• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
no nee,ja som to skopčila tu s fora :grinning: u nas nehrozi,že muž si lahne na gauč a chrape :grinning:len vtedy by videl :angry: včera ma nazval včeliou kralovnou,a seba trudom :grinning: :grinning: :grinning:pekne :sweat_smile:
ja tiež sa tešim,ideme s mužom do blavy,tak skočim kukenzi aspon do avionu :sweat_smile: nemam nič na seba,a asi dlho nič normalne nebudem mať...tie tehu veci su take "starecke" niektore..same fodry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mechy :grinning: sa mi nepači nič,čo som kukala :angry: nič,šak uvidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja varim,idem sa chystať,čakam kedy trud zavola :grinning:
16. feb 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute som back. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak Vas na buduce zoberiem vsetky a budeme mat babsku jazdu. Aj tak nerada kupujem sama. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale konecne som si kupila bolestne za Olivera. Takze mam nove nausnice z bieleho zlata. :sunglasses:
Maju take moderne zapinanie. Su take liskave. :grinning: :grinning: :grinning: Ale bez kamienkov len take gravirovane. No proste uzasneeee.
16. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta basnicka je super Bubi, skoor na 80 % je to o mne. Akurat ich kupem zvlast a nechodime do parku. Tearz je zima :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tento tyzden mam Vianoce, lebo zajtra idem do ZM. Mam kadernicku a kozmeticku, lebo vyzeram otrasne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A idem zase samaaaaaaaaaaaaa. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Inak ich vsetkych hrozne milujem, ale raz za 2 mesiace si budem vzdy brat day off. Aby som potom zase vydrzala. A to este vecer pojdeme aj an navstevu. Takze aspon raz budem za peknuuuuuu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aj s detmi samozrejme. Lebo aj oni maju 1 a pol dietata. ( to druhe ma 38. tyzdnov v bruchu ) :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoji tak si to tiez uzi :slight_smile:
16. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, no ja tu slzím od smiechu, z tej básničky nemôžšem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajoj teta sstefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
16. feb 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šicko ok len mam nejaku blbu naladu, asi že idem do nočnej a viem, že non-stop makačka, a strasne som unavena, neviem preco ... :rolling_eyes: :grinning:

postažovala som sa a možem ist :grinning:
A čože? :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeeeeeeeej, ešte si tu? :slight_smile: :dizzy_face:
už nepamatam,kedy som tu s niekym bola online :slight_smile:
16. feb 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechooooď... mne dnes dieťa štrajkuje a nespí a len tu behá a jaší sa... neviem, kde dnes zobral toľkú energiu a to spal len do 5.19 :rolling_eyes: :rolling_eyes:

No, nemala som sa tu chvastať minule, že jak mi super spáva zase poobede, som to zakríkla... :sweat_smile:
u vas čo new? :sunglasses:
Veru, veru... pravda... :unamused:
16. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moja nespi, delime sa o dispej, ona pozera zuzku(smatanovu) a ja tu :grinning:
u babky spala 3 dni po sebe aj cez obed a večer v poho o 20-tej a teraz doma, zase nič :rolling_eyes:
Aaaaaaaaaale, včera vyvesili na jednotu liebesbrief zo škôlky, že čo šecko treba k zápisu a taaak, tak dnes vybavujem. Z roboty mi vraj pošlú nejaký papír, že po skončení RD môj PP trvá alebo v takom zmysle... :grinning:
16. feb 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja to tak robím, že otvorím 2 okná a dám na polky obrazovky... :grinning: :grinning: :grinning: Ale milosťpánko sa tuším už váľa po gauči... žeby slabá chvíľka... ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babka má asi nejaký iný vzduch alebo ju to tam viac unaví... :sweat_smile:
16. feb 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja čakam, kedy začne zápis :slight_smile:
16. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ty vybavuješ školku, či Iwka bude s babinou?
16. feb 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, už si mi odpovedala... hehe :grinning:
16. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem sa dočkať tej školky :sweat_smile: :grinning:
16. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v tejto našej, že bude 1.- 15.3. a vraj nezáleží na tom, kedy je podaná prihláška...
Dúfam, ale že máme výhodu v tom, že naše júnovčatká sa tak rozumne narodili, že v septembri už majú 3 roky, čo tu na ulici veľa detí nespĺňa... a počula som, že to berú veľmi do úvahy... Tak snáď... :dizzy_face:
16. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj ja... nehovorím, že mi je zle... ale už mi začína občas hrabkať... :grinning:
16. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zapla som mu Finleyho... je to nové dvdko, tak to teraz pozerá už 3tí deň v jednom kuse... :astonished: :astonished: :grinning: Pomooooooooooooooooooc
16. feb 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka fičí ešte furt na bambulke, ale nebavi ju ked spievaju
16. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte ma nove puzzle, tak to ju zatial velmi baví, vodove farby a nadalej samozrejme pomahat mi v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok