"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
3. mar 2010

no ta stači že si prečitaš trnavske mamičky 😀 😉

bubaczik
3. mar 2010

nesi sprosta,ja by som bola ešte sprostejšia 😀

bubaczik
3. mar 2010

vieš,pravda je aj to,že vela matiek podavala prihlašky ešte min rok...je to hnus,ale ked nemaš znamosti,si ani neprdneš 😝

sjuzi
3. mar 2010

Nuž, tlačenky vždy boli a budú, ale je smutné, že min.rok už 300 decek neumiestnili, ale asi sa nikto nesťažuje, keď tu mesto na to se.e... 😠 😠 😠

sjuzi
3. mar 2010

A pritom oproti baráku cez cestu máme zrušenú škôlku, miestnosti zívajú prázdnotou... a len v celej budove má 1 miestnosť prenajatú autoškola, je tam aj dvor, aj preliezky, oplotené celé... nechápačka... 😝 😝

bubaczik
3. mar 2010

ta lebo ked sa "nerodili" decka,skolky boli prazdne...ta pozatvarali...teraz je deciek vela,a miesta nie su..vsetko je o peniazoch...ja som v ke mala decka hned od 2 rokov v skolke,a to som mala na vyber.kam ich dam..ale to bolo v dobe ked sa deti nerodili,ked som rodila asi iba ja 😀

bubaczik
3. mar 2010

a na margo,toho,že chceš podať stažnosť,ti ja nepoviem,kkde mam prijateho do školky ja danka 😀 bo boh zna,či ho tam aj dam 😅

sjuzi
3. mar 2010

Asi hej bubi... 😀 No nič... nejako to dopadne... snáď sa nám nejaká tlačenka podarí vybaviť... mm rozhodil siete, lebo iné nám poctivou cestou nezostáva, jak to tak vidím... ale nespolieham sa na nič... 😝

bubaczik
3. mar 2010

ale,ver,keby že viem na 100% že tam ho nedam,tak ti to miesto prepustim 😉

janada
3. mar 2010

ahojte,veru je to tak.Ja som prišla s dvoma deckami do školky sa opýtat či mi ich vezmú a na druhý den tam už boli,Maroš mal dva,Peta tri a pol

sjuzi
3. mar 2010

Neboj sa, nie si sama... poznám vás viacero... 😅

sjuzi
3. mar 2010

Bubi, dik... 😉

janada
3. mar 2010

u nás vobec neviem ako je to so školkami,zatial nemám záujem 🙂

Inak čakáme na kiahne 😒 minulý týžden tu bol tri dni švagrinin malý čo už chodí do školky a posledný den sa vysypal a samozrejme Domča sa s ním celý čas hrala,sa teším 😔

bubaczik
3. mar 2010

lebo inak,ja sice mam tolko vela deti 😀 ale teraz budem po prvy raz mať doma dve deti 😕 ja si to neviem predstaviť 😅 ale zas sa bojim,že v dnešnej dobe,davaju matky decka do školok aj chorych,kvoli praci,si nemožu dovoilť ostať doma so soplom,tak aby danko nebol viac chory ako zdravy,a preniesol mi pliagy aj na krpateho(meno ešte nema 😀 )
ja napr obdivujem ali a lily,ja teraz budem mat premieru 😀 😅

bubaczik
3. mar 2010

..jaaj brzda s om,som nedopisala myšlienku 😅
že bojim sa aj toho,aby sa danko nenudil s kojacou a unavenou matkou 😢 tak preto ešte mame tie zadne dvierka otvorene,že čo ak... 😉

sjuzi
3. mar 2010

Bubi, určite je lepšie, keď je v kolektíve... aspoň u Miška už vidím, že mu detičky chýbajú... aj dnes sme sa doobeda hrali chvíľu na dvore škôlky s deťmi a normálne sa s nimi postavil do kruhu za ruky a počúval, ako spievali... 😉

sjuzi
3. mar 2010

Ja tiež čakám, čo kde chytíme, tento týždeň sme povymetali všetky kúty bacilov v trnafských školkach... 😀

bubaczik
3. mar 2010

šak presne toto,jemu by sa zišiel už aj nejaky ten režim,a decka v jeho veku..bo od puberty sa uči len nadavať 😝 a s Peťkom sa nevedia hrať,kedže Peťko s nim skor superi 😒
len mna irituju tie choroby 😢

sjuzi
3. mar 2010

No síce pri malom bábinku... ale myslím, že nielen Danko ti môže doniesť, aj ostatné decká zo škôl... Hmm? 😕

bubaczik
3. mar 2010

tak ked nedoniesli celu zimu nič,tak tam je menšia pravdepodobnosť..zo školok sa nosi častejšie 😉 predsa vačšie decka už maju nejaku imunitu aj vybudovanu 😉 viem,že ked chodili do školky,furt dačo doniesli 😝 a zo škol menej 😉
a ešte ked si spomeniem,že Danko lubi spinkať do 10 😀 tak neviem,či ho budem aj budiť 😅 jaaj tolko pre a tolko za 😝

bubaczik
3. mar 2010

a ešte,male decka beru ešte všetko do ust,si vieš predstaviť,taku Mišu,čo oblizuje spolužiačke peračnik? 😀 😀 😀 😀

sjuzi
3. mar 2010

Inak dnes idem do vašich končín pri Tescu na návštevu pozreť bábo... 😉 Zase sa trochu inšpirovať... heheee

bubaczik
3. mar 2010

ta držim palce,naj sa nalepi.. 😉 vidiš,na mna sa furt nalepi,už nikdy nepojdem nič obkukavať 😀

sjuzi
3. mar 2010

😀

sjuzi
3. mar 2010

By si ma mohla aspoň z okna opluť trochu... nech "ochoriem" konečne... 😀 😀

lilyk
3. mar 2010

Sjuzi mne uz je z tych skolok na smiech 😀 vsak si snad obehala celu TT 🙄 ....ja to kaslem, ak ho nevezmu tak vymyslim nieco ine kam budeme chodit aspon 3 krat do tyzdna,neviem si predstavit ze budeme doma, asi by som si rovno hodila maslu 😀
Alli no kludne aj u vas, mne Majula opatrovatelka nosi okolo 3-tej a Tomino spi do pol 4-tej 4-tej....ale to neva, vsak aj o 5-tej sa mozme stretnut...porozmyslam...ozaj isla by si autom ci len okolo Bernolakova? ...bo ja neviem ci tam trafima na prvy pokus 😀
inak mne svokrovci povedali ze v TT neni problem zobrat do skolky..haha ja vedela ze to len koli tomu ze im ho nechcem dat 😝
Sjuzu ja verim ze do 1 skolky ti Miska urcite zoberu 😉

lilyk
3. mar 2010

a k tomu....skoda ze nevyslo, snad nabuduce sa podari...teda musi sa podarit 🙂

bubaczik
3. mar 2010

😀
ale haloo,sjuzi,toto,že som otehotnela,to bol vianočny zazrak 😵 ja som tiež sa trapila s každym min pol roka 😖 až ked ma to prešlo,ta vtedy sa chytilo..to všetko psychika 😉
teraz sme len,že šup,šak aj tak s toho nič nebude a aha..o 4 dni som už citila,že vyšlo 😀 ale fakt sme nepočitali,že sa sekneme do toho spravneho dna 😉 muža by som neprehovorila 😀 keby že začal počitať 😉

bubaczik
3. mar 2010

juuj,lily ta ja ta tu ospevujem,že jak to zvladate s dvoma malymi detmi doma,a ty panička kapitalisticka si 😀 majko ma pestunku 😀 ta škrtam ta zo zoznamu..ostava ali 😀

sjuzi
3. mar 2010

Jaaaaaj, Liluš, drahá... no aj ja neprestávam samozrejme veriť... veď oficiálne sa budú vyjadrovať všade tak do 6-7.4. Tak uvidíme... A vraj riaditeľky z uričitých obvodov si sadajú spolu a snažia sa decká umiestniť, ak ich majú viackrát zapísané... Tak ja nefim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre