"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
28. jan 2010

Lily, gratulujem k zbohatnutiu... 😅 😀 😵

zoja
28. jan 2010

teraz sa tesim na hrane temnoty s melom gipsonom

lilyk
28. jan 2010

Sjuzi dakujem 😀
Zoja a to ako co , na materskej bez deti.....hamba ti 😀 a nechutne ti zavidim tu vanu osamote 😀

sjuzi
28. jan 2010

Ja sa teším zajtra na ples... 😉 😵

sjuzi
28. jan 2010

Ja tiež závidím vaňu... my máme doma srch.kút a veru mi niekedy chýba vyvaliť sa riadne do horúcej vodičky... Zato vždy keď ideme k našim, tak si tam pekne napustím aj s penou... len to Miško sa mi tam potom tiež vtrepe... 😀 😀 😀

zoja
28. jan 2010

lily esteze som uz vyliezla určite by som sa od tvojej zavisti utopila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sju tak to by som tiez brala, no mm také ee, on vraví, ze ked sa chcem mancovat nech si idem do auparku 😀 , on skor uzavreta spoločnost a pod. 😒

sjuzi
28. jan 2010

My ideme na taký miniples z nášho synovca školy... už tam chodíme asi 4. rok a vždy v pohode... Včera som balila aj veci do tomboly nejaké... čo som sa potrebovala pozbavovať... 😎

sjuzi
28. jan 2010

Také veľké nóbl plesy fakt nemusím... to je nuda... a ešte keď tam nebodaj vystupujú kadejaké hviezdy z Repete alebo zbor huslistov... uaaaaaaaaaaa, len ísť spať... 😀

zoja
28. jan 2010

tak to bola podmienka nového bytu - vana, v starom sme mali presne len sprchový kút, lebo som si vravela, ze aj tak vanu nemusím a ked nebola tak mi strašne chýýýýýýýýýýýýýýýbala

sjuzi
28. jan 2010

My máme ten sprch.kút s takou vysokou vaničkou, takže Miško sa v pohode kúpe... ale ja sa tam neposkladám... 😀 😀 😀 😀 resp. keď sa poskladám tak mi trčia kolená a ramená von... a ja sa radšej až po krk ponorím... 😀

bubaczik
28. jan 2010

ja zas sa nerada kupem..pre mna zbytocne premrhany čas 😀 ja sa tam nudim 😅 moja mama dokaže sediet vo vani aj hodinu,zobere knizku a čita..mna by porazilo...

sjuzi
28. jan 2010

Bubi a dievčatá si na lyžák požičiavali lyže, či berú svoje, či ako je to v dnešných časoch? My sme si požičiavali, čo si pamätám... lebo len možno 2 z triedy boli lyžiari... Ale zase neni divu, Petržalské detiská... 😀

lilyk
28. jan 2010

Zoji tak to si pis 😀
ja vanu milujem, ja som kedysi ani nevedela ze sa da sprchovat, mna mamina naucila ze vana plna 😀 az potom asi v 17 som pochopila ked som sa zrazu ponahlala na rande ze je rychlejsie sa len opschovat a nie napustat plnu vanu 😀

sjuzi
28. jan 2010

Joj, ale rysuje sa lyžovačka i nám, tak dúfam, že to vyjde... Nesmiem sa tešiť... 😅

sjuzi
28. jan 2010

Lily 😀 😀

lilyk
28. jan 2010

joj ja sa tiez tesim na lyzovacku, ale az na buduci rok...tiez si vravim netes sa lebo to nevyjde...ale dufam ze ano aspon cez vikend vybehneme na Pezinsku babu, vska to Tominko uz bude mat 2 rocky 😵

bubaczik
28. jan 2010

my mame lyže,my sme niekedy aj lyžovať chodili,teraz im aj muž kupil na ježiša nove ,carvingove,že začne s nimi chodiť zas,len nema čas a ja sama s nimi nejdem.a teraz duplom 😝 ked sme byvali v ke,tak sme chodili kazdy vikend..teraz je to daleko na donovaly,tam sme mali kopec za mestom 😉

sjuzi
28. jan 2010

Ja tiež už 3 roky nelyžovala, tak by sa patrilo... Síce nie som bohvieaký lyžiar, predtým som sa zrovna naučila... tak snáď sa dakde nezabijem... 😲 😀

lilyk
28. jan 2010

ja mam este svoje prve lyze, inak vyzeraju stale fajn, akurat ze su vacsie ako ja a kedze som zlenivela a nechce sa mi tak namahat, tak som povedala ze tento rok by som si prosila ako spolocny darcek od rodiny nove mensie lyze , vyska by stacila tak po moje oci 😝

lilyk
28. jan 2010

my padame do obchodu, nesnezi mozno si aj mojho prdacika auto najdem a odhrniem 😀

bubaczik
28. jan 2010

..lily hlavne že maš nove gate na lyžovanie 😀

sjuzi
28. jan 2010

My sme si s Miškom odhrnuli, ale kým pôjdem cvičiť, tak ho asi znova budem museť... 😀

lilyk
28. jan 2010

pravda pravda 😀

sjuzi
28. jan 2010

Lily nakúpi v nejakých výpredajoch a hotovo... len či ja sa narvem do tých mojich oteplovakov parádnych... 😅

sjuzi
28. jan 2010

Ja mám inak lyže carvingové z rakúskej burzy a lyžiarky z hypermarketu... 😀

lilyk
28. jan 2010

no ja uz som muzovi povedala ze bude lepsie ked sa lyze kupia v lete, mozno budu lacnejsie...no len aby som sa nekopla 😀 musim si teraz popozerat ceny,napisat si to, vsak do leta zabudnem 😀

lilyk
29. jan 2010

ahojte 😉
co ste pomrzli ci co 😕 u nas je prijemne teplucko 😉 ...konecne sa chystam na tu babovku 😀
ideme olovrantovat tak paaaaaa🙂

sjuzi
29. jan 2010

Čaute, my ideme na ten ples, Miško je už u dedkovcov... takže mám chvíľku veget a potom sa idem chystať... Chcem si dať na hlavu fareb.šampón, vyfúkať, nakučeraviť, nechty nalakovať... 😀 😉 😵

lilyk
29. jan 2010

Sjuzi prijemnu zabavu 🙂

bubulik
29. jan 2010

Caute u man bola svokrusa. Prisla v stredu vecer a odisla vcera. tak som moc nechcela byt pri pocitaci, aby si nemyslela, ze ma lemru nevestu 😀 😀 😀 😀 😀
Dnes sme sa boli s malou sankovat. Chcela aby som isla aj ja snou. tak som isla ale ja som sa bala viac ako ona, tak som stale brzdila a este aj vyskala. Tak potom isla radsej s ockom, lebo oni isli ovela rychlejsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre