• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
aj iwka chce urt totojadkoy peniaz, ale dostane ho väčšinou ked si za niečo zaslúži :sweat_smile: :slight_smile:
16. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
totojadkovy , zmizlo mi v :sweat_smile: :grinning:
16. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak my tiez davame kodadku a cukik len ked si zasluzi a max jeden za den lebo potom by to jedla furt
16. dec 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hrozne rada pečiem... :wink: Ale musí sa mi chcieť... a teraz sa mi aj chce...
16. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuu obaja tu nahanaju jednu gulicku a vykrikuju jeden cez druheho, pomoooooooc
16. dec 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja len nenávidím tie víkendy u babiek a švagriny... to mu len pchajú od rána somariny a niekedy som už tak vytočená, že až... ale nedajú si povedať... tak ho potom cez týždeň márne dávam do laty... :confounded:
16. dec 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sju keby sa mne chcelo ucit tak ako sa tebe chce piect :grinning: :grinning: :sweat_smile:
No, Alli, máš to veselé... obdivujem vás double mamky... :sweat_smile: :dizzy_face:
xixi :grinning:
autor
padam lebo tu mam hotovy horor :grinning:
16. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja inak tiež budem od januára zrejme double mamka... ale tak inak... budem mať na varovku Branka - Miškovho kamaráta. A keď sa vyspinká, tak si pre neho bude maminka chodiť... tak som zvedavá. Ale s Miškom sa majú radi, aj ma on pozná, tak uvidíme... :wink:
16. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, kaša spapkaná, ideme sa hrať... papaaaaa :wink:
16. dec 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
u nas to vyzera fakt na sneh :confused: no mohlo by to aj vydrzat :slight_smile: aj ked BA je znama clapkanicou :grinning:
16. dec 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu super sniežikuje :wink: Už sme boli aj vonku a Miško sa veľmi tešil a ja teraz padáááám do mesta na medovinku... no super vian.atmoška... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

sju,želám ti aby si bola čoskoro naozajstná double mamka :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

aj u nás padá sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k tým mieram-malej váha kolíše od 15 do 15,5 kg /mala už aj 15,9 ,keď ako tak jedla a nevracala :pensive: :confounded: /
a výška rovných 100 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže modelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jedny čižmičky som už musela dať na predaj,čo sú jej už malé a to je len začiatok zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

myslím,že rekordéri sú Danko a Leilin Kubko,ale tie sem ani neprídu :confused: :unamused: :frowning2:

Ajuš,neviem,či si bola s malým na metabolickom a endokrinologickom vyšetrení...+ možno aj genetickom :confused: :confused: :confused: lebo nie je možné,aby toľko papal,ako píšeš a bol stále na rovnakej váhe :confused: :wink:
+ komplet odbery na gastro ambulancii na všetky možné alergie na potraviny,aké sú/glutén-lepok,BKM,žĺtok atď./.....aj keď nemusí mať nijaké príznaky :confused:

a neviete,čo je s Anett,však pomaly bude aj rodiť a ani sa neukáže :confused: :confused: :confused:
16. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak ja Vanočnú atmosféru vidím len v telke v reklamách :pensive: prídem total grogy z práce,to už sa stmieva,krpatá ešte spí,potom minimálne hodinu aj viac olovrantuje...malý detto..2 hodiny je a už je úplný večer :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bry vecer, podarilo sa mi hodit fotos :dizzy_face:

krasne sny
16. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
tu naďalej krásne sneží a sneží, nádhera. :dizzy_face:

navarené mám a moj off day sa koná zajtra :sweat_smile: :grinning:
17. dec 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, natalka aka šikulka, už spí naozajstnej posteli :dizzy_face:

a myslím, že oliverko sa čím ďalje tým viac podobá mamku :dizzy_face:
17. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sstefi :dizzy_face:

ja mam tiez navarene od vcera a idem piect :slight_smile:

u nas uz nesnezi a po snehu zostali len nebadatelne stopy na okrajoch chodnikov :frowning2:

pekny dniiiik :slight_smile:
17. dec 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj a miery nasej herecky: rano som ju vazila takze udaje su cerstve 15,5 kg a 95 cm :grinning:
17. dec 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konecne mam chvilku casu a tu nikoho nieto :rolling_eyes:
17. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!! :wink: :slight_smile: Dnes Miško nie a nie spať... zaspal len pred hodinkou... ale chystám sa ho o chvíľu už aj budiť... len si dám jedno kafe... a chcem mu ísť kúpiť bundu... lebo tú, čo mám pre neho odloženú bude možno nosiť až budúci rok... :sweat_smile: a tá z min. roku, čo ju nosil doteraz je už mu dosť krátka, i keď rukávy sú zase akurát... :confused: A nosí síce taký teplučký kabátik, ale ten nie je nepremokavý... Asi skočím do Peacocksu... tam by mohli mať niečo schpné, príp. Tesco to istí... :slight_smile:
17. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezkovia napeceni a odpocivaju v chladnicke aby stuhla cokoladka :slight_smile:
17. dec 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Alli, ja som ich tiež dnes ozdobovala a su superni... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
17. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak zdravím, aj sa tu niekto ukáže?? :unamused:
17. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja mám zajtra z roboty vianočný večierok,aj Smatanová nám bude spievať,a veľa "celebrít" tam bude :sweat_smile: len v sobotu mám skúšku o 13tej a asi 5x to mám prečítané,tak to tam idem iba risknúť :grinning: :sweat_smile: možno dýchnem a profku a zlutuje sa :grinning: ja budem piecť v nedelu a asi 23.1ľ si zoberiem dovolenku a potom ešte dopečiem...hold nestíham :angry: :angry: :angry:

potom hodím aj foto,lebo mám nové šaty,lodičky aj kožuch :grinning: :grinning: a idem zajtra aj ku kozmetičke a kaderníčke :angry: :angry: :angry: ach ja som hrozná.....
17. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak dnes som uz neodolala, hned rano sme supli Majula z postele na vahu, tak jak sa zobudil ma 13,5 kila, bez nicoho,odmerat sme nestihli tak skusime poobede..no cakala som aj menej vdaka nasej srajdovacke :grinning: ale rozmyslam ked vase deti taaaak vela vazia ze zacnem do neho zase tlacit ako kedysi :sweat_smile: uz tomu totiz cez rok nechavam volny priebeh :grinning:
jooj Zuzi tu kadernicku a kozme..ti zavidim...ja neviem ci vobec stihnem do Vianoc vobec ist,kedze MM nevie stale ci si bude moc zobrat volno a ked bude tak urcite uz vsetko bude plne :unamused:
18. dec 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou, ja idem kaderníčke dnes. Totiž dojde neterka si Miška vyzdvihnúť o chvíľu a zobere ho k nim autobusom... tak bude mať taký minivýlet...
Lily, nič si z toho nerob... Miško tiež ledva sa teraz vyšplhal nad 14 kg... Pred letom mal stále tak 12,8... ale je dosť štíhly... babka-svokra furt lamentuje, že mu nedávame jesť... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :unamused:
18. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svokra zahlasila ze mu chudatku rebra trcia :rolling_eyes: zaujmave ze ja mam 54 a tiez mi rebra trcia ked som naked a zdvihnem ruky nad hlavu :grinning: inak Maju mal v lete 14 kil to si pamatam,skusim ho odvazit o tyzden, on totiz tyzden neveceral lebo ho brusko stale bolelo, takze bol fakt len na sucharoch..tak uvidime co to spravi :wink:
no Tomik spi, idem rychle umyt kupelku a wc lebo pri nom sa to neda :wink:
18. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok