"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubaczik
15. mar 2010

zoja neda sa,drbne ma s toho ležania..musim si niečo najsť,aby som sa nenudila 😝
inak Danko ma 12,7 kg,nejako nepribera 😕 ale ani nechudne..
začal nejako sa hrat s imaginarnymi hračkami,kamaratmi 😕 my len kukame čo robi 😕 a s kym sa rozprava 😕 vaši to nerobia? si normalne da na hlavu akože prilbu a sada si na konika a rozprava niekomu ja som rytier ty si had,a picha do nho s tym mečom 😕 všetko imaginarne 😕 už u nas asi čista psychiatria 😝
Peťo mi zas začal cirkusovať,som mu zobrala jeho "hračky" ale nepomaha,trucuje,aaach jaaaj 🙄 to mojim deťom nemožeš nič povedať,nič nakazať,nič zakazať,bo inak konec sveta..urobia s nas najhoršich rodičov,priam tyranov 😲 a piate nam trebalo 😀
idem kuk mentalistu a idem spať 🙂

bubaczik
15. mar 2010

juuj a ja už zoji zistila,že sa da amnio urobiť v blave a vysledky su za 2-3 dni..ja by 3 tyždne nevydržala 😔

zuzidr
15. mar 2010

ahojte,chorým skoré uzravenie bubi pevné nervy želám....inak aj Emma má imaginárnych kamarátov,hlavne psa postielke 😀

finišujem s bc. prácou,tak vás nestíham,a na veľkú noc odchádzame do Vlkolínca na relax pobyt,kašlem ja na velkú noc tento rok,krsnátkovi a synovcovi pošlem pre mna za mna aj prachy na účet 😀 😀 😀 😀 a kinderká poštou.... 😀 😀 😀 😀 😀

bubulik
16. mar 2010

Caute zenuse, tak ja mam jarne upratovanie. Inak ze jarne???? 😀 😀 😀 😀 Asi vianocne ako tak pozeram von oknom.
Vcera spalna, dnes decka. Vcera som prala 4 pracky, lebo MM je na pn a tym mi z prace doniesol za cierne vcere do kosa veci co mu treba oprat. Vratane postelnej bielizne. 😝 😝 😝 A vsetko smrdelo priserne od dymu, lebo hasili 7 hodin nejku stodolu ci co. Je prechladnuty, ale uz sa liecil 4 dni coldrexom a nic. Tak isiel k lekarke a je pn, zatial do pondelku. Ale berie lieky, varim mu caj s medom a dokonca som ho nechala vcera spat 5 hodim, ved nespal 36 hod predtym, tak bol dead. Chudacik, moj.
Verim,ze my to nedostaneme. Lebo uz len to by mi chybalo. Celu zimu nic a teraz budeme chori. Ja cakam kedy sa otepli, lebo uz chcem malovat byt a menit obyvacku 😵 😵 😵 😵Normalne som happy.
Idem zarobit cesto na palacinky, bude este kysla tekvicova polievka. Ale palacinky budu s jahodami a cokoladou. 🙂))
A idem aby som nieco stihla kym sa mala vrati zo skolky.
Jej svieti slniecko 🙂 🙂 😉

bubulik
16. mar 2010

Zuzidr, hned by som isla s Vami .... 😉 😉

allisia
autor
16. mar 2010

Zoji dik 😉 😵 ja radsej nebudem cely tyzden davat mliecne vyrobky okrem kojenia pre istotu

Bubi ty co zas spekulujes, mala by si si zaobstarat ruzovu kniznicu a nemysliet na to ze si tehu 😀 😀 nesleduj sa tolko, niekedy je to na skodu, prides o nervy. ja viem ze lahko sa to hovori 😅 prepac

Zuzi drzim palce s bakalarkou a dobre si oddychni cez VN 😉

dalsia noc kedy sa moj synator zopar krat v posteli posadil a zacal vykrikovat zo sna 😅 som sa zase nevyspala lebo on sa normalne neukludni kym si nelahne na mna, uz mu nestaci ze lezim vedla neho, on musi lezat krizom cezo mna 😠 🙄 sme vecer skusali ako dlho vydrzi spat v posteli, zaspal pri mne a prelozili sme ho do jeho postele. Sa asi po hodine zobudil, posadil v posteli (on spinka v tej ikeackej pre deti, nie v postielke) chvilu tam krical a ked nikto nereagoval tak zliezol a s krikom dostvornoskoval do obvacky, vytrepal sa ku mne na postel, lahol si krizom cezo mna, vzdychol a za desat sekund spal 😀 😝 som zvedava kedy prespi celu noc sam vo svojej posteli 🙄

allisia
autor
16. mar 2010

Bubul ty si nejaka akcna zase 😀

inak co sa imaginarnych kamaratov tyka tak Natalka ma Oliverka takze netreba 😀 😀 ale niekedy sa rozprava sama so sebou alebo si spieva. Ale niekde som citala ze imaginarny kamarati su pre deti dolezity lebo si tym rozvijaju fantaziu a predstavivost 😉

lilyk
16. mar 2010

ahojte 😉
u nas prsi,to uz co je,ked sa do tyzdna neotepli a nezlepsi pocko ja fakt balim do teplych krajin 🙄
idem asi zehlit ked von sa neda,aj tak poobede ideme kuk tu nasu logopedicku,tak to uz potom nestihnem.
Ja som tiez myslela ze spravim palacinky,no uvidim 😉
Ali no ja som tiez zvedava na ten prevratny den,ked pride cela prespana noc 😀
och padam,Tomino sa mi tu rozculuje 😝

allisia
autor
16. mar 2010

inak cakam na RP ako na spasenie a furt nic 😠 😠 😠 😠 😠 my aj z banky volali ze mi nepresli inkasa a co mam robit do kelu, stat nezaujima ze musim nieco platit 🙄 🙄 ma to stve, tak maju termin ze 15 vyplacaju tak preco to nedodrziavaju 🙄

lilyk
16. mar 2010

mne uz RP prisiel,tusim 2 dni dozadu.

bubaczik
16. mar 2010

čafte... nam neteče voda 😠 to ani bu ani muuu nevie spravca povedať,že nam vypnu vodu 😠 tak že nevarim,nemam s čim 😠 ani kvapka,kvapočka..
ani mne nedošla almužna,asi preto,že ja ju nemam jak minuť,kedže som doma,ta rozhodli že mne netreba 😝 inak by už mohol aj oskar vyliesť,šak to nenormalne,furt pod mrakom... 😠 vraj sa ma otepliť,ta som zvedava...

bubulik
16. mar 2010

Mne tiez RP dosiel tak 2 dni dozadu. Tak neviem neviem dievcence mozno si teta Tomanova mysli, ze malo makate nebudu eurace 😀 😀 😀 😀 😀

sstefi
16. mar 2010

caute, caute
my sme dnes boli s iwinkou na kardio,tak vraj je všetko ok, možem byt uplne kludna 😅 bola zhrozena z MM (veci s nim suvisiace)
krasne si nechala urobit ekg, aj echo. ju dr. chvalila, že take kludne a poslusne dieťa tu ešte nemala 😕 😵 😀 😀
dostala omalovanky, tak je na seba aj ona hrda 😵 😀 😀 😀

sstefi
16. mar 2010

ivka zatial nema imaginarneho kamoša, rozprava si sama pre seba, ale nie niekomu imaginarnemu. zatial 🙂

predvčerom som jej dala fixky na textil a jedno staršie tričko, na na nom už asi ani 1cm volny nie je, velmi sa jej to páči. 😀 😀

sstefi
16. mar 2010

mam pripravene kur. prsia a neviem čo s nimi, dačo musim vyčarovat, bo idem do nočnej a zajtra zase tak aby som zajtra nemusela varit 😝

sstefi
16. mar 2010

joooj, vas tu je neurekom, nestiham. tak padam

majte sa krasne 🙂

bubaczik
16. mar 2010

no nam voda neteče a neteče,pračka nemože doprať,od rana bieleho 😠 nemam už ani vodu pre danka,lejem do nho mineralku,svokra som poslala do činaku nam doniesť jesť,kedže ani variť nemam s čim 😠 vrchol všetkeho že nam došla upomienka od exekutora!!!naaam!!!že nemame vyplateny net 😕 ta už minuly mesiac došla,muž volal do tt,ba poslal všetky zaplatene faktury,,aj do tej ex.firmy,že omyl sa stal 😠 bo maju tam bordel,a to za obdobie okt.2008!!!!! 😕 a dnees došla opať..druha vyzva,že už nas na sud davaju! ta som dvihla telefon,volala do tej firmy,no ta pi.a so mnou rozpravala,ako keby sme miliony spreneverili.no ta si viete predstaviť,potom čo som na nu pustila 🤐 volala som naspať do tt,že čo to,a že mame to považovať za bezpredmetne 😅 ja jej vravim,že pošlem muža k nej,nech mi to da pisomne,bo ja už stresy nepotrebujem!! po prve,keby že nemame zaplateny net,ta nam vypnu,ne? 😕 po druhe,moj muž taky poctivy,že keby do huby nemal,ta šeky by poplatil..šak on pračku na splatky nezobere,čo nema rad dlžoby 😲 a ani neni odkazany,na nejake splatky..a ešte najlepšie,že taketo vyzvy chodia obyčajnou pošt.zasielkou,bez podpisu,takže keby že nam niekto vybera schranky,ta sa ani nedozvieme..no total nervy som dostala,až ma to prebralo,keže do teraz som lehnila,a zas ma len brucho začalo bolieť 😠 ja im dam že 49 ečiek za poplatky..naj ma daju na sud,potom uvidia..svine..no vykecala som sa,neže si budete myslieť,že sme nejaky neplatiči 😀

kika76
16. mar 2010

ahojte, chcem vas pozdravit, este stale ste tu.... 🙂 nakukla som, ako sa mavate 😉

zoja
16. mar 2010

čafko doobeda som vybavovala tu stk a emisnú a zistili mi, ze mam zle vystavený techničák, nesedí č. karosérie s techničákom, parada tak v stredu musí MM nabehnut do mercedesu nech to daju do poriadku, 4roky sa na nom rozvažam a každý mesiac s ním jazdím do rakuska a tam keby ma čapli tak mi zoberú auto, zabila by som ich

kubko zas odpadol uz o pol šiestej kedze nespal poobede, predchvílou sa zobudil s revom, že ho nahanali, chúda moje, na tej stkačke bol zlý jak čert, papuloval a už som bola z neho na nervy, tak ho moj stryko zobral do kancošky ku znamemu policajtovi a ten mu pohrozil že ked ma nebude posluchat tak dostane pokutu

kubko si tiez vymyšla a rozpráva sa sam so sebou on si aj basničku rozpráva len vtedy ked si mysli ze nepočuvam, ale to som tu uz rozoberala, najviac sa mi páči ako si zoberie do jednej ruky elma do druhej maca a rozprúdi rozhovor akoze za nich , minule tak ukazoval maco elmovi kde bol schovaný pod perinou, ked ho kubko nevedel najsť 😀 😀

lilyk
16. mar 2010

Kubko zlatunkyyyyyyyyyy 😀 😀

zoja
16. mar 2010

lily kedy sa uz vidime?? čo robite vo stvrtok? vraj uz sa ma rapidne oteplit, ja budem sice bez auta, ale ak by sa vam chcelo tak by sme sa mohli stretnut na strkovci čo povieš?

zoja
16. mar 2010

samozrejme to platí pre všetky blavačky aj cezpolné 🙂

sjuzi
17. mar 2010

Dobré ránko, nejako sa mi tu nechcelo prispievať posledné dni... 😅 Už som všetko poprala z lyžovačky, teraz ešte žehliť... mám chytený nosohltan, tak ledva prehĺtam... 😅
A chystám sa dnes do mesta do DMky s Miškom... musím pokúpiť sunáre... moje decko sa tuším nikdy nenaučí na mlieko... 😒 😠 😝 Kakao nevypije ani bohovi...

sjuzi
17. mar 2010

My ideme do BA cez víkend, musíme ísť 2x do kina 😀 😀, lebo mm má benefity, ktoré treba do 20/3 minúť... heheeee, čiže v piatok večer jeden film, v sobotu druhý... ja mám problémy čo? 😉

sjuzi
17. mar 2010

Dnes nevarím, ale pre inšpiráciu pre vás: máme francúzske zemiaky a zeleninovú polievočku s jačmennými krúpkami... 😉 Ale asi spravím ešte nejaký šalátik, už sa mi hrozne žiada takej jarnej zeleninky... jooooj 😵

sjuzi
17. mar 2010

A mám dobrú správu: Miško BUDE škôlkar!!!!!!!!!!!!!! Jupíííííííííííííííííííí 😵 😎

sjuzi
17. mar 2010

Kika, dodatočne všetko najlepšie Martinkovi k 1 rôčku a napíš aj viac, nemusíš zdraviť, len trocha popíš, ako sa máte, ako to zvládate, čo júnovčiatko poslúcha??? 😕 😉 😵

sjuzi
17. mar 2010

Aj taká Zuzka76 by mohla napísať pár písmeniek... 😒 😅

sjuzi
17. mar 2010

No nič, idem si po svojom, adios, poobede, ak milosťpánko bude spať, sa stavím... 😉
Inak ráno som ho vážila a že 14,4 kg... wooooow... ale neviem z čoho... 😅

bubaczik
17. mar 2010

bre ranko sa praje 😎 my už hore,milujem ked moj syn,rano vstane,a dovleče cely arzenal do obyvačky,ešte so zalepenymi očami 😵 tak sa trapi,fuči pri tom,ako stary dedo 😀
sju ani moj Danko nepije mlieko,len nutrilon, 😕 sem tam,raz za čas ked vidi Peťa jak si robi granko do šalky,tak riči že aj on chce,dame mu ale skor to povylieva,ako vypije 😝 nechapem,všetky decka v jeho veku už sommala "velke" bez plienok,na kr.mlieku,boli samostatnejšie a podobne...to je asi aj tym,že som s nim najdlhšie doma.. 😕 no ked si predstavim,že mam v plane byť s nim ešte nejaku dobu,tak neviem neviem 🙄 ja ked porovnam,tak vidim velke rozdiely v nich..nie velke,obrovske 😅
inak kto sa vyzna čo sa tyka UP? 😕 mne konči RD 23.maja 😅 a teoreticky mala by som sa isť hlasiť na UP 24.maja...ale,kedže (čisto hypoteticky) nemožem chodiť,a schody na tt UP su ako do neba,a tam čakať ešte nejaku dobu,behať po uradoch a podobne,ma nelaka,papier by sommala od dr,že PN,tak ako sa nahlasim?musim sa isť hlasiť?či stači na zdrav.poistovnu si vyplatiť tie 3 mesiace a potom nastupim na dalšiu? 😕 ja vobec neviem,ako to chodi ako to bude,ak sa nepojdem hlasiť na UP dostanem matersku? 😕 ja mam s toho UP normalne vyražky 😝

inak sju ide vam voda?nam zas vypli,svine,vcera som o 22 doprala pračku,čo som pustila rano 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre