"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
13. jan 2010

ale jasneee,ja som si toho vedoma,sak ked mi treba pradlo poskladať tak sa immusim prosikať..ja v 15tich na brigady chodila,varila,žehlila...a oni jak postihy,vykrivene ruky 😠 ludia na voziku viac urobia ako oni 😠 ale sak ich prejde smiech,pockaj,ked ma fakt daju do nemocnice,a bude doma gazdovat muž.čo ani čaj nevie zaliať,a namiesto cukru mi prave sol dal do čaju 😝 😝

bubulik
13. jan 2010

dnes riadne kokcem. 😀 😀 😀 Zpji= Zoji sorry

bubulik
13. jan 2010

Bubi radsej nie do nenocky, ja by som tam skapala 😲 ☹

bubulik
13. jan 2010

Ja som aj po cisarskom na 4. den isla domov ked som mohla 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

bubu ja neviem čo urobim ak mi neschvalia predlzenie MD, do kolektivu mi ho dr. neodporuča dať, mame ho nakrk tiez nemozem zavesit kazdy den - jedine zostat na dobrovolnej MD

bubulik
13. jan 2010

a preco by Ti ju neschvalili??? Haaaaaaaaaaa????? Ved diagnozy na to mate, nie???

bubulik
13. jan 2010

Aspon je tu dnes vecer aktivita a nabehnu nam prispevky, aby nas nezavreli 😉 😉 😵 😵

bubulik
13. jan 2010

A uz ste isli spat????? 😲 😲 😲

zoja
13. jan 2010

stačí magor čo tam bude sediet a v ten den ho v riti pichne a rozhodne v moj neprospech 😀 😀 , ale ne snad to bude ok

bubi ja sa este doteraz vyrovnavam čo som si za lemru vychovala 😕 , niezeby neurobila čo sa jej povie, , frfloce jak stará gádzi, ale spravi, hlavu však nezdvihne, nezohne odprace len to čo ma v rovine očí , ide ma porazit , narobim krik dva-tri dni sa snazí a zas sa vráti stará hniláčka

najvačšé nervy mam ked sa dotoho zamontuje moj muz a mne začne nadavat, ze čo ju chúda furt buzerujem, ked si porovnam čo všetko robia decká v iných rodinách tak ona ma z toho doma nastarosti len omrvinky

zoja
13. jan 2010

a je pravda, ze si mozem zato ja sama, do 15r. doma nepohla ani prstom este aj postel som jej ustielala ja

bubulik
13. jan 2010

Zatial mam predsavzatie, ze moje deti budu doma "makat". No uvidim, co zivot prinesie. 😵 😵

zoja
13. jan 2010

jaj keby toto čitala moja pipinka, to by bolo ofukovania, uz by volala tomu svojmu romeovi ako ona doma trpí 😀

bubulik
13. jan 2010

Tak este ta laska funguje??? To bude Vazne 😵 😵

zoja
13. jan 2010

ono je to ked je tých detí viac tak ti iné ani nezostane, mne to nejako ani nedochádzalo, všetko som stihala v pohode a nezatazovalo ma to, ved čo by som nespravila pre moju malilinku jedinú 😵

bubulik
13. jan 2010

ale aspon si si ju uzila a teraz si uzivas maleho. Ja uz ich mam oboch tak z rychlika. Dufam, ze sa mi to raz nevypomsti. ☹

zoja
13. jan 2010

no furt ju to drzí, pomaly si zvykám 😀 , ale je zlatý vzdy ked príde tak kubkovi niečo donesie a maju rituál, ze ho v nedelu poobede berú von, oni kubka a ich další kamoš svoju neterku 😀 😀

bubaczik
13. jan 2010

ale zoja viem o čom hovoriš..to iste u mna..hračky po byte,ale žeby sa zohli a dvihli,radšej kopnu do nej,potom to leti cez cely byt 😠 ja nevrieskam,mysliš?raz mi pride klopať socialka 😀 a jedine emma bez slova vtedy niečo urobi,miša sa bude hadat do posledneho dychu...niekedy by som jej tak rada skočila do toho kovoveho usmevu,že až.. 😠 neviem,čo s nimi mam robiť ☹ som s nich fakt zufala,so všetkych 🙄 bič na nich,lemry lemrave 😝 ale ak niečo chce,tak aj sa snaži,odloži riad a potom sadne k mužovi a žobre nove rifle,a muž na makko,"šak ti pomaha" tak jej vysoli prachy..mne nikto neplati za to,že pucujem hajzel po nich 😠 😠 😠 😠

bubulik
13. jan 2010

Tak si zvykaju pomaly na deti. Aspon budu pripraveni. Dufam, ze Ty a TM vtedy vypadnete niekam von , do kina a tak....

zoja
13. jan 2010

bubu to je natom velkom vekovom rozdiely tá vyhoda, obaja su vlastne ako jedináčikovia, viem , ze ten ich vztah nebude taký ako medzi surodencami , ktorý su s menšim vekovým rozdielom, ale snad aj takto si tu svoju cestu raz k sebe najdu

bubulik
13. jan 2010

Inak my sme boli v sobotu vecer v divadla. To bol moj darcek od Jeziska,super asi po 3 rokoch sme boli zase spolu niekde sami. Bola to komedia okuliare Eltona Johna. Super sme sa nasiali. Doporucujem V DAB NR.

bubulik
13. jan 2010

Zoji urcite ved radi sa maju a to je zaklad. 😵

bubaczik
13. jan 2010

ja chcem ist 25 maja na draculu do blavy 😉

bubulik
13. jan 2010

a este sa Ti bude dat??? Chodte teraz este kym mozes 😵 😉

zoja
13. jan 2010

no bol tu zoparkrát strázit s nou kubka, nie som však zastanca toho, aby sem chodil jak na hodiny klavíra, to skor kika chodi k nim, doma sa šulame, ze jaka sa robí u nich chutná, s nami pri telke nesedela uz ani nepamatam a tam usadený mama , tato , brat a oni a kukajú TV - to doslovne 🙂

bubulik
13. jan 2010

Zoja 😀 😀 😀 😀 Kazda sa robime pred buducou svokrou dobra, nieee???

zoja
13. jan 2010

bubi nato sa chystame uz dva roky a furt nič, cd počuvam v aute uz je obšúchané, najsamlepší muzikál ostatné odvar

bubulik
13. jan 2010

Alebo maju lepsie stanice ako Vy??? 😀 😀 😀 😀

zoja
13. jan 2010

tak to ja som zapotreby nemala, poznala som ju ako kolegynu a to sa mi zachutnú uz hrat neoplatilo 😀 😀

bubulik
13. jan 2010

Ten som na stastie uz videla. Ale velmi davno, tak by sa mozno aj zislo oprasit 😵

zoja
13. jan 2010

najlepšie je ukazat sa v pravej zbroji nech vie načom je a mam pokoj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre