"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
5. mar 2010

ok, dakujem vam 😎

sjuzi
5. mar 2010

Jaaaj, ja som to tak pochopila, že každých 6 hodín, 3razy... 😀

lilyk
5. mar 2010

aj ja mam co robit,dnes ma caka mikrovlnka,chladnicka a umyt prach pod sedackou 😝 oprala som 2 pracky,na mna az moc 😀

sstefi
5. mar 2010

ale ved nam to neutečie nie? a tu sa všetko rozuteká raz-dva 😀

sjuzi
5. mar 2010

Lily, si akčná. Ja idem vysávať, keď sa pánko zobudí... a spolu utreme prach... Kúpeľku a hajzel a kuchyňu som už vyglančila... a chystám sa na obývačkové okno... 😉

allisia
autor
5. mar 2010

inak Oliverko byva castejsie chory ako Natalka, nechapem. Ked uz ma rok tak mu mozem davat nejaky sirup na imunitu???

sjuzi
5. mar 2010

Inak, písala som vám, ako ma minule Miško vymkol na balkóne??? Som myslela, že budem kvetináčom rozbíjať sklo... 😒 😅

sjuzi
5. mar 2010

Totiž, ja sprostá, furt ho podceňujem a on už všade dočiahne, dokonca aj výťah si už sám otvorí, aj tom som minule skoro zošedivela, lebo mu tam zhaslo svetlo a mohol si ho niekto kľudne privolať... 😲 😲

lilyk
5. mar 2010

Sju ja nebyvam casto akcna 😀
Alli skus Beta-glukan sirup od 1 roka 😉

sstefi
5. mar 2010

alli, mam kamaratku, ktora svojmu malemu davala od roka imuno glukan, lebo bol velmi často chory, a teraz klop-klop ma rok a pol, a je to ovela lepšie. tak či od sirupu, alebo nahoda to neviem, ale odporučala jej to dr. a ešte nutrolin alebo biogaya(či ako sa to piše)

allisia
autor
5. mar 2010

namsa natalka zamkla na zachode lebo tam mame klucku s otocnym zamkom a neslo jej to otvorit.... tiez sme sa spotili ale nakoniec to otvorila

ja by som mala umyt ruru a mikro ale nechce sa mi

sjuzi
5. mar 2010

Fuuuha vonku vyzerá, jak keby chcelo ísť pršať... 😕

sstefi
5. mar 2010

ejha, to muselo byt vrušo na tom balkone, kokso 😕 😝 😀
zrejme sa to zaobišlo bez rozbijania skla, nie? 😕 😅

lilyk
5. mar 2010

BG davam aj ja..ale je to drahe jak fras 😒

sstefi
5. mar 2010

juj tie kluče su hruza, my mame všetky schovane a vchodove su na taku špeci gulu, že aj dospeli s tym maju problem prist na system otvarania, tak zatial no problem 😅 😀

allisia
autor
5. mar 2010

no vyskusam ten imuno glikan teda, len si to musim niekam poznacit lebo ja hlava dutaaaa 😀 😀 😀

sjuzi
5. mar 2010

No ja som išla vyniesť na balkón igelitku so smeťami, že to potom odnesiem naraz von... a Miško ma zatvoril a pritom ale potiahol kľučku dolu, takže som bola nahratá... vonku vtedy -5° a ja len v tričku a teplákoch a bosá... To bolo tak okolo 10tej dopoludnia, mm chodí z roboty tak o 17tej... 😀 Ale nakoniec to nejako pochopil a som ho navigovala, ako má tu kľučku zase otočiť hore... ale teda som bola úplne hotová... 😲 😲

sstefi
5. mar 2010

juj, hroza pomysliet, sjuzi. to musi byt pocit paniky jak fras 😝 😅

sjuzi
5. mar 2010

Hlavne som si nadávala ja sama... no fakt som sa skoro pos.... 😒

sjuzi
5. mar 2010

Jeeej, krasavec si už brble, ideeeeeeeeeeem... ale budem na vás ešte kukať... 😉

allisia
autor
5. mar 2010

glukan 😀

esteze my nemame balkon lebo take daco by bolo u nas asi na dennom poriadku 😅

mala by som ist daco popratat lebo zajtra budem cely den v skole, svokra pride varovat, prvy krat bude s oboma sama no a v nedelu budem mat nestihacky 😝

sstefi
5. mar 2010

to verim sju 😝

allisia
autor
5. mar 2010

no ja musim ist stopla uspat lebo uz mi tu pili usi tak sa majte krasne, mozno vecer mrknem ale to je tu vzdy pusto tak predbezne pekny vikend vsetkym 😵

sstefi
5. mar 2010

oslava bude u vas doma, alli?

allisia
autor
5. mar 2010

ano u nas sstef 😉
sorry ze tu rychlost ale pisem jednou rukou

sstefi
5. mar 2010

moja už zase narieka, tak padam pomojkat caute

allisia
autor
5. mar 2010

papaaaaaaaaa

andy.a
5. mar 2010

čaute 😎 😎 😎

Alli,Oliverkovi všetko najlepšie k prvým narodeninkám 😵 😵 😵
nenormálne to letí,ten čas 😕 😕 😝 😝

Bubi,držím palce a ukáž sa tu,však ntb máš hádam v posteli 😕 😅
to máš diagn.prolaps cervicis uteri ?? 😕 😕 😕
u mladých báb som sa s tým ešte nestretla a viacrodičky okrem teba
nepoznám
😕 no 😅
ale po toľkých pôrodoch je krčok aj závesný aparát maternice oslabený,tak asi zato 😕 😒

Sju,mňa by na tom balkóne asi porazilo 😒 😖 😲

no,idem,zasa mi to tu nejako blbne,celý notebook,aj pripojenie 😕 🙄

bubaczik
5. mar 2010

čafte..
Oliverkovi všetko najlepšie k dnešnym narodeninam 😵 ako ten čas leti 😕 nech už je august 😒 😅 bo som si povedala,že do augusta vydržim, 😉
pani na vypomoc bude chodiť 3x do tyždna na upratovanie,variť nejako zvladnem,sice bude mi chodiť svokor 😕 😕 😀 pomahať,maso chystať a podobne ja ho len dirigovať budem..dnes mal premieru robil mi bočikovu pomazanku 😀 ja s gauča ho dirigovala 😉 ešte štastie že mam spojenu obyvačku,inak by som musela kričať..cely den ležim,neni sranda,ženy,fuj,po tyždni budem jak stara pani oslabena 😝 ale je mi trapne,ja som neni zvyknuta,že ležim a všetci niečo robia.. 😝 neže si zvyknem,a budem do decembra prenašat 😀 ne nee,nech je už august,a končim s mladatami 😀

andy hej hej niečo take s tym zavesnym aparatom mi dr hovoril,ale dg nemam v papieroch len že obj.takmer do intoitu poklesava zjazvene portio tvs: vit gravidita zodp gestaciií
a pisomny rozkaz o prisnom kludovom režime 😒

no a idem kukať telku 😉

čafte 😵

bubble777
5. mar 2010

Ahojte...tak konečne som si vás prečítala.....som skoro neverila ,že Oliverko už má rok...fakt to strašne rýchlo uteká....takže všetko naj naj naj prajeme..... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre