• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
ale jasneee,ja som si toho vedoma,sak ked mi treba pradlo poskladať tak sa immusim prosikať..ja v 15tich na brigady chodila,varila,žehlila...a oni jak postihy,vykrivene ruky :angry: ludia na voziku viac urobia ako oni :angry: ale sak ich prejde smiech,pockaj,ked ma fakt daju do nemocnice,a bude doma gazdovat muž.čo ani čaj nevie zaliať,a namiesto cukru mi prave sol dal do čaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes riadne kokcem. :grinning: :grinning: :grinning: Zpji= Zoji sorry
13. jan 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi radsej nie do nenocky, ja by som tam skapala :astonished: :frowning2:
13. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som aj po cisarskom na 4. den isla domov ked som mohla :grinning: :grinning: :grinning:
bubu ja neviem čo urobim ak mi neschvalia predlzenie MD, do kolektivu mi ho dr. neodporuča dať, mame ho nakrk tiez nemozem zavesit kazdy den - jedine zostat na dobrovolnej MD
a preco by Ti ju neschvalili??? Haaaaaaaaaaa????? Ved diagnozy na to mate, nie???
13. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon je tu dnes vecer aktivita a nabehnu nam prispevky, aby nas nezavreli :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz ste isli spat????? :astonished: :astonished: :astonished:
13. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stačí magor čo tam bude sediet a v ten den ho v riti pichne a rozhodne v moj neprospech :grinning: :grinning: , ale ne snad to bude ok

bubi ja sa este doteraz vyrovnavam čo som si za lemru vychovala :confused: , niezeby neurobila čo sa jej povie, , frfloce jak stará gádzi, ale spravi, hlavu však nezdvihne, nezohne odprace len to čo ma v rovine očí , ide ma porazit , narobim krik dva-tri dni sa snazí a zas sa vráti stará hniláčka

najvačšé nervy mam ked sa dotoho zamontuje moj muz a mne začne nadavat, ze čo ju chúda furt buzerujem, ked si porovnam čo všetko robia decká v iných rodinách tak ona ma z toho doma nastarosti len omrvinky
13. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je pravda, ze si mozem zato ja sama, do 15r. doma nepohla ani prstom este aj postel som jej ustielala ja
13. jan 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial mam predsavzatie, ze moje deti budu doma "makat". No uvidim, co zivot prinesie. :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj keby toto čitala moja pipinka, to by bolo ofukovania, uz by volala tomu svojmu romeovi ako ona doma trpí :grinning:
13. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este ta laska funguje??? To bude Vazne :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono je to ked je tých detí viac tak ti iné ani nezostane, mne to nejako ani nedochádzalo, všetko som stihala v pohode a nezatazovalo ma to, ved čo by som nespravila pre moju malilinku jedinú :dizzy_face:
13. jan 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aspon si si ju uzila a teraz si uzivas maleho. Ja uz ich mam oboch tak z rychlika. Dufam, ze sa mi to raz nevypomsti. :frowning2:
13. jan 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no furt ju to drzí, pomaly si zvykám :grinning: , ale je zlatý vzdy ked príde tak kubkovi niečo donesie a maju rituál, ze ho v nedelu poobede berú von, oni kubka a ich další kamoš svoju neterku :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zoja viem o čom hovoriš..to iste u mna..hračky po byte,ale žeby sa zohli a dvihli,radšej kopnu do nej,potom to leti cez cely byt :angry: ja nevrieskam,mysliš?raz mi pride klopať socialka :grinning: a jedine emma bez slova vtedy niečo urobi,miša sa bude hadat do posledneho dychu...niekedy by som jej tak rada skočila do toho kovoveho usmevu,že až.. :angry: neviem,čo s nimi mam robiť :frowning2: som s nich fakt zufala,so všetkych :rolling_eyes: bič na nich,lemry lemrave :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ak niečo chce,tak aj sa snaži,odloži riad a potom sadne k mužovi a žobre nove rifle,a muž na makko,"šak ti pomaha" tak jej vysoli prachy..mne nikto neplati za to,že pucujem hajzel po nich :angry: :angry: :angry: :angry:
13. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si zvykaju pomaly na deti. Aspon budu pripraveni. Dufam, ze Ty a TM vtedy vypadnete niekam von , do kina a tak....
13. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu to je natom velkom vekovom rozdiely tá vyhoda, obaja su vlastne ako jedináčikovia, viem , ze ten ich vztah nebude taký ako medzi surodencami , ktorý su s menšim vekovým rozdielom, ale snad aj takto si tu svoju cestu raz k sebe najdu
13. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my sme boli v sobotu vecer v divadla. To bol moj darcek od Jeziska,super asi po 3 rokoch sme boli zase spolu niekde sami. Bola to komedia okuliare Eltona Johna. Super sme sa nasiali. Doporucujem V DAB NR.
13. jan 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoji urcite ved radi sa maju a to je zaklad. :dizzy_face:
13. jan 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ist 25 maja na draculu do blavy :wink:
13. jan 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa Ti bude dat??? Chodte teraz este kym mozes :dizzy_face: :wink:
13. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bol tu zoparkrát strázit s nou kubka, nie som však zastanca toho, aby sem chodil jak na hodiny klavíra, to skor kika chodi k nim, doma sa šulame, ze jaka sa robí u nich chutná, s nami pri telke nesedela uz ani nepamatam a tam usadený mama , tato , brat a oni a kukajú TV - to doslovne :slight_smile:
13. jan 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kazda sa robime pred buducou svokrou dobra, nieee???
13. jan 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi nato sa chystame uz dva roky a furt nič, cd počuvam v aute uz je obšúchané, najsamlepší muzikál ostatné odvar
Alebo maju lepsie stanice ako Vy??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to ja som zapotreby nemala, poznala som ju ako kolegynu a to sa mi zachutnú uz hrat neoplatilo :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten som na stastie uz videla. Ale velmi davno, tak by sa mozno aj zislo oprasit :dizzy_face:
13. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepšie je ukazat sa v pravej zbroji nech vie načom je a mam pokoj :grinning:
13. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok