"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

janada
21. okt 2009

čaute,baby je normálne,že po gynek.vyš. krvácam?Bola som na preventívke,mám aj akúsi mykozu čo som v živote nemala a dostala som papier na mamografiu,že mám vzhladom k môjmu vysokému veku už nárok. 😒 V nedelu mi končí mladosť ☹ No neviem kedy sa objednám vzhladom k výsledkom mojej švagrinej a kolegyne z práce.Ja rada strkám hlavu do piesku 😒 🙂

lilyk
21. okt 2009

janada to sa stava hlavne ked gynekolog nieje moc opatrny 😖 ..ja som napr.mykozu mavala casto ked som sa kupala v bazene.....teraz po tehu uz ani nie...to si vyliecis raz dva 😉 a na mamo by som sla...radsej skor vediet ako neskoro 😉

zuzidr
21. okt 2009

Ahojte,je mi lúto že cez den nemôžem a večer nestíham 😠

Emmka je už zdravá,od dnes v škôlke,ja stále v robote 😕 včera sme boli obývačku objednať,behom 3týždnov by mala byť 😀

pekný večer vám želám 😀

bubble777
22. okt 2009

Dobré ránko 😉 Nikde nikoho 😕 to všetky ešte spíte, alebo sa vám nič nechce tam ako mne 😝

bubble777
22. okt 2009

Vonku zase pršííííí....ja tak neznášam to počasie, chcem jar, alebo letooooooooooooooooooooo..............

bubulik
22. okt 2009

U nas je krasne slniecko od rana. Pred pol hodkou som vsetkych vyhodila von a teraz konecne upratujem. Poobede odchadzame k nasim a zajtra mame znovu pomenovanie maleho. Dufam, ze tento krat to vyjde a nikto nezomrie. 😢
Inak vsetk mam zabezbecene. Nebudem robit nic len sa pojdem ocesat a budem sa umievat. profi foto, profi obed, profi torta 😀 😀 😀
Asi tam budeme do nedele alebo pondelku.
Super, ze Emka je uz zdrava, nech Vas choroby obchadzaju velky oblukom. 😀 😀 😀

lilyk
22. okt 2009

caute 😉
prave sme vsetci dojedli cesnakovu, akurat ze ma az teraz napadlo ze Tomino este nemal cesnak tak dufam ze neni alergicky 😨
Zuzidr ma niekto vaicej hlasov ako vy?...aby som vedela ako casto mam stale posielat hlasy 😀
Bubulik ty mas paradne datumy deti v pase, 2r 3 m a 3m a 2t 🙂

bubulik
22. okt 2009

Lily, robim co mozem 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
22. okt 2009

Tak, my sme pred 15 min len zaspali, teda krpec... hovorím, má posunutý čas... no ale neva, aspoň budem mať po starosti...
Dnes som robila o5 parené buchty, lebo som potrebovala minúť kvasnice... mňam, tak sme sa napchali.
A hráškovú polievku s krupicovými haluštičkami... 😉
A super dnes bolo vonku doobeda, sme sa vybláznili, nech tá zima ešte ide dakde... a vrátiť sa môže až tak v decembri... 😉

sjuzi
22. okt 2009

Kde je pani Bubaczikova, lebo šak na fcbk chodí furt hrať tie somariny... 😒 ☹ Takto sa vypariť...

janada
22. okt 2009

ahojte,tak mne po dlhom čase dieťa zaspalo poobede 😕 Síce až o pol druhej,ale už bola jak čert.Dnes vstávala skoro,už o ôsmej a včera spala až do pol desiatej,potom cze obed nespí a večer sa nevie zmestiť do kože.Dmes bol s ňou mm v mc tak sa viac unavila 😉

Ja by som velmi chcela keby v tomto veku zostala tak zo 10 rokov,najzlatšie obdobie 😵 😵 😵

Dodatočne sa pripájam ku gratuláciám malému Tomáškovi k prvému rôčku 😵 😵 😵

sjuzi
22. okt 2009

Jeeeejda, vidíš jaká som... som chcela tiež dodatočne Tomáškovi poslať božtek k 1ke... Taaaaaaaaaak hrozne to uletelo, že až... 😉

sjuzi
22. okt 2009

Janada máš pravdu, tento vek nemá chybu... Ešte sú to také malé kuriatka, no pritom samostatní "ľudia"... hehe 😀

allisia
autor
22. okt 2009

Dobru noc 😀

lilyk
22. okt 2009

dakujeme 😵
este zahlasujem za Emusku a idem "dobruuuuuuuuuuuuu" 😀

janada
23. okt 2009

dobré ránko,no tu to teda žije 😠 🙂

Domča práve pije kakauko a pôjdeme do obchodu.Idem robiť brokolicovú polievku a dukátové buchtičky 🙂 A chystám sa upratovať,včera po nočnej sa mi nič nechcelo a cez víkend robím 😖

lilyk
23. okt 2009

ahojte 😉
my sme boli konecne ockovani, aj ked nemam moc dobry pocit, boli tam 3 chore deticky 😖 no uvidime co sa z toho vykluje. Deti som nakrmila a ja nemam co do ust 😀 neva budem si predstavovat ze papam 😀
idem rychle kuk odsudene 😉

sjuzi
23. okt 2009

Zdravim vospolok, tu to zavru raz isto... 😒 😅

zuzidr
23. okt 2009

Ahojte,jááj konečne je piatok 😀

zajtra mám doobeda školu,a poobede chceme ísť upraviť hroby
😅

potom zaveziem o 18tej MM na stretávku a večer by som mala ísť s kamoškou na kafe,no ale to ešte uvidím ako malá zaspí a tak....

a v nedelu ideme gratulovať synovcovi 😀 som mu kúpila dnes velkú tatrovku,malé autíčko,tanierik,lyžičku a pohárik a ešte lampu do izby a zajtra možno ešte niečo na oblečko v tescu vyberem 😀

bubble777
25. okt 2009

Dobré ránko 😉 U nás konečne vidieť aj slniečko 😵 tak sa teším 🙂

...no, ale teda , že od piatku tu nikto nebol, tak to sa mi ani veriť nechce 😕 😒

lilyk
25. okt 2009

zdraviiiim 😀
aj k nam zavitalo slniecko 😵
baby chcem sa spytat idete na zimu davat vigantol ci uz nie? lebo u mojej byvalej dr bolo na nastenke vycapene ze ano az do puberty a pytala som sa nasej novej a ona ze uz nie, tak ma to tak zaujalo co vase dr 😅

sjuzi
25. okt 2009

Čafte čafte, tak my sme došli práve od svokrovcov (svekruša mala narodky), tak som rada, že sme už doma, mm šiel do ba na fucik tým fanúšickým vlakom, tak vymýšľam práve, čo pôjdem robiť s Miškom do večera... 😅

Lily, ja Vigantol už dávno nedávam... 😕

lilyk
25. okt 2009

Sjuzi mna to napadlo len preto ze som ho teraz brala pre Tomaska, ja som Majkovi naposledy davala V. minulu zimu a potom uz nie 😉

bubble777
26. okt 2009

Dobré "povíkendové" ránko 😉 My vyspinkané 😵 teda ja by som si ešte pospala, ale to už len tak z leňošenia 😀

bubble777
26. okt 2009

lily, ani ja vigantol už nedávam... 😝

lilyk
26. okt 2009

ahojte 😉
dnes ideme s Tominkom na privitanie do zivota 😀 ja som nas zabudla minuly rok prihlasit a kedze sa dava 100euro tak si to nemozem nechat ujst 😀

bubble777
26. okt 2009

fíha, lily, no to je jasné, že to nemôžeš nechať tak....ale ináč to všade také je 😕, lebo ešte keď sa Emi narodila, tak ste aj tu viaceré písali, ale u nás som o ničom takom nepočula...akurát tak si pamätám ako sme zo škôlky privítavali detičky na MNV 😝 😀

lilyk
26. okt 2009

no v BA je vsade, ale robia sa rozdieli, napr. v inej casti mesta sa dava 166 a u nas 100....ale aj stovecka potesi,tak sa nadtym nezamyslam 😀

natal
26. okt 2009

Ahojte 🙂
hm tak to potesi taky prispevok, to si fakt nemozes nechat ujst 🙂 Ked sa mi mala narodila, pytala som sa starostky, ale odpoved bola, ze nie a ani neplanuju 😝 😅

Ja mam malu zase choru. V noci zacala smoklit a uz sme nespali. Rano som na rychlo volala mamu, zrusila kvoli tomu rehabilitacie 😖 To je take blbe. Ale volno si teraz nemozem zobrat. Ach jaj. ☹

lilyk
26. okt 2009

Naty to je mi luto, samozrejme ze aj Tanicky 😢 a nebude fakt lepsie vybavit nejaku opatrovatelku? ja som sa rozhodla ze ked mi nahodou na buduci rok Majka do skolky zoberu dam ho len doobeda a spat uz bude doma...bavila som sa s mojou opatrovatelkou a vravela mi ze jej vnuk bol tiez stale chory az to museli riesit takto a ze potom bol menej casto chory 😖 a ze nie vzdy dieta ochorie od deti, ucitelky vobec nedavaju pozor ci deti chodia dobre oblecene ci su neni spotene, na serbloch sedia peknu dobu, cize prechladnu, ked idu von vobec ich neprezlecu, idu v tom co boli atd atd.....och..... 😠
a inak mi minule dr vravela ze tie choroby ako sa vravi ze si deti musia nimi prejst, ze to neni az taka pravda, dietatu sa imunita vyvija a zlepsuje kazdym rokom a aj preto deti 5 rocne su uz neni tak casto chore ako 3 rocne a inak som to citala aj v Mama a ja alebo nejaky casak o detoch...nie kazde dieta je zrele ist do skolky v 3 rokoch co sa tyka zdravia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre