• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
sstef,hádam to nebude tá Krtkova stolička ?? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
3. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi ,prosím prosím ja už musím ísť :unamused: :slight_smile:
Andy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oliverka bubilovie aj my vitame na svete a prajeme hlavne vela vela zdravicka a mliecka :dizzy_face: :wink:
andy to bude stolička ale s Thommasom :grinning:
3. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeežiši baby, ja vám tak ďakujem, dávno som sa tak nenasmiala... a po tomto týždni... no fakt vás ľúbim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
abo to budú tie sjuzine kachličky abo pletivo :grinning:
sstefiii, tak prezrad aka je to stolicka :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstef,no čo je ?? :confused: :sweat_smile:
už som si kukla aj tému "Látkové vložky".. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pííííííš tú novinku :grinning: :sweat_smile: :confused: :confused: :grinning:
Ale šak to je tiež dôležité...
Sstefi, no taaaaaaaaaaaaaak...
sstefi teraz jak ťuka do klavesnice :sunglasses:
dojdem zachvilku, lebo mala furt vystraja ale neviem, lebo najradsej by som tu cakala :grinning: na to dobru spravu
3. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme mali važneho zaujemcu na ten naš neštastny dom po svokre(ked pamatate už na stretku bolo tak, že bude predany) no a furt sa nam ho nedarilo predat a dnes to asi už bolo naozaj. oni fakt ten dom chcu a v pondelok idu vybavit uver, už sa aj pytali v banke, či nebude problem(všetci pracuju, takže by nemal byt), tak toto je pre nas velmi užasne, lebo tym sa konečne dostaneme k peniazom, som dlžna niekomu v rodine(hypo sme nevyberali 100% sumu, niečo sme si požičali od rodiny) a
a možme si rychlejšie prerobit ten dom, predat tento byt(čo by nemal byt problem pri tolkych zaujemcoch a možno aj druhe dieta by už mohlo pomaly ale isto byt počaté... :dizzy_face:

tot vše, dufam, že nie ste až tak moc sklamané :sweat_smile: :grinning:
3. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam to nebude ten kotol,čo ste tu s Milli pred týždňom rozoberali :confused: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pamätáš,Milli ?? aj tá trojnožka ?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaka krtkova stolička? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

joj cmuky vam, ta vy ste poklady že sa tak starate, som rada, že vas mam všeeeeeeeeetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sstefi, práveže toto je ešte aj lepšie, tak to je super, teším sa... hlavne, nech to definitívne klapne a to ostatné potom príde! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
andy, ty si nejaku vtipnu kašu pojedla? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sstef,tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blahoželáme :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:

čakali sme síce niečo iné,ale je to na dobrej ceste :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sstefi ale šak to je super,ja teda sklamaná nesom,lebo tam na konci odznelo aj to čo som ja čakala :dizzy_face:

andy nepamätam :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: ale pripomeň,bo sa mi nechce listovať do zadu :wink:
3. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SSTEFi no nie je to udaj v pase na viac, ale aj toto potesi, sak ste ho uz ozaj dlho predavali a je to super sprava, ze sa vam to konecne zadarilo. Tak nech vam ten predaj vyjde na 100 percent v poriadku, rychlo a bez problemov :wink: :dizzy_face:
sstefi,tak super....ja s kludom idem do roboty,dobrú noc :slight_smile:
a o taku starost menej, že šeky platit(aj ked je všetko na minimum, ale k tym šekom sa dostat neni až take jednoduche, kedže od nas je to nejakych 50km), trava po pas, kosit nebude treba chodit, jooooj atd.atd.......

len nech to už konečne vyjde, a hned sa mi bude lepšie dýchať :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
milli, andy myslí ten gril na maso čo sme tu minul eopisovali :grinning:
3. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda...
sstefi tak ja vám držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech to klapne na 100% :dizzy_face: :wink:
Ale šak aj kotol je dôležitý... :grinning:
jáááj už viem ja som dajak prekukla to slovo "kotol" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem uz aj ja do hajan, zajtra ma caka makenzi day, tak aby som vladala byt tou vrtulou :grinning:
3. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno,sstefi,ten gril,či kotol a nahodila si vtedy aj nejaký maďarský link na trojnožku,či čo to bolo :confused: :sweat_smile:
neviem,či ako pod ten kotol či kam sa to dávalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som vtedy ja chýbala... som nepostrehla... ale krtkova stolička nemala chybu dnes... :grinning:
3. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok