"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
16. feb 2010

no nee,ja som to skopčila tu s fora 😀 u nas nehrozi,že muž si lahne na gauč a chrape 😀len vtedy by videl 😠 včera ma nazval včeliou kralovnou,a seba trudom 😀 😀 😀pekne 😅
ja tiež sa tešim,ideme s mužom do blavy,tak skočim kukenzi aspon do avionu 😅 nemam nič na seba,a asi dlho nič normalne nebudem mať...tie tehu veci su take "starecke" niektore..same fodry 😝 a mechy 😀 sa mi nepači nič,čo som kukala 😠 nič,šak uvidim 😝

no ja varim,idem sa chystať,čakam kedy trud zavola 😀

bubulik
16. feb 2010

Caute som back. 😵 😵 😵
Inak Vas na buduce zoberiem vsetky a budeme mat babsku jazdu. Aj tak nerada kupujem sama. 😀 😀 😀
Ale konecne som si kupila bolestne za Olivera. Takze mam nove nausnice z bieleho zlata. 😎
Maju take moderne zapinanie. Su take liskave. 😀 😀 😀 Ale bez kamienkov len take gravirovane. No proste uzasneeee.

bubulik
16. feb 2010

Ta basnicka je super Bubi, skoor na 80 % je to o mne. Akurat ich kupem zvlast a nechodime do parku. Tearz je zima 😀 😀 😀

bubulik
16. feb 2010

A tento tyzden mam Vianoce, lebo zajtra idem do ZM. Mam kadernicku a kozmeticku, lebo vyzeram otrasne. 😝 😝 😝 A idem zase samaaaaaaaaaaaaa. 😵 😵 😵 Inak ich vsetkych hrozne milujem, ale raz za 2 mesiace si budem vzdy brat day off. Aby som potom zase vydrzala. A to este vecer pojdeme aj an navstevu. Takze aspon raz budem za peknuuuuuu. 😀 😀 😀 😀
Aj s detmi samozrejme. Lebo aj oni maju 1 a pol dietata. ( to druhe ma 38. tyzdnov v bruchu ) 😀 😀 😀

bubulik
16. feb 2010

Zoji tak si to tiez uzi 🙂

sjuzi
16. feb 2010

Čaute, no ja tu slzím od smiechu, z tej básničky nemôžšem... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
16. feb 2010

cafte 😖 😝 😀

sjuzi
16. feb 2010

Ajoj teta sstefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

sstefi
16. feb 2010

šicko ok len mam nejaku blbu naladu, asi že idem do nočnej a viem, že non-stop makačka, a strasne som unavena, neviem preco ... 🙄 😀

postažovala som sa a možem ist 😀

sjuzi
16. feb 2010

A čože? 😖 😝

sstefi
16. feb 2010

jeeeeeeeej, ešte si tu? 🙂 😵

sstefi
16. feb 2010

už nepamatam,kedy som tu s niekym bola online 🙂

sjuzi
16. feb 2010

Nechooooď... mne dnes dieťa štrajkuje a nespí a len tu behá a jaší sa... neviem, kde dnes zobral toľkú energiu a to spal len do 5.19 🙄 🙄

No, nemala som sa tu chvastať minule, že jak mi super spáva zase poobede, som to zakríkla... 😅

sstefi
16. feb 2010

u vas čo new? 😎

sjuzi
16. feb 2010

Veru, veru... pravda... 😒

sstefi
16. feb 2010

ani moja nespi, delime sa o dispej, ona pozera zuzku(smatanovu) a ja tu 😀

sstefi
16. feb 2010

u babky spala 3 dni po sebe aj cez obed a večer v poho o 20-tej a teraz doma, zase nič 🙄

sjuzi
16. feb 2010

Aaaaaaaaaale, včera vyvesili na jednotu liebesbrief zo škôlky, že čo šecko treba k zápisu a taaak, tak dnes vybavujem. Z roboty mi vraj pošlú nejaký papír, že po skončení RD môj PP trvá alebo v takom zmysle... 😀

sjuzi
16. feb 2010

Aj ja to tak robím, že otvorím 2 okná a dám na polky obrazovky... 😀 😀 😀 Ale milosťpánko sa tuším už váľa po gauči... žeby slabá chvíľka... ? 😝

sjuzi
16. feb 2010

Babka má asi nejaký iný vzduch alebo ju to tam viac unaví... 😅

sstefi
16. feb 2010

aj ja čakam, kedy začne zápis 🙂

sjuzi
16. feb 2010

Aj ty vybavuješ školku, či Iwka bude s babinou?

sjuzi
16. feb 2010

Aha, už si mi odpovedala... hehe 😀

sstefi
16. feb 2010

neviem sa dočkať tej školky 😅 😀

sjuzi
16. feb 2010

Tak v tejto našej, že bude 1.- 15.3. a vraj nezáleží na tom, kedy je podaná prihláška...
Dúfam, ale že máme výhodu v tom, že naše júnovčatká sa tak rozumne narodili, že v septembri už majú 3 roky, čo tu na ulici veľa detí nespĺňa... a počula som, že to berú veľmi do úvahy... Tak snáď... 😵

sjuzi
16. feb 2010

Inak aj ja... nehovorím, že mi je zle... ale už mi začína občas hrabkať... 😀

sstefi
16. feb 2010

aj mne 😝 😀

sjuzi
16. feb 2010

No zapla som mu Finleyho... je to nové dvdko, tak to teraz pozerá už 3tí deň v jednom kuse... 😲 😲 😀 Pomooooooooooooooooooc

sstefi
16. feb 2010

ivka fičí ešte furt na bambulke, ale nebavi ju ked spievaju

sstefi
16. feb 2010

a ešte ma nove puzzle, tak to ju zatial velmi baví, vodove farby a nadalej samozrejme pomahat mi v kuchyni 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre