"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
22. nov 2009

super, že vás tu je tak vela vela 😠 😠 😠

ajuskamimi
22. nov 2009

helou, ja ale kukam superstar, tak som tu viac menej iba reklamovo 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

saaak, ani k slovu ta tie zeny nepustia 😠 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

no jasne, ked sa priznam, ze som tu, ty sa lapis padaka 😒 😠 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

tak ja ti asi moc nesmakujem, ci co? 😲

sstefi
22. nov 2009

no ved, a ty druha, ty ma id potrvrdit na fcb, a že si hned nazad! 😎 😀 😀

sstefi
22. nov 2009

nevadi ti, že som to pisala skor ako ty? že som nemohla vediet, že si tu, ak tu ešte vobec si, neviem ako dlho ide reklama 😠 😀 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

uz sa stalo, uz som aj spat, nebolo to daleko 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

jak to dobre znie, A TY DRUHA, to cele ta druha, ako z toho hororu TI DRUHI bu bu bu 😲 😀

sstefi
22. nov 2009

bu bu bu, či ne bu bu bu mam pravdu, tiež to tu flakaš, nie? 😎 😀

ajuskamimi
22. nov 2009

a je po reklame, frcim a potom opat dofrcim 😵

ajuskamimi
22. nov 2009

a som spat, zasa je reklama, jeeemine oni to s tymi reklamami vedia natiahnut aj do rana, des a hruza 😒

bubble777
22. nov 2009

ahojte...pozerám superstar, ale prišla som aj sem kuk, lebo som už dlho nebola 😝

bubble777
23. nov 2009

Dobré ránko 😵 Kávička uvarená, raňajky sú už v brušku, tak už len vymyslieť, čo budeme dnes robiť... 😵

sjuzi
23. nov 2009

Dobré ránečko! Veru Megi, dnes je otrasne o5... 😝 Doobeda budeme doma, Miško má zas voľajaký sopel, mu nos teče ako z vodovodu. 😅
Tak som navarila kotol slepačiny, druhé máme od včera... ešte tam je aj kapustnica od soboty... a koláč ešte zostal tiež... 😉

bubble777
23. nov 2009

sjuzi, zásoby veru máš riadne 😉 Mišiakovi nech sa polepší, alebo teda nech sa aspoň nezhorší 😵

sjuzi
23. nov 2009

Veru, dnes nemusíme z domu ani prst vystrčiť... 😉 Akurát, ale možno nejaké mandarinky si pôjdeme kúpiť. Inak Miško sa strašne vyžíva, keď môže olúpať mandarinky... toľko radosti... 😀

lilyk
23. nov 2009

ahojte 😉
ja uz kafe dopite aj ranajky v sebe a volajako sa mi nisto nechce 😝
aj nas Maju rad supe mandarinky ale spapa tak 5 mesiacikov a zvysok potom musim ja 😀
jaaaaaj Tomik zase vyliezol na radiator, tak padam 😝

bubble777
23. nov 2009

no neodoslalo mi príspevok 😠

bubble777
23. nov 2009

naša je madam, ona si nechá všetko prichystať a potom už len hami, hami a čím viac tým lepšie 😀 ale som rada, že papá ovocie aj zeleninku

bubulik
23. nov 2009

Caute, u nas prsi. Asi nepojdeme von vobec, teda ak sa nezlepsi pocasie.My mame navarene od vcera. Ale zajtar chcem robit falosnu gulasovu polievku a palacinky s orechami a nutelou. 😝 😝 😝
Teraz mi zase vrci pracka, a este jedna pojde. Bola som pozberat 2 pracky z kotolne. Takze zase a dookola.
Sme doma sami. MM je v praci. Hanka zacala kaslat, ale ona nechce zjest ziadne lieky, tak to je horor. Keby ste videli ako jej to davam, tak by si niekto myslel, ze jej davam minimalne drogy nasilu, alebo aj jed. 😀 😀 😀
Co sa tyka mandariniek, tak ich Hanka ani neje ani nesupa. Vobec ju nezaujimaju. Ale ked hovorime o mandarinkach, tak ma napadlo, ze sa mi susia na radiatore pomarance, lebo idem robit adventny veniec, ved uz bude prva adventna nedela. 😲 😲 😲

bubulik
23. nov 2009

Mikulasa mam uz pokupeneho pre vsetkych, len to musim niekedy pobalit, ked budu deti prec. 😉

bubulik
23. nov 2009

Inak som stale pocula buchot z detskej tak som sa tam bola pozriet a mame vysypane uplne vsetky hracky co mame doma, tak sa tesim ked to budem zase davat naspat. A bola tu pani postarka a nechala nam pohladnicu, ze aby sme napisali Jeziskovi, tak sa Hanka velmi potesila 😵 😵 😵 😵

sjuzi
23. nov 2009

Tak čo porábate? Ja dopila kafe, kukla dačo v superstaroch... to Gottove kolo, ty koky, všetci sa mi zdali akýsi pripos.aní z neho, aj moderátori... 😀 😀

andy.a
23. nov 2009

čaute 😎 😎 😎

jáj,jak vám to papanie závidím 😒 naša sa zasa pokazila,najnovšie ju chytajú nejaké hysáky pri jedení a krmeni,začne spomínať tatina a dovracká sa 😒 ☹ rozmaznal ju totiž hrozne 😠
ovocie neje,občas len ožužle jabĺčko..to skôr napr.rajčinu,ale aj to len tak obrble 😕 😝 😖
aj zasa schudla ☹

Bubul,Hanka dobre papá ?? 😕 😉

Ajuška,Jojo je stále taký maxi jedák ?? 😕 😀 😝 😅

k Mikulášu mám len advetné kalendáre,krpatá má s Mickey Klubíkom a mladý má Boba Staviteľa 😝 😅
a Kinderká,tú sadu po 4 ks 😉

a na MMB som ešte objednala adventný kalendár,pohľadám a dám link 😉

andy.a
23. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6738502

..len čo tam podávam do tých hviezdičiek..na 24 dní a vždy každému 😕 😕 😕

kebyže sa im sladkosťami zavďačím,to by bolo jednoduché ..alebo ovocím 😕 😅 😝

babo raď 😀 😀 😝 teda baby Júnovky,raďte 😉 😀 😀 😅

lilyk
23. nov 2009

Andy ten kalendar je nadhernyyyy 🙂 ...Boba prave pozerame 😝 😀
ja mam Mikulasa zatial len pre svokrovcov, normalne rozmyslam ze nic nekupim, vsak dostanu od rodiny tolko sladkosti a Tomik to ani popapat nevie...tomu stale mixujem 😒

allisia
autor
23. nov 2009

cafteeee, tak my sme stale chori, Oliverko horuckuje od piatku, to mal max. 40,3 a cez vikend a dnes ma tak do 39 ☹ ☹ ☹ strasne kasle aj ked mu davam sirup a ma huste zelene lhlieny kvoli ktorym nemoze vobec dychat ☹ ☹ ☹ ☹ ideme zajtra lekarke lebo dnes sme to nestihli. Aspon Natalku uz kasel aj horucky presli ale ideme este na tu nefrologiu tento tyzden tak uvidime ci je to uz ok. No a ja som na to podobne ako Oliverko takze sa strasne tesim 😢

ale musim sa vam pochvalit, od stredy budem oficialne vodickaaaaaaaaa 🙂 tak bacha na cestach potom 😀 😀

lilyk
23. nov 2009

Alli tie zelene sople u Oliho nevyzeraju dobre..asi atb budu nato najlepsie...juuuuj az mi tazko ostalo 😢 rychlo k dokine a drzim palce nech rychlo zaberu 😉 nemas nahodou tymianovy krem? som prave vcera citala ze ten je velmi dobry pri laryng.bronchytidach ( treba natriet chrbatik aj brusko).
jeeeej gratulujeme cerstvej vodicke 😵 😀

sstefi
23. nov 2009

dobrý večer,
alli,t o mi je luto, že tá choroba ešte stale trva a to ešte tak intenzivne.
obdivujem ta, si úžasná, ako to zvladaš. obrovsky klobuk dole, ja by som už bola na samotke ... 😅 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre