"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
13. jan 2010

bubi, no to je opovažlivosť toto od slečny ts ts ts 😀 😕 😀

sstefi
13. jan 2010

ja tava som už mala spat, rano o 4:25 budem na vas mysliet, že ste sa tu tak neskoro objavili. no možem odist s kludnym srdcom, ked viem, že ste tu? a v takom hojnom počte? 😵 😵 😵

sstefi
13. jan 2010

alebo už možem ist? 😅 😝 zdrhli ste mi č i čo?

bubulik
13. jan 2010

Cau Bubi, najprv odborne. Do kupelne nieco co potrebuje vysoku vzdusnu vlhkost. Napr. paprade. Teda vsetko z toho rodu, napr. Nefrolepka, parohovec.... palmy s tenkymi listami napr. areka. Orchidee. este nieco, alebo staci ??? 😵 😵 😵
Ved aj v NR a blizkom okoli je to strasne drahe. tak sa tahame zase na dedinu, ale inu nejaku lepsiu. Potom Vam dam vediet, ze v ktorej budem nakoniec pochovana 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

ja si aj tak myslim, ze on tie barby nevnima ako bábiku ako takú, prenho je to postavička jak spiderman, lebo hned si navlačil všetky tieto velké "figurky - bojovnikov, spidermana,policajta a začal ich tlačit do velkeho dzípu, najlepšie je , že ich volá ujo a teta 😀

sstefi
13. jan 2010

že ujo a teta 😵 😀

bubulik
13. jan 2010

Zoja 😀 😀 😀 😀
Ja ked sa Hanky opytam ako sa voal babika, tak mi povie, ze no babika. A ako sa vola macko. No ved macko 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

ani mojej nejak nesedi, že ma dat babike meno 😀

bubulik
13. jan 2010

Ale teraz najnovsie sa hra tak, ze si chyti dve babiky oproti sebe. A hovori. Dobly den, de si bola???? Uz som setko kupila aj chlebik aj cokoladku aj zeleninku. A Ty si de bola???? 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

bubul 😀 😀

ivka večne beha s taškou, že ide na nakup a stale niečo kupi aj pre nas 😵 😀

bubulik
13. jan 2010

A potom idu vsetci aj zvieratka do mocnice. A to ich pouklada vsetkych lezet na zem vedla seba a dostavaju injekciu. Zoberie striekacku a uz vsetci zacnu plakat ( akoze).... 😀 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

že pochovana 😅 ty načo mysliš... dik,musim niečo kupiť tam na okno,bo tam len dievky bordel davaju svoj,a ja nemam nerf na to 😠 tak tam dam burinu a bude pokoj 😝

...aj ja chcuuuu doooom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bubulik
13. jan 2010

Joj a to je tiez oblubene aj u nas. To chodi az po vchodove dvere 😵

sstefi
13. jan 2010

oo my sme trošku popredu, ivka hovori emocnica, takže o cele jedno pismenko viac 😀 😀 😀 😵

bubulik
13. jan 2010

Bubi, myslim an to, ze tam budeme az do smrti, lebo budeme same uvery splacat hadam este aj na dochodku 😀 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

bubi, musis lepšie spracovavat TM, inak to nepojde 😀

bubaczik
13. jan 2010

zoja maly je tiež podareny 😀 pošlem ti chou chou babiku aj s karičku 😀 mne danko len s noddym a ešte taha so sebou pata a mata všade 😀

bubulik
13. jan 2010

steff vzdy bola sikovnejsia 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

bubul, no proste viete, že si nemožte dovolit umriet skor, ako ich splatite a to je už pekny vek, totiž viem z vlastnej skusenosti. u nas ešte minimalne 19 rokov a bude fajn, len aby sme to stihali ... 😒 😉 😀

bubaczik
13. jan 2010

šak asi tak budem musieť zatlačit na nho..kam dam 5te decko? 😕 tak niečo vymyslim 😉 len on je taky spomaleny,on robi všetko na poslednu chvilu... 😖 ale teraz kukam,že to je troj izbovy dom,nam male aj tak 😅 nam uz treba kasarne 😀 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Bubi, tie baby by si mala trochu zapriet aby sa Ti to v buducnosti nevypomstilo. mam to ako ziarivy priklad v rodine ( sesternice) a mamu do dnes nemaju za nic len za sluzku. Robila to presne ako Ty , nikdy nemuseli doma ani prstom pohnut. A to uz maju dnes svoje deti. To netrvdim, ze sa Ti to stane, len taka mala vystraha 😉

zoja
13. jan 2010

on si teraz hovori , ze je tomáško- sestrin syn- , ked ho oslovim kubko tak mi vraví- mamika nevieš ved ja som tomino čo si zabudja?? včera oblafol kamošku, ze on chodí do školky a ked som sa ho pytala , ze prečo klame, tak vraví - nekumem ved tomaško chodí 😀 😀

bubu áno boli to nejaké koky - bolo to desné, dezinfikovala som jak besná, chvala bohu nezostali ziadne flaky a ani to okrem nozicky nemal nikde inde, ale tam to bolo dosť zle, hospitalizacii sme sa vyhli o chlp. nanho len niekto kukne čo ma sopel a kubo ho ma do hodiny tiez ☹

sstefi
13. jan 2010

😀 😀 😀 bubi 😀

bubulik
13. jan 2010

Bubi, pozri na tu stranku, podla man su tam za dobre ceny tie domy. A su tam aj vacsie. Tento je pre nas aj s rezervou pre hosti. 😀 😀 😀

sstefi
13. jan 2010

mam podobny nazor ako bubulik, ohladom zapratania deti do nejakych domacich prac. ja som s tym nemala problem, ale ta dnešna mladež...
aj ked skor je to asi chyba rodiča 😅 🤐 😉

bubulik
13. jan 2010

Zoji to je do zufania u Vas s tymi chorobami ☹ ☹
Ja uvidim co mi mala podonasa zo skolky domov. ona este vobec chora nebola, teda okrem nejakych soplov.A to sme riesili hedelixom 😵

zoja
13. jan 2010

nemusis bubi my mame babyborn 😀 😀 😀 , tá ho však nenadchla ešte ked bol menší ako motivacia sedenia na šerbli , ale bez úspechu, tiez sa hrozím ked si okrem elmákov a bágrov začne všade ťahať aj ujca s tetkou 😀

sstefi
13. jan 2010

budete chodit s privesnym vozikom, kym každeho pobalite, zoja 😵 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Inak mne Hanka uz teraz pomaha. teda pomaha ako poamha, ale snazi sa. jasne, ze to musim po nej vsetko urobit ja,ale aj snaha sa ceni. ja to budem praktizovat od teraz az do mojej smrti takto. Cize aj ked bude stara koza. aj ked bude chodit do skoly. Akoze vyniest smeti, umyt riad ju hadam nezabije. Ani mna to nezabilo. Tu som a aka sikovna 😀 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Zpji vezmes aj kocik a nalozis to vsetko tam. ja to tak teda robim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre