"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
1. júl 2009

Miško sa s tou vkladačkou zoznamoval u kamošky, ale moc ho nezaujala, tak som mu ju ani nekupovala... ale čo má tie penové puzzle veľké na zemi v detskej, tak tie občas ľúbi povyberať a potom povkladať späť... 😉

sstefi
1. júl 2009

no fakt, teraz postavili hyper tesco v trebišove, som dufala, že tam bude niečo pre deti, kedze tam tiež nič nie je, no a figu. a pritom tam dost velky plac pred vchodom, aspon hojdačky a šmyklavky, ked nič ine. no ale načo, hlavne, že mame kde nakupovat, že tam je v celom meste budova na budove, billu tak zabudovali, že ani nevidno kde je. prisaham, ked neviem, kde je tak ju ani nenajdem 😒 😕
oni to tam volaju zajačince 😅

sstefi
1. júl 2009

šetríš ali? 😀

sstefi
1. júl 2009

ivka sa zobudila, že ešte bibi, vypišala sa do nočnika a spi dalej 😅 😵

allisia
autor
1. júl 2009

stefi tak to sa mozte citit ako v blave 😅 😀

allisia
autor
1. júl 2009

podvedome sstefi 😀 😀

sjuzi
1. júl 2009

No, ja počujem akurát, že Mišeno sa vrtí už v posteli... za chvíľku dojde, resp. ja idem za ním, nech sa vypišká do nočníka... nemá plienku... tak snáď nebude už plačkať... joooojha... 😒 😔

allisia
autor
1. júl 2009

to k tomu setreniu nie k Ivkinmu cikaniu. ale ked zaspinkala este tak ju to uz asi neboli velmi, mozno este stipe pri cikani

sstefi
1. júl 2009

no hej, ale v blave aspon mate nejake miesta kam vypadnut s detmi poobede, ale tu? nikde nič. kupalisko plne romov, ešte aj fontana v parku pri kaštieli je ich, tam dokonca ani vstupne nepotrebuju. 😠

sstefi
1. júl 2009

praveže pri cikani sa už nestažuje, mimo cikania občas.

allisia
autor
1. júl 2009

mne Natalka este spi, az sa cudujem

sstefi
1. júl 2009

mne ivka spi niečo cez hodku, tak ešte cca hodku by mala. podla jej zvykov to tak byva, tak ktovie 🙂

sstefi
1. júl 2009

nejak ma zmaha unava, asi si k nej pojdem lahnut, bo doraz valim do nočnej. 😝

allisia
autor
1. júl 2009

sstefi a nohavicky sa jej o to neobtieraju zeby ju to bolelo lebo Natalka obcas pride ze "tacia nosavičky" to ked si ich zle obliekla a ma ich akoby zalozene dovnutra 😕

allisia
autor
1. júl 2009

No Lili uz spi skoro 2,5 hod tak preto 😨
chod si lahnut, aj mala bude urcite lepsie spinkat ked budes pri nej 🙂

sstefi
1. júl 2009

idem ešte kuk na učet, a to mam iste že užnezaspím 😅 😀 😀 😀
z družstva mi maju poslat preplatok čo tam mam, tak som zvedava, či sa už činili. hlavne že nedoplatok treba čo najskor uhradiť 😠

allisia
autor
1. júl 2009

jasne ze ked maju oni posielat peniaze tak sa neponahlaju, to je vzdy tak 🙄

sstefi
1. júl 2009

jasne, že tam nič zelene neni 😠 ma se.u 😠

sstefi
1. júl 2009

nie ali, to jej asi nevadi. a tiež ked ma budky v ritke tak si ich vytahuje, ked sa nedari tak dojde, že "mam budiky v ritulke" 😵 😀

allisia
autor
1. júl 2009

ja mam sms kuriera tak uz na ucet ani nekukat, vzdy si necham sms s aktualnym zostatkom a viem na com sme a momentalne na nule bo dnes stiahli hypo 😀

bubble777
1. júl 2009

ahojte...hlásim sa po dlhšej dobe....boli sme týždeň preč a teraz sa trápime s chorobou, tak akosi nestíham písať... 😔

sstefi
1. júl 2009

to by som mala v kuse nervy, ked by mi lozili sms. takto viem, že mi je nevolno, len ked ja tam kuknem 😀 😀 😀

allisia
autor
1. júl 2009

zlata je ta tvoja Ivuska 😵

sstefi
1. júl 2009

no konečne bubble, že si sa ukazala 😵
a čo vam je? ☹

sstefi
1. júl 2009

všetky su zlate 😵 🙂

allisia
autor
1. júl 2009

ja musim kuknut do penazenky ci aspon tam nieco mam nech nejdem na prazdno do obchodu 😝

allisia
autor
1. júl 2009

vitaj bubble 🙂
hej, hej zlate su dietky nase 😵 budem si to opakovat ked ma mala niecim nahneva 😀

sstefi
1. júl 2009

ja minuly týžden tak išla do obchodu ešteže som mala stravne listky u seba 😅 😀 kartou sa neda hocikde platit tu na dzedzine, v 2 potravinach len a bankomat nemame 😅

allisia
autor
1. júl 2009

tu sa da platit kartou len v Lidli ale momentalne je mi na figu ked na ucte nula svici 😀 aaaa dvere sa otvorili tak sa lucim

sstefi
1. júl 2009

buble, šak namaspon narychlo povedz čo sa deje. a kde ste to bol týžden? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre