"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
allisiaautor
17. mar 2010
Zoji 😃 😃 len Natalka ako princezna iba vyzera, to je cert aj za piatich chalanov 😃 a bereme aj strazneho havka Oliverka (jeho najnovsia zabava je havkat) 😃
zoja
19. mar 2010
tak tu teda este nikto, mne sa to tu nepáči v tejto verzii :-p
bubaczik
19. mar 2010
no to hroza :-p nejako si zvykneme..čujte ženy..ak tu bude možnosť mať sukromnu temu,dame si? =-) tak nas nikto nebude šmirovať :-o
inak mam dosť,neznašam domino kocky,dnes som ich 5x upratovala..už nemam nervy na hračky ]-(

ooo,tu sa daju aj fotky pridavať?to dobre bude 😉
bubaczik
19. mar 2010
(4 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2010 (15. tt)) 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
bubaczik
19. mar 2010
ale zoja jak sme omladli 😃 😃 😃 🙂
lilyk
19. mar 2010
ake fejsy 😃 😃 😃 😃 😃
inak MK sa mi vrcholne nepaci :-p
my sme boli 2 hodky vonku,Tomasko sa smykal na smyklavke o 106,sam si vyliezol,aj po hlave dole, no mala som dost 😃
teraz papame zapekane bagetky 😉
andy.a
19. mar 2010
čaute 😎 😎 😎

tiež som za súkr.tému 😉 možno sa pridajú aj tie kočky,ktoré predtým neprispievali,kvôli šmírákom :-p :-p :-p :-p

inak my nič nové =-) :-p 😉

Lily,ako bolo na tej logopédii,malý spolupracoval ?? =-) :-N
zoja
19. mar 2010
tak šup založiť to sukromie, možno aj foto pridám nech po mne bubi neopakuje 😃 😃
zoja
19. mar 2010
som hotová celý deň som makala jak besná, dokonca balkon , ten menší som nechala na zajtra, nevládzem...malý spí a ja slamená vdova
lilyk
19. mar 2010
zoji zatial si dr zalozila kartu,povypytovala sa vsetko co sa dalo a nabuduce povedala ze ho "vysetri" 😉
ja som tiez za sukromnu temu 😉
sstefi
19. mar 2010
dobrý večer ani mne sa tu moc nelubi, ale je to asi hlavne o zvyku. za súkromnú temu som aj ja, tiež kvoli šmíračkám 😉 😃 😃 😃
sstefi
19. mar 2010
mam brutal týžden, ešte zajtra ideme na vikend preč, tak trošku zmeny konečne budeme mať. :-p
sstefi
19. mar 2010
idem sa sprchen kym mi pračka doperie a padam do postele, cmuky vam pa pa
bubaczik
19. mar 2010
ta sa dohodnime,kto založi?mam ja? či čo..sa bojite? 😃 idem dať jesť mužovi bo teraz došiel a idem na to :-N
sstefi
19. mar 2010
ja na tom akurat pracujem :-p :-N 😃
bubaczik
19. mar 2010
heeej?bo aj ja 😃 ta čo =-) a nezabudni aj mna dat do zoznamu ]-( 😃
bubaczik
19. mar 2010
a daj dajaky fešny nazov 😃 že sukromne junovečky 😃 😃 😃
andy.a
19. mar 2010
no véru =-) 😃 😃 😃 :-p :-p :-p
sstefi
19. mar 2010
no dovol,teba zabudnut? ts, za koho ma maš?
ak som nááááhodou na niekoho zabudla, prepačte, hned pridam, ak mi date pripomienku 😃
ivka07
20. mar 2010
Ahojte, žienky,
teším sa z novej stránky koníka, z jarného počasia. Dnes som makala celý deň, okná umyla upratovala varila. Som :-p
Ideme sa previesť babke Sofinka sa tak povozí na bicykli a ja pokecám s babkou.
papa
lilyk
20. mar 2010
ahojte 😉
my sme doobeda boli vonku,konecneeeeeeeeeeeeeee 😃 jar jar jar,prijala by som este vacsie teplo ale to by som chcela asi mocccccccc 😉 u nas to momentalne vyzera na dazd, to uvidime co z toho bude. Ked chalani spali som vybehla do Tesca,chcela som kupit Majkovi teplaky a capicu na jesen ale nist nemali :-|
ze sukromne junovecky 😃 😃
jaaaj baby pocko pekne hned mam lepsiu naladu x-) a ozaj Tomasko ma nove slovo tycinky su akoze "tynginky" 😃 x-) Tomasko ma vacsi slovnik ako Majko :-p
bubulik
21. mar 2010
Tak dufam, ze vsetky budete chodit uz len do novej temy, cakame Vas 😉 x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli