"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
sstefi
4. nov 2009
madam už spí, tato dočital rozpravku 🙂
sstefi
4. nov 2009
oki, tak som pokecala, už možem ist.

zuzka 76, to sem už vobecky vobec ani nekuk? 😞 =-)
sstefi
4. nov 2009
a ešte sa musim priznať že z tej pras. chripky na ukrajine je mi dost nevolno a bojim bojim, vobec ale vobec nam teraz a ani nikdy nič podobne nechyba :-| :-S 😞
sstefi
4. nov 2009
zase sa mi babre net ]-( ]-(
lilyk
5. nov 2009
dobre ranko 🙂
no sstefi tak by si mala navstivit kazde junovcatko,dokonca zimy to zmaknes a potom sa mozte vratit spat ked bude po chripke 😃
ta tma je desna, Maju povie ze chce ist von, potom kukne do okna a vzapati povie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😃
Alli u nas puzzle tiez Majko rad sklada, lenze pride Demolition man Tom 😃 a je to tam kde to bolo :-p
bubble777
5. nov 2009
Dobré ránko 😉
Dnes sme hore od šiestej =-) akosi každý deň vstáva Emka skôr a skôr....čoskoro budeme vstávať o piatej :-p

Ináč u nás prší ]-( zas budeme tvrdnúť doma 😞
bubble777
5. nov 2009
a neviem čo variť, tak dajte nejaké nápady.... x-)
bubulik
5. nov 2009
Ahojte, my sme dnes doma sami, MM je v praci. Vonku aj u nas poprcha, ale aj tak budem musiet ist s nimi von, lebo Hanka bude strasna ked budeme len doma. Dufam, ze okolo obeda prsat nebude.
Ja som varila vcera. Gulasovo kapustovu polievku a zapekany karfioll a varene zemiaky. MM dostal chut na syrove kolaciky,tak som zamiesila cesto a robila som tvarovohe pre neho, hole pre Hanku a skoricove pre mna.
bubulik
5. nov 2009
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15606
toto je ta polievka, uz som ju robila viac krat a vzdy mala uspech
sstefi
5. nov 2009
bré ráno 🙂
sstefi
5. nov 2009
tu leje už od večera ]-( 8-(
sstefi
5. nov 2009
brdo, teraz kukam kolko mám príspevkov na konovi a zírám =-) :-N 😃
sstefi
5. nov 2009
alli máš úžasnú new foto v pase x-) 🙂
bubble777
5. nov 2009
tak už som urobila, hrachovú polievočku, budi aj tá čo si hodila link vyzerá byť dobrá, vyskúšam nabudúce 😉

sstefi, tak som pozrela to závratné číslo tvojich príspevkov, uff, ti poviem až hlava sa mi zatočila 😃 😃 😃 , ale tuším je tu takých viacej čo majú toľko príspevkov...
allisiaautor
5. nov 2009
cafte 🙂

sstefi dik x-)

ja som varila slepaciu a cinu s ryzou a ideme papat 😉
sstefi
5. nov 2009
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19122
ja som varila toto ešte som tam supla masovy bujon a je fantastishn. bujony zvyčajne nepouživam, ale teraz ma to tak napadlo. ale už som od veci :-p 😃
sstefi
5. nov 2009
hej bubble, až sa hanbim, že kedy som to stihala :-N 😃 😃
sstefi
5. nov 2009
joj a na druhy chod mame od včera maso s tarhonou, to len tak pre inspiration 😎
sstefi
5. nov 2009
a zabudla som ešte oznamiť, že madam Ivka spí už celých 20minút. po týždni :-p ale nebolo tojednoduché, ale už sa to nedalo vydržať, len reve piští a nevie prečo :-N
allisiaautor
5. nov 2009
deti najedene a spia 🙂

mmm kapustovu polievku by som si aj dala, vitaminky treba, len kapustu nam treba kupit

baby viete mi poradit aka priloha sa dava k pecenemu kolenu, chcem cez vikend urobit len neviem co k tomu :-p

sstefi super ze Ivka nabehla na spanok 🙂
sstefi
5. nov 2009
no alli, že nabehla to ešte neviem, pochybujem, že zajtra sa to opat podarí :-N :-p 😃
sstefi
5. nov 2009
alli skus hodit do googlu, alebo kuk na mmb, čo sa k tomu hodí. netušim :-N
sstefi
5. nov 2009
som teraz mrkla, aj mne tam pasuje najviac chlieb, a ten odporucaju vsade, prip. pečene zemiaky 🙂
allisiaautor
5. nov 2009
sstefi hadam aj hej

no mne sa krpusik zobudil a vzdycha v posteli :-N tak musim ist, ach jo
sstefi
5. nov 2009
no škoda, a ja že pokecame. tak mu posielam veeeelke cmuky x-) 🙂
sstefi
5. nov 2009
mojej ivke nejak padaju vlasy =-)
skor padaju v takych chumačoch, resp. tka cca 10-15 vlasov naraz. občas objavim taky chumáč len tak, v kresle alebo na zemi =-)
ked ju napr.češem, tak vtedy moc nepadaju ale tie chumače...
nestretli ste sa s takym niečim? :-N
allisiaautor
5. nov 2009
sstefi uz som tu, maly sa rozhodol ze sa vyvali mne na kolenach a bude pozerat telku 😃 a dakuje za cmuuuky ale neposle naspat lebo je zasopleny a nechce aby si bola chorucka 😃

no Natalka ma riadne huste vlasy a nepadaju, ona ma sukromneho preriedovaca menom Oliver 😃 😃 :-p takze s tym ti neporadim, nechyba Ivuske nejaky vitamin? =-)
sstefi
5. nov 2009
😃 že sukr. preriedovač 😃 😃 😃
sstefi
5. nov 2009
neviem, ona ovocie celkom rada a často, sirup na imunitu sme brali, ale neviem, či to obsahuje aj vitaminy, prave sme ho včera dopili, tak asi pojdeme niečo kupit, len ked všetky tie cukrikove vitaminy(martankovia a pod.) su od 3 rokov. ona sice vahu a vysku na to ma, ale nerada take davam :-p
allisiaautor
5. nov 2009
ale mozno sa jej len zahustuju vlasky a vypadavaju take co mala este od babatka

my tiez pijeme sirupcek a chcela som nejake cukrikove namiesto normalnych cukrikov ked si vypyta lebo nejak prestala papat ovocie a zeleninu :-p