sjuzi
21. okt 2009

Lily, to s tou psychiatriou ti verím... 😅 Oni sa snažia byť už takí vyčúraní...
U nás teraz momentálne pomáha Ježiško (doniesli sme katalóg z Dráčika), tak keď fakt si neviem rady, tak idem volať Ježiškovi, že nech nenosí žiadneho Tomáša na Vianoce... (Miško má vybratú železnicu a chodíme ju pravidelne kontrolovať do obchodu). 😉

sjuzi
21. okt 2009

Kde ste ženušky? ☹ Ja už dok(a)ukala aj odsúdené... 😅 😉

sjuzi
21. okt 2009

No nič, idem upratovať... bye 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre