• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
no toto, ja nikdy nemam štastie stretnut sa tu s niekym? :angry:
7. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoda, ze nie su aj okopane, hned by som si ich kupila!!!!!!!
7. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fujta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a inak ahojte :wink:
Tomino mi spi, Majko je s babunou na zahradke+MM a ja oddychujem :grinning:
8. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, snazim sa aspon citat a nestiham prispievat. Kedze sa chodi menej von, Hanka chce vidiet rozpravky a DVD nam nejde, tak to pustam na PC tak velmi cez den nemam cas.Vecer pozriem nieco v telke a padam spat. Dnes je to nejaka vynimka.
Inak sme zdravi, dnes mi bracho doniesol aj zbytok veci z nextu z UK, takze pomaly kompletizujem darceky. :dizzy_face:MM pojde tento tyzden do ZM sam, lebo pojde pomahat brachovi na dom. Tak to uz vobec neviem ako to budeme stihat teda ten pc. Verim, ze vydrzim aj s detmi tolko dni a noci sama. A ze ich nepozabijam, teda hlavne Hanku ked ma riadne vytoci. V utorok idem s Oliverom na poradnu . Som zvedava kolko vazi, ale 68 cku nosi bezne uz asi 1 mesiac. :wink:
8. nov 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som, mala jedla tento tyzden prvy krat varene zemiaky. To som jej od rana nedala nic jest a este som jej 10 min vysvetlovala, ze to su take hranolkove, take iste ako hranolky a stale dookola az som ju presvedcila. :grinning: :grinning: :grinning: Zjedla za svoju malu misku.Tak sa velmi tesim. A dokonca si vcera pytala placku co videla na stole ( rybi prst ) a aj ju zjedla, ja som jej zase nehovorila aka placka to je. :grinning: :grinning: :grinning: Tak aj rybu mame prvy krat za sebou. Hadam sa uz niekedy rozje.
Andy co sa ockovania tyka, tak som sa rozpravala s nasou dr este v lete, ale mi povedala, ze kedze mi deti nechodia do kolektivu, tak podla nej nie. Len sa mam vyhybat vacsim skupinam ludi cez chripku, ale to robime aj bez jej upozornenia. A ze jedine MM , lebo on to moze doniest domov. Ale ten sa zase nechce dat. Takze tak.
A konecne mi moje dieta hocikedy pride povedat, ale ja ta velmi luuuubim. A to doslova bez makcenov na tych slovach :grinning: :grinning: :grinning:
Vzdy som o tom snivala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, kde ste???? :astonished: :astonished: :astonished:
Mna a malu zobudil Oliverko oklo 6 00 hod. Tak neviem ako dnes Hanka vydrzi az do vecera. Poslala som ich na postu, lebo potrebujem poslat balit, co som predala na MMB. A este nech sa poprechadzaju nech tu mam chvilku klud a ticho. Idem robit segedinsky gulas. Ale dnes na obed vysmazim este syr. To sme uz davno nemali a MM to fakt miluje. Tak co narobim :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
hmmm vyprazany syr sme ani my uz davno nemali..dobry napad :wink: ja som chcela robit rezne v cesticku ale zo vcera mi ostalo kura tak som spravila rizoto a mame segedin od svokry tak ten urcite dopapa MM takze len nieco ham ham pojdeme kupit :grinning: lebo mam momentalne umrncaneho Tomina...hruza len ma hlada po byte a ked najde spusti plac...mozno to je zubom ktory vidim uz cez 2 tyzdne a stale nechce ist von...asi sa ma zlakol :grinning:
a vcera mi Tomino zhodil kaktus, najprv mi bolo luto a potom som zbadala hnusneho cervika :angry: tak som rychle kricala von von von :grinning:
9. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, my sme dnes stavali o pol desiatej tak som vyspinkana do ruzova :grinning:

dnes pride svokra na chvilu tak idem varit a spratat daco nech totu vyzera normalne :wink: a varit budem morcacie rezne a ryzuuu a zeleninovu polievku ale syr by som si dala len uz nemam v mrazaku tak musim ist kupit

tak pekny den kocky aj ked vonku zase skaredoooo
9. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my nakoniec máme riadne sople... A dnes, keďže kvôli nim v noci asi 2 h buntošil a nemohol spinkať, tak spal do 8.30, takže to teraz už na poobedňajší spánok vôbec nevyzerá. Ale jedovatý je dnes Mišiak až hrôza...
Boli sme aj v obchode, ja 2 kabele ťahala a on sa mi hodil na ceste ako sme prechádzali na zelenú, že on už nikam nejde... som myslela, že ho roztrhnem. Jeden pán mi musel zobrať nákup na chodník a ja milého Miška metajúceho sa s revom ako hromy pod pazuchu, aby autá konečne mohli prejsť... no proste dopravný kolaps!!!

A tak je to dnes s ním vo všetkom... ale určite je aj on z tých soplov nervný... tak sa ani nedivím...
Teplota sa už neopakovala zatiaľ... no uvidíme...
:wink:
9. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty brďo... som sem mala napísať už skôr...

heheee, práve odpadol pri rozprávkach na koberci, idem ho preniesť do postele... :dizzy_face:
9. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ach sju, tak to mi luto, ze Misiak je chory :unamused: My sme uz na tom lepsie, sople uz nemame a aj ten kasel je uz omnoho lepsi, uz len sem tam zakasle aj ked tak riadne chachlavo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to lepsie.

Ja uz idem o chvilku domov. Tak mi je zle od zaludka. Som si dnes objednala na obed zabijackovy tanier a este nikdy v zivote som nejedla horsiu jaternicu. No otras. Som si len raz nabrala a zjedla som len zemiaky, ale stale je mi zle, v zaludku mam kamen. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pozeram, ze nie len moja fici na rozpravkach. Rano este len oci otvori a uz je pred televizorom a zapne si rozpravky a ked jej to vypnem, tak to je cirkus. Musim ju nechat, popozera, potom ju to prestane bavit a ideme sa hrat, ale cely den fici televizor s prestavkami. Ja viem, ze sa nudi chudatko, Uz viac ako dva tyzdne je doma zatvorena chora. A ked ideme von, tak len tak na pol hodku, max na hodinu sa poprechadzat. A chce robit len to co chce ona. :rolling_eyes: Ach jaj, ale inak je zlatucka.
9. nov 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: Tak ako sa máte? My sme cez víkend troška oslavovali, lebo mal manžel narodky a včera sme leňošili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chcela by som ísť sa vonku prevetrať troška, ale vyzerá byť, že je riadna kosa - najmä vetrisko fučí :angry: ...a pozerám, že tu máme mardódov, tak im prajem skoré uzdravenie :wink:
10. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:
10. nov 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :wink:
no ale vás tu je... :sunglasses:
10. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fole, ani ja nestíham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
10. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk, ahojte :grinning:
10. nov 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, jake to všetko ukecanéééé, wow wow wow :angry: :grinning:
10. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku ale je hnusne, prší ale aspon nefúka. zatial :sweat_smile:
10. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sstefi cauuuu

ja som tiez chcela ist von ale hnusne fuci a bude kazdu chvilu prsat a to kym sa vsetci poobliekame a vytrepeme tak urcite zacne liat a vooobec sa mi to nechce absolvovat tak deti sa valaju na zemi a ja sedim za kompom :grinning: chcem ist robit kalendare ale sak aj obedovat za chvilu pojdeme tak zas nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas aj poprcha aj hnusne fuciiiiii :confounded: a idem dat Tominovi obed po druhe...prve mi vygrcal tak dufam ze to neni viroza..ze mu to len nesadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Natalka napapana, teraz ja, potom Oliverko a pojdeme buvat :dizzy_face:

Lily len aby ste neboli chorucky :unamused:

Zatial sa tu majte

Ozik a Misiacikovi skore uzdravenie :dizzy_face:
10. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak normalne musim svietit aka je vonku tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obed mame za sebou, tak asi mu len nesadlo :wink:
aj ja svietim :unamused: u nas prsi hruuuuuza.
no idem hladat dudku..moja oblubena cinnost :grinning:
10. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja madam je zas a znova v postielke, ale zbytočne, kedže nadalej na obed nespí. už skoro týždne s vynimkou min. štvrtka. to sipamatam presne :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry: :grinning:
10. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som jej teraz dala dopostielky letaky a babiky, nech sa trošku zabavi, nech mam aspon min. kludu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a nakolko vstavala extremne skoro doteraz, myslím ráno, už pred , dnes cca pár minút po 4-tej začala pindat, že ide von z postielky tak som jej dala flasu s mliekom a spali sme do 8-ej.
budem sa snažiť aspon večer aby nešla spat s flašou, ale rano budeme asi takto pokračovať, to už je brutal a je nevyspatá, nakolko ani na obed nespí.
zaujimavé ale, že ona si mlieko ani raz nepytala a mam pocit, že ani teraz si ani nepamata, že ho mala nad ranom, nakolko to ešte nespomenula :sweat_smile: :confused:
10. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak už 3 dni pišeme na tuto jednu stranu, to vam neni hanba dámy?!? :confused: :astonished: :grinning: :sweat_smile:
10. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my sme boli v mc,teraz spí a tu leje jak z krhly :angry:

Robila spm pangasa na masle a ešte idem zemiaky k nemu uvariť
10. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok