• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Bubulik, to o tej sterilizácii som počula, ale že to robia po 3. tak paušálne, to nie? :confused: :sweat_smile:
Ja som inak tiež bola rýchlo ok po cisaráku... Po týždni, ako mi vybrali štichy, tak paráda... :wink:

Dnes som bola u kamošky pozrieť jej malú 2-mesačnú Lucku, jooooj aj Miškovi sa páčila, ju hládkal stále, že bábo, bábo... tak sme zase nainfikovaní... :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi, len jak sa potom zbalíte, keď pôjdete odtiaľ, predpokladám, že vysávač nebereš... Síce možno domáci požičajú... :sweat_smile: :grinning:
9. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa chystame pomojkať babatko,ddufam,že my sa neinfikujeme :grinning: :sweat_smile:
A sstefi to kedy odchádza... ja to nejako nestíham sledovať... ?
No, ja som si ju dnes statočne pomojkala a popestovala... krásne bábato... také v ružovom by som brala hneď... heheee
9. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ta dufam,že nejaky vysavač tam budu mať..a ak nie,nevadi,šak uz nebudeme mať vody...
9. júl 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no ja idem niečo porobiť,nech potom nemam stresy...tak sa majte,ešte dojdem urobiť pa pa :grinning: :wink:
9. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaa, tak som tu tuším sama zostala... idem si vás ešte prečítať... :wink:
9. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tu jezase búrka leje jak bulo :angry: :angry: a to som potrebovala ísť po robote domesta,kúpiť nejaký prútenný koš,lebo chcem robiť darčekový koš na sobotu :sweat_smile: ešte ani neviem čo si oblečiem :angry: :angry: :angry: a to ešte chcem robiť slanú tortu :sweat_smile: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar zeny, tak moj gyndos je v zahranici do 13.7. Takze az na druhy tyzden pojdem k nemu.
Doktorovci, Vy ste vzdy vitani. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kludne, len mi pre tym brnknes, aby sme neboli na poradni, alebo tak nieco :sunglasses: :sunglasses:
Inak sme si doniesli domov aj Hanku, Oliverko sa jej neskutocne paci a stale chce, aby som mu davala mjecko pit, alebo ho mam ulosit do postielky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčata ja sa lučim....ešte vytlačim mapu a vypinam pc!!to bude abstak :grinning: :sweat_smile:
majte sa krasne,dufam,že sa aj my budeme mat..držte palce,nech neutopim svokra a spol :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Bubi,šťastnú cestu :dizzy_face: :slight_smile: a užite si to :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: idete na tú Bašku Vodu ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, krásnu dovolenku a najmä šťastnú cestu....užite si to aj za nás :wink: :dizzy_face:
9. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi,no to je nápad s tým vákuovým boxom :confused: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bubul,malý je zlatunký a tie líčka musím aj ja pochváliť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže Hanka vôbec nežiarli ?? to je super :slight_smile: :wink:
hlavne aby ste boli zdraví :wink: :slight_smile:
a teda fakt ťa po sekcii rýchlo pustili domov :confused: tuná púšťajú na 6.deň po prirodzenom pôrode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
9. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej na Bašku vodu ideme :wink: inak tie vaky nam urobili tolko miesta,že nemusime brať nosič!!!!!! :wink: takže ak planujete isť autom,vrelo odporučam..muž bol až prekvapeny,že aka som šikovna v baleni :grinning:
9. júl 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem!!!! :slight_smile:
9. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj prajeme stastnu dovcu a hlavne come back :grinning:
9. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý večeeer :slight_smile:
9. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :sweat_smile: :confused: :frowning2:
9. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko....tak dnes sme si akosi privstali :frowning2: , tak už sa nalievam kávičkou :wink:
10. júl 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navarené mám akurát trocha upracem a potom príde mama, tak aspoň nám bude veselšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sstefi, neviem kedy odchádzate, ale tak pre istotu, keby sme sa tu už "nestretli", tak aj tebe prajem šťastnú cestu a príjemnú dovolenku.... :dizzy_face:
10. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kockosky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak MM uz isiel do NR vybavovat na urady veci. Zobral aj Hanku k babke. Ja len umyjem riad a idem do postele.
Dost mi opuchaju nohy, ale len teraz po porode. A zistila som, ze ked v noci lezim tak mi to odpucha, takze asi nemozem tolko chodit, tak idem do postele relaxovat a budem si citat. U nas je dost kosa a zamracene. Tak mozno s malym aj co to pospime. :sunglasses: :sunglasses: :wink:
10. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
u nas zamracene ale neprsi..to je hlavne dufam ze to vydrzi.
Sstefi aj vy uz idete :cry: jooj svihajte naspat bo puknem zavistou :grinning:
ja som dala prat a viac sa mi nechce, uvidim ako sa to ostatne vyvinie cez den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bubble ze privstali..Sjuzi je chuda uz urcite na prechadzke s Miskom :grinning: :wink:
Bubu lez pokial sa da :dizzy_face:
10. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, tak Buba už dakde možno aj docestovala... Sstefi som už tiež nestihla... Kočky, ale i tak si to užite a poriadne sa vyšantite v mori. Dúfam, že budete mať aspoň vy pekné počko... keď tu má byť teraz tak od veci furt len dážď... hrozné leto... fakt... :rolling_eyes:

Lily, dobre sa ti na mne zabáva, čo? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My sme už veru z prechádzky doma, začalo pršať a Miško už aj chrápe... :sweat_smile:
A nevarila som, máme odvčera cestovinu, dnes len mak som k tomu pomlela a zeleninovú polievku... :wink:
10. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidím, že tu budú príspevky sa dať na 2 rukách zrátať za celý deň... :unamused:
10. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sjuzi ja som videla ze len dnes ma prsat a az do Stredy ma byt krasne bez dazda, dokonca v stredu 34 stupnov tak ja dnes vetram o dusu aby sme mali aspon dva dni chladok :grinning:
10. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, fuj vonku prsi a mne sa nic nechce, cakame na ocka, kazdu chvilu by mal prist.
zavidim tym co su pri mori :sweat_smile:
10. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kto mi pride navarit obeeeed???? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ešte sme doma, dakujem vam za prekne prianie, aj za tu zavist, ktora viem, že je z čistej lasky :dizzy_face: :grinning: :grinning:

vypadneme večer okolo 20-tej, ešte pojdeme k babke a potom okolo 21.-ej sa vydame na cestu, stretneme sa s 2.autom za hranicou madarska na benzinke, natankujeme kupime dial.znamky a padame.

21. som tu jak na koni, aspon dufam. :sweat_smile: budem na vas mysliet a budete mi chybat, babenky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato ešte išiel niečo zhanat, ked pride tak ideme všetci spat, potom ešte dopečiem maso a hotovo
10. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok