"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
16. dec 2009

Dnes nevarím, máme od včera seged a knedľu... tak to kašlem.
Ešte chcem dnes upiecť cez deň vanilkové rožteky, tie milujeme... 😵

sjuzi
16. dec 2009

Len musím dať pozor, aby mi ich do Vianoc moji chlapi nezjedli... 😀

sjuzi
16. dec 2009

No, kafe dopité, idem naložiť pračku a šak viete, furt je to dokola... 😀 😀

lilyk
16. dec 2009

caute 😉
tak ja kafe daaavno dopite, Tomiki este spinka,ja si pozeram recepty z listkoveho cesta, ostalo mi v mrazaku tak zacinam vyprazdnovat mrazak, najprv sladkosti potom maso 😀
MM sa prave vratil domov, ze mu neni dobre 😢 boze dufam ze to rychle prejde a nenakazi nas vsetkych 😖 hned som mu preventivne dala Oscillo ale on tomu moc neveri tak neviem ci pomoze lebo ja ho vzdy buzerujem nech si da take a to a to a potom je cely nervny 😝 😀 a nakoniec moja liecba je neuspesna a ide do lekarne a nakupi same hovadiny urcene na chripku a pod stavy 😒
asi idem spravit cesnacku...ale to tiez polievky nemusi tak ju urcite zjem sama a este tak Tomik.
Tomik sa rano zobudil a vykrikoval Bob Bob Bob 😀 az som mu povedala nech uz prestane a vstala 😀
a do telefonu krici Baba baba.., a ked ideme obedovat tak mu poviem nech si ide hacat do kresielka ze ja pridem a on si tam normalne vylezie a caka.....no je na zozratie 😵

allisia
autor
16. dec 2009

cafteeee, no ja mam zase raz jednu super noc za sebou, maly nemohol spinkat lebo je zasopleny a celu noc kaslal tak sme sa nosili a spal mi na bruchu tak vyzeram ako vygrcnuta lentilka 😝 chuda moje sople mu tecu ako vodopad, ja uz nechcem choroby 🙄 🙄 🙄
no a teraz som ho dala spat ale zase kasle a uz pocujem ako placinka tak letiiiim

sjuzi
16. dec 2009

Alli, tak to mi je ľúto, ale ver, že už ako začalo vonku mrznúť, tak tie hnusné bacily vykapú. Ja dnes ani nejdem s Miškom medzi deti na tanečnú, lebo fakt nechcem, aby mi zas ostal chorý cez Vianoce, keďže sme sa už z toho konečne ako-tak dostali.
Tak želáme Oliverkovi skoré uzdravenie... 😉

allisia
autor
16. dec 2009

Sju dakujeme, ja uz som z toho zufala lebo sa nas to drzi uz vyse mesiaca a ked je stale niekto z nas chori je nemam vobec cas na skolu 🙄

inak ja mam z leta samozbierane hriby ak by si chcela 😉

sme kupili deckam vcera poschodovu postel tak natalka dnes mala premieru, spinkala hore a strasne sa jej to pacilo. a Oliverko zdedil Natalkinu postel. ono sme vlastne kupili jednu zvysenu a je k nej dole stolik ale ten sme tam este nedali a Natalkinu postel sme supli pod to. A po novom roku im ideme robit decku 🙂

sjuzi
16. dec 2009

Fiiiha a nebojíš sa, že spadne malá dolu? A ako ide hore, po rebríku, či ako? 😕 😲 😅

Ďakujem, vraj švagriná zohnala, tak si musím ísť k nej. Mne stačí len za hrsť, lebo tej kapustnice budem robiť len trošička... keďže sme tento rok na Vianoce doma. 😉

allisia
autor
16. dec 2009

ona nemá preco spadnut a ked spi tak ma dost tvrdi spanok. Hore ide po rebriku, z toho mam troska obavy aby sa nesmykla ale vie ze ma davat pozor

allisia
autor
16. dec 2009

aj my sme chvalabohu na vianoce doma ale zase budu u nas vsetci takze ja varim riadne 😉

allisia
autor
16. dec 2009

idem cvaknut tu postel a hodim foto ak sa mi bude dat

sjuzi
16. dec 2009

Oki... hoď, som zvedavá... 😉 Ja akurát dačo napečiem ešte, ale večeru urobím len tak, aby sa nepovedalo, lebo potom min. týždeň i tak nebudeme doma... 😉

sjuzi
16. dec 2009

A rozmýšľam nad týmito Ježkovcami... 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21086

sstefi
16. dec 2009

caute, alli tak to mi je lúto ☹ , že je oliverko zase chorý, nech sa rýchlo uzdraví 😉

sstefi
16. dec 2009

madam nespí, tak do večera bude rošambo no a vonku máme sneeeeh 😵 😵 😵

sstefi
16. dec 2009

žeby ste mi už zdrhli? 😕 ☹

sstefi
16. dec 2009

😢

sjuzi
16. dec 2009

Sstefi, to si nevedela dojsť skorej? 😒 Práve sa mi zobudil Mišiak a musím mu ísť dať papu, lebo neobedoval... nestihol, odkvecol... 😅

sjuzi
16. dec 2009

Ale napíš, ako sa máte... aj do ipky, ak chceš... 😉

allisia
autor
16. dec 2009

no nejdu mi dat fotky z karty do kompu a neviem preco 😝

sstefi dakujem 🙂 inak aj tu daco poletuje ale podla mna sa to snehom neda nazvat 😀

allisia
autor
16. dec 2009

no a Natalka sa tu puci nad haluskami a nie a nie to dojest 😠 a tento tyzden zase strajkuje s obednajsim spankom

allisia
autor
16. dec 2009

ti jezkovia su uzasni 😵

sstefi
16. dec 2009

moja s jedlom štrajkuje, odkedy bola chorá, tak poriadne neje 😕

sstefi
16. dec 2009

aj ja by so mala nieu upiecť, ale ked ja to tak neradaaaa, resp. vobec ma to neláka 😝 😅

allisia
autor
16. dec 2009

sstefi ja vobec neviem piect, vzdy je to totalna katastrofa ale tento rok tu nebude svagrina tak musim piec a medovniky sa mi zatial podarili tak vyskusam aj tych jezkov a este by som chcela vanilkove rozky lebo tie lubim

Natalka tiez poriadne nic neje len hluposti

sjuzi
16. dec 2009

No, šak aj ja malému akurát dávam krupicovú kašu... lebo nič nechce jesť a od Mikuláša iné nepočujem, len mamaaa posisi čoko a cucu... ja mu dám... neviem, komu varím... 😒

sjuzi
16. dec 2009

My sme včera s Miškom upiekli medovníčky, sú parádne, bol to recept z Evy, ale možno i v iných časákoch bola taká reklama na Heru, že medovníčky mäkké hneď po upečení. Robila som dvojitú dávku a mám plné 2 hrnce. My medovníky papáme cez Vianoce furt.
O chvíľu pôjdem zarobiť tie vanilkové rožteky, zajtra grilážky a ježkov urobím tiež, len neviem, čo do nich dám, orech asi nie, lebo aby aj decká mohli jesť... 😉 A ešte spravím na Vianoce makové bratislavské rožteky, to je tradition... 😉

sjuzi
16. dec 2009

Teda, som to zle napísala, nie že ja mu dám čokoládu... figu borovú mu dám... 😀

sstefi
16. dec 2009

sjuzi teda ty si ina šarkanica pekarka 😕 😉

allisia
autor
16. dec 2009

fuuu Sju hotova cukraren u teba bude 😵

idem sa venovat detom lebo je to tu jak na fronte

papaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre