"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
10. dec 2009

lylik, ani ja nepozeram modre z neba ani nič podobné(napr. reflex) lebo to nezvladam, tak to radšej ani nezačnem pozerat.
je to realita, ale ked nemusim,tak radšej nie. ☹

sstefi
10. dec 2009

tak som sa trošku vykecala, som tu sama, takmožem íst ☹ 😠

sstefi
10. dec 2009

ooo ja zírám 😕

zoja
10. dec 2009

čafko stefi a čo malej dala dr. ake lieky? jakub je zas chorý na peniciline a to mu po styroch dnoch musela zvysit dávku , lebo zas mu vyskočila teplota nad 39, je zas jak vytrasená štolverka, mam pocit , že je živený len na liekoch, ani sa nečudujem , že zas začal vracat, nejako to skolilo tentokrát aj mna, naposledy som bola chorá este ked som chodila do roboty a to už je čosi vyše troch rokov 😅 , hlavne ze som zaočkovaná 🙄

zoja
10. dec 2009

no som si pokecala 😎 tak sa tu nejaký ten čas zas majte 😉

lilyk
10. dec 2009

Zoji ja som pred hodkou volala zo svokrou, no som sa dozvedela ze majulovi trcia rebra 🙄 teraz je dva dni na sucharoch lebo ma srajdu, akurat teraz spapal ryzu tak keby ho videla teraz..no asi by ho prehliadla aky je chudyyyy 😀 😀
prajeme rychle uzdravenie 🙂
idem k telke hacat na ritku 😉

sjuzi
10. dec 2009

Ahojte, ja som bola dnes celý deň u svokrovcov s Miškom... Zase chytil dajaký dráždivý kašeľ... ja už nechápem, šak pred týždňom bral lieky... tak som mu spravila cibuľový sirup, cibuľový čaj s majoránkou a medom, dnes pohltal toľko medu, že až...
Lily a tiež sa vždy dozviem, že Miško je chudý, nepapá poriadne a taaaaak. Ale ja za to fak nemôžem, že keď s ním dakde dojdem, tak sa jaší a všetko iné je dôležitejšie, než jedlo a spánok... Dnes takisto rozhádzaný režim, spať ani bohovi... jesť len tak zob a šup-šup na dvor za psami... 😅

Ahoj Zoji, Sstefi, tie choroby fakt nemajú konca, nech už je jar! 😒 😅 😉

sjuzi
10. dec 2009

No, idem sa vyvaliť... papaaaaaaaaa 😉

sjuzi
11. dec 2009

Dobré ráno... 🙄 🙄 🙄 😒 😖 ☹ Vôbec sme sa nevyspali, Miško kašľal celú noc, hrozne ho dusilo, som nevedela, čo s ním, nepomohol ani vysoký vankúš, zvlhčovač, čaj, med... nič... a nad ránom 38°C... My sa z tých chorôb nevymotáme... Mm išiel teraz k doktorke pre kartu a vybavil vyšetrenia v nemocke... Tak o chvíľku ideme...

bubulik
11. dec 2009

Boze , tie choroby tak to je strasne!!!!!!!! My sme momentalne v pohode. Klop, klop. Nech vam to vsetkym rychlo prejde.
My sme boli vcera na vianocnych trhoch v NR. Dali sme si punc a lokse. Super, super. Pridala som fotky. 😵 😵
Potom sme boli v nayku a kupili sme si pracku, dvd, repraky k tomu. To teda na splatky, aby ste si nemysleli. Ale okrem toho som tam kupovala aj darceky. Pre babky kulmofeny. Svokra bude mat zaciatko januara 60 tku, tak som jej kupila pekaren chleba, lebo ju chcela. Este nejake kable, baterky, sacky do vysavaca. No proste ked som tok doma zratala tak nakup za cca 20000 sk. V eurach to ani neviem. Ta pracka nam uz tecie od juna. Boli to opravovat 3x. Stalo nas to skoro 80 eur. A tecie stale. Tak sme sa nastvali a kupili novu. Ved po kazdom prani tam 10 min vodu utieram. A to periem skoro kazdy den !!!!!
Idem s detmi von, kym neprsi, tak sa majte, papa .

janada
11. dec 2009

ahojte,tak s tými chorobami to máte fakt hrozné,no neni čudu v tomto počasí.Domča je ale našťastie zatial zdravá.

Ja dnes idem svojmu najstaršiemu dieťaťu na stužkovú a ako sa poznám,tak si tam dobre porevem a nemám vodeodolnú špirálu,hrozné 😠 😀

lilyk
11. dec 2009

ahojte 😉
juuuj nech od Miska odide hnusna horucka co najrychlejsie 😖 😉
Bubulik kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne kraaaaaaaaaaaaaasne fotecky 😵 😵 😵 😵

allisia
autor
11. dec 2009

ahojte

ja somv poslednej dobe nejaka vystresovana a nervozna 😝 a moje decka su jak odtrhnute z retaze 😀

s tymi chorobami je to katastrofa, vsetkym chorobkam skore uzdravenie, my sa drzime aj ked Oliverko rano tak chrchlavo kaslal ale potom uz nie tak neviem 😒

vonku je zase skaredo tak nikam nejdeme, minule sme isli do Lidla a Natalka sa musela ako zaba roztiahnut do toho najvacsieho blata ake bolo v Bernolakove a bola koooooompet spinava od ciapky po cizmy

bubulik
11. dec 2009

Lily dakujemeeeeeeeeeeeee. To MM, on je taka sikula 🙂.
Ali, to mi urobi aj Hanka vzdy ked to najmenej potrebujem. 😉 My sme boli doobeda vonku, Olievko este spi v kociku na schodisku. Uz sme naobedovane, este nam v kuchyni ako po vybuchu tak to pojdem dat do poriadku. Hanka chce pozerat ketka, tak ho idem pustit. 😵 😵

lilyk
11. dec 2009

Alli boze viem si to zivo predstavit 😀 no mna by urcite porazilo 😝 Maju sa tiez rozplestil vcera rovno na nos a to doma podotykam a ma na nose modrinu 🤐 ja v zivote na nose modrinu nemala 😝
pocko na prdaka...idem obliect Tomina a ideme aspon do Billy nakupit ked uz nic ine sa neda 😉

sstefi
11. dec 2009

caute, janada tak sa krásne zabavte a tie emocie su podla mna namieste, takže sa potom pobzeraj, kolkí tak tajne budu posmrkavat 😵

zuzidr
11. dec 2009

Ahojte,ani nám nejde net, a Emmka je chorá,máme s MM dovolenku od včera, ona maluje chodbu,a ja som s emmkou,poobede musím všetko poumývať...

skoré uzdravenie,píšem od švagra...apapap 😀 😀

sstefi
11. dec 2009

😕 ☹

sjuzi
12. dec 2009

Dobré ránko 😉. Tak Miško si včera chudáčik "užil" v nemocke, brali mu krv, výtery z nosa, hrdla... rtg pľúc a prínosových dutín... to všetko čisté našťastie. Ale majú podozrenie u neho na nejakú alergiu... takže nám odporúčali alergol.vyšetrenia.
Túto noc už nekašľal, ani neteplotkoval... 😕 Tak ja neviem. Je možné, že je to fakt alergia buď na psov, alebo možno aj na tie kadejaké mentolové olejíčky, čo sme poslednú dobu používali... Ach jo. Nakniec si za to môžeme sami.
Ale som rada, že mu nič neni, ešte bude mať síce výsledky z chlamýdii a ešte dačo, že to bude do týždňa, ale vraj to asi nebude mať...
Ja som bola včera total zničená... tak som dospávala predošlú noc... mm bol na vianoč.večierku v Inchebe, došiel teraz ráno o 6tej. Som nas...., lebo mám ísť o chvíľu na letisko vyzdvihnúť neter, čo dojde z UK... a Miška tu nemôžem mm nechať, keďže zahájil tvrdý spánok... 😅 😝 Ono je to komplikované, lebo ona všetkým v rodine povedala, že dojde zajtra, takže im chce urobiť prekvapko, že zazvoní pri dverách... ale netuší, že všetci sú u babky na zabíjačke... 😀 No kocúrkovo u nás, ako obvykle... hehe 😅 😵 Pekný víkendos...

sstefi
12. dec 2009

caute,
no sjuzi tak to je fajn, že má miško vysledky ok, možno to fakt bude tou alergiou. 😨

sstefi
12. dec 2009

sranda s tou neterou 😵 😀 😀

sstefi
12. dec 2009

naše ivusiatko už spinká nejakú trištvrthodku 😕 😅

totiž v noci párkrát plakala zo sna, nad ranom sa rehotala, no mala fakt akčnú noc 😕 😝 😀

no a už je bolo lepšie, včera ako rybička aj bez teploty a dnes... soplava kašlava.
dufam, že ju zachvilu nezobudi kašel, bo ma urve. dala som jej k postielke slanu vodu, tak snad trošku pospí 😨

sstefi
12. dec 2009

a poriadne vetrisko tu fúka, mohlo by picinko aspon nasnežiť

sstefi
12. dec 2009

tešilo ma dovidenia 😠

lilyk
12. dec 2009

caute 😉
Sjuzi pevne verim ze Miskovi nic nieje len to trosku potrva kym choroba odide...ja som dnes nasadila sirup Immunal Majkovi nech to radsej do Vianoc ziadna choroba nelapi..inak si fakt kupim listok do Pezinka 😀
prave si davam svieckovu a Majko sa snazi zaspat.
Dnes som postavili stromcek ale len maly 😢 lebo Tomik by ho znicil za par sekund...tak musime s velkym pockat az do dalsich Vianoc.

lilyk
12. dec 2009

sstefi 😀 ved my ta luuuuuuubime 😀 😵

sstefi
12. dec 2009

lylik, aj ja vás, ale teda ja tu tak rada kuk ked možem a tu nikdy nikoho, som z toho smutná. chýbaju mi tie prerehotané a "prekecané" večery tu na koni ☹ 😵

lilyk
12. dec 2009

ja nemozem byt pri kompe, Tomino sa potom rozculuje a zobudi Majula 😒

sstefi
12. dec 2009

ja viem, že to nemate tak jednoduché hlavne s 2 detmi , ale chyba mi to a rada na to spominam 😵

natal
12. dec 2009

Caute baby 🙂
Ach tie choroby. Trapia sa tie nase junovcatka. ☹ Uz nech skonci to hrozne obdobie chorob. Skore uzdravenie chorym junovcatkam.

Ja musim poklopat, zda sa, ze sme pomaly z choroby von. Od oktobra by sa uz patrilo. Dobera Klacid. Boli sme v stvrtok na kontrole a dr vravela, ze mala chytila nejakeho plucneho bacila, ale nazov si nepamatam, este som nikdy o nom nepocula. Ale nastastie, co mala v nose zlateho stafylokoka, tak ten je fuc 🙂

Chcela som dnes na trhy, ale v takom pocasi nebudem riskovat 😝 Som slubila malej, ze pojdeme elektrickou a uz cely den pocuvam, ze kedy pojdeme. Ach jo.

Dnes som sa rozhodla, ze nepohnem prstom okrem varenia a umytia riadu a vyvesania pradla. Takze plnim naplanovane a pijem kavu 😀

No a este co mame nove. Pani opatrovatelka je strasne zlata, zatial som spokojna. Vianoce neprezivam tak ako po ine roky. Este ani darceky nemam 😝 Nic sa mi nechce. Vcera som bola so segrou na jednej akcii v statnom divadle a potom sme sli na recepciu, ale mne sa taaak nechcelo. Som myslela, ze ma segra zabije. Boli tam dobroty od vymyslu sveta, pitia co hrdlo raci. Ozaj to bolo super, len som nebola hladna a pit som nemohla, lebo som soferovala 🙄

Janada ako bolo na stuzkovej?

Stefi a je este obcas taky vecer, ze brutal diskusia, ci uz vobec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre