"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubble777
18. jan 2010

tak fajn, nie len že mi tu blne koň, ale ešte aj ja blbnem a robím chyby....tak sorry dievčence 😉

sjuzi
18. jan 2010

My tiež chleba jeme len z povinnosti... ale už mu ho dávam nasilu, lebo stále sa mu robia kútiky, síce som ho trocha preliečila b-komplexom, ale tie obilniny a zemiaky by mal, lebo tých Béčiek tam je požehnane. Ešte tak suchý rožtek ľúbi... ale tiež radšej len maško, pajky a šuňku... 😅

sjuzi
18. jan 2010

Mne to tiež ide strrrrrrrrrrrrašne pomaly... 😠

bubble777
18. jan 2010

no prídem sem raz za čas, a ani ma ten kôň nechce pustiť, asi sa na mňa hnevá, alebo čo 😠 😕

lilyk
18. jan 2010

u nas chlieb spapa, u nas je skor problem ze okrem masla mu na chleba nic moc nechuti 😒 ...ked ho ale nakrajam na kocky tak spapa,moc neciti ale ked je to vyrazna chut tak nezje.
u nas stale sneziii 😅 na aute mi vidno len kolesa 😀

sjuzi
19. jan 2010

No dobrý deň krásavice... 😵

sjuzi
19. jan 2010

Dnes sme sa o5 vyjašili v sniežiku. Bolo fajn, lebo sme sa stretli so všetkými kamošmi na našej ulici, tak sa chlapci tešili, že sú spolu... 😉

sjuzi
19. jan 2010

Len sme s babami vraveli, že by bolo super, keby nám ich zobrali všetkých aj do škôlky tu pri nás... Ale som trocha skeptická, lebo berú len 10 detí... a z toho uprednostnia predškolákov, potom tých, čo tam už majú súrodencov a ešte keď prirátam nejaké tlačenky, tak musím pohľadať ešte aspoň 2-3 škôlky, kam sa pôjdeme nahlásiť... 😅 😒

sjuzi
19. jan 2010

Miško len teraz zaspal, dnes spal totiž dlhšie ráno, o 5.30 sa prebudil, že maminkaaaa zakyť (zakryť), lebo bol celý odkopaný a potom spal skoro do 8mej... čo je teda veľa na neho... 😀

sjuzi
19. jan 2010

Nikeho? 😒 ☹

lilyk
19. jan 2010

caves 😉
u nas je to Sjuzi to iste, presne ako si napisala, takze velku sancu nevidim. Hned ma upozornila aby som si dala prihlasky aj na ine skolky.
ja padam dat Tominovi Lipanek 😉

sjuzi
19. jan 2010

Lily a čo, Tomi ti hajá stále 2x?

sjuzi
19. jan 2010

Hmmm, min. rok vraj viac ako 200 detí neprijali... tak sa "teším", lebo fakt neviem, čo porobím, ak mi ho nikam nevezmú... no budem musieť už fakt jedine otehotnieť... 😅 😀 😀

lilyk
19. jan 2010

ano spi stale na dva krat, este pockam tak dva mesiace a potom skusim 1 spanok 😉
no to je asi najlepsie otehotniet, akurat je to potom nevyhoda ked das Miska do skolky s tymi chorobami...ale to si asi nenavyberame 😒 pri dnesnej starostlivosti o deti 😖
fuj ja tu mam kosu, Tomino spi, robila som fasirky tak vetram cely byt.

sjuzi
19. jan 2010

To máš pravdu lily... ani tak, ani tak... no veď uvidíme... Nejako to dopadne... 😝

lilyk
19. jan 2010

ja ti drzim palceky nech vam to coskoro vyjde 🙂

sjuzi
19. jan 2010

ďakujeme... ale ja otehotniem na 100pro až keď nastúpim do práce... keď sa od toho všetkého odosobním... to som si istá... 😀 😀 😀

lilyk
19. jan 2010

to tak byva....tak hladaj job uz teraz 😀

sjuzi
19. jan 2010

Veď pozerám, inšpirujem sa, keby som mala kam dať Mišiaka, tak by som šla... ale opatrovateľke ho dávať nechcem... 😝

bubaczik
20. jan 2010

čafte..ty vy čoo,štrajkujete? 😕 mne zas danko štrajkuje,chcela som isť s nim von,no nechce,pišti,že tato pa tato pa 😠 ta nejdem nikam,ostaneme doma 😝 nebudem si nervy ničiť 😅 idem teda robiť palacinky 😅

allisia
autor
20. jan 2010

Cafte, idem vam pokazit strajk 😀
mne vcera vecer strajkoval Oliver a nechcel beo mna spat a tak som sa nemohla ucit cize dnesna skusa bude FX 😠

dnes je celkom pekne, poobede mame mat navstevu tak mozno potom zbehneme na prechadzku a zajtra sa vrati mm tak pojdeme domov lebo teraz sme u babky

allisia
autor
20. jan 2010

detska mi spia a ja kukam do materialov co som mala na dnesnu skusku nech si to trocha vtrepem do hlavy a mozem ist na opravak na zaciatku februara ae este mam dve skusku predtym

babymyslite si ze uz teraz mam ist pre prihlasku do skolky??? lebo ja neviem ako to chodi a ked som sa bola pytat tak hovorila nieco o marci lenze vravela aj to ze ked budu mat vela deti tak tie co maju mamicky doma na materskej s druhym nezoberu alebo s polrocnym odkladom 😝

sjuzi
20. jan 2010

Čaute, mne tu ešte Miško pozerá Teletubbies z dvdčka... som sa natrápila, kým som vôbec pochopila, že čo chce pozerať som mu nerozumela 😅 😀, on dokola že pozejať tabisi... 😀
Ale vyzerá to, že o chvíľu pri tom aj odpadne, lebo už sa na gauči zakrýva dečkou, takže to ide dobrým smerom... 😉

sjuzi
20. jan 2010

Bubi, ja som včera Miška musela vylátať, aby sme šli vôbec von, ale dnes si to už pamätal a keď začal zase obiehať polonahý byt, že on nejde nikam, tak som mu to pripomenula, že či zase chce dostať po riťke ako včera a hneď bol nastúpený pri dverách... 😅

sjuzi
20. jan 2010

Inak Miško začína dávať za deň milión otázok typu: čo je to? čo jobíš? kam ideme? 😀 😀

sjuzi
20. jan 2010

No jaké dobré kafe som akurát dopila... 😉

Alli s tými škôlkami, ja teraz chcem, keď Michalides zaspí nejaké obvolať, že by mi povedali deň zápisu a čo k tomu vlastne potrebujem... či aj potvrdenie od doktorky alebo čo... lebo vôbec netuším... 😕

bubulik
20. jan 2010

Caute kocky . Urcite teraz na zapis Ali aj keby ju zobrali len od pol roka.A tam treba doniest len rodny list dietata. Toto sme uz absolvovali vlani. Este nejaky tyzden doma a Hanka bude tiez skolkarka. Len este musim kupit papucky. Ostatne uz mam. 😵 😵 😵

bubaczik
20. jan 2010

sziastok ....že školka..moj danko je prijaty od januara,a ešte tam ani nebol 😅 sice som volala,že nenastupi,ked tak až v septembri,ale pochybujem že ho tam dam,kto bude ho nosiť? 😕 neviem,bojim sa aj chorob,čo všetko podonaša domov,tak aj tak budem doma,tak bude so mnou 😉 a on aj tak spi cele doobedu,tak to by siel do skolky raz za mesiac 😀 došli mi decka so školy,nakrmila som ich,jak kojencov,miša chytila nejaky exem 😝 na ksicht,ta jej vravim,že ja za moje roky nemla telo make upu na ksichte kolko ona dnes 😝 idem vyložiť nohy pod telku,normalne som utahana jak kon 😝 milujem tehotenstvo,mozem sa vyhovarať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
20. jan 2010

caute, ja čakam, že bude rozhlas (moj oblubeny 🙄 ) hlasiť, že odkedy je zápis v školke 😀 😀 😀

dufam, že flek bude, aj ked viem, že tu je vela detí, no snad nebude problem. mmch ivka by to už veľmi potrebovala 😅 a občas aj ja 🤐 😀 😀 😀

lilyk
21. jan 2010

ahojte 😉
u nas snezi a snezi...je to sice pekne ale mna to moc netesi..s autom ked snezi nechcem ist nikam pre istotu a nas kocik na zasnezene kociky...ehm ehm 😀 juuuj jar jar jar chcem chcem chcem.
no o skolkach, ja som vcera v spravach pocula ze po novom maju ci nemaju ani neviem pytat potvrdenie od zamestnavatela...tak to ja nejak nechapem....vsak ked najprv si snad zabezpecim ze mi dieta do skolky zoberu a potom budem vybavovat pracu a nie snad opacne ze vybavim si miesto a potom co ked mi dieta do skolky nezoberu 😕 vsak to sa nikde nepise ze "musia" potom dieta zobrat do skolky..no neviem asi to nechapem 😖 ...ale je to chore...aby bol takyto problem so skolkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre