• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
čafte..domaca uloha pre vas všetkych..nam už sa minula fantazia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

napiš vetu podla vzoru:
vzor -SIlA- Stano išiel lupať ananas.

tak a na toto slovo nevieme s mužom nič vymyslieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
slovo Rozbiť :sweat_smile:
tak večer sem nakuknem,dufam,že tu niečo bude.. :grinning:
dufam,že ste pochopili :wink:
4. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik ty si tehu? gratulujem!!!

a na tie pismenka tiez neviem nic vymysliet :confused:
4. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robko obzeral zebru, barana i ťavu. :grinning: :grinning: :grinning: l
4. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vzdy zobrala pravidla sl.pravopisu a vyhladavala slova a tak skladala ked ma nic nenapadlo :wink:
4. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja malickost take veci nevediet :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som radsej sa Milku zahlasovala :grinning:
4. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Rukami otvoriť zamrznutú bránu ide ťažko. :grinning: :grinning:
4. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeežiš,ženy,vy ste ake mudre :dizzy_face: dikesky,potom vam poviem,aku znamku ste dostali :grinning: neviem,prečo take ťažke ulohy davaju tretiakom :sweat_smile: keby lahšie slova vymysleli..tak nič,dakujeme za net :grinning:

katka dakujeme :dizzy_face:

no a idem po mandle,zazrakom pomahaju,tak aj tebe zoji dakovala velmi pekne..dufam,že to bude zaberať aj zajtra :sweat_smile:
4. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helou, už tlačím čoko s kávou... hmmmmmm :dizzy_face:
5. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to majú dobré na precvičovanie mozgových závitov dnešní tretiaci... fiiiha, idem porozmýšľať... :confused: :sweat_smile: :grinning:
5. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napadlo ma len: Ráno obrovsky zívam ba i ťápem... :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli, ty si dala jakú inteligentnú a zmysluplnú vetu, vidno, že chodíš do školy aktuálne, myslí ti to! :dizzy_face: :grinning:
5. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte... :rolling_eyes:
ja robim tie šišky,čo tu minule hodila bubu link,skušam po prvy krat kysnute cesto v pekarni,tak uvidim,ak to vyjde,tak budem rada,bo mne klasickym sposobom malo kedy vyjde :rolling_eyes:
nemam na nic naladu,odchadzam,čafte :rolling_eyes:
5. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko spachtosi!!!!!!
6. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No co Bubi vydarili sa ?????
6. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda tie sisky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My sme doma sami. Tak sa ozvem neskor, lebo maly mrnci v lehatku, chce ist do pavuka. Tak idem. pa
6. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čusky..hej hej vydarili sa,pena sice im nechutila,bo po prvy raz som robila,ale dala sa :wink: aj cesto s pekarni pekne vyšlo,tak už budem len tam robiť :wink:

emma mi už odišla,jaaaj sa bojim,bo cesty su prišerne,jak tam dojdu :frowning2: stresujem zas :cry:

a pojdem variť,som vyhrabala nejake recepty včera na mmb,tak konecne nemusim rozmyslať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muža mam zas v robote,my budeme bohaty :grinning: :unamused: az mi je ho je luto,že v jednom kuse maka..ale šak chce mat 5 deti,nech maka,ne? :grinning: idem po kavu :confused:
6. feb 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas mala aj pena uspech.
Kde Ti isla Emmka???
Ja zehlim plienky. Uz som sa rozhodla ze ich nepotrebujeme. Tak som ich bielila, prala a teraz ich zehlim.Neviem kolko stoje teraz plienky, ale hadam 5 sk za jednu nebude vela, nie?? Ved len tie energie teraz ma urcite vysli viac???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz mam deti aj vykakane. teda obe. a robili to skoro naraz. :grinning: :grinning: :grinning: Mam aj navarene, upratane. Len teraz ozehlim. Potom este polejem kvety a poobede urobim asi medovnik.No ja mam proste nedelu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak si vcera Hanka popalila prstek. ma spalene cele brusko na ukazovaku. Chcela si nabrat drevo do svojho kosika a chytila sa kachli. Ale my sme kurili. :cry: :unamused: :unamused: Neviem, asi sa pozabudla, lebo inak si dava fakt pozor. To bol rev niekolko hodin. a mala ho stale v pohari s vodou. Dokonca tak aj zaspala. Ale dnes je uz lepsie. Povedala mi aby som jej ho uz nefukala. Ale ma pluzgier cez cele brusko. :unamused: :frowning2: :cry:
6. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmuš šla do krpačova na lyžiarsky..miša ide buduu sobotu..brala so sebou 2 tašky handier,plus vybavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaaj ešte ruksak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne,že prilbu zabudli v aute :angry: zajtra bude musieť muž ist tam jej doniesť,inak s nim nevypravam :angry:
ja už mam polievku uvarenu,somn konecne v tescu kupila 1,2kg kurča tak to idealne na levešku :wink: ešte sparim zeleninu nech žijeme zdravo :grinning:
mna boli neskutočne hlava,od rana,tabletku nemožem,tak trpim :cry: aj kavu som si dala,aj pijem dost,tak neviem :sweat_smile:
miška mi vstala s plačom,som sa až zlakla,že čo to,sa jej zly sen snival..tak aspon vie,že aj take velke kofy potrebuju mamu na mojkanie :grinning:
bubukl skus jej dat aloe vera,ten list,som neverila,že to pomaha,kym som sa ja nepopalila..moj peto ked bol maly sa popalil na žehličke,vyliezol za nou na linku :cry:

idem ja spalnu ešte vypratať,a skusim žehliť :unamused:
6. feb 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pekný víkend želám. :wink:
My sa ideme sánkovať do Smoleníc... :dizzy_face: Len musím vyhrabať oteplovačky... :sunglasses:
6. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na popaleniny mozes aj fenistil gel dať, ale hned začerstva - dolezite v kuse chladit, ale to ste vlastne robili chúdatko malilinké pofukaj aj za nas

jakub je uz dnes chorý úplne kašle jak starý hrnec, sople mu tečú a horúčka, takze asi v pondelok pojdeme pre ATB picne ma
ako tak však niečo zje tak aspoňže tak
6. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer, zoja to mi je luto, že je kubko chory :frowning2: , nech sa rychlo uzdravi :slight_smile:
6. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu zase fuka vetrisko, tak som zvedava, či bude aj snežiť, bolo cely den zamračene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: zajtra mam dennu, tak preto ma to zaujima :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho, idem podat loto :sunglasses: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už podané :grinning:
6. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu ešte furt nikoho :angry:
6. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez poobede fucalo jak blazon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ssefi my sme uz podali, moje cisla vyhrali az 3eurace :grinning:
a Kubkovi prajeme rychle uzdravenie :slight_smile: .....Zoji inak ja ten kaslisko skus vypytat od dr zlty Trifed, zevraj velmi dobry zrusi kasel za 2 dni ale je len na predpis :wink:
6. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lylik, aj u nas su max. take vyhry 3-4,50€, viac ani bohovi aj to tak max4-5x do roka :rolling_eyes: :angry: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nevzdavam, kto skusa ma vzdy sancu :grinning:
ja teraz cakam na MM, uspava Majula, Tomino mi spi, a potom si chceme nejaky film pustit :slight_smile: ...dufam ze pri Majulov nezaspi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok