"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
22. feb 2010

ahojte
my vcera dosli dost neskoro,sak aj neskoro sme odišli s domu.som jak sprosta zjedla hus,a tak mi lahla na zaludok,ze konec,musela som si ist lahnut..nejdu mi smailici...vrrr..
no do porodu neurobim uz ani o krok viac ako musim,vcera ma tak zacalo boliet brucho v auparku,ze som sa nevedela postavit s lavicky..som myslela,ze ma muz nesie do najbližšej nemocnici..takze ja som s vyletmi skoncila,pekne budem ja doma lezat,okna aj keby som cez ne nemala do sept vidiet,neumyjem,a tak isto sa nebudem stresovat s nejakymi velkymi upratovacimi cinnostami..som sa taak zlakla vcera ze az...
nakupili sme niečo,ale nič extra,mam dilemu,ci kupovat letne či jesenne....ta uvidime..pri najhoršom nakupim cez net.
danko uz kuka rozpravky,samozrejme na mojom pc,ja na mužovom ntb stresujem,bo on ma zablokovane asi všetko,nejdu smailici,nejde fcb,skype nič..
varit netusim co,poradte

sjuzi
22. feb 2010

Dobré ránko...
Sstefi, diky... Tie vlasy si nežehlím... nemám na to nervy... lebo ich mám desne husté... 😝 😝 Ale pomáha mi na ne ten ružový Elseve - šampón a balzam... potom sú také vyhladenejšie a dá sa s nimi spolupracovať... lebo inak ich mám jak Miško na všetky strany 😀 😀 a chemlon... 😝 Šak to poznáš.
Ale som spokojná so strihom... len teda som si aj zaplatila... ale oplatilo sa... 😉

sjuzi
22. feb 2010

Som dnes robila zeleninovú polievku s krup.haluškami (Miško mi ich pomáhal dávať do polievky) a zemiakovú kašu a rybie prsty a k tomu ešte dusenú brokolicu... 😉

sjuzi
22. feb 2010

A keď sa pánko vykaká, ideme do škôlky pre prihlášku... 😵

sjuzi
22. feb 2010

Bubi, dávaj pozor na seba... šak všetko si už môžeš pozerať cez net... výbavičku a tak... ja v posl.dobe ani po obchodoch nechodím... a keď niečo pre Miška vyslovene potrebujem (ponožky, slipy, tepláky), tak Tesco to istí... 😅

sjuzi
22. feb 2010

Haloooooooooooooo, de ste??? ☹

Lily, ako sa máte? Dúfam, že trošku lepšie... 😉

bubaczik
22. feb 2010

kuk 😀 už som konečne funkčna,mlady panko ma pustil 😀
taky bol zlaty,pytam sa ho,danik,pustiš mamku?on "skonči" (ako rozpravka..behom pol minuty vybral cdčko a kriči mama poood 😵 tak aspon na chvilu,pobeham fcb,a ideme obedovať..robila som bryndzaky,nič ine ma nenapdlo 😝
len deckam robim rizoto 😅

hlava ma boli,som kavu nepila 😒 som jak mechom uderena 🙄 bych spala,jak kojenec..danko od rana hore,tak skusim ho nahnať do postele,a ja s nim 😉

no ja nemam problem s vlasmi,ja chytim dam do copu a mam vybavene..a ani nejdem na tom nič meniť,nemam silu ešte aj s vlasmi teraz bojovať 😝

lilyk
22. feb 2010

Sjuzi citim sa priserne,v noci som bola takmer celu noc hore koli Tominovi asi to chytil od Majka, no ja som to chytila urcite, mam poriadnu nadchu. Tak sa zasivam cely den v jednej izbe aby som co to polezala a vypotila a MM si koli mne zobral 1 den dovolenky 😒 ....och nech uz som zdrava,lebo to je priserne, este ked su deti chore sa da ale ked som este aj ja tak to uz nezvladam fyzicky a ked sa do toho prida neprespana noc tak ani psychicky 😖
vonku je tak krasne a mne zrazu vadi slnko 😀 no co k tomu dodat 😝

sstefi
22. feb 2010

cafte, aj my sa ideme v stredu prihlasit do školky 😵 😀 , a skusime zistit, či by nemohla ist už v juni aspon doobeda, trošku okusit 😅

andy.a
22. feb 2010

Hello,kočky 😎 😎 😎

Lily,skoré uzdravenie,držte sa,nezávidím teda 🙄 ☹

ja mám tiež maróda,zatiaľ len starší-bodaj by to aj tak ostalo-včena naobed mal 39,5 horúčky...dnes u Dr.dostal ATB,má zapálené hrdlo ,má Supra,to je z tých silnejších ATB,berie sa raz denne 😝 😝 😖

dnes ma vytočili v MŠ,bola som malú zapísať,utekala som tam z roboty a vraj je malá šanca,že ju vezmú...lebo som došla 47.v poradí,zápis dali od 10.hod...../vždy býval od 15:00/..aj keď spĺňame všetky predpoklady, aby ho vzali...-,teda starší súrodenec v MŠ,obaja zamestnaní,MŠ najbližšie k bydlisku,aj tak p@d z toho 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠
vraj ostatní zamestnaní rodičia,čo ma predbehli,si vzali na toto dovolenku 😕 😕 😕 🤐 🤐 to už fakt no comment 😖 😖 😖
a zápis pokračuje ešte zajtra+v stredu,takže tí ďalší chudáci tam ani nemusia chodiť 😀 😀 😀 😝 😝 😝 🙄 🙄

Bubi,a vy nemáte DVD prehrávač ?? naši majú každý svoj 😀 😀 😀 lebo malá frčí na Bambuľke,Mickeym,Enji Bengi,Madonne,Spievanove atď...a mladý má zasa iné ako Tom a Jerry,No počkaj,Thomas,Pat a Mat,Požiarnik Sam a pod....majú toho kvantá 😝 😝 😝

inak Stacynka je v 31.tt a Anett v 47.tt 😀 😀 😀 😕 😕 😕 takže už asi porodila 😵 😵 😵
a kam zmizla taká Misu,neviete ?? 😕 😕 😕

andy.a
22. feb 2010

čaves,Sstefi,ako sa máte ?? 😕 😉 🙂 😵

sstefi
22. feb 2010

ujde to andy, dakujeme 😉

sstefi
22. feb 2010

fíha, tak to je fakt na prd s tolkou kapacitou v školkach 😕 dufam, že tu problem nebude 😅 😝

natal
23. feb 2010

Ahojte baby 🙂

No andy ja som dopadla podobne v skolke. Najprv som sla 15. lebo mi tak povedali, ale nik tam nebol, ze az 22. Zobrala som si dovolenku a hned rano som tam sla. Prva veta bola, ci sme sa boli zapisat, lebo ked sme neboli, tak ani mi neda ziadost, ze zbytocne si ju budem podavat. Nastastie som asi pred pol rokom poslala muza ju zapisat, tak bola v zozname. A to som ju chcela pred rokom dat zapisat, ale nechcela, ze je to skoro a bla bla Keby som bola vedela .... No nic, na otocku som isla so ziadostou k lekarke, potvrdila mi dr a hned som ju odniesla naspat. Cize medzi prvymi som dala ziadost a pytam sa jej, ze ako to vidi, ze tu byvam a ze ja uz pracujem a ja potrebujem, aby nastupila tu do skolky. A ona, ze maju strasne vela deti, ze nevie mi teraz povedat, ze este nema vsetky ziadosti, ze mi neslubuje ze ju vezmu 😕 Tak sa pytam, ze kedy mi pride vyrozumenie, ci pisomne. A ona ze pisomne nie, lebo to stoji vela penazi, ze mam prist 15.04. si osobne po rozhodnutie 😕 Tak som zvedava.

lilyk
23. feb 2010

ahojte 😉
Andy dik 😉...a k tej skolke,akoze vrchol drzosti...drzim palce aby Anetku zobrali 😉
mne je o trosku lepsie ako vcera, zato Tomino sa rozkaslal,tak pockam ako sa to vyvinie, a ked horsie skocim s nim zajtra k dr. Maju vyzera lepsie, dufam ze sa z toho dostane bez atb 😉
Naty no to je vrchol,ja mam pocit ze si z mamiciek robia prcu ci co...kazda dostane ine info 🙄 ja som sa v tej nasej skolke ani nespytala ako to davaju vediet, tak pockam co uz 😀
my sme vcera isli poobede von aspon na chvilku, Tomina som hodila do trojkolky, skakal na nej jak na strune,tocil z volantom, no mohla som ho tahat za palicku ale len tam kde on chcel 😀
idem cmulat coryzaliu majte sa 😝

sjuzi
23. feb 2010

Čafte, dnes doobeda bolo tak krásne vonku, totálna jar!!! A teplo, ja som šla s rozopnutou bundou, mala som stále dilemu, či malému neni horko... 😉

sjuzi
23. feb 2010

Dnes som robila žemľovku, ale Miška moc neoslovila... budem ho musieť napchať, keď sa zobudí... 😝

sjuzi
23. feb 2010

Joooj bože, andy, nati, v tých škôlkach je to des a hrúza...
Ja som zvedavá, čo bude... 1. idem do 3 škôlok... začnem prvou tu pri nás... snáď sa doobeda vymotáme. Všade chcú, aby som došla s dieťaťom... to nechápem... akože tam budem čakať v šóre a dohliadať na krpca, aby mi tam vydržal... už sa teším... 😖 😝

zoja
23. feb 2010

čaute tak som rada, ze toto mi tento rok este riesit nemusime, s tymi skolkami je to desne aj tu u nas, v okoli domu by sme sancu nemali - beru az predskolakov, tak jedine niekde do centra, inak som zufala so spravania maleho, zo dna na den sa mi zda , ze je trucovitejsi a protivnejsi, na vsetko povie nie, hadze sa o zem, ale najprv sa podlozi dekou! nepomaha uz nanho nic - zakazy, odmeny, pekne slovo a dokonca ked sa mu vyhrazam , ze zoberem varechu, tak mi drzo povie zober 😠 , ked sa vytrucuje tak dojde vysmiaty ako slniecko naslubuje ze uz to viac robit nebude a za pol hodku je to tu zas, je to len u nas alebo to prezivate aj vy? ja som uz rozmyslala nad nejakou detskou psychologičkou - andy pomoooooooooooooooooc

zoja
23. feb 2010

sorry za gramatiku 😕 aspon vidite ze som uz hotova 😀

ivka07
23. feb 2010

Ahojte žienky,
dlho som tu nebola, ale odkedy chodím do práce nemám ani čas sedieť pri pc.
Niekedy vás prečítam 😎 aby som bola v obraze.
Máme sa fajn, Sofinka chodí do škôlky páči sa jej tam, je šikovná naučila sa básničky, pesničky, posunula ju dopredu.
Ja sa mám v práci celkom fajn, skvelá pracovná doba ako v školstve, mám aj dosť práce, ale hlavné je že ma baví. Teraz mám prázdniny, tak si užívam voľna, a vybavujem si veci čo nestíham počas práce, napr. zajtra idem zubárke.
Musím priznať, že v púchove sa mi nebýva najlepšie, chýba mi blava. Nákupné centrá a hlavne to že v blave všetko zoženiem čo sa o púchove nedá povedať.
Tak vždy ak sa dá utekám aspoň do trenčína alebo k našim do dubnice.
Teším sa na jar a začnem chodiť na plaváreň a na aerobik. Doteraz som to len plánovala a nemala čas, alebo som si ho nevedela nájsť. Ale už som si povedala, že si ho nájdem, lebo som vždy skončila doma pri hrncoch a potom som padla skapatá do postele.
Tak v skratke o mne.
Budem sa snažiť chodiť častejšie
😉

zuzidr
23. feb 2010

ahojte,ja som chorá jak b.lo,zápal priedušuek a nos mám úplne upchatý.....do roboty chodiť musím 😠 😠 😠 celé večery som s Emmou sama doma,lebo MM dorába nejakú robotu chodí okolo 22tej 😠

za mesiac mám odovzdať bakalárku,a nemám nič 😠 😠 😠 bolí ma z toho žalúdok a je mi zle.....keby nešlo o hambu,ja normálne tú školu vzdám 😅 ☹ ☹ ☹ ☹

dnes som išla pre ATB k dr. mala som u neho nízky tlak a vysoký tep 😅 🤐 to že mi býva v poslednej dobe blbo som mu ani nehovorila 😖

jááááj,celé zle ☹

zoja
23. feb 2010

ivi ahoj na teba som normalne myslela, ze ti brnk ako sa mate, co domcek uz byvate? super , ze sa ti dari a mala je sikulka

sstefi
23. feb 2010

cafte, dobry večer

a ja som dnes myslela na natal a aha ho, už sa ohlasila. no zato 😎 😀

a bublinka, kam sa podela?? 😕
baby baby, flakate to tu, až hroza. 😠

sstefi
23. feb 2010

zuzi prajem ti skoré uzdravenie, ale teda take myšlienky že nechať to a to už teraz? no neopovaž, to by si ma brutalne nas.ala, ani na to nemysli. tych par mesiacov zmakneš lavou zadnou a dalej už to potom pojde pekne samo. ved si šikulka, doteraz si zmakla pekne a teraz vymyšlaš, ts ts ts 😠 😵

sstefi
23. feb 2010

ivka, no teeeda, naposledy si tu tušim bola na jesen, ked si nastupila do prace a potom možno 1-max.2x. som rada, že sa vam dari a že si spokojna v praci, nech vam to takto ide aj dalej 😵

sstefi
23. feb 2010

zoja aj ja mam pocit, že tie stavy u ivky, ked ma vytača su nejak častiejšie ako doteraz. alebo už mne to lezie dokonale na nervy, alebo to fakt robi častejšie.
maly anjel a odrazu.. čert. najvačši problem je ešte furt obliekanie, ked ideme von. ked sa prezliekame z pyžama do teplakov a pod, tak neni problem. to sa oblieka sama. ale von... des.

v obchode - amok. beh, rehot lieta ako besnáa to slubuje 3 hodiny predtym, že nebude behat, bude pekne pri mne a pod. takto naslubuje furt dookola a potom figu splní, to isté 😠

andy, mysliš, že to niekdy aj prejde, alebo to bude furt ešte horšie? 😅 😝

sstefi
23. feb 2010

no padam ja spat, lebo nevidim na oči, som po dennej, tak akurat stačilo 🙄 😝 🙂

sstefi
23. feb 2010

hiii, a ešte na alli som myslela dnes, nesranduj moja, kde si? ved si tu už tak davno nebola...

pekne sa ukáž a rekni čo nove a ako sa mate a pod. dufam, že ste zdraví 😵

zoja
24. feb 2010

no steffi som si to vygooglila 😀, tak sa mame načo tešiť, si predstav takto abnormalne trucovité decká sú vraj mentalne viac vyspele ako fyzicky a preto nedokazu koordinovat svoje spravanie, vraj ked to raz prestane tak mame doma predškoláka - no super a dovtedy bude zo mna šedivá babička s nervami na konci, do toho škola a nastúpi zas puberta a možem isť rovno na cajlu 😲 ja som toto pri kike vobec nepoznala, ona bola taká dobručkáááááááá, tento nam to vynahradzuje aj za ňu , malý diabol, pritom ked nan niekto pozrie vraj aký malý modrooký anjelik. on je inak herec jak vyšitý pred cudzími kým sa neoťuká akoby zjedol všetku dobrotu sveta
čo sa týka učenia - počítať, farby, nič nechce - chvilku a potom povie že už ma to nebaví, ked si však myslí, že ho nepočuvam tak si sam prepočítava prsty, ukazuje farby a správne, akonahle sa ho spýtam aká je toto farba, tak ju stopercentne nepovie správne a este sa pritom uškrna a s basničkami, pesničkam nahlas na vyzvanie ani za svet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre