"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
26. jan 2010

Neviem ci sme si nevymenili kone, moj je uplne spomaleny teraz 😀 😀 😀 😀

sjuzi
26. jan 2010

ja som to zariekla... 😲 😲 😲

bubulik
26. jan 2010

Asi je tu strasne vela ludi pripojenych tak to asi nestiha odosielat.
Inak za komousov to bol pionierky tabor. Ked som bola teenagerka tak tam byvali super disky. a chodili sme tam s nasimi na chatu. Nie priamo do kempu, ale blizko lebo to je taka chatova oblast. A ocino tam mal chatu z roboty. Takze to bolo vtedy za malo penez vela muziky 😀 😀 😀 😀

bubulik
26. jan 2010

Inak mne by sa pacil trebars Liptov, alebo Orava. Aby to nejak daleko nemali ani vychodniari.
Ty si to uz asi vzdala, ze??? Kon ide dost pomaly 😒 😒

bubulik
26. jan 2010

No tak papa

sjuzi
26. jan 2010

Ďakujem za spoločnosť Bubi... už som sa stihla aj sprchnúť... idem si čítkať do postieľky... brúúúúú 😉

sjuzi
27. jan 2010

😒 😖 ☹ 😲 😲 😝 😝 😅

bubulik
27. jan 2010

Cau Sju, zase spolu????

bubulik
27. jan 2010

😀 😀 😀 😀

sjuzi
27. jan 2010

No jakož... heheeee 😀 😀 😀

sjuzi
27. jan 2010

Zaplníme ďalšiu stránku, neee??? Dúfam, že zas nie sú všetci chorí... 😅

sjuzi
27. jan 2010

Aj teta Sstefi by sa mohla ukázať... 😵

sjuzi
27. jan 2010

Idem si po kafe a pokukať Fcbk... 😉

bubulik
27. jan 2010

Ja som akurat dokrmila deti, ale Hanka mi vysypala plnu misku ryze do umytej kuchyne tak som ju umyla znovu a cakam. 😝 😝 😝 😝
Inak mam nervy na MM lebo ho od 9 tej nie je. Niekomu zase robi pocitac a ja upratujem cely byt, varim, periem medzitym uspavam maleho, prebalujem , krmim. hanka sa este po vcerajsku nechce vycikat sama len so mnou. Aj ked ju to uz neboli, ale boji sa. Ja tam musim byt a drzat ju za ruku. No proste mi tecie po chrbte uz 😝 😝 😝 😝 😝
A to este potrebujem obyvacku a spalnu. a ozehlit . Pomooooooooooooc 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

bubulik
27. jan 2010

Mna uz Hanka vola do izby, ja chcem dovolenku, ale nie materskuuuuuuuuuuuuu 😲 😲 😲 😲 😲 😲

sjuzi
27. jan 2010

Ty si najšikovnica... 😉 🙂 😎 a ešte aj dobre vydatá... 😵

Ja sa pri 1 dieťati cítim už jak na dovolenke... (provokujem... 😀 )

bubulik
27. jan 2010

Keby som z toho aspon schudla, ale ani 1 kg mi nejde dole 😠 😠 😠 😖 😢

bubulik
27. jan 2010

A neprovokuj 😀 😀 😀 😀 Ale aj mne ked asi 2x zobrali Hanku tak ja som poobede nemala co robit tak som si lakovala nechty. tak to mi teda teraz nehroziiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzi
27. jan 2010

Ale zase ti odrastú pekne spolu a budeš mať pokoj... neboj, rýchlo to utečie, ešte ti aj smutno bude... teda pokiaľ neplánujete ešte do 3tice... 😵 😀

lilyk
27. jan 2010

caute 😉
juuuj Hanky mi je luto, dufam ze uz sa to nezopakuje 😢 😉
Bubulik tak to si trafila, ja uz mam materskej tiez plne zuby dovolenka by bodla 😀 dnes som sa rozculila hned z rana a ani to sem radsej pisat nejdem...niekomu by zasla chut 😀
a tato zima mi uz zacina liezt pekne na nervy a to zajtra hlasili moznu kalamitu 🙄
ja uz kafe dopite, idem dat Tominovi olovrant 😉

sjuzi
28. jan 2010

Joooj, baby... ta de ste furt... 😅 Aspoň 1 správu napíšte, či žijete alebo tak... hrozné s vami... človek tu už ani nemá pomaly čo čítať... 😝 😲

sjuzi
28. jan 2010

Dnes len sype a sype... 😅 Ideme si s Miškom odhrabať auto a potom domov do teplučka... 😉

zoja
28. jan 2010

jaj včera sme boli sju na tom filme 4člen- inšpirovala si ma, pfuj ešte furt mam zimomriavky , v noci som vobec nespala a lepila som sa na muža , ten mi ráno volá kedze ráno som dospavala a on uz bol fuč ked som vstala, že ja som celý dolámaný takto si sa namna nemačkala ani ked sme mali dvadsať 😀 😀 . ja takéto filmy možem , ale hrozne ich prežívam kedze na takéto veci ako je duchovno a mysteriozno aj trochu verím 😲

zoja
28. jan 2010

a ja teraz dovču mam aj tu okrem materskej 😀 , muž v robote, kika v skole a malý u babky od včera , idem pren až na večer, trocha spracem a idem si to vychutnať do vane 😵

bubaczik
28. jan 2010

čafte čafte..no tolko snehu ja ešte v tt nezažila,a furt ho praši 🙄 chceeem jar 😢 potom leto 😀
včera som bola s dievkami na nakup veci na lyžiarsky,no hnus,nikde nič nemaju už,potrebovala som nejake snehule,ste mali vidieť ksichty ake struhali,ale nakoniec sme našli jedne jedine v tt,tak sme sa smiali nad nimi,ale museli sme ich kupiť,bo nemaju dievčata snehule,a v koženych čižmach nemožu ist na lyžiarsky 😕 no ja by ich nedala na nohy,ani keby mi nož držali pod krkom,ale nemali na vyber...tak sa hambili,že utielki odo mna,ked som s nimi šla k pokladni 😀 som im povedala,že ich možu s okna busu vyhodiť cestou naspať 😝 inak jedny punčochy pre herečky že 12,30€ 😕 😠 došla som domov,a ma vystrelo hned v chodbe,čo som za cely den popratala,tak chlapi mi to rozobrali,tak som potom ešte hodinu pratala a robila večeru.. 😠 večer som odpadla jak kabela do postele,ale potom som si spomenula že moja babka mala 82rokov,a ja po prvy raz zabudla 😢 😢 tak sa hambim,som volala kamoške do ke,nech mi ide kupiť nejaku poriadnu kyticu a odnesie jej,a potom jej zavolam a zagratulujem...fuj,zla vnučka som 😠 velmi ma to mrzi,lebo babku ja milujem strašne moc a moc a moc 😵 potom ma napadlo,že mame dnes s mužom vyročie,a ani za boha som si nevedela spomenuť ktore 😀 😅 tak som zvedava,či si moj muž spomenie 😕 nič mu nebudem pripominať 😉 idem variť,danko chytil maniu na strihanie papierov,tak nič ine nerobi,a ja nerobim nič ine,ako tie kusky papierov upratujem...

bubu ty maš inak taaak šikovnu Hanku,toto nedokažu ani moje velke kofy..pošlem ti ich na vychovu 😉 😀

sjuzi
28. jan 2010

Tak fešák sa vonku vyřádil a o 12tej presne odpadol mŕtvy do postele... 😀 Sneh je super, len je ho už na môj vkus moc... 😅

sjuzi
28. jan 2010

Zoji, ja sa tiež rada bojím pri filmoch, tiež to ale potom vo mne tak ostáva dlhšie... Aj kamoška ide na to zajtra s jm, tak som zvedavá, či mi nevynadá, že čo som im to odporučila... 😀

zoja
28. jan 2010

myslim, ze nie , po dlhej dobe mam dobrý pocit, ze sme za kino nevyvalili zbytocné prachy, naposledy 2012 ma sklamala taká čalamada a tie akcie ani nevravím , traparen 😝

lilyk
28. jan 2010

ahojte 😉
aj u nas snezi a snezi, no z okna pekne ale inak ja uz by som tiez prosila jar alebo aspon plus 15 😝
Tomik rozobral autodrahu a hraje sa 😉 a inak sme bez soplov, klop, klop takuto nadchu na 3 dni by som brala aj nabuduce..len nie skoro 😝
moj dedo mal 12-teho 81 rokov,boze to su cisla, ja dufam ze sa ich nedozijem 😀
pijem kafe a asi vybehneme aspon do obchodu...posledne dni v obchode vzdy necham minimalne 20euracov a nic nemam...hruuuuza 😖
a idem sa pochvalit, dosiel mi dodatok z firmy, zaokruhlovali mzdy podla euracov tak som bohacia na vyplate o celych 23 korun 😀

sjuzi
28. jan 2010

Ja som celkom rada, že sme nešli na ten Avatar nakoniec... lebo som ani veľmi nevedela predtým, čo to má akože byť... ale potom som to videla v kine olepené a som nadávala mm, že to si akože myslel, že na to pôjdeme??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre