• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
No tak potom si si to mala podla svokry vyberat ked mali kolegyne takych sumnych synacikov :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta bola rada, ze sa ho zbavila :grinning:
13. jan 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne, ze ste obe spokojneeee :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš jedináčik vychovavaný rozvedenou matkou za pomoci babky, jeden rozmaznaný fracek, čo mal všetko načo si len zmyslel
13. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved ty si si ho uz urcite dovychovala, nie???? :wink: :slight_smile:
13. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoji faaakt?
ja bola už 5 krat na nu :grinning: aj do prahy som sa chystala,ale nevyslo to..ale do blavy pojdem aj keby ma tlačili :wink:
13. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ved som si ho vyťutlala aspon do ako takej polohy ktorá je pre náš život znesitelná :grinning: :grinning: , bože idem zaheslovat mkkona lebo aj ten ma zabije :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi a to len tento termín jeden? uz mate listky? zeby som spravila aj ja prekvapko???
13. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj uz davno tu nebolo tak zivo :dizzy_face: cítim sa jak v starých časoch
13. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jaj koceny opustam Vas, lebo som s detmi doma sama a zachvilku mozno bude maly papat mlieko. Aj ked vacsinu noci uz prespi, ale dnes si prespal jednu davku a potom to zvykne v noci dobehnut. Inak on ked dobre spi tak spi ani na jedlo sa nezobudi. :grinning: :grinning: :grinning: No proste chlap. Ti si ziju super uz od malicka. :dizzy_face:
13. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam,vidiš,zajtra kupim :wink: myslim že dva dni hraju v blave..ja určite idem :wink: aj keby že sama..zas budem plakať..v :grinning: sa tešim,lebo maju nove kostymi :dizzy_face: len skoda,že už nehra korn :unamused: a bila
13. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa. Inak aj mne je tu super, ale potom by som mala oci ako vevericka...... :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to uz tolko hodin, rano idem do rakús na nakup , zas budem mat jak stefi vraví oci jak veverička... :grinning:
13. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu rovnaké myslienkové pochody :grinning: , bubi daj link nech to kuk
13. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: kam chodis zoja na nakup? :confused: raz pojdem s tebou :wink:
13. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do bipi kazdy mesiac tam nakupim drogeriu a všetko potrebné pre krpatého a mam pokoj, my sme este stale na plienkach a tam to vyjde ovela lacnejšie, kedze milostpan okrem pampers iné neznesie a aj to si vyberie zn. elmo streat, jasne u mna odparkujes tátoša nasadneme do mojeho a vyrazíme :wink:
13. jan 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ntc bude,ale link neviem najst..kuknem ticketportal ešte :confused:
13. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že tatoša :grinning: :grinning: :grinning: moje polo malinke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oblečenie v shopping city vieden, aj ked teraz som uz dlhšie nebola, lebo nič také som nepotrebovala a malemu kupujem tu OC v zare
13. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to moje oproti nemu jak velký brat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim ja raz fakt ist s tebou,ja sama sa bojim,a neviem nic okrem švajn po nemecky :grinning: a ja neznasam necinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj idem dufam, ze sa to tu zas trošku častejšie rozbehne čágo bélo :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi tak to ani ja, ani ti však netreba čo predavačka to slovač :wink:
13. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vyrastiem aj ja budem mať take :grinning: ale mame aj hondu,ta je velka :grinning: len muz je na nu zatazeny :sweat_smile:
13. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pch to ja viem majnelibjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')edubistsvajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to čo mi odoslalo za hatlaninu :confused: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spať..chytaju ma s vas depky..jedna ma dom,druha velke auto..ja kopec deti :grinning: :wink:
13. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi to ja sa zas aj ked mi moj muz jeho auto tlači do toho nehrniem, ja sa konov velkych bojim, odjazdim len včase núdze a nemysli si , ze smart forfour je zas az tak velký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hučať do muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poplačem si..a taaak..šak vieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: papa
13. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok