• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
autor
Ahojte, tak my sme zase osameli, mm isiel zase do nemecka, uz ma z toho sibne byt furt sama :frowning2: :rolling_eyes: vonku je strasne teplo tak tam s deckami ani nejdem, az niekedy podvecer pojdeme na prechadzku
5. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to co je toto zeny???? víkendová invázia :grinning: :grinning:
my pojdeme vecer svokre lebo tu nechcem byt sama, tam sa moze mala vybehat na dvore a to je pre nu lepsie ako byt zavreta v byte
5. júl 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer, ej ale vás tu je :confused:
5. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :sunglasses:
5. júl 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhodilo že sa mam poistit v unione, pred týždnom mi to odporucalo nejaku "europsku poistovnu" :confused: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večťer pridem, dufam, že tu niekoho najdem, popršalo nam, tak možme íst :grinning:
5. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, neviem ci sa tu ukazem ked budeme u svokry, uvidime tak sa s vami lucim teraz bo vecer budeme cestovat, svokra pre nas pride okolo deviatej az pol desiatej
5. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte.. :cry: :cry: my teraz došli domov,idem raz dva okupať Danka a uspať ho...ked vam poviem,čo sa nam stalo,ta ani neuverite :cry: :cry: to len nam sa može stať :cry: :cry: a to snad ani nie je možne,ale murphyho zakony funguju u nas na 100% :cry:
5. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš bubi nestraš :confused: a de si? :confused:
5. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večer, bubi ta už dojdi :confused:
5. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už aj požehlila, aj popratala trochen a že dojdem trošku oddychnut a tu nikoho :frowning2:
5. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli užite si oddych a dvor :slight_smile:
5. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu sstefi,len som taka zadriemana,dajak mi letia oči :pensive: včera som tu ponocovala a saša ráno bola hore už o 6:00 ja som myslela,že zle vidím :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čakám bubi,bo napísala,že dojde ale neviem neviem...
5. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj naša ivka nejak skor vstava zase. sice o pol8 cca, ale doteraz spavala do 9-tej :confused: :sweat_smile: no, len nech skor nevstava a budem aj tak spokojna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
aspon na obed neni problem so spankom
5. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mame tu narodeninovu oslavu, tak by som mala ist ešte pozbierat čo potrebujem. bude u babky, lebo na našom dvore šicko ok, ale nemame tam ešte toilet a aj v pripade zleho počasia by akurat dnu tak na iporky mohli sadnut, alebo do vane, čo mame momentalne v "obyvačke" :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice aj zachod mame v krabici a v obyvačke, ale zavesny by asi ťažko postál pod niekym :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem,čo to ju napadlo že o 6-tej ráno,a ja už sila zvyku,idem jej zohriať mlieko,bo pytala "niečko" a prídem do kuchyne a kukam ,či dobre vidim,no a hajde s flašku do spalni,ale mysliš sstefi,že spala,ta čosi.... :rolling_eyes: :grinning:
5. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi :grinning:
5. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ved ona sa stihla vyspat od večera, ona nesurfovala na nete :grinning:
5. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak to ešte by mi chýbalo....dobre ,že to nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale s myškou jej to ide jedna radosť :dizzy_face: minule som zapla pc,kým som sa najedla a upratala v kuchyni riady,tak ona už urobila svoje nastavenia na pc :grinning: vypnuty bol do pokojoveho režimu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaa až vtedy zistila kde sa to robi :grinning:
5. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, aj ivka mi ukazuje vela novych klaves. skratiek o ktorych som doteraz ani netušila, že existuju :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
ivka super , že sa vam to konečne podarilo a stavba sa rozbehla a aj tebe sstefi :wink:

bubulik aj my sa pridavame ku gratulacii :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes sme sa boli kupat, chytame bronz pred dovolenkou nech nas hned nespali :grinning:, kubkovi sa tiez uz puska nezavrie a tie hlasky čo pušta... šulame sa na nom v kuse, dnes sa pokušal byť chvilu bez pleny, ráno sa zobudil so suchou tak dovolil , aby som ho posadila na serbel, cikal don na etapy, po každom cvrku som mu ho musela vyčistiť a až potom pokračoval, nechapem prečo to nemohol pustit naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:, obliekol si slipky a za pol hodku mi tu pošvordal jeho kobereček :angry: takže další pokus odkladame do neznáma :sweat_smile:, šak sa raz naučí, keby aspon nemal tak fajnovu riť a mohla som mu dať iné plienky ako pampers :angry: :angry:po všetkých iných ma vyhadzanu riť jak pavian, konečne začal lepšie jesť klop klop, každý den si pýta pájek a masko
5. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoji aj my na etapy pišame :grinning:
5. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta de je bubi? :confused: mne už sa chce vážne spať :pensive:
5. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez jej musiš po každé vyliat nočník, on ked tam pusti kvapku začne jačať že už je, utrem to sadne cvrkne a takto stale dokola ide ma z toho šlahnuť a kulku tam nehodi ani za svet, počka si kým mu nedam plenu zašije sa a potom dojde že už smudím
5. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej zoji,ale dakedy ju tam zahovorím ,tak sa zabudne a piša a rozmyšľa ,že s čím ju oblbujem :grinning: kakanie do nočníka nehrozí...skor na záchod ,lebo z neho nevie utiecť ,bo ma vysoko :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja,šak keď dačo napíšete,ta prečítam zajtra :wink: lebo moje oči trpia :rolling_eyes:
5. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sme skusali tiez, on odtial zlezie jak nič a aj tak tam nič neurobi, včera večer ked sa pokakal tak mu vravim, že velke deti to robia do zachoda a ked mal spat tak tri krát sa pýtal, že stem kakat ako deti, vedela som , že určite nebude, že len vymysla, ale vresťal že on ste tak som ho tam dala a prd palový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej čau zoja, no že sa ukážeš :dizzy_face: dakujeme a pevne veríme, že teraz do už vyjde:slight_smile:
5. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok