"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

lilyk
19. feb 2010

ja som davala jednu prihlasku, nepytali sa ani na surodencov ani na potvrdenie, bola som prva a riaditelka ma hned poslala do kelu ze nech si od toho nic neslubujem 😖

sjuzi
19. feb 2010

Lily, súrodencov myslia tých, čo už škôlku navštevujú... tak ich súrodenci majú prednosť... 😅

sjuzi
19. feb 2010

A inak šak to je dávno jasné... mamičky, čo sú s 2.dieťaťom na materskej, tie sú total diskriminované aj tu v TT 😒

lilyk
19. feb 2010

tak to je mi uplne jasne....no len som zvedava co potom ked mi ho nezoberu tento rok a o rok budem chciet dat 2 deti do skolky 😀
Bubi dik za typ ale mam dojem ze ACC je pre starsie vek.kateg. 😉

lilyk
20. feb 2010

baby som od 2-ej hore,tomino ma horucku a nejde mu spinkat 😢 vytratila som sa z izby a cakam 😅

bubulik
20. feb 2010

Uf Lily, tak vidim, ze budes amt super den. Ale zase prsi, je zamracene tak sa Vam bude dobre spinkat. 😉

lilyk
20. feb 2010

ahoj Bubulik,
no ja uz hore,vsetci spia tak cakam kym sa prebudia 😉
u nas prsi a fuci jak sv..a 🙄 chystam sa do lekarne, len potrebujem zistit ako su na tom a padam 😉
inak auto sa mi zazracne odblokovalo 😅 no mobil sa neopravil 😀

bubaczik
20. feb 2010

bre ranko..lilyk juuj,auuuu,spala si vobec 😕 🙄
ja už tiež hore,aj miška,zbytok spi 😔

idem na nakup,len dopijem kavu.. 😝 muža mam v robote 😒

včera ma taaak vytočila svokra 🙄 žiarliva krava 😠 😝 😀

bubulik
20. feb 2010

No inak my sme hore vsetci od 6 00 hod. Neviem, ale v poslednej dobe sa deti takto budia obe. Ale aspon vecer uz okolo 19 00 byva klud. 😀 😀 😀
Uz som upratala, upiekla zemiaky. Syr mam obaleny, uz ho len vysmazim.Polievka je od vcera rajcinovo kapustova. poobede ideme do ZM. Neter ma 11 rokov a vraj ideme do restiky. Tak nech sa paci 😀 😀 😀
My tam zostavame,lebo MM ide zajtra do prace a potom tam musi prist, lebo otec ide na operaciu oka do NR tak ho pojde zaviest. Domov prideme az v utorok vecer. Tak sa zatial majte. Cmuk, a posluchajte 😀 😀 😀

bubulik
20. feb 2010

P.S a samozrajme pracka mi ide. To uz ani neratam za robotu 😀 😀 😀

zuzidr
20. feb 2010

ahojte,ja tiež v plnom nasadení od pol osmej,emma len telku kuká,chvílu sa hrala s legom..... 😠 😠

bubulik čo sa stane ak na orchidei odstrihnem nepekný uschnutý list?kvitne mi orchidea,je samý puk a jeden list uschol 😀 😀 😀

peknú sobotu 😀

lilyk
20. feb 2010

Zuzi aj Maju dost telku kuka hlavne poobede 😖
ja som sa vratila z lekarne, tak zatial Tomino bez horucky, Maju sa v noci dusil kaslom, rozmyslam ze mu vymenim ten Mucosolvan za Nasivin Sinus aj ked je urceny od 3 rokov....mne sa moc nezda ze mu ten Muco zabera...uvidim
robim cesnakovu pre chalanov na vypalenie bacilakov 😀
poobede pridu svokrovci,byt jak po vybuchu,chalani spinavi,neostava mi nic len sa zasmiat,zas budem najhorsia nevesta 😀

bubaczik
20. feb 2010

čus čus dzifčence 😉

ja som v max vytrženi,svokor mi rano doniesol domacu tlačenku,tak už mam usta vyštipane od octu 😀 😀 😝
a to som tlačenku jedla naposledy pred 16 rokmi ked som otehotnela s Miškou 😕

ludi v tescu ako keby zadara davali 😝
ja idem variť kur.maso,syr omacku k tomu gnoshi a brokolicu 😵

miška mi upratala kuchynu 😕 😕 aj kupelku 😕 😕 zazrak sa stal 😀

idem vymenit postelne,a pozmyvam a mam padla 😉

zuzidr
20. feb 2010

ahojte,ja už ako tak upratané,variť nebudem dnes 😀 😀 😀 😀

bubiu asi Miška niečo chce 😀 my sme boli včera na velký nákup v tescu a ludííí vela 😅

ja tlačenku milujem 😀 😀 😀 aj huspeninu 😀

postelne pradlo som menila min.týžden,idem ešte prádlo vyvešať a tiež končím 😀

večer asi pôjdeme k mužovej babke,dlho sme tam neboli,zase sme najhorší 😀 😀 😀 a všetci traja sme soplavý a kašlavý,ale ved....

zuzidr
20. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😀 😀 😀 😀 Emmkine oblúbené jedlo 😀

bubulik
20. feb 2010

Zuzi kludne ho odtrhni, ale pockaj, kym pojde odtial sam. Urcite pojde, netrhaj velmi nasilu.
Inak tohoto sa pri Hanke nedozijem, aby toto vobec jedla. A pozeram, Vy este mate dudlik???? Hanka uz nema od septembra ( podobne ako Sjuin Misko 🙂 ) a hovori, ze to je len pre babatka 😀 😀 😀
Prave odchadzame k nasim papa, krasny vikend

sjuzi
20. feb 2010

Ahojte 😉, aj my ideme do reštiky k večeru... už sa teším, tortu som už bola odniesť, moji chlapi teraz spia, ja si asi tiež pôjdem zdriemnuť...
Čaute a pjekný víkend... 😵

zuzidr
20. feb 2010

ano my máme dudel ked sme doma 😠 😠 😠 v škôlke ho mať nemôže,ale doma to dohána 😠

bubaczik
20. feb 2010

juuj slanina aj u nas ide na dračku.. 😀 😀 emma tiež od mala ,že mašo do ručky 😀 😀
my necumlikujeme uz vyše roka 😉 sice danko ho aj tak použival minimalne 😵
jj,miša už dostala,preto ju to drži,uvidime do kedy...radšej ani nepišem,že čo dostala,aby ste sa zas nepohoršovali 😀 😀 😉

som vybrala hus na zajtra,ale asik zajtra nevarim nič, bo ideme na nakup "miniatur" do blavy,a chcela by som decka strčiť k moje jmilej svokre 😀

mam pokazenu klavesnicu 😠

no idem si dat kavu a idem potom žehliť 😝

lilyk
20. feb 2010

ja cakam kedy pracka doperie,Majko isiel spat, trocha neskoro ale vstaval skoro o 9-tej,von sa neda tak tak.
Ja som zapiekla kuracie v smot.omacke a k tomu ryzu, Majko si povytahol kukuricu 😀 a Tominovi sa vrcholne nepacila cesnakova ale nakoniec som zvitazila 😀
teraz pijem kafe a cakam kedy pridu svokrovci. Chlebicky este nemam urobene a vrcholne sa mi do nich nechce 😀
aj my mame dudel,len na spanie ale to tak to pouzivame snad od 1 roka,mne to na spanie nevadi, mam pocit ze na obed by nezaspal bez neho a on to este potrebuje.
Emka zlatuckaaa 😵

bubaczik
20. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

to u žlepšiu fotku dat nemohla,že? 😀 😀 😝

u nas zašlo snko,či čo 😕 sa mi nič nechce,len spať 🙄 ešte som sa napraskala,tal fakt zrela so postele 😝 žehliť nebudem 😀 zajtra večer,abo až v pondelok 🙂

tak dobru noc,idem k telke 😉

lilyk
20. feb 2010

caute 😉
to uz co je 😀 😀 😀 😀 no comment 😀
idem si asi lahnut som dead dead dead,Tomino nechcel spat, tak som mu hodila cicu ( plysak z Ikei) do postele a nakoniec zalomil 😝 joj bojim co sa bude v noci diat, zena na materskej za nocne sluzby by mala dostat priplatky od statu 😀

bubaczik
21. feb 2010

čafte bosorky 😀

spite?ja už hore od pol 7 🙄 som včera zalahla so sliepkami,ta rano som už nevedela spať..dojde kriza okolo obeda 🙄 ja už pečem hus,zemiaky na knedle sa už varia,len som zabudla kupiť hrubu muku,tak ich vygulam v krupici 😅
a tešim moc do blavy 🙂 dievky že chcu ostať doma,Peťo je u svokry od piatku,tak neviem,či berieme aj Danka,abo ho tiež odnesieme k svokre 😕 to už necham na muža,ja tam aj tak nejdem 😝

tak prijemnu nedelu vam prajem,pekne do kostola a tak podobne 😀 😉

sjuzi
21. feb 2010

Helooooou, bolo super včeraaaaaaaaa, juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Oslávili sme, pojedli, popili, decká sa vybláznili... no fajne... A krasotinky som podostávala a od brácha taký malý - šijací stroj... Vždy som túžila si ho kúpiť... Sa teším... Ešte stihnem na materskej sa aj šiť naučiť... 😵 😀 😀 😀

sjuzi
21. feb 2010

Dnes ešte dojde kamoška s manželom a malým k večeru... 😉 Tak idem robiť takú misu obloženú a la ruské vajce... 😉
A poslala by som vám okoštovať z torty, ale cez káble to neni ono... 😅 😀

sstefi
21. feb 2010

cafte, no ale vás tu je... 😠

sju, super že sa oslava vydarila 😵 už aby som aj ja začala rozmyšlať o mojej buduci rok 😅 😝
a MM, bude mať okruhle tento rokv aug., ked všetko pravda 😵 😅

sstefi
21. feb 2010

včera poobede začal plieskat vietor, potom začalo pršať, bola som v nočnej a okolo 21-ej taka snehova metelica vonku, že ked to nevidim, tak ani neuverim 😕 😲
normalne na tu hnusnu vodu nasnežilo, primrzlo, no sranda skoro rano 🙄 😝 😀

sstefi
21. feb 2010

sju, pozerala som fotky na fcb z oslavy, ta ty aka čaja. super vlasy, to maš asi žehlene, že? 😵

miško je nááááádherný, tie krásne oči, vlasy... no fešáčisko. aj ked sa niet čo čudovať, ved mý byť po kom 😵

sstefi
21. feb 2010

sa mi nechce veriť, že o 4 mesiace budu mať naše deturence 3 roky!!! 😲 😕 😵

sstefi
21. feb 2010

no a ešte sa mi nechce verit, že už len 4x dostanem rodičovský ☹ 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre