"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

allisia
autor
5. nov 2009

maly sa mi tu hada so zipsom od mikiny, no mala by si ho vidiet ako mu nieco vykecava furt a zips nic 😀

bubble777
5. nov 2009

no musím si aj ja doniesť kapustu od našich a urobiť niečo z nej, lebo my kapustičku radi a presne tak vitamínky treaba 😵

a aký sirupček ste dávali, ja som kúpila imuno-glukán, Emka síce papá dosť ovocia aj zeleniny, ale zrejme to nestačí 😒

allisia
autor
5. nov 2009

a uz sa aj Natalka zobudila tak mam definitivne zatrubene na odchod 😝

allisia
autor
5. nov 2009

bubble my mame Cebion 😉

sstefi
5. nov 2009

tak to by fakt mohli trošku zhustnúť 😅

zase mi blbne net 😠 😠 😠

sstefi
5. nov 2009

bubble, my sme dobrali ten imuno glukan , cebion davame len občas. napr. dnes, nakolko sa velmi bojim tej chripky 😒

bubble777
5. nov 2009

aj Emke by mohli troška zhustnúť, ale keď sme ju dali ostrihať, tak aspoň sa zbavila tým jemných vláskoch na konci...

bubble777
5. nov 2009

sstefi, neprivolávaj nič 😠 ináč kámoška bola asi pred týždňom na Ukrajine a potom bola u nás....tak dúfam, že nič také sem neprivliekla 😠 no vtedy, ešte tam nič nebolo, alebo aspoň o tom nehovorili

allisia
autor
5. nov 2009

my sme boli dnes u dokiny a ta bola cely vysresovana vraj na kramaroch zomrelo nejake dieta na tu chripku a furt niekam telefonovala a bola dost nervna 😝

allisia
autor
5. nov 2009

inak vam napisem perlu mojho dietata: dnes rano neposluchala a som jej opakovala asi 50x ze si ma obut papuce a som zvysila hlas potom a ona mi hovori ze "nebud podadena" (podrazdena) - to asi pocula od mm ked mi to vravel no ja som skoro umrela od smiech ked som to pocula 😀 😀

allisia
autor
5. nov 2009

ked to takto pojde dalej tak ma posle niekam za chvilu 😝 😀

allisia
autor
5. nov 2009

tak ja idem 😠

bubble777
5. nov 2009

alli, tak to takých "perličiek" je u nás viac...niekedy žasnem, o čom ona točí..... 😝 😀

sstefi
5. nov 2009

dobrý večer, poobede mi skapal net, a ani teraz to neni bohviečo 😒
boli sme kuk u babky aj nejake drobnosti pokupit, bo v chladničke už prievan bol 😝

ivka spala poobede hodku a pol, no lepšie ako nič. ale teraz už zase bola upištana, tak už je v postielke a tato jej čita rozpravku. inak chce vždy len "o vlkovi,ktoremu daju kamene do brucha" (o kozliatkach) 😵 😀 😀

sstefi
5. nov 2009

alli, dobrééé. aj mne niekedy rozum zastane, odkial to dieta berie tie kecy, ale sranda je znich poriadna 😵 😀 😀

sstefi
5. nov 2009

napr. som je zvykla hovorit, ked robi nejake krkolomne kusky, že nerob to, lebo sa prizabiješ.

no a teraz ked si niečo zmyslí, že ide robit, tak povie: "Idem sa zabit!" 😅 kym som na to prišla, odkial to má, že to ma z toho mojho prizabijes sa, tak mi bolo až nevolno, ked to povedala, nechapala som odkial to ma, nakolko taketo reči nepoužívame 😝 😀

sstefi
5. nov 2009

a u babky už chodil mikulaš, ivke doniesol krasny sveter, šal a čiapku. 😵 to sa babka vyhovorila, že to už mikulaš, len do mikulaša ešte mesiac, dovtedy ešte aspon 12x bude niečo davať, že ale že toto už fakt na mikulaša 😀 😀 pozname 😵 😀

allisia
autor
6. nov 2009

Dobre rano 😀 ja tu stale sedim nad seminarkou ale uz to balim a padam do postele

no sstefi Ivuska tiez pekne perli, by som odpadla keby mi zahlasila ze sa ide zabit 😅

takze bru noc 😵

allisia
autor
6. nov 2009

vstavajte spachtosi 😀 😀

my uz fungujeme, pracka perie, Natalka ranajkuje, Oliverko ozuzlava penove puzzle a ja idem varit 🙂

vonku je hnusne tak zase nikam nejdeme 😝

lilyk
6. nov 2009

dobre ranko 😉
Alli to fungujes urcite na nejake duracelky 😀 😉
u nas skaredo, mrholi, hmla vsade okolo..ale je mi to fuk pokial sme zdraviiii(klop,klop) 😀 🙂
zajtra si idem dat nafarbit hlavu tak dufam ze sa budem tesit z vytvoru lebo naposledy som to mala s melirom a hruuuuza je slabe slovo 😝

allisia
autor
6. nov 2009

Lily ja mam perpetum mobile 😀 😀
aj ja by som potrebovala nafarbit hlavu ale nie je kedy 😝 tak si to uzi 😉 ja idem zajtra do školy 😒

este furt mame vsetci sople tak ani von nemozeme ist ale poobede pojdeme na nakupy lebo nam chyba zeleninka tak sa trochen vyvetrame

natal
6. nov 2009

Ahojte 🙂
Ja som dnes v praci. Vcera ani predvcerom som nebola. V stredu sme boli na krv na plucnom a bolo to hroznee 😢 Pol hodinu jej brala krv. Najprv z jednej rucky potom z druhej. Mala sa mykala, plakala, potom mi dostala hysak, bolo to strasne. Normalne som dostala svalovku v lytkach z toho, ako som sa snazila ju udrzat. Ked sme vysli von, som sa klepala jak osika. Vcera sme boli na ORL a tak zas na plucnom. Konecne jej dali ATB a uz aj vidim vysledky. Konecne v noci nekaslala ani sa nepogrckala aj tych soplikov je menej.
Teraz ochorel mm, ani nechce ist domov, co sa boji, zeby nas nenakazil. Normalne mam nervy. Dva tyzdne nebol doma, mali sme ist nieco surne vybavit a treba aj prezut auto 😠 Ja viem,ze za to nemoze ze ochorel, ale nervy mam strasne. Mala ho kazdy den spomina a teraz zas pojde na dva tyzdne prec. Na vsetko som sama, vecne beriem volno z prace, pritom som ho niekolkokrat prosila, aby si vzal volno tento tyzden, ze nemozem brat tolko volna. 😠 Mam toho akurat tak dost. Vsetko je na mojej hlave.

lilyk
6. nov 2009

Naty to odoberanie krvi sme si zazili aj my, prave ked som dala Maju do skolky a ochorel, mne to pripadalo ako cela vecnost, a este mi dr povedala vsak nech place aspon mu pojde lepsie krv a este dodala co tam placem s nim😖
no drzim palce nech ste coskoro zdravucky 😉
ja asi len vybehnem s Tominom do Kauflandu, u nas stale mrholi otrasne pocko 😝

natal
6. nov 2009

dakujem lilyk, ja uz dufam, ze konecne vyzdravie.

zuzidr
6. nov 2009

Ahojt,etak dr. nám dala len sirupy a že zatial to nebudeme siliť s ATB 😅 ona sa doteraz držala,a to boli deti dosť choré ale pred dvomi týždnami mala sople a odvtedy jej neprešli a teraz sa tak zahlienila až z toho vracala 😅

zobrala som si pol dna volno,uvarila som šošovicovú polievku s párkom a kuracie stehná na kapuste 😀

janada
6. nov 2009

ahojte,tak mne už malá spí od šiestej,lebo samozrejme dnes nespala,to zas bude noc 😠

ste hovorili o hláškach,malá minule jedla orechy,pozerali sme na nu ja,babka a dedko a ona nám hovorí ´to tumíte"/čumíte/ 😀 tak sa prihovárame psovi ked na nás čumí ked jeme 😀 p sovi nadala do pottých debivov,tiež to počula bohužial od nás/sa hanbím/ 😔 a v telke počula slovo idiot,tak to nadšene opakovala

a tiež rada pozerá upeutau/superstar/

janada
6. nov 2009

a jak klame,bola u babky,tak som sa jej pýtala či tam aj spinkala,tak vehementne hovorí,že ano.Hovorím,tak idem zavolať babke a ona že niééé 😀

janada
6. nov 2009

a všetkým chorým želám skoré uzdravenie,natal máš to naozaj tažké

andy.a
6. nov 2009

čaute ,krásny večer želáme 😎 😎 😎

maródom malým aj veľkým skoré uzdravenie 😉
Naty,no naozaj sila 🙄 😒 nemala si radšej ešte ostať na MD ?? 😕 😖 😒

Janada,"Ceská supelstal " aj u nás frčí..a "Adonna"../Madonna/,pozerávame teraz DVD výberovku Celebration 😝 a krpatá už vie,aká pesnička nasleduje...len kričí,že "mami,ide Oug "../Vouge 😀 😀 😀 / a pod...a rada tancuje,dnes s ňou musel malý tancovať,keď došiel z MŠ 😀 😀 😝

orechy u nás nehrozia,s tým by sa buď zadrhla alebo dovracala 😕 😒 stále sme na kašovitej strave,sm tam si vypýta nejaké ovocie,plátok salámu,šunky,kúsok chleba,ale moc tomu nedá 🙄 😒

nedali ste nikto očkovať proti chrípke ?? už som sa na to pýtala,ale nikto neodpovedal 😕 😝 😖

andy.a
6. nov 2009

jáj,a Mamacat gratulácia k pôrodu 🙂 😵 😵 nech sú všetci zdraví a Leo nech je také dobré bábätko,ako bola Jasminka 😵 😵 😅 a hoooodne mliečka 🙂 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre