"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

zuzka76
6. júl 2009

inak tu tak riadne prsalo, ze uz by dalej ani nemuselo, dost bolo 😕 😅

zuzka76
6. júl 2009

kde ste, vsak dnes v telke nic nie je 😕 ...alebo ste nieco nasli, co my nemame 😕 alebo ste na tom fcb 😕 alebo.... 😕 😀

zuzka76
6. júl 2009

no co, este som chcela nieco napisat, ale normalne mi vypadlo, ze co 😕 😅

milliigoret
6. júl 2009

čafte 😎

milliigoret
6. júl 2009

bubi že za pašovanie 😀 😀 😀

milliigoret
6. júl 2009

ináč aj my bez plienky ale išli sme do obchodu,tak som jej dala,tak Saša tak cupitala....a každú chvíľu:pišam,pišam a ruka medzi nohy a tak išla jakeby sa bála že sa popiša 😀 musím skúsiť krátke trate von bez plienky,bo zatial sme len dnuka bez 😅

milliigoret
6. júl 2009

ta dobre ,že tu sama som 😠
sstefi asi riady umýva 😀
bubi vyrába očné kvapky 😎
lilyk zháňa lano ,čo ju bude ťahať 😎
sjuzi už asi spi,bo oni sú hore už o 5:00 🙂
zuzidr rieši 60-ky abo IB 😀
bublle,natal asi na FCB 😎
zuzka sa na.rala ,že tu net nikoho ušla aj ona 😝
čo už s vami asi pojdem aj ja 😠 netak dlho som tu bola 😀 😎

sstefi
6. júl 2009

cafte, cafte, bolo fajn a dokonca sme stihli prist aj domov. každy sa spakoval skor, ako som sa obavala, takže niečo po 21.ej sme boli doma. no lepšie sa mi spí a chystá rano do roboty doma, čo vam budem klamat.
Ivka sa vyšantila, moje krstna ju naučilo liezť do cestovnej postielky u babky, tak sa nejak vytrepe a hodi sa dole na matrac, ešteže mi to opisovala mama, ja som to nevidela. a pytala sa jej , že to ti kto ukazal a ona že Evelinka. to decko ma 9rokov, ta mohla by mat kušičko zdraveho uvažovania, ne? 😠 😝 😀

sstefi
6. júl 2009

bubi, ale uznaj, lepšie teraz ako cestou na dovolenku, nie? auto daju doporiadku a hajde na dovču

inak ja už chytam s.ačky, ked si predstavim, že mam už len necele 4 dni a to mam zajtra dennu a stredu nočnu 🙄 😅 😝

sstefi
6. júl 2009

pračka mi teraz dopiera, lebo rano zastavili vodu, tak sa stopla a bala som sa ju nechat tak, tak som ju uplne vypla, tak išla odznova 😠 načo oznamiť, že nebude voda, ne!?! 😠 😠 😠

sjuzi
7. júl 2009

Fííííha, ja som prvá... no totooooo 😅

sjuzi
7. júl 2009

Dnes varím špenácik 😀 (po trnafsky), nič lepšie ma nenapadlo...
A ideme von niekam sa poprechádzať a taaaak, takže taká klasika day... čafte 😉

lilyk
7. júl 2009

ahojte 😉
Milli 😀 ber serbel na chrbat 😀
u nas vcera stale lialo od 3-tej takze poobedna vychadzka sa nekonala, zato sme mali zabavku, teda hlavne deti, MM zapajal novu "vezu"teda na klasicku vezu s radiom sa to uz moc nepodoba 😅 Tominka zaujali kable a Majka hlavne tuner a potom bager chcel tade tahat 😀
mi pojdeme plavat,jooj aspon nejake to osviezenie 🙂

bubble777
7. júl 2009

Dobré ránko 😉 My vyspinkané...vonku trošku pršalo, ale už sa ukazuje slniečko 😵 Včera sme boli s Emi na kontrolu a je už ok, takže už sa nemusíme až tak skrývať domka 🙂

Ozaj Oliverkom prajeme všetko najlepšie k meninkám 😉

bubaczik
7. júl 2009

čafte..my vstali pred chvilou 😅 a ideme do mestos,na poistovnu a taaak podobne.. 😝 ked si predstavim,že mam isť peši abo busom,chyta ma panika... 🙄 vonku hic 😝 som zvedava,kedy dojdeme domov..
sstefi aj ja mam stresy,stale si myslim,že nestiham,mam chaos vo všetkom,a ked vam mam pravdu povedať,mne sa na tu dovolenku ani nechce isť... 😒 možno v piatok zmenim nazor,ked budem mať svoju ctenu rit namočenu v mori 😀 ale sere ma že všetko je na mojej hlave,som bez auta,muž včera došiel až o 19hod,dnes dojde boh vie kedy,a ja sama všetko musim robiť 😢
tak zatial sa majte 😉

sjuzi
7. júl 2009

No tak my už sme aj doma a milosťpánko sa vypýtal spať... šak prečo né, keď buntoší od 5tej... Mili, inak dobre si to tu zhrnula... 😀 😀 😀

Baby, tak tie stresy s balením vám nezávidím, hlavne tebe Bubi, šak to neni len tak 4+2 zbaliť... To si nejdem ani predstavovať... A to auto vám teda dovtedy stihnú dať dokopy, že?
Ja som zas dnes bez mobilu... ale ani mi nechýba... 😀 MM šiel dnes skoro ráno pre švagrinú na letisko a on si svoj zabudol v práci, tak si vzal môj, nech sa má s nimi ako spojiť prípadne...

A idem vyrobiť druhú Miškovu fotoknižku dovolenkovú... 😉 Idem pozreť, či neni na ňu niekde nejaká akcia... 😵

sjuzi
7. júl 2009

A Oliverkom prajeme i my všetko najlepšie k meninkám! 😉 🙂 😵

bubaczik
7. júl 2009

aj my Oliverovi prajeme všetko najlepšie k prvym meninam 😵
hej sjuzi mužove už bude dnes,moje zajtra,že tam nejaky klb či čo odišlo 😅 jak dojdem s ke,tak sa muž vybere za dotyčnym,a pekne sa auto bude reklamovať 😠 bo to neni sranda,každy mesiac davať 10tis korun za opravu 😠 😠 😠 keby to bolo 20 ročne auto,ale 7 😕 to auto asi nikdy nebolo kontrolovane,nič..no šak moj muž mu da,počkaj...

sjuzi
7. júl 2009

No tak to je na porazenie... My máme zase 2 autá už majú cez 10 rokov obe, ale zatiaľ všetko v poho, teda až na tú nehodu, čo sme nedávno mali... a kupované boli tiež z 2. ruky... Ale teraz si riadne ťukám na drevo... ťuk ťuk ťuk... 😉
Ono fakt záleží, ako sa o tie autá kto staral...
Nám našťastie kamarát pomohol pri ich kúpe, lebo on je taký macher (automechanika študoval), že celé auto poriadne poprezerá z každej strany, popočúva motor, skontroluje všetky škrabance, vie hneď odhaliť, že auto bolo búrané atď... takže na ďalšiu kúpu budeme opäť volať jeho... 😉

zuzka76
7. júl 2009

ahojte 🙂
Oliverkom aj my prajeme vsetulinko najlepsie k prvym meninkam 😉

zuzka76
7. júl 2009

mili, vcerajsie zhrnutie bolo dobre a myslim ze vo vela pripadoch si sa aj trafila 😀 😀 tedy myslim 😉 😀 😎

zuzka76
7. júl 2009

boze ta na Natalka s tym serblom, cely den je bez plienky ale ked sa ma vycikat do serblika, to je hrozne, zadrziavat bude az kym jej nedam plienku, ze ideme von alebo prec...ale vcera ani dnes som nedala ani ked sme sli prec...vcera sa pocurala v jaslach, dnes uz nie ale zase nalozila mi pekne krasne do nohaviciek....s tym cikanim ona vie, ze sa jej chce a tiez vie kde to ma urobit, ale ani za svet to nechce nikde inde urobit ako do plienky...neviem ako ju presvedcit 😕 ale snad raz (dufam, ze to nebude v 5-tich rokoch) pride na to caro curania do serblika alebo zachoda 😕

bubaczik
7. júl 2009

čafte..ja teraz došla,s 2 centami vo vrecku 😝 sme poisteny,zaplatene,šeky poplatene,niečo som dokupila,v tescu na nakup som bola,a idem variť... 🙄 a žehliť 😝

milliigoret
7. júl 2009

ahojte sa 😎
zuzka ja som jasnovidka 😎 😎 😎 😀 😀 😀
som myslela,že idem aj ja žehliť,ale to len som si myslela.... 🙄 ohlásila sa kamoška s malou,že dojdu pokecať ta mám po žehlení 😝 😝 😝 čo možeš urobiť dnes,odlož na zajtra a budeš mať deň voľna 😵 😀 len to celkom až také voľno nebude 😝

andy.a
7. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

Oliverkom od Bubu aj Alli všetko naj k meninkám 😵 😵 😵

neviete,aký mala Bubu pôrod ?? 😕 na SMS neodpovedá a volať,rušiť ju nechcem 😕 😝
dúfam,že sa majú dobre a čoskoro pôjdu domov 😎 🙂

žehliť budem aj ja 😝

Bubi,tak kadiaľ idete ?? a čo všetko si povybavovala,pokúpila a pod . ?? 😕 😅 a to opistenie si kde vybavila ??
MM chce ešte zajtra niečo vybavovať,môže,keďže nemajú robotu 😒 🙄 🙄
môžeš aj do IP napísať 😉 🙂

ja som len v DM-ku nechala min.týždeň vyše 200 € 🙄 🙄 🙄 dosť veľa stáli opaľ.krémy,kupovali sme aj plienky,obrúsky,2 veľké Persily,čistiace prostriedky,ja som si kúpila 2 sln. okuliare po 10 € 😕 🙄 🙄
no,nakopilo sa toho 😲

andy.a
7. júl 2009

opistenie=poistenie 😀 😀 😝

sjuzi,kedy ste vstávali ?? 😀 😀 😝 klasika ?? 😕 😅
ale sa mi sranduje,čo ?? 😕 😅
inak,teraz je spln,ja som zaspala o pol 3....a vstávam do práce 5:3O,takže som fajne vyspaná 😝 😀 🙄
do polnoci som čítala jednu super knižku 😎 😎 😎

sstefi
7. júl 2009

cafte, andy skus si tu vypočítat, kolko a kde by si platila za poistenie. neviem, nakolko sa tomuto da doverovat, ale ked nemaš žiadnu predstavu, tak možno pomože 😉

sstefi
7. júl 2009

jake ste ukecane!?! 😠

milliigoret
7. júl 2009

čafte 🙄 navšteva odišla... 😝 nemáte niekto poruke dajaku sliepku ,čo je vééééélmi hladaná,bo tu je omrviniek a omrviniek ... 🙄 🙄 🙄 😀

bubaczik
7. júl 2009

čafte..ta ja dopozerala pohreb Jacksona,no pekne to bolo...a smutne 😢

andy a čo by si chcela vedieť konkretne? 😕 daj ip ty 😀
ja mam byt hore nohami,Danko ešte čerstvy,bo spal do pol 7,tak som zvedava,kedy zaspi dnes 😅
dievky mi dojdu rano,tak to bude zas len chaos 😝
..a stale nemam ušne kvapky...dnes som bola dva razy v lekarni,a aj tak som zabudla ich kupiť 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre