"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
6. nov 2009

a teraz je len Anett tehu ?? 😕 😕 😕
nikto iný ?? 😕 😕 😕

lilyk
6. nov 2009

Andy ja som nedala, ale na buduci rok ked mi nahodou Majula zoberu do skolky urcite dam.
hlasky su super 😀 u nas zatial ziadne 😒

andy.a
6. nov 2009

Lily,ja som tiež dala malého kvôli MŠ/dávam od 3 rokov/ a malú kvôli tomu,že to vždy od neho chytí 😒 tá to má v 2 dávkach 😕

neboj,aj hlášky budú 😉 🙂

lilyk
6. nov 2009

jasne...ja by som spravila to iste 😉
idem sa osprchovat...Tomik sa zda ze uz spi, doteraz skoro pol hodku vyhadzoval dudky z postele..bohovska zabavka 😀

sstefi
6. nov 2009

dobrý večer,
andy ja nedavam očkovať, ani ja som zatial nikdy nebola(proti chripke myslím), nemam to v plane.

Aj naša večne tancuje, furt je spotená jak kon. a dala som jej šaty, čo su jej trošku velke, ale ona sa im teší, že vyzerám ako emesta(nevesta), tak tancuje večne v nich 😵 😀 😀

A tie vianočné reklamy, t com, tak sa za nimi ide zabit, v kuchyni zoskočí zo svojej stoličky, a uteká sledovať, ked ju začuje.

Píšem v jednom prispevku čo najviac, lebo net sa nam ešte furt babre, tak ked neodošle, nech penim ešte viac. 😠 😝

Počasie aj tu na figu, cez den celkom ušlo, ani zima moc nie je, len teraz k večeru zase začalo pršať 🙄

Natal, ako vždy klobuk dole, ako to zvladaš.Dufam, že Taničke tá choroba konečne prejde a da vam pokoj dlho dlho

janada
6. nov 2009

,mladá je vyspatá,tancuje na minitalent a varí nám kávu,asi aaby sme s nou vydržali 😀

ja očkovat nedávam nikoho

janada
6. nov 2009

mám petin notebook,tak neviem na tom písat 😒 😒

sjuzi
6. nov 2009

Dobrý večer, ozývam sa od našich, mm išiel na schôdzu do Terchovej, zajtra príde za nami. Bohužiaľ som teraz k večeru zistila, že Miško má nejakú teplú hlávku a šup ho 38,5 😒, tak sa už teším na "super" noc... 😝
Dala som mu jednu dávku Nurofenu a spinkať, no som zvedavá...

Tiež rozmýšľam, že sa dám zaočkovať proti chrípke... lebo ja vždy všetko chytám a bojím... 😝 Ale neviem prečo, bojím sa dať zaočkovať Miška... 😲

sjuzi
6. nov 2009

A zdravím Andynku... málo sem chodíš drahá, viem, že asi robotky ako na kostole a doma potom asi tiež... 😉

Ja som inak nejaká zmordovaná z tejto divnej jesene... už o 20tej odpadávam, tá tma ma vyšťavuje... 😝

Tehotná furt nejsom (to pre Andy) a kvôli chrípke sa už aj budem báť... 😝

sjuzi
6. nov 2009

Aj Miško letí na reklame: Ajoj Tituš... toj Maťo... 😀 😀

sjuzi
6. nov 2009

Ešte som chcela napísať Alli, že obdivujem, ako jej tá vrtula funguje... ty brďo... 😀

andy.a
6. nov 2009

tiež som pozerala ako puk,že Alli tu bola nejako 3:48 a potom ráno prvá 😀 😀 😝

Sju,tiež by som Miška nedávala očkovať,pokiaľ nebude v kolektíve 😉

dúfam,že Miškovi nič nebude a teplota mu rýchlo prejde 😕 😉

allisia
autor
6. nov 2009

bry vecer,
juj baby ti nie ze vrtula, to som flakala seminarky tak teraz som musela dobiehat zameskane lebo mam deathline 😝 😀 inak sa mi nic nechce a nic nestiham 😀 😀 a zajtra mam zase skolu 😝
inak dosla mi dnes sms z autoskoly ze 23.11 mam skusky 🙄 nie zeby som jazdy skoncila pred troma tyzdnami ale sak co uz

my nastastie neteplotkujeme len soplime a mne to uz prechadza len na hlase este pocut le decka to este drzi.

Naty mrzi ma ze to mas take tazke, moj chlap je tiez viac prec ako doma tak si pripadam ako slobodna mamicka, sak bol tyzden doma a zas ide prec, teraz pre zmenu do nemecka 🙄 Drzim ti palceky aby sa Tanicka rychlo uzdravila a aby vas ie chorobky tolko netrapili

idem chrapat bo stavam o siestej tak pekne sny aj ked uz vsetci spinkate 😵

sjuzi
7. nov 2009

Dobré ránko. Tak noc bola kľudná. Ako som šla spať o 22. mal 37 a v noci som sa pebrala a bol studený... a teraz ráno normálka... tak neviem. Buď mu ten Nurofen zabral, alebo neviem, čo to za divnú chorobu... No v každom prípade ho dnes budem sledovať...
Mamča šla s dedom do Trenčína, mamina tam má zraz dentálnych hygieničiek každý rok a kadejaké prednášky a tak... som chcela ísť pôvodne s ňou, že ja si pochodím zatiaľ po obchodoch a po meste a na cintorín (mám tam babičku pochovanú)... ale radšej budem s krpcom, šak neviem, ako sa to vyvrbi... 😅

sjuzi
7. nov 2009

Baby, ja vás fakt obdivujem, aj Natal... ja som hrozne šťastná, že mm má (zatiaľ) prácu takú akú má... aj keď on stále vymýšľa, že by už potreboval zmenu a tak...

Ale myslím, že to za to nestojí. Veď kancel má 10 min. peši od domu, pravidelne cez obed chodieva sa napapať domov, aj si stihne občas dať minišlofíka (normálne zhodí oblek a dá si župan a povie mi, že o 15 min. ma zobuď) 😀 😀. A končieva tak o 17tej... Najdlhšie môže byť do 19tej, to im už kódujú budovu... 😀
Kde ja by som o takej práci snívala, keď som robila v Blave a dochádzala... 😕 😅 O 17tej som sa bála odísť, lebo som šla prvá a všetci zazerali, či som si náhodou nevzala pol dňa dovolenky... 😀 😀 😀

sjuzi
7. nov 2009

Ak mi občas vypadne r, tak to preto, lebo dedovi tu na compe nefunguje tlačítko a musím si ho kopírovať... hehee 😀 😀

sjuzi
7. nov 2009

Inak, ak bude Mimi cez deň ok, tak skočíme poobede do Palacu al. Avionu sa pohrať (a potrebujem mu pozreť rukavice a šálik), tak ak budete blaváčky chcieť, môžeme sa stetnúť... 😉 😵

sjuzi
7. nov 2009

No, idem tu spratať a chcem upiecť tvarohovú bábovku a polievku uvariť a neviem, čo ako druhé, mama mi vybrala morčacie maso, tak idem kuk receptos... 😉 Adios... 🙂

sjuzi
7. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5093

je to mňamka, u nás sa po nej len tak zapráši, nestihnem ani pocukrovať... 😀
ešte dávam do toho tmavého škoricu... mmmmmmmmmmmmmmmm

papaaaaaaaaaaaaaaa

lilyk
7. nov 2009

ahojte 😉
joooj Sjuzi to je skoda, my cakame dnes svokrovcov, inak by sme urcite dobehli 😢
a inak som sklamana lepsie povedane smutna, zas mam na hlave farbu aku som nechcela, chcela som o cosi bledsie a zas mam minimalne o nieco tmavsie 😠 ja neviem ale mam asi smolu na kadernicky tuto u nas lebo vzdy idem k inej a je to coraz horsie...asi sa vratim k tej prvej hroznej 😀

natal
7. nov 2009

ahojte 🙂
jaj lilyk si ma pobavila, ze k prvej hroznej 😀 Ja som strasne dlho hladala dobru kadernicku. Aj som nasla, len nejak sme sa minaly v terminoch az som sa dala ostrihat inde 😝 Jaj ta moje ked ma uvidi he he

andy, nemohla som ostat na MD kvoli peniazom 😖 ☹ 🙄 Ale faktom je, ze mi ta jeho robota lezie akurat tak von krkom. Uz by fakt mohol zmenit pracu.

Inak aj u nas fici Ahoj KIkus 😀 Cele to uz vie naspamat. 😅

Ja sa dnes unudim doma. Aj by som sla na nakupy abo co, ale nemam nikoho k malej. A s nou nejdem, bo to nemam sancu daco kupit. Chcela by som si pekne cizmy kupit. Aj stekle, aj take nestekle 😀 Nic skocim v pondelok v ramci obednajsej prestavky.

Malej som uz vybrala darcek na vianoce, urcite jej tym urobim velku radost. Mame doma nieco podobne po synovcovi, ale uz je to polamane a nie je to cele.

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

natal
7. nov 2009

ze minaly 😲 aaaaa minali opravujem

natal
7. nov 2009

andy niekdy som sa nedala zaockovat proti chripke a nedam ani malu. Ja nejak tomu ockovaniu neverim. A pravdou aj je, ze chripku som mala mozno dvakrat taku ze teploty a vsetko.

lilyk
7. nov 2009

my sme s detmi naposledy pri nakupovani skoncili ze Majko v kociku po roku a nieco a Tomik na rukach 😀 Maju cely happy kukal z kocika a Tomik happy na rukach 😀 ...s nimi sa vobec neda nakupovat tak sme to vyriesili tak ze sme isli do detskeho kutika, ostala som s detmi a potom sme sa vymenili a isla som sa popozerat ja 😀

sjuzi
7. nov 2009

Lily, my si pôjdeme tak okolo 17tej pre ocka na vlak.stanicu, potom pôjdeme kuk do Avionu... Tak, ak by ste sa dovtedy svokrovcov "zbavili", tak dobehnite... 😉

sjuzi
7. nov 2009

Miško práve zaspal, musela som mu ale čítať asi 20 min... no ale aspoň si chvíľku oddýchne(m)... 😉

zuzidr
7. nov 2009

Ahojte,dnes som skúšku zvládla za A a mám o 18tej stretávku tak sa idem vychystať 😀 😀

Ahojte 😀

allisia
autor
7. nov 2009

zuzidr gratulujem 😵 aj my sme mali predtermin ale nesla som pisat lebo som sa neucila 😝

Sju skoda ze som nevedela skor o tom Avione, cestou zo skoly by sme dobehli ale uz sme doma povyzliekani a pecem maso a perem a ani sa mi uz nikam nechce 😒

andy.a
7. nov 2009

Zuzi,gratulujem 🙂 😵 super 🙂 😉
a externisti to máte ako skúšky rozložené celý šk.rok,nemáte v zime a v lete skúškové ?? 😕 😅

lilyk
7. nov 2009

Sjuzi teraz odisli 😀
Zuzi gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre