"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
25. jan 2010

Andy, Miško dosť začal vymýšľať s jedlom... napr. zemiaky vôbec nechce, chleba jak by dal... musím mu to kadejako kamuflovať a zabávať ho pri tom... Napr. pri telke zje všetko, len otvára ústa... ale pri stole sa asi velice nudí... 😅 😀 Ale tak stolovanie treba dodržiavať... 😅 😅

sjuzi
25. jan 2010

No, idem pokračovať v "práci"... adios... 😉

lilyk
25. jan 2010

ahojte 😉
ja buntosim dost casto 😀 ....ale Tomik mal v noci horucku tak som nechcela aby plakal a zapla som komp a dala mu Nurofen, pozeral na pozadie, mame nanom akvarko s rybickami tak ani nemukol popapal, povysavala som mu nos, nejak sa mu ulavilo a nechcel spat 😀 😀 potom som mu dala cajik, podbradnik pretiekol na pyzamko a vak v ktorom spinka tak som musela zobrat fen a susit 😀 take v noci nerobite co 😀
no rano sa zobudil bez horucky ciperny, z nosa trosku tece, teraz spinka...ale uz to vyzera lepsie ( klop,klop) 😉
akurat idem zavolat dr, na buduci tyzden sme mali mat ockovanie ale odlozim ho....este aj zadna stolicka sa mu derie tak aby to nedopadlo zle 😉

sjuzi
25. jan 2010

Zaspal jak dudek... boli sme vonku, kosa je šuvix... 😝
A pečiem tvarohovú bábovku... už rozvoniava... mmmmmmmmmmmmmmm 😉

bubaczik
25. jan 2010

čafte..danko mi dovliekol" pred nim ukryvanu" krabicu,tak musim isť s nim montovať helikopotvoru 🙄 sa mi nechce,bo len nervy budem mať,bo ja antitalent a on bude len pištať 😅 a to treba normalne šroubovaka pod nastroje 😕 no uvidime,čo poskladame..a to som si chcela sadnuť a vypiť kludne čaj,kedže s kavy mi je dnes nejako na 😝 sju daj recept na tvarohovu babovku,ja taku ešte nepiekla 😕 😉 a dala by som si niečo že mnam mnam 😉

lilyk
25. jan 2010

tak ja na take hracky hovorim a hlavne ked mi kazdy den prinesu obaja 10 krat MM's veeelku krabicu so srobovakmi, kliestami a vsetko okolo toho ze to "len" a "len" s tatinkom 😀 maminka take chytat nemoze 😀 Majko vzdy prikyvne a povie "ano" "ano" 😀
a tvaroh mam aj ja.....tak ked bude receptos tak spravim aj ja 😉

sjuzi
25. jan 2010
sjuzi
25. jan 2010

Len ja tam ešte šupnem škoricu do toho tmavého cesta... 😉

sjuzi
25. jan 2010

Aj my máme také drevené, je to na spôsob Merkúru, len väčšie dieliky a šróbiky, ale Miško sa v tom vyžíva, ale tiež na to nemám nervy niekedy to pod dňa skladať... 😅

sjuzi
25. jan 2010

Bubi, ani ja nikdy nemohla kávu... to som vedela, že som tehu, keď mi káva prestala chutiť... 😅

lilyk
25. jan 2010

Sjuzi a to tam davas makky tvaroh ci ten hrudkovity?

lilyk
25. jan 2010

inak neviem ani jaky mam....prvy krat som ho kupovala v kauflande a neni tam napisane aky je 😀

lilyk
25. jan 2010

Tomik sa uz pol hodinu hra s klucami, sedi na motorke a strka kluce dnu 😵

sjuzi
25. jan 2010

Ja dávam ten hrudkovitý... ono to má potom takú dobrú štruktúru... 😉 A inak milujem vyklápať túto bábovku, lebo ona po chvíľke vychladnutia, keď ju otočíš, doslova vyletí z formy a je jak obrázek... 😀

bubaczik
25. jan 2010

no upečem,len nemam tvaroh,a do tesca nejdem ani keby zadarmo davali 😝 nakoniec sme nic neskladali,prehovorila som ho na dupolo,tak sklada gajaž 😀 ja by taaak nechutne niečo sežrala sladke,že konec 😢 sju dones babovku na zatvor 😀

sjuzi
25. jan 2010

Nemam kedy moja, išla by som... ale Miško spí... potom idem cvičiť a večer mám s babami rande v meste, ideme na nejaké mojito, ale skôr to vidím na čaj s rumom... lebo kým sa tam bez auta v tej kose dotrepem, tak ma budú musieť roztopiť...
Včera jak sme večer došli domov, tak v aute ukazovalo -13°C... 😝 😲 😲

natal
26. jan 2010

Ahojte 🙂
Veru kosa je vonku brrrr. Akurat sa chystam do mesta, idem nieco popozerat malej k meninam do Tesca. Zamrznem kym tam dojdem.
Len neviem co mam kupit. Mam pocit, ze uz ma vsetko. Hracky uz urcite nie. Skor som rozmyslala nejake DVD tie pesnicky pre deti, alebo nejake fixy co farbia len po papieri he he, len neviem, ci take existuju. No nejaku srandu taku urcite.

sjuzi
26. jan 2010

Zase štrajk, ha? 😅

bubaczik
26. jan 2010

čafte ženuše..ta čo, generalny štrajk ste vyhlasili? 😕 no sju mam tvarojh idem sa pustiť do babovky,soom mooc zvedava 😕 😉 tešim na nu,ak bude dobra urobim druhu na večer,nam jedna malo 😀 😅 tak nič,no,ked tu nikeho 😔

natal tanička bude mať meniny?tak velke cmuk od nas všetkych..pozor neže ju oslintaš,bo nas vela 😀 😉 a kolko nas ešte bude 😀 😅 no čafte

sjuzi
26. jan 2010

Ja tu!!! Telepatia.... hehe 😀

sjuzi
26. jan 2010

Tak nech vyjde!!! U nás už posledný kus si dám o chvíľu ku kávičke... 😉

bubaczik
26. jan 2010

heeej? 😕 ta čo,mišiak spi?mne danko kuka simpsonovcov 😀 a ja že idem robiť babovku,ta ked si tu ta sadnem 😀

sjuzi
26. jan 2010

Nespí ani bohovi... 😅 Tiež sa váľa pri telke... ale akosi sa mi nezdá veľmi unavený... asi ho pôjdem naložiť do auta, povybavujem a tam sa prespí po ceste... musím ísť na poštu a taaaaak...

sjuzi
26. jan 2010

Btw. keby sa ti cesto zdalo tuhé... tak pridaj trocha malaka... (záleží od veľkosti vajec) 😀 😀

sjuzi
26. jan 2010

Aj tebe ide ten kôň jak v lete na saniach? 😖

bubaczik
26. jan 2010

no strašne ide 😠 inak aj vy ked varite zemiaky,su take nechutne sladke 😕 😠 ma až chut prejde furt.. 😔 to už su 5x zmrznute ,abo čo 😠

bubaczik
26. jan 2010

no ale ja nemam nervy na toho kona,idem robiť babovku..a potom lahnemk telke na chvilu 😉

sjuzi
26. jan 2010

Noooo aj ja som si to všimla a to som kupovala v rôznych obchodoch, ale veru všetky sú také... a možno aj to je dôvod, že ich Mišu nechce jesť... 😝 😝
No nič, strácam nervy s týmto koňom, odchádzame... snáď zaspí v aute chalan... papačko

natal
26. jan 2010

dakujeme bubi 🙂 V pondelok bude mat meniny a v nedelu oslavujeme 🙂
no kupila som jej uz darcek. McQeena na dialkove ovladanie. he he No aj satocky dostane. U svokrovcov jej dal mm stare auto na dialkove len kus je polamane a mala z neho strasnu radost aj domov ho chcela brat, tak hadam ju ten McQeen potesi, uz ked ho tak miluje hehe 😀 Na fcb som to pisala, ale pre tie, co nechodia na fcb: Pytala som sa malej, ci ma lubi a ona: "Nie, ja lubim McQeena." 😀

sjuzi
26. jan 2010

Tak sme s5... Miško sa trocha vonku vybehal, inak je super, slniečko pekne svietilo... A cestou nas5 zaspal, len som ho vyniesla hore... ale teda už mám s ním čo robiť... uf uffff... dávam mu ešte pol hoďku a potom ho budím... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre