"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

sjuzi
9. júl 2009

Bubulik, to o tej sterilizácii som počula, ale že to robia po 3. tak paušálne, to nie? 😕 😅
Ja som inak tiež bola rýchlo ok po cisaráku... Po týždni, ako mi vybrali štichy, tak paráda... 😉

Dnes som bola u kamošky pozrieť jej malú 2-mesačnú Lucku, jooooj aj Miškovi sa páčila, ju hládkal stále, že bábo, bábo... tak sme zase nainfikovaní... 😀 😀

sjuzi
9. júl 2009

Bubi, len jak sa potom zbalíte, keď pôjdete odtiaľ, predpokladám, že vysávač nebereš... Síce možno domáci požičajú... 😅 😀

bubaczik
9. júl 2009

aj my sa chystame pomojkať babatko,ddufam,že my sa neinfikujeme 😀 😅

sjuzi
9. júl 2009

A sstefi to kedy odchádza... ja to nejako nestíham sledovať... ?

sjuzi
9. júl 2009

No, ja som si ju dnes statočne pomojkala a popestovala... krásne bábato... také v ružovom by som brala hneď... heheee

bubaczik
9. júl 2009

..ta dufam,že nejaky vysavač tam budu mať..a ak nie,nevadi,šak uz nebudeme mať vody...

bubaczik
9. júl 2009

..no ja idem niečo porobiť,nech potom nemam stresy...tak sa majte,ešte dojdem urobiť pa pa 😀 😉

sjuzi
9. júl 2009

paaaa, tak som tu tuším sama zostala... idem si vás ešte prečítať... 😉

zuzidr
9. júl 2009

ahojte,tu jezase búrka leje jak bulo 😠 😠 a to som potrebovala ísť po robote domesta,kúpiť nejaký prútenný koš,lebo chcem robiť darčekový koš na sobotu 😅 ešte ani neviem čo si oblečiem 😠 😠 😠 a to ešte chcem robiť slanú tortu 😅 😠 😀 😀 😀

bubulik
9. júl 2009

Nazdar zeny, tak moj gyndos je v zahranici do 13.7. Takze az na druhy tyzden pojdem k nemu.
Doktorovci, Vy ste vzdy vitani. 😵 😵 😵
Kludne, len mi pre tym brnknes, aby sme neboli na poradni, alebo tak nieco 😎 😎
Inak sme si doniesli domov aj Hanku, Oliverko sa jej neskutocne paci a stale chce, aby som mu davala mjecko pit, alebo ho mam ulosit do postielky 😵 😵 😵

bubaczik
9. júl 2009

tak dievčata ja sa lučim....ešte vytlačim mapu a vypinam pc!!to bude abstak 😀 😅
majte sa krasne,dufam,že sa aj my budeme mat..držte palce,nech neutopim svokra a spol 😀 😝

andy.a
9. júl 2009

ahojte 😎 😎 😎

Bubi,šťastnú cestu 😵 🙂 a užite si to 😎 😎 😎 idete na tú Bašku Vodu ?? 😕 😅 😝

bubble777
9. júl 2009

bubi, krásnu dovolenku a najmä šťastnú cestu....užite si to aj za nás 😉 😵

andy.a
9. júl 2009

Bubi,no to je nápad s tým vákuovým boxom 😕 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Bubul,malý je zlatunký a tie líčka musím aj ja pochváliť 😵 😵 😵 takže Hanka vôbec nežiarli ?? to je super 🙂 😉
hlavne aby ste boli zdraví 😉 🙂
a teda fakt ťa po sekcii rýchlo pustili domov 😕 tuná púšťajú na 6.deň po prirodzenom pôrode 😝 😕 😅

bubaczik
9. júl 2009

hej hej na Bašku vodu ideme 😉 inak tie vaky nam urobili tolko miesta,že nemusime brať nosič!!!!!! 😉 takže ak planujete isť autom,vrelo odporučam..muž bol až prekvapeny,že aka som šikovna v baleni 😀

bubaczik
9. júl 2009

a dakujem!!!! 🙂

lilyk
9. júl 2009

aj prajeme stastnu dovcu a hlavne come back 😀

sstefi
9. júl 2009

brý večeeer 🙂

sstefi
9. júl 2009

dobru noc 😅 😕 ☹

bubble777
10. júl 2009

Dobré ránko....tak dnes sme si akosi privstali ☹ , tak už sa nalievam kávičkou 😉

bubble777
10. júl 2009

Navarené mám akurát trocha upracem a potom príde mama, tak aspoň nám bude veselšie 😝

sstefi, neviem kedy odchádzate, ale tak pre istotu, keby sme sa tu už "nestretli", tak aj tebe prajem šťastnú cestu a príjemnú dovolenku.... 😵

bubulik
10. júl 2009

Dobre ranko kockosky 😵 😵 😵
Tak MM uz isiel do NR vybavovat na urady veci. Zobral aj Hanku k babke. Ja len umyjem riad a idem do postele.
Dost mi opuchaju nohy, ale len teraz po porode. A zistila som, ze ked v noci lezim tak mi to odpucha, takze asi nemozem tolko chodit, tak idem do postele relaxovat a budem si citat. U nas je dost kosa a zamracene. Tak mozno s malym aj co to pospime. 😎 😎 😉

lilyk
10. júl 2009

ahojte 😉
u nas zamracene ale neprsi..to je hlavne dufam ze to vydrzi.
Sstefi aj vy uz idete 😢 jooj svihajte naspat bo puknem zavistou 😀
ja som dala prat a viac sa mi nechce, uvidim ako sa to ostatne vyvinie cez den 😝
Bubble ze privstali..Sjuzi je chuda uz urcite na prechadzke s Miskom 😀 😉
Bubu lez pokial sa da 😵

sjuzi
10. júl 2009

Čafte, tak Buba už dakde možno aj docestovala... Sstefi som už tiež nestihla... Kočky, ale i tak si to užite a poriadne sa vyšantite v mori. Dúfam, že budete mať aspoň vy pekné počko... keď tu má byť teraz tak od veci furt len dážď... hrozné leto... fakt... 🙄

Lily, dobre sa ti na mne zabáva, čo? 😅 😀 😀 😀 😀 My sme už veru z prechádzky doma, začalo pršať a Miško už aj chrápe... 😅
A nevarila som, máme odvčera cestovinu, dnes len mak som k tomu pomlela a zeleninovú polievku... 😉

sjuzi
10. júl 2009

No vidím, že tu budú príspevky sa dať na 2 rukách zrátať za celý deň... 😒

lilyk
10. júl 2009

Sjuzi ja som videla ze len dnes ma prsat a az do Stredy ma byt krasne bez dazda, dokonca v stredu 34 stupnov tak ja dnes vetram o dusu aby sme mali aspon dva dni chladok 😀

allisia
autor
10. júl 2009

ahojte, fuj vonku prsi a mne sa nic nechce, cakame na ocka, kazdu chvilu by mal prist.
zavidim tym co su pri mori 😅

allisia
autor
10. júl 2009

kto mi pride navarit obeeeed???? 😀 😀 😅

sstefi
10. júl 2009

caute, ešte sme doma, dakujem vam za prekne prianie, aj za tu zavist, ktora viem, že je z čistej lasky 😵 😀 😀

vypadneme večer okolo 20-tej, ešte pojdeme k babke a potom okolo 21.-ej sa vydame na cestu, stretneme sa s 2.autom za hranicou madarska na benzinke, natankujeme kupime dial.znamky a padame.

21. som tu jak na koni, aspon dufam. 😅 budem na vas mysliet a budete mi chybat, babenky moje 😵 😵 😵

sstefi
10. júl 2009

tato ešte išiel niečo zhanat, ked pride tak ideme všetci spat, potom ešte dopečiem maso a hotovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre