"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zoja
26. jan 2010

tak dnes mi padol kamen zo srdca, vyradili nas z ambulancie CF, uz nemusí byť sledovaný 😵 , no aj tam nam odporučili počkať ešte so školkou, vraj nie je imunitne na to pripravený, tak ma to len presvedčilo , že do roboty nepojdem 😒

chudačik od rana bol tak vystresovaný , že mi spal do pol druhej do pol šiestej , takže teraz ma energie na rozdavanie a tancuje si vo svojej izbe na minidisko insotelu, snad da zlikviduje a do desiatej zaspi 😠

sjuzi
26. jan 2010

Zoji, tak to je super správa... 😵
A nebudeš mať nárok na predĺženie rod.dovolenky? 😕

lilyk
26. jan 2010

caute 😉
super,ssuper spravicka aj my sa tesime...inak k tomu odkladu pozhanaj vela papierov aby ti ponechali RP, napr.od pediatra, alergolog, imunolog.,aj tyto na CF co ti to povedali,no proste cim viac papierov mas, tym vacsia sanca na uradoch 🙄 😉

zoja
26. jan 2010

lily to všetko viem, mam to podať v máji tak uvidíme, ale aj ked mi to nedaju ako platenu MD zostavam doma

sjuzi
26. jan 2010

No ženy, de ste... ja dnes nemám chlopa doma... by sme mohli dať debatt... 😅

bubulik
26. jan 2010

No caute kockosky,
tak v nedelu vecer sme prisli od nasich. Boal som narobena ako kon lebo sme stahovali drevo. Ale ja som aspon nemala svalovicu, Moj 30r slobodny bratranec sa rano nevedel postavit z postele 😀 😀 😀 😀 Tak aspon mame pri tach detoch aku taku kondicku. 😉
Ale este som stihla oprat 3 pracky. Vcera sme boli sami doma MM bol v praci. Robili sme s Hankouspolu pizzu velmi sa jej to pacilo. Ta ked ma vidi ze idem do kuchyne tak uteka pre svoju malu stolicku a bezi za mnou. Aj ked sa idem trebars len vody napit 😀 😀 😀 😀

bubulik
26. jan 2010

No a dnes sme boli opat na detskej gynde. Zase mala fuziu pyskov, aby som to tak normalnejsie napisala 😒 😒 ☹

sjuzi
26. jan 2010

Bubulik, no teda ty si duracelka... 😎 😀
A Hanka bude kuchárečka... Miška teraz tiež začína zaujímať, ako sa natiera chlebík nátierkovým masielkom... len keby ho potom aj zjedol... ale ten VÝTVOR!!! 😀

sjuzi
26. jan 2010

Bubu, to fakt, zase? Chudatenko... ☹

bubulik
26. jan 2010

Serus Sju

sjuzi
26. jan 2010

To jakože serus adios?... 😒 Hmmmmmmm

sjuzi
26. jan 2010

Inak to je des, jak nič nedávajú v tej bedni... 😝 😝

bubulik
26. jan 2010

Tak som sa pytala dokiho ze preco zase?????
A on mi na to, ze na nete je toho kopu. ja mu hovorim, ze ved presne preto sa hom pytam , lebo tam je toho kopu 😠 😠 😠
Vraj presna pricina nie zistena. Ale on zacal na mna latinsky, ale ma smolu, lebo aj som mu skoro vsetko rozumela. Ja som sa ucila to iste len o zvieratach 😀 😀 😀 Chuj jeden premudrely. A vyrozumela som z toho ze este sa tymto detom netvoria hormony, takze sliznice su bez sekretu, teda bez zvlhcenia a dochadza ku zlepeniu sa. Aspon tak laicky som to vysvetlila. 😉 😉 😉

bubulik
26. jan 2010

A hovorim, ze pre boha to sem budeme chodit do puberty???? On ze zatial tam mali jednu dievcinu 3x. tak k tomu rekordu mame uz len malo 😒 😒 ☹ ☹

sjuzi
26. jan 2010

Jaj Bubu a čo jej dali nejakú mastičku, vodičku, či ako? 😕

sjuzi
26. jan 2010

Človek by si myslel, že len chalani majú "tieto" problémy v rannom veku... 😒

bubulik
26. jan 2010

Inak v NR je detska gynda len jeden den v tyzdni v ambulancii kde je aj rizikova ambulancia a poradna pre sterilne pary len v ine dni. A ked sme tam prisli tak chodili dnu len same tehotne a zeny o dost starsie odo mna, Tak ma to po 1 hod vytocilo a pytala som sa sestricky ked vysla von, ci budu dnes brat aj detskych pacientov???? A ona na to ze ved beru ako sme prisli, ze to vsetko ma do 13 rokov. Tak som sa na nu pozrela ci si robi zo mna dobry den!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hovorim jej ze nevyzeraju. Vyzeraju ovela starsie. A ked vysla von dalsi krat tak nas hned zobrala dnu. 😠 😠 😠

bubulik
26. jan 2010

Akoze podte teda s tym malym. Na gynde s malym................... 😠 😠 😠 😠
No a boli sme tam asi 4 min aj s cestou a to sme cakali viac ako 1 hod 😠 😠 😠 😠 😠
Nie, to sme ju vyzliekli, dali na kozu. Doki jej daj jednu gumennu rukavicu ked si daval aj on tak sa zabavala s nou. Len ked som jej ja chytila ruky a MM nohy na pokyn lekara samozrejeme, tak je to bolo podozrive a zacala plakat. No a potom jej to roztiahol prstamia este nejakym dlatkom ci cim ☹ ☹ ☹ ☹
Potom jej sestricka doniesla velku striekacku a uz bola spokojna lebo buda davat babikam injekciu a uz neplakala 😀 😀 😀

sjuzi
26. jan 2010

No pekne... to "poteší"... to tam bola nejaká veľká náhoda tých 13-ročných tehotných... 😅 😀

sjuzi
26. jan 2010

Ten kôň mi zas spomaľuje... to nemyslia vážne už... 😠

bubulik
26. jan 2010

Len horor bol sa doma vycikat, lebo ju to tam stipalo, tak sa 2x vycikala do vanicky s vodou a vecer to uz bolo ok. Dufam, ze to bude dobre aj zajtra.
No uz som sa Sju vykecala tak mozeme pokecat aj o inom ak si tu, 😉 😉 🙂

bubulik
26. jan 2010

No este keby si ich videla ani jedna nemala 13, ale ved nech si berie svoje pacientky, ale ked pride dieta nech zoberu najprv to a potom mozu pokracovat nie???

bubulik
26. jan 2010

Inak mne to modre zviera ide dobre zatial 😎

sjuzi
26. jan 2010

nooooooooo, ja som tu minule dala do pléna, že či bude stretko... 😉

bubulik
26. jan 2010

My sme za, s Oliverom sa uz daaa

sjuzi
26. jan 2010

Ok, takže Bubulik, Zoja, Lily, My... to sa už aj dá... len kam by sme sa tak vybrali a kedy??? 😅

bubulik
26. jan 2010

Inak od soboty mame predkupnu zmluvu na pozemok a dokonca februara by sme mali mat aj kupnu. Ale pisem to preto, ze idem pohladat co budem mat blizko domu 😉 😉

sjuzi
26. jan 2010

Joj, paráda... V dobrom závidím... 😉 🙂

sjuzi
26. jan 2010

No, už sa mi robehol konisko... 😵

bubulik
26. jan 2010

http://www.jelenec.sk/index.php?akcia=ATC JELEN...
tak toto budem mat 700 metrov od domu. takze ked tam budeme byvat tak to tam mozem kedy kolvek rezervovat 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre