"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
9. jan 2010

Zuzi, vy ste boli v nemocke 😲 😕 😕 Ja som nejako mimo, fakt som o tom nevedela, boooože to mi je ľúto... viem si predstaviť ten "super" pobyt v nemocke... 😝

sjuzi
9. jan 2010

Jaaaj, tie choroby, čítam, že aj Zoja s malým boli zase chorí... 😒

sjuzi
9. jan 2010

Bubi, tak dúfam, že sa občas ukážeš a poinformuješ nás o tom, ako sa máte... 😉

zuzidr
9. jan 2010

Ahojte,čo robíte v takom hroznom počku? 😅 u nás leje ako z krhle 😠

o pol šiestej ideme nap ples,tak čakám kaderníčku 🙂

zuzidr
9. jan 2010

aj ja z celého srdca bubi gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀

možno koncom roka aj my spravíme Emme súrodenca 😀 😅

andy.a
9. jan 2010

čauko 😎 😎 😎

Zuzi,to idete so svokrovcami,čo si spomínala ?? 😕 😅 tak príjemnú zábavu 😉 🙂

neviem,či si Bubi nerobí srandu,však stále opakovala,že má odrodené aj do zásoby 😀 😀 😀 😀

zuzidr
9. jan 2010

tiež ma napadlo,že si bubi robí srandu,mi to bolo divné, chystala sa do roboty 😅 a viac sa už neukázala 😅 😖

a pokial je to pravda,tak im držím palce 😀

andy,ano, so svokrovcami 😀

lilyk
10. jan 2010

ahojte 😉
my sme doobedovali dukatove buchticky,Maju isiel spat, Tomik haca na serbli ale len tak sam sa tam vzdy posadi ako na stolicku 😀
poobede sme sa nahlasili u mojej maminy kedze vonku nechutne fuci a riadna kosa 😉
tak zatim a s ucastou sa tu nepretrhnite 😀 😉

janada
10. jan 2010

ahojte,tak vás po dlhom čase zdravím 🙂 Vidím kopu noviniek,tak bubi gratulujem 😵 😵 😵 a všetkým chorým skoré áuzdravenie.Ja mám najstaršie dieťa od 6.1 v nemocke,má dvojitú zlomeninu nohy,hned ju aj operovali a teraz tam chudatenklo trpí ☹ Zajtra idem do školy,som zvedavá ako to bude so školou,kedže o chvílu má maturovať 😒 Každý den som v nemocke,ešte aj mrchu tam dostala,tak sa jej snažím ulahčiť čo sa dá ☹ Tak sa tu držte,nech ste všetci zdraví 🙂

zuzidr
10. jan 2010

Ahojte,my sme po plese dnes celý deň vegetili 😀 na plese bolo super,vyhrali sme kilo mrkvy v tombole 😅 a také super ceny boli 😠 ale inak bolo super 😀

a zajtra zase do roboty,len cez obed pôjdem pre MM a malú a ideme na kontrolu k dr. 🙂 MM bude na OČR celý týžden 🙂

sstefi
10. jan 2010

caves caves,
janada, čo to sa jej preboha stalo? lyžovala, či čo? 😕 prajem rýchle zotavenie a vela trpezlivosti, to bude fakt zaujimavé v tej škole, ked sa bližia maturity, ach jaj furt niečo musí byť 😒

sstefi
10. jan 2010

caves caves,
janada, čo sa jej preboha stalo? lyžovala, či čo? 😕 prajem rýchle zotavenie a vela trpezlivosti, to bude fakt zaujimavé v tej škole, ked sa bližia maturity, ach jaj furt niečo musí byť 😒

sstefi
10. jan 2010

zase sa mi se.e net, no a klikam 12x na odoslat a nič a nakoniec 2x to tam mam 😠

som mrkla na happyfoto, maju akciu na kalendare že 5,62€ či kolko, no šlahne ma, som objednala cez fotolab ešte pred mesiacom, ani mi nedošli na vianoce až po a ani s nim niesom spokojná a teraz toto 😠 😠 😠 😠 😀

sstefi
10. jan 2010

zuzi tá mrkva teda bola užasný nápad, sranda. 😀 no ale zíde sa, tak maš aspon praktický darček, ved si predstav, že by si napr. vyhrala nejaku britkú vázu, čo by si s nou robila? a takto maš mrkvu, zjete ju a maš pokoj 😀

sstefi
10. jan 2010

zuzi tá mrkva teda bola užasný nápad, sranda. 😀 no ale zíde sa, tak maš aspon praktický darček, ved si predstav, že by si napr. vyhrala nejaku britkú vázu, čo by si s nou robila? a takto maš mrkvu, zjete ju a maš pokoj 😀

a neodošle mi to a neodošle, 😠 😠 😠

sstefi
10. jan 2010

ha a odoslalo konečne 😠 😝

a kde je bubulik? no hroza s tou vašou dochadzkou, ešteže nemam čas sem chodit, lebo by som mala nerv furt, že tu nikoho niet.(aj takto mam) 😝 😀

natal
11. jan 2010

ahojte 🙂
Tak ja uz mam asi 5 z dochadzky 😀 🙄
V robote nejak nestiham a kedze som cely den v robote tak niz z toho a doma uz povacsinou nezapinam komp.

janada a co sa stalo? Neprijemne. Teraz pred maturitou

zuzi, ze mrkvu 😀 😀 😀 Sak prakticke 😀 😀 😀 Aspon nejaka bio, ci organizator z pivnice vytiahol?

Mne je mala zase chora. V sobotu ked zacala kychat, som myslela, ze ma uz slahne. V nedelu uz soplila, v noci sme nespali. Dufam, ze ostaneme pri nadche a nepojdeme dalej. Dufam, dufam, dufam.

janada
11. jan 2010

ahojte,tak som bola v škole,bude si Peťa skypovať s triednou,nosiť jej učenie,polrok má našťastie v suchu,ked bude už doma tak sa bude museť učiť,učiť,učiť jak povedal lenin,čo sa týka praktických matúr taj jej snád vyjdú v ústrety a dajú jej niečo pri čom nebude museť moc chodiť a na písomky a ústne ju odvlečem aj na chrbáte 😀 ale to už na jar snád bude v poriadku.B V nemocke mi stále plače,dnes ju postavili prvý raz na barle,nešlo jej to,tak znova plače ☹ Má zlomené stehno aj predkolenie,včera sa nám podarilo rozhýbať členok,tak dnes sa budeme snažiť ohýbať koleno,aby mohla chodiť na barlách.Inak stalo sa jej to na sánkach,narazili vraj do storomu,pardom stromu,tak som vlastne rada,že to nedopadlo ešte horšie.Velké deti,malé deti,všetko jedno,stále máme s nimi starosti 😔

sstefi
11. jan 2010

caute, aj moja madam je zase soplava, v noci 100-krát plakala, tak dnes to už začalo naozaj. no už sme boli cca 6 dní bez soplov, tak prečo nie, najvyšši čas 🙄
no a práve ma tak vytočila, že sa až trasiem od nervov, no nechce spat, len vymyšla, chce sviečku, chce čitat, ja jej mam čitat, chce lampu, chce zakryt, potom odkryt, potom už nemam čitat, a chce ist ku mne a pod. 🙄 🙄 🙄
tak som jej do postielky teraz hodila asi 40 kníh, tak aspon polhodku tam ešte asi bude 😠 😀

bubaczik
11. jan 2010

čafte..no janada držim palce,len nech je raz dva v poriadku 😔 mne idu dievčata na lyžiarsky tiež,tak som zvedava čo oni polamu 😅 😖
no ja neviem,to mate taky pocit,že by som si ja niečo vymyšlala? 😕 pekne od vas..nemala,nemam,a ani nikdy nebudem mať dovod si ja niečo vymyšlať,nevidim vyznam,a ani mi to dobre nerobi 😝
prvotny šok upadol,teraz ma chyta panika ☹ ešte som nenabrala odvahu ani dr zavolať 😅 sice k "obvodakovi" nepojdem,ani keby ma tahali,tak dufam,že ma zoberu rovno do špitala na rizikove 😅
lily 24 augusta som už jednu porodila 😉

tak sa majte..pa 😉

sstefi
11. jan 2010

bubii, čo by sa dolamali, šak su šikovne po maceri ne? 😵 😀

no ale musim ti vysvetliť, že ked sa tu neukazuješ už mesiace, často ta spominame, kde si čo je s tebou a ty prideš oznamiš nam novinku a zase ta nevidno, tak ked nam nič nevysvetlíš, tak si človek vymyšla, domyšla, špekuluje a sklada, čo sa da a vobec sa teda nečudujem, že tu niekomu prišla na um aj takato možnosť. 😝

Tak sa nerozčuluj a prid nas poinformovat, ako sa maš a ako danko a pod. ved si skus najst aspon 5 minut raz za tyžden aj na nas, mne osobne tu chybaš ☹

sstefi
11. jan 2010

no idem dokončit gulaš, a možem ist do nočnej, teším sa 🙄 dostala som sice smenu, už nec hodim hore dole, ale pekne pravidelne ako sa patrí, ale na takom mieste, kde je nonstop makačka od rana do večera a samozrejme od večera do rana tak chodim rano domov asi takto 🙄 🙄 🙄
kedze je mm doma, tak mam vačšinou možnost aspon si pospat, lebo madam cez den zase nespáva, tak by som asi zdochla do večera 😅 😝 😖

lilyk
11. jan 2010

ahojte 😉
my sme sa vratili z prechadzky,vonku zima ale nefuka takze fajn 😉
Bubaczik co to, ja som chcela odratavat mesiaciky 😕 vrat si to spat,ja stale snivam o 24.8...ja viem ze si vtedy rodila..aj moja mama rodila 😀
janada drzim palce, nech ste rychle na nohach 😉
Natal skus Coryzaliu na tu nadchu, mozno zaberie.
a Sjuzi,Alli a rest of u ste kdeeeeeeeee 😕

bubaczik
11. jan 2010

😀 😀 😀

jaaaj hej hej ešte som zabudlaaa...že ty si mysliš,že ja nemam čo ine robiť,len snažilkovať? 😀 😀 😀 ne neee,to prislo jak blesk s jasneho neba,asi to tak ma byť,a ja sa tych deciek nezbavim nikdy 😉

Danko čo,ma obdobie vzdoru,kym je doma so mnou,tak je dobry,od 16 je neskutočny 🙄 chodi spať o 22 hod,vstava o 11 na obed..režim žiadny,no čo s nim mam robiť..minule dostal na riť,tak tri hodiny urazene trucoval na posteli 😅 inak je zdravy,žiadne choroby,tak klop klop 😉
už aspon spi sam v izbe,no speťkom,kupili sme im novy nabytok do izby,tak spi tam od prvej noci 😵 tak sa tešime,že nerobi cirkusy..už ho ani uspavať nemusime,včera napr sme počuvali za dverami,ako sa s &peťkom rozpravaju 😀 každy o svojom a po svojom 😀
inak plienky nosime na noc,no hroza,sice malo kedy popiša,ale istota je gulomet 😉 tak a dalej neviem čo,idem variť,sice neviem ako,ked zacitim niečo ako napr cibula musim strčiť hlavu do hajzlu,...teraz častejsie objimam hajzel ako muža 😝 ☹

bubaczik
11. jan 2010

ake mesiačiky si chcela odratavať? 😕

lilyk
11. jan 2010

no tyzdne som myslela 😀 😉 a stale to nevidim...plssssss vrat si to spatttttttttt 😀 🙂
u nas je to podobne, ked su so mnou tak je to v pohode a ked pride MM strasne sa tesia a za chvilku zacne Maju nasledovat muza ako macko ked najde med 😀 a chodi a mrncosi mu za zadkom pokial sa mu nevenuje...ale to neznamena ze MM sa mu nevenuje ale staci aj proste aby chcel ist na wc a Maju povie neeeeeeeeeeeeeee alebo MM sa ho spyta ci sa moze ist naveceriat a Maju povie neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 atd atd..u nas sa stale chodi o 8-mej spat tak aspon v tom maju chalani jasno 😉

bubaczik
11. jan 2010

dam ked budem mať istotu že bije srdiečko 😉 skor nie 🙂

lilyk
11. jan 2010

oki oki 😉

andy.a
11. jan 2010

Hello 😎 😎 😎

Bubi,veru do menopauzy času bárskoľko 😀 😅 😵 😵 😵
tak nech ti to rýchlo ubieha a potom nahoď tie tt ,nech vieme čo a ako 😉 🙂 😅

aj naša chodí zväčša okolo 20.hod.spať 😉
a na nočník ani za svet,teda keď ju dám,urobí,ale sama sa nevypýta a ešte aj drzo klame,že nie je pocikaná,alebo aj to druhé 😀 😅 že to ona nesmrdí 😉 🙂 😀
cez víkend som jej dávala gaťky,ale úspech žiaden,pocikávala sa do nich a vždy mi tvrdila "maminka,to som sa iba s čajíkom obliala" 😀 😖 😔
ostuda,neviem dokedy budeme kupovať plienky 🙄 🙄 😝

Janada,Peti skoré uzdravenie 😉 s tou školou to nejako spraví,určite zmaturuje,držím päste 😉 🙂 a pozdravujem čašníčku 🙂 😉

aj malým maródikom skoré uzdravenie 😉

nás čaká zápis do školy čoskoro,to budú iné nervy 😔 🙄
bude odklad 😝

lilyk
12. jan 2010

ahojte 😉
u nas celkom pekne, este aj slniecko vykuklo 😉
Andy, Anetka ma rozum za dvoch...ze cajik sa mi vylial..dost dobreeeeee 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre