"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
16. dec 2009

aj iwka chce urt totojadkoy peniaz, ale dostane ho väčšinou ked si za niečo zaslúži 😅 🙂

sstefi
16. dec 2009

totojadkovy , zmizlo mi v 😅 😀

allisia
autor
16. dec 2009

inak my tiez davame kodadku a cukik len ked si zasluzi a max jeden za den lebo potom by to jedla furt

sjuzi
16. dec 2009

Ja hrozne rada pečiem... 😉 Ale musí sa mi chcieť... a teraz sa mi aj chce...

allisia
autor
16. dec 2009

fuuu obaja tu nahanaju jednu gulicku a vykrikuju jeden cez druheho, pomoooooooc

sjuzi
16. dec 2009

No, ja len nenávidím tie víkendy u babiek a švagriny... to mu len pchajú od rána somariny a niekedy som už tak vytočená, že až... ale nedajú si povedať... tak ho potom cez týždeň márne dávam do laty... 😖

allisia
autor
16. dec 2009

Sju keby sa mne chcelo ucit tak ako sa tebe chce piect 😀 😀 😅

sjuzi
16. dec 2009

No, Alli, máš to veselé... obdivujem vás double mamky... 😅 😵

sjuzi
16. dec 2009

xixi 😀

allisia
autor
16. dec 2009

padam lebo tu mam hotovy horor 😀

sjuzi
16. dec 2009

Ja inak tiež budem od januára zrejme double mamka... ale tak inak... budem mať na varovku Branka - Miškovho kamaráta. A keď sa vyspinká, tak si pre neho bude maminka chodiť... tak som zvedavá. Ale s Miškom sa majú radi, aj ma on pozná, tak uvidíme... 😉

sjuzi
16. dec 2009

No, kaša spapkaná, ideme sa hrať... papaaaaa 😉

lilyk
16. dec 2009

caute 😉
u nas to vyzera fakt na sneh 😕 no mohlo by to aj vydrzat 🙂 aj ked BA je znama clapkanicou 😀

sjuzi
16. dec 2009

Aj tu super sniežikuje 😉 Už sme boli aj vonku a Miško sa veľmi tešil a ja teraz padáááám do mesta na medovinku... no super vian.atmoška... 😉 🙂 😵

andy.a
16. dec 2009

ahojte 😎 😎 😎

sju,želám ti aby si bola čoskoro naozajstná double mamka 😵 😵 😅

aj u nás padá sneh 😝 😝 😝

k tým mieram-malej váha kolíše od 15 do 15,5 kg /mala už aj 15,9 ,keď ako tak jedla a nevracala 😔 😖 /
a výška rovných 100 cm 😝 😝 😝 takže modelka 😝 😝 😀

jedny čižmičky som už musela dať na predaj,čo sú jej už malé a to je len začiatok zimy 😝 😝 😕 😅

myslím,že rekordéri sú Danko a Leilin Kubko,ale tie sem ani neprídu 😕 😒 ☹

Ajuš,neviem,či si bola s malým na metabolickom a endokrinologickom vyšetrení...+ možno aj genetickom 😕 😕 😕 lebo nie je možné,aby toľko papal,ako píšeš a bol stále na rovnakej váhe 😕 😉
+ komplet odbery na gastro ambulancii na všetky možné alergie na potraviny,aké sú/glutén-lepok,BKM,žĺtok atď./.....aj keď nemusí mať nijaké príznaky 😕

a neviete,čo je s Anett,však pomaly bude aj rodiť a ani sa neukáže 😕 😕 😕

andy.a
16. dec 2009

no,tak ja Vanočnú atmosféru vidím len v telke v reklamách 😔 prídem total grogy z práce,to už sa stmieva,krpatá ešte spí,potom minimálne hodinu aj viac olovrantuje...malý detto..2 hodiny je a už je úplný večer 🙄 🙄 🙄

allisia
autor
16. dec 2009

bry vecer, podarilo sa mi hodit fotos 😵

krasne sny

sstefi
17. dec 2009

dobré ránko,
tu naďalej krásne sneží a sneží, nádhera. 😵

navarené mám a moj off day sa koná zajtra 😅 😀

sstefi
17. dec 2009

wow, natalka aka šikulka, už spí naozajstnej posteli 😵

a myslím, že oliverko sa čím ďalje tým viac podobá mamku 😵

allisia
autor
17. dec 2009

sstefi 😵

ja mam tiez navarene od vcera a idem piect 🙂

u nas uz nesnezi a po snehu zostali len nebadatelne stopy na okrajoch chodnikov ☹

pekny dniiiik 🙂

allisia
autor
17. dec 2009

ozaj a miery nasej herecky: rano som ju vazila takze udaje su cerstve 15,5 kg a 95 cm 😀

allisia
autor
17. dec 2009

konecne mam chvilku casu a tu nikoho nieto 🙄

sjuzi
17. dec 2009

Ahojte!!! 😉 🙂 Dnes Miško nie a nie spať... zaspal len pred hodinkou... ale chystám sa ho o chvíľu už aj budiť... len si dám jedno kafe... a chcem mu ísť kúpiť bundu... lebo tú, čo mám pre neho odloženú bude možno nosiť až budúci rok... 😅 a tá z min. roku, čo ju nosil doteraz je už mu dosť krátka, i keď rukávy sú zase akurát... 😕 A nosí síce taký teplučký kabátik, ale ten nie je nepremokavý... Asi skočím do Peacocksu... tam by mohli mať niečo schpné, príp. Tesco to istí... 🙂

allisia
autor
17. dec 2009

jezkovia napeceni a odpocivaju v chladnicke aby stuhla cokoladka 🙂

sjuzi
17. dec 2009

Jeeej Alli, ja som ich tiež dnes ozdobovala a su superni... 😉 🙂 😵

sjuzi
17. dec 2009

Inak zdravím, aj sa tu niekto ukáže?? 😒

zuzidr
17. dec 2009

Ahojte,ja mám zajtra z roboty vianočný večierok,aj Smatanová nám bude spievať,a veľa "celebrít" tam bude 😅 len v sobotu mám skúšku o 13tej a asi 5x to mám prečítané,tak to tam idem iba risknúť 😀 😅 možno dýchnem a profku a zlutuje sa 😀 ja budem piecť v nedelu a asi 23.1ľ si zoberiem dovolenku a potom ešte dopečiem...hold nestíham 😠 😠 😠

potom hodím aj foto,lebo mám nové šaty,lodičky aj kožuch 😀 😀 a idem zajtra aj ku kozmetičke a kaderníčke 😠 😠 😠 ach ja som hrozná.....

lilyk
18. dec 2009

ahojte 😉
tak dnes som uz neodolala, hned rano sme supli Majula z postele na vahu, tak jak sa zobudil ma 13,5 kila, bez nicoho,odmerat sme nestihli tak skusime poobede..no cakala som aj menej vdaka nasej srajdovacke 😀 ale rozmyslam ked vase deti taaaak vela vazia ze zacnem do neho zase tlacit ako kedysi 😅 uz tomu totiz cez rok nechavam volny priebeh 😀
jooj Zuzi tu kadernicku a kozme..ti zavidim...ja neviem ci vobec stihnem do Vianoc vobec ist,kedze MM nevie stale ci si bude moc zobrat volno a ked bude tak urcite uz vsetko bude plne 😒

sjuzi
18. dec 2009

Helou, ja idem kaderníčke dnes. Totiž dojde neterka si Miška vyzdvihnúť o chvíľu a zobere ho k nim autobusom... tak bude mať taký minivýlet...
Lily, nič si z toho nerob... Miško tiež ledva sa teraz vyšplhal nad 14 kg... Pred letom mal stále tak 12,8... ale je dosť štíhly... babka-svokra furt lamentuje, že mu nedávame jesť... 😅 😅 😅 😖 😒

lilyk
18. dec 2009

moja svokra zahlasila ze mu chudatku rebra trcia 🙄 zaujmave ze ja mam 54 a tiez mi rebra trcia ked som naked a zdvihnem ruky nad hlavu 😀 inak Maju mal v lete 14 kil to si pamatam,skusim ho odvazit o tyzden, on totiz tyzden neveceral lebo ho brusko stale bolelo, takze bol fakt len na sucharoch..tak uvidime co to spravi 😉
no Tomik spi, idem rychle umyt kupelku a wc lebo pri nom sa to neda 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre