• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
8. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: dnes sme boli ešte s MM vybaviť jemu občiansky a vodičák,lebo vodičák mal ešte ružový a občiansky v hroznom stave :confounded:

potom som dala piecť strehná,ryžu a šalát,najedli sme sa,MM sa hral hral s malou a ja som žehlila :grinning: ale už mi je teplo,nechám si aj na zajtra :slight_smile:
8. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..ta vy ste vtipnu kašu pojedli?he he lily si ta predstavujem :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no nikde nikoho,odchadzam do postele...čafte :wink:
8. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobrú noc :slight_smile:
Bubul Oliverko je kraaaasny :dizzy_face:
8. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulik gratulujeeeem!!! maly je nadherny. pekne miery ma!
9. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamacat ahoj :dizzy_face: ako sa máte?
9. júl 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau, mame sa dobre! teraz uz viem kto si na FB idem si ta pridat :grinning: sorry baby ktore som si vas nepridala ale fakt som nevedela kto ste :grinning: :sunglasses:
9. júl 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamacat okej len mi ťa baby tiež dohodili tak som ťa neodmietla :grinning: :grinning: :grinning:
meno ste ešte nevybrali? :dizzy_face:
9. júl 2009 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliver :slight_smile: just kidding :grinning:
ale vazne paci sa nam ako stredne meno. prve asi bude Leo :dizzy_face:
9. júl 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oliver asi letí ,ale úplne ináč znie,keď je samo a ináč ,keď je za ním alebo pred ním ešte jedno ,mne se veľmi páči :dizzy_face: pekné ste vybrali :wink:
bude "šéfkuchár bez čapice" Jamie Oliver :sunglasses:
9. júl 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face: Ja som chcela večer nakuknúť a pozrieť si aj Kosti,ale zaspala som skôr ako malá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dievčence tú dovču vám závidím...ale tak v dobrom...no a jasne, že prajem, aby vám to vyšlo :wink: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemám šajnu, čo dnes variť, tak by ste mohli dať nejaký typ...ovšem, keď tu niekto bude...
9. júl 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte....ako?mamacat vitaj..fotečky na FSB malej Jasmin naaaadherne!!!! :dizzy_face:
pijem kavu,a je mi dobre :grinning:
prebral ma rooming od tmobilu,že 58korun minuta s chor :confused: :angry: ta nevolam nikemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam zlava nejaka ale až od 17hod 50% tak uvidime,ktory mobil zaktivujeme na ten letny rooming...prichadzajuce hovory 30sk..no fasa :angry:
9. júl 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roaming sorry :grinning:
9. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
58 korun :sweat_smile: to komu siblo :rolling_eyes: hehe asi by som ten mobil zahodila dakde daaaaleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my ideme plavat, minule sme dostali "vysvecko" za prvy absolvovany kurz, som sa tesila viac ako Tomik :grinning:
ja nevarim, mame cestoviny s kukuricou, tocenou a syrom zo vcera.
9. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kockosky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bubacikovcom prajem krasnu dovolenku, na nic nemyslite, len si dobre oddychnite :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Potom dajte fotky a budeme v dobrom zavidiet.
Ja s malym sme vstali o 7 25 hod. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale uz som osprchovana a tak som si povedala, ze napisem ako to prebehlo.
Prisli sme v piatok rano. Ale bolo nas tam cakajucich 5 rodiciek pred dverami. Otvorili sa dvere a primar hovori, nech sa paci dnu, ja som nesla, lebo som cakala na svojho doktora. a on mi, ze Vy ste na tu sekciu???? Ja ze hej. Tak podte dnu. MM este na vecku, polka veci v aute, ale isla som. On potom prisiel za mnou. Mna zavolali prvu dnu. Ale jednu kocku uz s.c. pripravovali. Mali 2 planovane s.c. a vsetko ostatne boli spontanne porody.
Asi 1 hod sme len papiere vybavovali, lebo som aj darovala pupocnikovu krv a tiez mi robili aj sterilizaciu, nakolko po druhej s.c. sa uz moze robit zo zdravotnych dovodov. Po tretej je povinna.
Potom sme isli na to . Maly sa narodil o 9 05 a MM si ho na chodbe mohol pofotit. Potom tam cakal na mna. Ja som isla vraj okolo 10 00 hod. Este ma pobozkal. A isla som na pooperacnu izbu. Inak si tento krat pamatam vsetko, ako ma prebudzali, cestu na izbu, v izbe vsetko. Asi mi dali cucnut menej :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam ma sestricka obliekla do kosele a povedala mi, ze mam aj vyvod. To som nechapala, lebo som to prvy krat nemala. Uz okolo 18 30 som presla pomaly na wc, curala som. No super. :slight_smile: :slight_smile:
V sobotu sa mi zdalo, ze som na tom horsie ako v piatok. Inak mi tam 2x praskla zila. Modriny mam ako narkoman. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V nedelu mi odstranili vyvod. Inak maleho mi len nosili na kojenie. Ale niekedy som bola rada ked ho uz brali prec, lebo postielky tam neboli a ked on lezal na mojej posteli ja som pre istotu len sedela na nej, lebo som sa bala, ze zaspim a potom mi spadne dole. A niekedy som ho mala aj 4 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale v pondelok ma prelozili na normalnu izbu. A maleho mi uz dali. Inak som stale intravenozne brala antibiotika. Pre istotu.
V utorok rano mi primar na velkej vizite povedal, ze uz dostanem antibiotika oralne, ja som v poriadku a ked detska pusti maleho mozeme ist domov. A doki povedala, ze ok, ale musi maly este ist na sono. Na to sa dostal po 14 00 hod. Teda nie len on ale aj dalsich 7 deti. Takze vsetky sme odchadzali domov po 15 00 hod.
9. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tam mali odpojenu teplu vodu, tak som sa velmi domov tesila hlavne na sprchu :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes by som mala ist na gyndu. Ale este stale neviem ci je v praci. Tak este uvidim. No idem sa poobliekat. Tak zatial papa.
9. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dakujeme vsetkym za pochvaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a blahozelania :wink: :wink:
9. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi ahoooj,velllmi sa teším že ste v poriadku :grinning: a mám pocit,že si sa po cisaráku veelmi rýchlo zotavila :grinning: :grinning: :grinning: ked už beháš ako srnka :grinning:

ozaj,včera sme s Ludom hovorili,že po dovolenke,niekedy koncom augusta,by sme vás chceli ísť pozrieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda hlavne oliverka,vás už sme videli,na vás sme neni zvedaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak ma bolí hrdlo a hlava :angry: takže oslava bude perfektná :angry:
9. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo..čo vas zamrazilo? :confused: :grinning: dvam si kavu :sunglasses: ,tak zas ju sama budem piť? :unamused:
9. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau bubi zbalené?akou trasou idete? :sweat_smile:
9. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej zbalene..som nas všetkych pobalila do dvoch tych vakuovych vriec :grinning: aj s osuškami a pod :wink: takže miesta budeme mať habadej...ideme cez madarsko..
9. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už pijem... Miško mi dnes zaspal neskôr... a bol tu mm na obed... :wink: :slight_smile: Ale už sa vám venujem...
9. júl 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..čo piješ? :confused:
ja by spala :rolling_eyes:
9. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, tie vákuové obaly sú dobrý nápad... :wink: :grinning:
kafe, čo si myslela? :grinning:
no ani som neverila,že to funguje... :slight_smile: som prekvapena...tak asi ani ten strešny box nemusime brať :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj kavu,ja že čo..ma nenapadlo...ja unavena som :grinning:
9. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok