"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
5. dec 2009

alli k tebe bol mikulas stedry? bo na mna zatial z vysoka kašle 😕 😀

sjuzi
6. dec 2009

Ahojte, tak u nás boli nejakí Mikuláši včera, ale to boli len takí vyslanci... Dnes doobeda fak dojde aj čert aj Miki, tak dúfam, že Miško to prežije... 😀

sjuzi
6. dec 2009

Sme hore od 6tej... tak už buntoším... 🙄 😅

lilyk
6. dec 2009

caute 😉
transformers.hmmmmmmmm 😀 😀 no ale za prachy co ludia nenatocia 😀
u nas Mikulas uz bol a dnes sa v nasej stvrti bude rozsvietovat stromcek a pride aj Mikulas tak by som bola rada keby sme sa zkulturnili tento rok a isli nan...lebo minuly rok to nebolo mozne kedze Tomik vrestal 😝
my sme hore od 7-mej, Maju od pol 8-mej a MM od pol 9-tej 😉

bubulik
6. dec 2009

Ahojte, vcera som bola s detmi doma sama a upratovala som, prala a tak som nemala casu sem ist. Dnes je sice MM doma, ale doteraz sme chystali na oslavu. Za chvilu cakame hosti. MM bude oslavovat meniny, tak som dnes robila 2 druhy minutok, chlebiky, a cerstve kysnute kolace. Tvarohove a lekvarove buchty. Dufam, ze drahu svokru trafi, lebo ona vie vsetko najlepsie. Okrem toho mam este jeden nepeceny z indianok, pukance ( domace, teple ) a chipsy. No proste plny stol. No co uz my pohostinni Slovaci 😵
Mala sa pocikava dalej, ja neviem ci ju vobec zoberu do skolky. Asi ma z toho porazi. ☹
Maly mal 3.tieho 5 mesiacov a presne 8 kg. Lilyk, tak mna uz teraz kazdy vecer boli ruka z maleho. Ale je fakt zlaty a dobrucky. On sa najviac tesil zo sackov a papierikov, myslim mikulasskych.
Este som Vam zabudla napisat, ze ked som teraz naposledy pozerala Ordinaciu skoro ma porazilo. Tam som sa dozvedela, ze MM je v podtate debil s maturitou co vie iba hasit a pilit stromy. Bolo to o hasicoch , pre tych co to nevideli. Tak som isla na stranku markizy a v diskusii k ordinacii som napisala prispevok, samozrejme negativny. A oni mi ho vymazali.!!!!!! A tak na druhy den znovu, a oni znovu. Tak toto som este nezazila !!!!! Este jeden taky diel a koncim s ordinaciou !!!!!!

bubulik
6. dec 2009

Inak pekneho Mikulasa, uz nam ide navsteva, tak papa

allisia
autor
6. dec 2009

ahojte, sstefi ano ja som posluchala 🙂 😅 sorry ze som ta tu vcera nechala ale pisala som so svokrinho notebooku a dosla mu stava a nenasla som nabijacku tak som mala smolu a svokra uz chrnela tak som sa nemohla spytat ze kde ju zasila 😝

Ja som posluchala tak ze mi Mikulas dovolil soferovat od svokry az domov 😀 chudak mm, sa zapotil 😀 😀

detska dostali koooopec sladkosti ze sa mi to nezmesti do skrinky 😀

sjuzi
7. dec 2009

Dobrý deň vospolok... tak ja len od rána schovávam sladkosti a vyložila som mu len nejaké sušené ovocie, ale i tak mám dojem, že obedovať sa dnes asi nebude... 😅
Včera doobeda chodil u nás Mikuláš s čertom, Miško bol v absolútnom šoku a to som ich upozorňovala, aby boli na neho mierni. Tak sa triasol chudáčik, že som myslela, že sa mu dačo stane... len hovoril dokola, že bude dobjučky, dobjučky... Moje kuriatko... a celý deň sa pýtal, že maminka, pide čet? 😅 😅 😀

sjuzi
7. dec 2009

Večer sme boli potom pozreť vianočné trhy, ale keďže sme s mm na antb boli včera ešte posledný deň, tak sme si dali len punč... 😎 😅 Miško si postláčal niekoľkokrát gombík na radnici, ktorým sa púšťajú vianočné zvončekové koledy a radnica svetlami bliká do rytmu. 😵
Takže vianočná nálada by bola... 😉

leila
7. dec 2009

ahojte, ako sa mate? vidim, ze mikulas chodil, aj s certom.. deti dobre vedia, ze neposluchaju stale, preto sa certov boja 😀

sjuzi
7. dec 2009

Leili ahooooooj, ty sa pochváľ, ako sa máte s bábätkom a ako zvládaš úlohu double mamy a Jakubko si už zvykol na bráška? 😉

sjuzi
7. dec 2009

A dúfam, že ste zdravučkí a Martinko pekne rastie... 😉

ajuskamimi
7. dec 2009

ahojte, dnes je teda hruza pocasie ☹

bubulik tie fotky s pecenia medovnikov nemaju chyby 😀 ste velke sikulky, to sa musi uznat, mnam hned by som si dala 😉 😀

bubulik
7. dec 2009

Ahojte, tak som pridala fotky 🙂. Tak sme spolu piekli medovnicky.
Inak dnes sme doupratovavali po vcerajsku. Vcera sa nam uz nechcelo umyvat riad. 😀 😀 😀
Varila som struckovu fazulku. Od vcera mame tvarohove halusky. Nasa Hanka si dnes vypytala prvy krat kyslu polievku. 😲 😲 😲 A tak ju jedla prvy krat v zivote. Sice len cistu s haluskami, ale predsa. Sa tesim....... 😵 😵 😵

bubulik
7. dec 2009

Ajus ahoj

ajuskamimi
7. dec 2009

nas Jojo ma strasne rad kysle, doniesli sme si napr. od babky sudok s domacou natlacenou kapustou, no a vzdy ked vytiahneme cerstvu kapustu, teda kyslu kapustu, tak Jojo ako keby kinder vajce videl, oci zaziaria a pusti sa do nej s velkou chutou a hned si pyta aj nacrpkanej kapustnice vypit 😀

ajuskamimi
7. dec 2009

a to je uz co povedat, lebo taku kyslu kapustnicu ja do seba nedostanem, kapustu ano po troske, ale kapustnicu nie. AJ som MM pytala, nech mu to riedi vodou, no ked to mal krpec zriedene, tak mi na to povedal, on take nece 🙄 😀

bubulik
7. dec 2009

No tak to by som chcela zazit. Ved to papa vitaminovu bombu.

ajuskamimi
7. dec 2009

to ano, to je fakt super, ale zo zaciatku som sa bala, ci ho nebude brucho boliet, alebo ci nebude serinkat, ale tak nastastie vyzera to tak, ze ma zaludok po MM, ten moze zjest hocico a hocijake kombinacie, z ktorych by som ja uz davno mala ocistnu kuru v najmensej miestnosti bytu a oni dvaja nist 😀

bubulik
7. dec 2009

Chcem Vas poprosit o radu. Oliver uz zacal papat prikrmy. Ale zje len 2 lyzicky a tretiu mi ani nepusti dnu. A aj pri tych dvoch sa tvari neuveritelne. Ale ked mu dam za tym flasu tak otvori usta ako vrata. Mam mu to prichutit????? Alebo ma babky ukecavaju, ze nech mu dam vyzivu ( z obchodu), ved tam je napisane od 4. mesiacov. Co mam robit. Ja chcem, aby aspon druhe dieta jedlo normalne. A nebavi ma pocuvat, ze ked my sme boli mali, tak nam davali stavicky od 6.tyzdnov a dobre bolo.

bubulik
7. dec 2009

Tak to Ti v dobrom zavidim, Ajus.
Este k tomu jedeniu. Mamina mi hovorila, ze ja ked som bola mala, tak som nechcela jest zeleninovu polievku, tak mi ju pricukrila a zjedla som 250 ml. Ze by bol po mne???? 😀 😀 😀

ajuskamimi
7. dec 2009

a zje ti takto vsetko, teda mozno mu nechuti len nejaka kombinacia. Mne napr. Jojo vela nezjedol, ked som dala viacej zemiaku. Akonahle zemiak nebolo citit, nemal problem zjest. Sestra ta ma zasa teraz maleho a ten, pokial tam neciti kusok masa, tak jej to riadne pluje.

neviem ci by som uz ochucovala, mozno v krajnom pripade troskou vegety bez glutamanu, ale to by bola asi posledna moznost, ak by nic nezaberalo 😉

no neviem, ci som ti pomohla, musim teraz bezat, vratim sa neskor, tak zatial pekny den 😵

ajuskamimi
7. dec 2009

bubul aj to je mozne 😀

lilyk
7. dec 2009

Bubulik fotecky nadherneeeeeeeeeeeee 😵 😵
no to si este nevidela tvar Tomina, kazda lyzicka bol zazitok,take grimasy co struhal tak to bola sila...este stale mu to zostalo ale velice malo 😀 ....ja ho zabavam tak ako som zabavala Majula( ten uz to nepotrebuje 😝 )..jednoducho striedam hracky pokial nespapa 😉 a inak varene mi nechcel, vymenila som za kupovane a teraz spapa aj varene 😉
Ajuska muzom kombinacie nevadia 😀

sjuzi
7. dec 2009

Ahojte! Bubulička, no super vám to pečenie išlo, parádne fotečky! 😵 Aj ja sa chystám s Miškom piecť... lebo šak plastelína mu celkom ide. Tiež vždy vaľkáme placku a vykrajujeme formičkami... Možno mu aj dám, nech si upečie tie svoje motívy z plastelínového boxu... hehe 😀
Ja idem skúsiť nový recept, čo bol v Eve... tak uvidíme... ževraj mäkké... som zvedavá.

allisia
autor
8. dec 2009

tu to nejak viazne 😝

inak bre ranko 🙂 vonku leje a ja potrebujem ist do obchodu 😠 mm je prec a auto nechal pri robote tak sice mam vodicak ale pre zmenu nemam auto 🙄 a neviem co budem varit ked doma nic nemam.
Moja dcera ma novu modu teraz a absolutne neposlucha, idem z nej zosaliet niekedy. Poradte dobru galanteriu kde predavaju riadne masle alebo asi pojdem do domacich potrieb pre horolezecke lano 😀

allisia
autor
8. dec 2009

bubulik krasne ste napiekli, ja som tiez nad tym uz rozmyslala ale to musi byt aj mm doma aby dal pozor na Olivera a to teda neviem ci do vianoc este bude 😀

sjuzi
8. dec 2009

Veru viazne, ja som dnes cez obed bola na usg s prsiami... doki ma poslal, že som ešte nebola a už by aj trebalo, tak som sa tam dnes zahrabala... 😅 Miško bol u švagriny, aj tam spal, tak som si ešte pochodila nejaké obchody a taaaaak. No v pohodke. Zdravím vás a napíšte voľačo... nech to tu nezavrú... 😉

sjuzi
8. dec 2009

Miško poslúcha, ale asi to vydrží len chvíľku. Bojí sa, že príde čert... 😀

allisia
autor
8. dec 2009

joj Sju zavidim ti posluchajuceho Miska, u nas nezabera ani cert, ani ziadne ine vyhrazky ani capnutie po zadku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre