"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
13. jan 2010

Inak dom mame uz vybraty. je to bungalov. Ja som si vybrala 2 a dala som ich pozriet MM. On je hlava rodiny nech rozhodne. a tak vybral, ale som spokojna. 😵 😵 😵
Idem ho pohladat a ukazem Vam ho. 😉

zoja
13. jan 2010

no fasa tak zas odzačiatku 😠 lebo mi nič neodoslalo

no ale vidim, ze to vlastne uz bubi napisala 😀, jasne musia to vziat spat a ak nie posli nanich kontrolu- uz len z toho princípu

mna dnes uz fakt nasrali nákupné vozíky, smradi hodiš do vozika 2eur lebo v poluse sa na inú mincu neulakomia a v garazach nenajdeš tie retiazky s koncovkou, uz ma to napalilo, že som kubka zamkla v aute- spokojného s bábikami 🙂 a vybrala sa hladat pouzitelnú reťaz, našla som ju na opačnom konci ako som parkovala a na potvoru ani jeden strážnik, čo ich je tam inokedy ako maku, ale mal šťastie lebo by som mu to nedarovala, srať tie prachy, ale toto nebolo prvý krát, radšej ich kubkovi nahadzem do vlačika alebo inej mašiny, pokazde som z lenivosti ten vozik nechala len tak , ale čo je veľa to je veľa 😠 😠

bubulik
13. jan 2010
sstefi
13. jan 2010

kráááásny domček bubul, nech vam to vyjde čim skor, a pridem na kavu. posedime na tej lavičke pred domom 😵

bubulik
13. jan 2010

Inak Kubko je z Vas osprosteny, same zeny okolo. 😀 😀 😀 😀 Pocuvaj aj Miklosko hovoril, ze zacinal s barbinami. Takze mozno budes amt doma modneho navrhara 😀 😀 😀 😀
Nasa Hanka ide od 1.2. do skolky. Vsetky papiere som uz dala, teraz nakupujem toaletak, vreckovky, vykresy, farebny papier......
Ale ona tam stale chce ist. vzdy sa tam ideme prejst a mna potom hresi, ze zase si mi nezobrala tie papucky. Ako tam ja teraz pojdem???A odomkni mi branku a podobne hlasky. pyta sa ma ci sa moze nahanat s detmi a tak. No dufam, ze ju to bude aj potom tak bavit.

sstefi
13. jan 2010

aj viem, že to musia vymenit, ale ono ked maš lekaren tot na pluvnutie a často niečo potrebujem, tak nerada cirkusujem, ja som taka zbabela. bubaczik by mala prist na navštevu ku mne, nech sa učim 😵 😀

bubulik
13. jan 2010

steff ten domcek neviem, ale na nejaku zahradku hadam mozes prist aj v lete 😀 😀 😀
Domcek by sme chceli najneskor v horizonte 3 rokov.

bubulik
13. jan 2010

Tak s tym by som ja mala najmensi problem. hadam tam nie je len jedna lekaren. V NR su len na poliklinike 2 vedla seba. A neviem kolko ich je v mesta a obchodnych centrach....

sstefi
13. jan 2010

noo, ja do nitry aj tak skor nedojdem, to si možeš byt istá bubul 😀 takže v pohode, nestresuj, lenpekne v klude

bubulik
13. jan 2010

Inak k tomu domu,tie najkrajsie okna mi MM zatrhol, lebo ze to bude narocne a drahe s o strechou, tak tam bude iba obycajne okno a stena. Ale aj tak sa mi paci. 😉 🙂 😵

bubulik
13. jan 2010

Do nR neprides skor ako v lete. alebo o 3 roky???? 😲 😲 😲

bubulik
13. jan 2010

A momentalne kon ide super 😵 😵

sstefi
13. jan 2010

skor ako o 3 roky, prečo? 😅 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Inak Oliver mal 3. tieho pol roka. Ma 8,3 kg a 67 cm. Uz nosi 80 tku. To mi Hanka nosila ako 1,5 rocna. Uz som mu oprala overaly na spanie, co mala ona este v septembri!!!!! 😅 😅

bubulik
13. jan 2010

Ci prides na tu zahradku, alebo rovno do domu... 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

no bubi, ja byvam na dedine a do Trebišova to mam tak cca 15km, tak ked ti treba vybrat recept, alebo niečo kupit, tak dost blbe ist tam, ked lekarov mame tu. a v sused. dedine je sice tiež lekaren, ale tam maju zo 4 paraleny, 7 bromhexinov a jednu lekarničku 😅 😝

a v trebišove ich je cca 12 😝 😀

bubulik
13. jan 2010

Inak sme si uz davno nepokecali. a Vy ako s prerabkou??? Ale asi teraz nic je kosa a zdravie TM... ze???

zoja
13. jan 2010

bubu kamoška , že paviela z neho vychovame 😀 , 😀 mm mal tiez bábu volal ju durdana, doteraz mi vykrikuje, že som mu ju vyšmarila, 19rokov si ju oprašoval a ked sa narodila kika tak jej ju ako talizman odovzdal do opateri, pfuj tá bábika bola taká ošklivá, že som ju vyhodila do koša, čo som ja tušila, že on je s nou tak silno spojený 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

aj mne teraz frčí ten kon 😕 já zírám

no do domu pridem 😵

bubulik
13. jan 2010

Ved aj aj to mam z nasej dediny do NR 17 km a u nas lekaren nie je. Iba v susednej , ale zasobena je ako ta u Vas 😀 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

mhm, ale mame už hotovu kupelnu, tolko sa stihlo a teraz pause pause pause ☹

bubulik
13. jan 2010

Zoji tak potom je to vsecko v poratenku.Vyslo mi, ze mali je po ockovi. 😵 😵 😵

sstefi
13. jan 2010

zoja 😀 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

tfuj, ze mali. Maly tam malo byt, sorry

zoja
13. jan 2010

stef ved práve sa čudujem , že ťa poznaju a toto spravia ☹

bubulik
13. jan 2010

steff, ale ved na kupelni je vela roboty, tak super. A aku farbu ste si dali???
A ten Vas domcek sa Vam uz podarilo predat???

sstefi
13. jan 2010

no aj ja som čakala inu reakciu, ale neva. budem sa snažit kupovat vačšinu potrebnych veci inde, nie tu. 😠 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

čafte..jasne sstefi pošli kontrolu..škoda(vlastne chvala bohu) ja take hovadiny ani doma nemam,lebo nam netreba 😵 ja by im dala,posli mne ja im ukažem 😀
mna dnes vytočila Miša,mali večeru o pol hodiny neskor tak na mna vyskočila,jak na soplave decko 😕 😠 😠 😠 ta som im len tolko povedala,že naj ma naseru,pojdem na pol roka do nemocnice,a potom budu žrat suche rožky 😝 nesu schopny ani tanier odložiť,niič,len kritizuju,normalne som difka pro všechno 😠 ta to moja chyba,bo ja im s perkom kolo rici skačem,nič nemusia robiť,len naj sa učia..a kukaj na zasranu 😠 😠 vyvažam ich do škol,na vytvarnu hore dole,jak na špargečke 😠 ako mam dosť...

zoja to su ake sladke chrasty? 😕tie so srafilokoka? 😕myslim ze aj danko mal,raz,na nose 😢

bubul nadherny domček,aj ja chceeeem.. 😵 len kym mojho donutim niečo take kupiť,tak skor budem blondina s Dčkom košikom 😀 😀 😀a neni ani drahy 😕len u nas su drahe pozemky 😖

inak myslela som na teba dnes,treba mi nejaku burinu do kupelky,čo mi tam neskape? 😕mam aj okno,takže by malo svetlo..

a andy vša či voš jeden dabel 😀

bubulik
13. jan 2010

Tak im treba kozam.

sstefi
13. jan 2010

červeno-čierno-biela, a ten prekliaty domček sa nam ešte stale nepodarilo predať. mam taky pocit, že sa to už ani nepodarí, a ešte viem, že som isto iste prekliata, ale to sa spravíííí 🙄 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre