"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sstefi
1. júl 2009

o tých dr. aj ja mam dnes dost 😠
sme boli na tu druhu injekciu, čo nam včera zastupujuci dr. naordinoval a tato dr. vravela, že to možno teraz ta včerajšia injekcia ukludnila ten zapal, ale ona radšej da atb. tak mame sirup a injekciu sme dnes nedostali 😕 😲 😠

sstefi
1. júl 2009

to sa robi v narkoze? 😕 ale možno lepšie ako mat taku skusenost, ako napr. my. ked ivka uvidi u dr. postel, tak je jak zmyslov zbavena, aj dnes robila cirkus, ked sme ju chceli posadit na postel u dr. ☹

sjuzi
1. júl 2009

Ale to je asi tým, že univerzálny recept nikdy neexistuje a ani viacerí lekári nikdy nemajú na vec rovnaký názor... len čo potom my biedne stvorenia máme vedieť, že je dobré... asi treba dať na inštinkt... 😅

sjuzi
1. júl 2009

Neviem, či sa mi zdá, alebo zase počujem hrmenie...
Miško už po týchto pár dňoch búrok vykrikuje, že BUUUKA, BUUUKA... taký je zlatý...

zuzidr
1. júl 2009

ahojte,ja tak na tajnáša už z roboty 😅 😕 a večer vás nestíham 😠 😠 😢 😢 😢

malej sa včera vylomil uba svokra mi volala že malá nechce nič jesť a bolia ju zuby 😢 😢 😢 😢 tak mám nervy a objednala som nás k zubárke na 11.50 v piatok,a mzdárka povedala že si nemusím brať dovču,že nech kludne s malou idem ked potrebujem,a kedže tu nemám šéfku tak som aj rada 😅

ale sa bojím zubárky 😒

sjuzi
1. júl 2009

Booože, furt sa dačo musí diať... Zuzi, tak to si neviem predstaviť, ako malá u zubárky otvorí ústočká a bude držať... Miško nechce otvoriť ani dokine, keď mu ide prezrieť paličkou hrdlo... ani na pol sekundy... 😒

sjuzi
1. júl 2009

No normálne začalo liať a ja som teraz vyvešala prádlo na 2 balkóny, fasa... 😠 ☹ 😲

sstefi
1. júl 2009

ivka sa práve vykakiiiiiii, super, teším sa a vooobec nespomenula, že bibi pišuja, joj jaka som rada. 😵 😵 😵
sjuzi, dufam, že aj misko bude čoskoro takto bezbolestne pišať, najlepšie hned ked sa zobudi 😵 😉

allisia
autor
1. júl 2009

ahojte, mala uz hodinku spinka a este hodinku dufam bude. Maly mi zaspal pri kojeni ale volal ocko tak ho zobudil tak teraz nahana hracky pod hrazdickou
Vonku je strasne horuco, sme zobrali von trojkolku ale mala na nej nevie pedalovat, stale hovori ze nejde pritom uz v pohode na tie pedale dociahne 😅

sstefi
1. júl 2009

dufam, že hanka je ok, že ju to neboli už 😉

zuzidr
1. júl 2009

sjuzi ved to,že ani mne niekedy neukáže zuby 😅 a hlavne teraz ked ju to bolí 😖

a som na.ratá na počasi,lebo ked sedím v robote,tak je slnečno krásne a ked idem z roboty domov tak sa zatiahne,a je chladno 😠 😠 😠 aj teraz už je pod mrakom 😠 😠 😠

ale dnes som kúpila mimine osušku s mackom pooh na dovču 🙂

zuzidr
1. júl 2009

sstefi ty somnou nekomunikuješ? 😢

sstefi
1. júl 2009

zuzi, tak to je mi luto, ž eemka ma take bibi ☹

sstefi
1. júl 2009

prečo sa ti zdá, zuzidr? 😕 😅 😵

allisia
autor
1. júl 2009

sstefi som rada ze sa vam to pekne hoji, supeeeer 😵
fuu zuzi no u zubarky by sme si my ani neskrtli, mala tiez nechce otvorit usta u nasej dr ked chce pozriet hrdielko, ona zacne plakat uz ked doktorku vidi a na ten stol ju nikdy nedostanem, to sa mi zavesi na krk a ani hnut s nou ☹ drzime Emmke palceky nech je statocna a nech to zvladne

zuzidr
1. júl 2009

neviem mala som taký pocit 😒

sjuzi
1. júl 2009

Inak včera tu bol večer vraj horoooor. Taký chudák vlčiak si tu pobehoval a ja som bola s Miškom okolo 6tej večer vo obchode a ten pes nás sprevádzal tam, čakal pred obchodom a potom sprevádzal až ku vchodu, kde som mu zabuchla pred nosom dvere, lebo Miško sa ho bál...
Teraz mám však výčitky, lebo asi jak bola búrka, tak sa možno splašil a ušiel pánovi, no a mala som asi ho niekam, minimálne na MP nahlásiť... 😒
A kamoška dnes doobeda, že jej sused má také bojovné plemeno, išiel von, ona to videla, lebo šla von s malými...
A že ten ho vypustil a vlčiaka do krvi dokúsal. Tak potom zavolala políciu, nech s ním dačo spravia. Normálne mi ho prišlo ľúto a ten de.il s tým divým zvieraťom, šak to neni normálne chovať v byte také agresívne hovädo...

sstefi
1. júl 2009

inak naša oslava 2.narodenin bude až v pondelok, mala byt zajtra , ale krstna zdrhla, tak uz je jedno kedy bude, tak nam viac vyhovuje pond., bo zajtra po nočnej by to nebolo bohvie čo a pozajtra mam dennu, tak by som bola skapata jak kon

allisia
autor
1. júl 2009

sju nestras s dazdom, tu zatial svieti oskar, vcera bola poobede taka burcisko ledva sme stihli prist domov

sstefi
1. júl 2009

zuzi nesranduj, šak ja ta lubiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 😀 naozaj 😵 🙂

zuzidr
1. júl 2009

a tu už hrmíííí 😠

allisia
autor
1. júl 2009

zuzi a co robila Emmka ze si zlomila zub, spadla?? 😕

sstefi
1. júl 2009

tu zatial praží slnko a je cca 100stupnov 🙄 😝 😀 😀

sjuzi
1. júl 2009

Šak každý deň je tu búrka, čo sme došli z dovolenky... ja nechápem, čo je toto za leto... Šak to sa neoplatí ani od domu vzdialiť... dnes som chcela ísť do mesta na Miškovo obľúbené ihrisko, nech si troška užije chalan... ale šak keď furt leje jak z konvy... 😅

sjuzi
1. júl 2009

Jeeežiš, jaké hromy... pomooooooooooc... bojííííííííííííííííííím... za chvíľku bude Mimi hore...

sjuzi
1. júl 2009

No hlásili, že na východe dnes bude pekne... 😀

sstefi
1. júl 2009

sju, normalny človek nechova v byte take plemeno 🙄 blázon jeden 😖

sjuzi
1. júl 2009

A Leiluša je v októbrovkách, tak sa o chvíľu asi aj tu dostaví... 😉

sstefi
1. júl 2009

sjuzi ono pekne je, ale nejaka burka sa možno strepe, ked je tak horuco 😝

zuzidr
1. júl 2009

alli nie,ona má hrozne škaredé hnilé zuby,aj tému som založilo na to,aj ja som to mala ked som bola malá,prvé mlične uplne hnilé 😠 😠 😠 😠 no a včera sa jej predný tak škaredo zlomil,že tam má taký ostrý špic 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre