• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Miško sa s tou vkladačkou zoznamoval u kamošky, ale moc ho nezaujala, tak som mu ju ani nekupovala... ale čo má tie penové puzzle veľké na zemi v detskej, tak tie občas ľúbi povyberať a potom povkladať späť... :wink:
1. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt, teraz postavili hyper tesco v trebišove, som dufala, že tam bude niečo pre deti, kedze tam tiež nič nie je, no a figu. a pritom tam dost velky plac pred vchodom, aspon hojdačky a šmyklavky, ked nič ine. no ale načo, hlavne, že mame kde nakupovat, že tam je v celom meste budova na budove, billu tak zabudovali, že ani nevidno kde je. prisaham, ked neviem, kde je tak ju ani nenajdem :unamused: :confused:
oni to tam volaju zajačince :sweat_smile:
1. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šetríš ali? :grinning:
1. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka sa zobudila, že ešte bibi, vypišala sa do nočnika a spi dalej :sweat_smile: :dizzy_face:
1. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stefi tak to sa mozte citit ako v blave :sweat_smile: :grinning:
1. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podvedome sstefi :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja počujem akurát, že Mišeno sa vrtí už v posteli... za chvíľku dojde, resp. ja idem za ním, nech sa vypišká do nočníka... nemá plienku... tak snáď nebude už plačkať... joooojha... :unamused: :pensive:
1. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to k tomu setreniu nie k Ivkinmu cikaniu. ale ked zaspinkala este tak ju to uz asi neboli velmi, mozno este stipe pri cikani
1. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, ale v blave aspon mate nejake miesta kam vypadnut s detmi poobede, ale tu? nikde nič. kupalisko plne romov, ešte aj fontana v parku pri kaštieli je ich, tam dokonca ani vstupne nepotrebuju. :angry:
1. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveže pri cikani sa už nestažuje, mimo cikania občas.
1. júl 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne Natalka este spi, az sa cudujem
mne ivka spi niečo cez hodku, tak ešte cca hodku by mala. podla jej zvykov to tak byva, tak ktovie :slight_smile:
nejak ma zmaha unava, asi si k nej pojdem lahnut, bo doraz valim do nočnej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sstefi a nohavicky sa jej o to neobtieraju zeby ju to bolelo lebo Natalka obcas pride ze "tacia nosavičky" to ked si ich zle obliekla a ma ich akoby zalozene dovnutra :confused:
1. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Lili uz spi skoro 2,5 hod tak preto :fearful:
chod si lahnut, aj mala bude urcite lepsie spinkat ked budes pri nej :slight_smile:
1. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte kuk na učet, a to mam iste že užnezaspím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
z družstva mi maju poslat preplatok čo tam mam, tak som zvedava, či sa už činili. hlavne že nedoplatok treba čo najskor uhradiť :angry:
1. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze ked maju oni posielat peniaze tak sa neponahlaju, to je vzdy tak :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, že tam nič zelene neni :angry: ma se.u :angry:
1. júl 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ali, to jej asi nevadi. a tiež ked ma budky v ritke tak si ich vytahuje, ked sa nedari tak dojde, že "mam budiky v ritulke" :dizzy_face: :grinning:
1. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam sms kuriera tak uz na ucet ani nekukat, vzdy si necham sms s aktualnym zostatkom a viem na com sme a momentalne na nule bo dnes stiahli hypo :grinning:
ahojte...hlásim sa po dlhšej dobe....boli sme týždeň preč a teraz sa trápime s chorobou, tak akosi nestíham písať... :pensive:
to by som mala v kuse nervy, ked by mi lozili sms. takto viem, že mi je nevolno, len ked ja tam kuknem :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zlata je ta tvoja Ivuska :dizzy_face:
no konečne bubble, že si sa ukazala :dizzy_face:
a čo vam je? :frowning2:
všetky su zlate :dizzy_face: :slight_smile:
autor
ja musim kuknut do penazenky ci aspon tam nieco mam nech nejdem na prazdno do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj bubble :slight_smile:
hej, hej zlate su dietky nase :dizzy_face: budem si to opakovat ked ma mala niecim nahneva :grinning:
1. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja minuly týžden tak išla do obchodu ešteže som mala stravne listky u seba :sweat_smile: :grinning: kartou sa neda hocikde platit tu na dzedzine, v 2 potravinach len a bankomat nemame :sweat_smile:
1. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu sa da platit kartou len v Lidli ale momentalne je mi na figu ked na ucte nula svici :grinning: aaaa dvere sa otvorili tak sa lucim
1. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buble, šak namaspon narychlo povedz čo sa deje. a kde ste to bol týžden? :confused:
1. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok