"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
14. feb 2010

cau andy, a ty máš zajtra nebodaj volno? 😵

bubble777
14. feb 2010

Dobrý večer 😉 aj keď sa deň už chíli ku koncu, aj tak vám prajem ešte krásneho Valentína.... 😉

bubaczik
15. feb 2010

dobre ranko sa praje...ja som už aj doma s odberov,fuj,robil mi aj vyter s krčka,neprijemne 😝 mam tehu knižku,a došli sme nato s dr,že viac deti už mať nemožem,lebo neni su kolonky na deti vyše 😀
a krčok je v katastrofalnom stave 😢 že to da roboty zašiť 😢 že o 3 tyždne mi idu robiť vytery a interne a hned po velkej noci smer špital 😢 som neverila,že to až v takom stave hroznom je...dr ma aj nasrašil,že si tam možem poležať až ku koncu 😢 uvidime po zašiti,ako sa bude krčok chovať..ked sme sa na to už dali,tak dobojujeme 😲

no krpaty už hore,ani kavu nevypijem v klude 😝
dnes nevarim,včera som navarila až až,konečne u nas nefuči,tak pojdeme von 😉

lilyk
15. feb 2010

ahojte 😉
Bubi drzim palce nech krcok drzi..fuj tak dlho tam lezat vsak sa pridas k inventaru 😀 ale ne ak tam budes dho prideme kuk 😉 a budeme zatvarat krcok s tebou 😀
ja uz kavu dopitu 😉

bubaczik
15. feb 2010

hej hej lilyk,šicke do jedneho sa potarhate,kto bude prvy v tt nemocnici 😀 ale pekne od teba 😀

zuzi ja som to vcera uz videla,mala bola užasne krasna 😵 nadherny tučniak 😵

idem pokosiť a idem lahnuť k telke,boli ma brucho 😠

lilyk
15. feb 2010

ais ais pingviiiiiiiiiin 😵 zlatunka.

ajuskamimi
15. feb 2010

ahojte 🙂 tak opat som po tyzdni sama. Mala som tu sestru aj s malym Samkom a vcera odisli, takze opat sama na tyzden a potom mi tu pride svokra k Jojovi, kedze ja v pondelok nastupujem do tej nemocnice 😒

Andy do nemocnice idem preto, ze som pred troma tyzdnami skolabovala. Teda normalne som sa v noci zobudila na to, ze mi je strasne zle, stihla som zobudit MM, ze idem odpadnut, vysvetlit mu rychlo, co ma robit, ked sa to stane a potom som jednoducho odpadla. Prisla ku mne rychla, myslela som si, ze mi daju nejaku infuzku a bude dobre, kedze toto mam od 2 rokov, sice naposledy som odpadla pri porode, potom dlho nic a teraz. Ale chlapici, ze kdeze, ze to sa musi vysetrit, tak ma rano o pol tretej vzali do nemocnice. No a tam som odpadla zasa, tak ma tam nechali do rana, robili eeg, vzali krv. Mala som zvysene leukoc. a eeg mi vyslo ciste aj Ekg. Na druhy den som bola na MR hlavy, vysledky mi povedia, ked ma prijmu. No a v pondelok rano nastupujem, v noci nebudem moct vobec spat a rano totalne vycerpana a unavena mam naordinovanych moooore roznych testov, ani sama neviem, co ma to tam vsetko caka a trochu sa toho aj bojim. Zatial idem na 3 dni, ak bude vsetko ok, ak nie, ostavam tam dlhsie, takze asi takto 😒

ajuskamimi
15. feb 2010

joj a ozaj, maleho mi teda definitivne do skolky beru az od septembra, opatrovatelka by ma vysla mesacne od 400 - 500 eur, to som ratala taku lacnejsiu opatrovatelku, takze toto nehrozi a asi jedinou moznostou bude ist do prace a zmurkat a zmurkat, nech mi vyjdu v ustrety a to leto este na mna pockaju 😠

sjuzi
15. feb 2010

Helou, helou... tak dnes som nejako celú večnosť nemohla dovariť... potom sme šli s Miškom do obchodu a trochu po vonku... a pred chvíľkou zaspal, som ho učítala Tomášom... 😀

lilyk
15. feb 2010

juuj to su zle spravy...ja som tiez casto odpadavala ale len ked som fakt prepracovana alebo moooc vysilena,inak nie...Ajuska drzim palce nech nic vazne v nemocke nenajdu a rychlo domkov 😉 a este ked sa prezerem,raz na vianoce som odpadla v kostole,este ze som padla na tetu za sebou, kostol bol uuplne narvany,takze som nemala ani len sancu padnut na zem 😅
mne Tomino prave vysypal kukuricne chrumky,viete si predstavit tie omrvinky,tak som pozbierala chrumky a isla som pre vysavac a ked som sa vratila tak tomik sa v tom vyvalal, tvaril sa ze plave 😀
a pijem kafe a ostatne zas kde ste 😢

sjuzi
15. feb 2010

A je mi nejako nap.d, hrdlo ma bolí jak hovado, prehánky do toho... no super... dúfam, že nejaký vírusčisko... 😝

sjuzi
15. feb 2010

Ajuška, no teraz čítam, čo si popísala... veeeeru, to neni sranda. Aj mm tak raz odpadol a potom ho vyšetrovali, zistili mu anémiu, čo u muža je viac ako neobvyklé... 😕
Držíme palčeky v nemocke, nech to je len nejaký nedostatok minerálov a pod... 😔

lilyk
15. feb 2010

Sjuzi caf....tak mi zacalo prve tehu 😀 na orl mi povedala uz nevedela co so mnou ze mam chronicke bolenie hrdla a este k tomu som mala mesiac horucku 😝

sjuzi
15. feb 2010

Bubi, fiiiha, no ty vole... tak to neni sranda a moc sa s tým Daníkom nenaťahuj!!! Ale myslím, že keď ťa čím skôr doki podchytí, tak je to lepšie, akoby sa o tom nevedelo... Takto dajú na vás pozor!! 😉

sjuzi
15. feb 2010

Lily, bodaj by si mala pravdu... 😀 😀 😀

sjuzi
15. feb 2010

Hneď mi je lepšie... 😎

To hrdlo ma príšerne bolí už od piatku, neni ani červené, ale normálne sa v noci na to budím a ani kloktanie, ani tie cmuľkovské hovadiny, ani ibáč na to nezabrali, tak ja už neviem. 😝

bubaczik
15. feb 2010

čusky čusky ..ajuska drž sa 😉

ja ležim od rana na ´gafču 😝 danko mi rozobral byt,nemožem kukať ani doprava ani dolava len rovno 😀 😝
som začala krvacať normalne 😕 😕 😕 zobudila som dr,bo on po nočnej,že to može byť,uvidim do večera 😢

inak v hlave mam hovadiny,počujte,nemate skusenosti s mrazenim jedla? 😕 musim in začať asi variť,a strkať do mrazaku,šak oni tu umru od špiny a hladu 😢 len si neviem predstaviť,kolko čo asi vydrži 😕 nerobite niekto take zasoby? 😕 dnes idem ja učiť muža pračku a myčku aspon zapnuť,že budu pokrčeny mi nevadi,len naj niiesu špinavy 😢 ja už stresujem,a verim,že spať už nebudem asi nikdy 😲

a kto mi nakupi vybavu netušim 😢 jaaaj som hysterkaaaa,pomoooc 🙄

idem pokračovať v ležani 😢

bubulik
15. feb 2010

Ahojte 😵 😵 😵

bubaczik
15. feb 2010

ty kokooos,to tolko hodin? 😕 😕 😕 ježiiiš...ja prisaham,že myslela,že 12 😕 idem ryžu postaviť,šak deti doraz doma 😝

bubulik
15. feb 2010

Bubi, nestresuj. Doba ich pritlaci. Aj baby su uz dost velke. Vsetko sa naucia ja sami bez Teba. Ked ich nudza pritlaci. Ty sa hlavne drz, nech ste s malym v poriadku.
Inak krvacam s Tebou. ale u mna je to ok, lebo mam prvy den kramy, ale je mi na prd. Vraj som bola cely vikend hrozna. Nedelu priznavam, to som MM vracala. Ale to by bolo na dlhsie. ale sobotu si neuvedomujem. Ale asi to tak bolo kedze som " to " dostala. 😀 😀 😀 😝

bubulik
15. feb 2010

Ty mas podla man nastavene hodinky????? 😀 😀 😀 😀

sjuzi
15. feb 2010

Bože bubi, čo stresuješ? Šak od hladu nepomrú, babku tu máte ne, tak sa budú chodiť tam stravovať...
A krvácať si mohla po tej cytolke, ja bežne, aj keď nie som tehu, tak po cytolke vždy krvácam... 😒

sjuzi
15. feb 2010

A mrazené jedlá tuším by nemali byť zo zemiakov, smotany... to sa neodporúča... ryža v pohode. Mäso tuším nejaké 2-3 mesiace maximum by malo vydržať...
Prípadne sa dá pozavárať... (moja teta tak chodí furt na dovču)... 😎

bubulik
15. feb 2010

Mne sa zad, ze som od stvrtku vecera v jednom kolotoci. Vtedy som piekla tie pagace. MM nedostal na piatok dovolenku a tak som rano v kose isla s oboma detmi do skolky. Potom som prisla a upratala cely byt. Ale len tak zbezne. Potom prisla svokra, aby som s Hankou mohla ist na ten karneval. Tak som isla pre nu.Vsetkym som dala obed, upratala po nom. Ani neviem ako bolo 15 00 hod. Potom sme sa rychlo pobalili a isli na karneval. Boli sme az do konca. Malej sa velmi pacilo. Prisli sme domov. Rychlo som ju osprchovala, nakrmila a o 19 15 bola tvrad ako stolverka. Potom este Olivera . Okolo 21 00 odisla domov svokra. 😝 😝 😝
V noci som bola s nimi sama. Takze dudliky, mliecka, kasu pre Hanku som v noci absolvovala niekolko krat.

bubulik
15. feb 2010

V sobotu som sa rozhodla vystahovat spalnu, lebo tam bolo neskutocne prachu. Tak tam okrem skrine a postele neopstalo nic. Ale v obyvacke sa nedalo pohnut. Este som aj varila. Az poobede som sa dostala na ostatny byt.Upratovala som do piatej vecer. Ale aky hnus som mal v tej spalni. No otras. Hadam viac prachu ako v lete. 😝 😝 😝
A to MM vecer zaspal hned. Ja som isla spat az po zlatej medaile po polnoci. Ale rano vsetky deti za mnou a MM si spinkal. Skoro ma porazilo. Este sa mi pochvalil, ze spal 10 hod. 😠 😠 😠

bubulik
15. feb 2010

Tolko som spala naposledy kym sme nemali deti.
Ja som v nedelu prala 5 parciek. Lebo aj periny, zaclony.....Varila, piekla kolac, umyla poobed riad. Isla som zehlit a on mi zahlasi, ze taha mu oci ide si na 5 min lahnut k malemu. Som myslela, ze exploduje. Ale nehovorila som nic. Spal 1,5 hod. Aj mne sa chcelo neskutocne, ale musela som sa hrat s Hankou. 😖 😢 😵
A potom on nechape co som zdutaaaa 😲 😲 😲 😲

sjuzi
15. feb 2010

Bubulka, tak to sa ti nedivím, to by som ani ja nebola v kľude, tiež to nemám rada, keď chystám, varím, riadim a nebodaj ešte dajaká návšteva má dojsť a mm si len vyspáva a sedí pri compe... Našťastie už som ho v tomto dosť vycvičila, tak on sa dekuje a radšej berie Mišiaka von, aby som mala doma pri tom zhone aspoň kľud... 😅

bubulik
15. feb 2010

Takze takyto bol u nas Valentin. Teda rano ma cakalo na stole srdiecko Milka. ale to je vsetko.
No a tie kramy som uz dostala tak to bude hadam lepsie.
Uz som sa vyrozpravala.
Dlhsie som tu nebola, tak aby ste mali co citat. 😀 😀 😀 😀

sjuzi
15. feb 2010

10 hod... 😀 Tak to by som musela ísť spať s Miškom o 8mej, aby som sa tak vyhajkala... lebo on zase má svoje obdobie - hore od 5.15 a pod... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre