"Staré Júnovky"07 IV.

Takze poslucham a zakladam 😉 😃
sjuzi
3. júl 2009
Ja na ňu číslo mám... ale verím, že sa dočkáme... :-N
zuzka76
3. júl 2009
hiii ze zrusila, ona asi vie ze to tu rozoberame 😃 😃 ona nam chce prekvapko povedat, vloastne dobru spravu 😉
ajuskamimi
3. júl 2009
MILI hej ako sa mu rozviazal jazyk a pusta zo seba taketo hlasky, riadna sranda doma a najlepsi je, ked ideme von a prechadzame sa a ja idem idem a on sa uz medzi tym pusti do reci s babkami sediacimi na lavicke. On ma babky strasne rad, rozumie si s kazdou a ked vidi babku hocijaku na lavicke, leti k nej a uz jej ukazuje vtaciky, stromceky, rozprava jej a babky sa iba z neho smeju 😃
andy.a
3. júl 2009
ajuš,no super 🙂 😉 Jojo fakt krásne rozpráva a aj vtipný je 😃 :-p :-N =-)
a šak si vrtuľa,né ?? =-) :-N :-p 😃
andy.a
3. júl 2009
baby,keď sme pri tých oslavách..s MM máme v nedeľu 10.výročie zoznámenia =-) =-) :-p 😃

a neviem ,čo mu pripraviť :-o =-) :-|
predĺžený víkendos nám nehrozí,nemám komu dať malých :-p =-)
sjuzi
3. júl 2009
Andy a nemôžete aspoň na večeru, s darčekmi nepomôžem, to sama nikdy neviem vymyslieť... :-| :-N 😃
ajuskamimi
3. júl 2009
a sak andy neee? 😃

Andy dobra vecera to isty a potom daj nocne cvrckovanie a hotovo 😎 😃 a potom nam mozno tiez budes takto dobru spravu oznamovat 😉
zuzka76
3. júl 2009
nasa stale tej reci moc neda ale kazdy den vie´nove slovo, a tiez vie napocitat do 5, ale ci to aj chape, neviem, na prstoch mi povie kolko mam do troch a vie ze ma aj dve nohy ruky, oci a tak =-) 😃
bubaczik
3. júl 2009
no ešte asi dojdem,idem kupať Danka,..dnes ho bol moj ostrihať,až som si poplakala,jak ho oskubala 😢 ale zvyknem si.. sme behali dnes po zahrade,maly jak sedlak,a ja jak panička s mesta 😃 :-p fuj neznašam hmyz :-p
ajuskamimi
3. júl 2009
ty kokoskooo aka hrubka :-o istiiiiii nie istyyyy fuj aka hanba
lilyk
3. júl 2009
moj zas bude mat narodky co by dub a ja tiez neviem co kupit =-) ako vzdy :-p
Andy to by si zasluzilo dovolenku s opatrovatelkou 😃
sjuzi
3. júl 2009
Inak Sstefi chcela veľmi kúpiť dávnejšie takú tú skladaciu krtkovu stoličku... tak ja som takú videla, len nie je s krtkom, ale s vláčikom thomasom u nás v Tescu v Dráčiku... 😉 🙂
zuzka76
3. júl 2009
ja by som to asi tiez riesila nejakou dobrou vecerou 🙂 😉
lilyk
3. júl 2009
Sjuzi to bol akoze typ pre Andy's manzela =-) 😃
ajuskamimi
3. júl 2009
ja som dnes v tescu kupila bombove rifle malemu. Vysuchane, mierne natrhnute za 7 eur. Maju tam 70 perc. vypredaj oblecenia a aj tricka sa oplatia, ale tych mi uz na toto leto mame hodne. Ale maju krasne veci aj pre dievcatka a novorodeniatka, fakt uzasne 😉
ajuskamimi
3. júl 2009
Lilyk aj ja som to tak pochopila 😃 Andyn manzel dostane krtkovu stolicku, alebo tomasovu stolicku 😃
sjuzi
3. júl 2009
Nieeeeeeeee Lily 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Ja len som mala takú nejakú asociáciu, ale kukám, že som to tu plácla dosť divne... heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, asi puknem od smiechu.... 😃 😃 😃 😃 😃
lilyk
3. júl 2009
😃 😃 alebo MM 😃
lilyk
3. júl 2009
tak to si dobre "plaaaacla" 😃 😃 😃 to slovo som uz dlllllho nepocula 😃 😃
sjuzi
3. júl 2009
Lebo som to Sstefi chcela tento týždeň napísať, ale vždy som na to zabudla, tak teraz sa mi to pripomenulo... 😃
ajuskamimi
3. júl 2009
Sjuzi ale to tvoje placnutie v case, ked riesime Andy problem co s prekvapenim manzela, tak prislo to akurat vhod. Sak co ty vies, ci nakoniec naozaj nepotrebuje nejaku skladaciu stolicku? Teda ak je rybar, tak taka stolicka sa mu veru zide 😎 😃 😃 😃
andy.a
3. júl 2009
ajuš,no pre mňa by tá dobrá správa,ktorú myslíš,nebola dobrá 😃 😃 :-p =-)
stačilo........ 😃 😃 😃 😃 😃

sju,o večeri v reštike som rozmýšľala,ale zasa volať mamu k nám,keď tu celý týždeň chodí varovať malých ?? =-) 8-( 😞 tiež si musí oddýchnuť |-| a zajtra tam chceme ísť s krpcami,opaľovať sa a malí sa budú v bazénku kúpať a lietať po vonku,takže si od nich neoddýchne ani zajtra :-p =-)
milliigoret
3. júl 2009
lilyk aj moj co by dub meniny ale ja co by dub narodky tak my si to vykompenzujeme,že tebe nič mne nič a hotovo 😃 😃 😃 ale néééé to by som bola jaka zruda,kúpim mu dačo len ešte neznam čo..... 8-( 8-( 8-( 8-(

zuzi tú stoličku majú u nás v tescu len neviem za kolko presne s tým krtkom
lilyk
3. júl 2009
myslim ze vsetci okolo by pukli od zavisti 😃 alebo od smiechu 😃
sjuzi
3. júl 2009
ja už nevidím na počítač... 😃 😃 😃 ale díky Mili, že si sa zapojila s tou stoličkou... 😃
andy.a
3. júl 2009
tak MM nie je žíiadny rybár 😃 😃 :-p jedine že by na nej sedel na balkóne a fajčil 😃 😃 8-(
len neviem,či by uniesla tá stolička váhu vyše 100 kg :-p 😃 😃 😃
lilyk
3. júl 2009
Andy 😃 😃
sjuzi
3. júl 2009
S tým rybárom to nemalo chybu Ajuš... 😃 😃 😃
lilyk
3. júl 2009
no dobre tak my ideme ze ako to bolo pocvrckovat 😃 a potom chcem pocut tu dboru spravicku x-) x-) x-)
sjuzi
3. júl 2009
Lily, ja nemrozumiem... =-)