• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Ja na ňu číslo mám... ale verím, že sa dočkáme... :sweat_smile:
3. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiii ze zrusila, ona asi vie ze to tu rozoberame :grinning: :grinning: ona nam chce prekvapko povedat, vloastne dobru spravu :wink:
3. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MILI hej ako sa mu rozviazal jazyk a pusta zo seba taketo hlasky, riadna sranda doma a najlepsi je, ked ideme von a prechadzame sa a ja idem idem a on sa uz medzi tym pusti do reci s babkami sediacimi na lavicke. On ma babky strasne rad, rozumie si s kazdou a ked vidi babku hocijaku na lavicke, leti k nej a uz jej ukazuje vtaciky, stromceky, rozprava jej a babky sa iba z neho smeju :grinning:
3. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuš,no super :slight_smile: :wink: Jojo fakt krásne rozpráva a aj vtipný je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
a šak si vrtuľa,né ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,keď sme pri tých oslavách..s MM máme v nedeľu 10.výročie zoznámenia :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a neviem ,čo mu pripraviť :astonished: :confused: :unamused:
predĺžený víkendos nám nehrozí,nemám komu dať malých :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
3. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy a nemôžete aspoň na večeru, s darčekmi nepomôžem, to sama nikdy neviem vymyslieť... :unamused: :sweat_smile: :grinning:
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sak andy neee? :grinning:

Andy dobra vecera to isty a potom daj nocne cvrckovanie a hotovo :sunglasses: :grinning: a potom nam mozno tiez budes takto dobru spravu oznamovat :wink:
3. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa stale tej reci moc neda ale kazdy den vie´nove slovo, a tiez vie napocitat do 5, ale ci to aj chape, neviem, na prstoch mi povie kolko mam do troch a vie ze ma aj dve nohy ruky, oci a tak :confused: :grinning:
3. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte asi dojdem,idem kupať Danka,..dnes ho bol moj ostrihať,až som si poplakala,jak ho oskubala :cry: ale zvyknem si.. sme behali dnes po zahrade,maly jak sedlak,a ja jak panička s mesta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj neznašam hmyz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty kokoskooo aka hrubka :astonished: istiiiiii nie istyyyy fuj aka hanba
moj zas bude mat narodky co by dub a ja tiez neviem co kupit :confused: ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to by si zasluzilo dovolenku s opatrovatelkou :grinning:
Inak Sstefi chcela veľmi kúpiť dávnejšie takú tú skladaciu krtkovu stoličku... tak ja som takú videla, len nie je s krtkom, ale s vláčikom thomasom u nás v Tescu v Dráčiku... :wink: :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to asi tiez riesila nejakou dobrou vecerou :slight_smile: :wink:
3. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjuzi to bol akoze typ pre Andy's manzela :confused: :grinning:
3. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes v tescu kupila bombove rifle malemu. Vysuchane, mierne natrhnute za 7 eur. Maju tam 70 perc. vypredaj oblecenia a aj tricka sa oplatia, ale tych mi uz na toto leto mame hodne. Ale maju krasne veci aj pre dievcatka a novorodeniatka, fakt uzasne :wink:
3. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilyk aj ja som to tak pochopila :grinning: Andyn manzel dostane krtkovu stolicku, alebo tomasovu stolicku :grinning:
3. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieeeeeeeee Lily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja len som mala takú nejakú asociáciu, ale kukám, že som to tu plácla dosť divne... heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, asi puknem od smiechu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: alebo MM :grinning:
tak to si dobre "plaaaacla" :grinning: :grinning: :grinning: to slovo som uz dlllllho nepocula :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo som to Sstefi chcela tento týždeň napísať, ale vždy som na to zabudla, tak teraz sa mi to pripomenulo... :grinning:
Sjuzi ale to tvoje placnutie v case, ked riesime Andy problem co s prekvapenim manzela, tak prislo to akurat vhod. Sak co ty vies, ci nakoniec naozaj nepotrebuje nejaku skladaciu stolicku? Teda ak je rybar, tak taka stolicka sa mu veru zide :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
ajuš,no pre mňa by tá dobrá správa,ktorú myslíš,nebola dobrá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
stačilo........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sju,o večeri v reštike som rozmýšľala,ale zasa volať mamu k nám,keď tu celý týždeň chodí varovať malých ?? :confused: :rolling_eyes: :frowning2: tiež si musí oddýchnuť :pensive: a zajtra tam chceme ísť s krpcami,opaľovať sa a malí sa budú v bazénku kúpať a lietať po vonku,takže si od nich neoddýchne ani zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
3. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk aj moj co by dub meniny ale ja co by dub narodky tak my si to vykompenzujeme,že tebe nič mne nič a hotovo :grinning: :grinning: :grinning: ale néééé to by som bola jaka zruda,kúpim mu dačo len ešte neznam čo..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

zuzi tú stoličku majú u nás v tescu len neviem za kolko presne s tým krtkom
3. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze vsetci okolo by pukli od zavisti :grinning: alebo od smiechu :grinning:
3. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nevidím na počítač... :grinning: :grinning: :grinning: ale díky Mili, že si sa zapojila s tou stoličkou... :grinning:
3. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak MM nie je žíiadny rybár :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine že by na nej sedel na balkóne a fajčil :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
len neviem,či by uniesla tá stolička váhu vyše 100 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S tým rybárom to nemalo chybu Ajuš... :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre tak my ideme ze ako to bolo pocvrckovat :grinning: a potom chcem pocut tu dboru spravicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lily, ja nemrozumiem... :confused:
3. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok