"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

andy.a
12. júl 2009

Zuzka,neboj,určite sa aj vy dostaneme k moru 😎 😎 😎 teš sa z malej,písala si,aká je šikuľka 😵 😵 😵a kúpať sa môžete chodiť aj po okolí,nie ?? 😕 😅

a s 2-ročným krpcom by som si ja netrúfala,vzhľadom na naše všelijaké problémy/jedenie a pod.../,neviem ako by sme to zvládli 😝 aj tá cesta 😖 malá v sedačke v aute spáva len výnimočne,nezaspí tam,ani keď je maximálne ospalá,to skôr synátor zaspí 😝 😅

ale pokiaľ je dieťa bezproblematické/ako takmer všetky júnovčatká../,prečo nie ?? 😝 😅 😕

sstefi a bubu sa už asi vyvaľujú pri mori 😎 😎 😎 snáď im počko praje 😎 😎 😝

lilyk
12. júl 2009

caute 😉
Zuzi jaaaj zdvihla si mi naladu, ze nadhadzovat na mori 😵 😵 😵 joooj ked si to predstavim hned mi je lepsie 😀 dnes sa citim jak 100 kilova pohybovo neschopna nicoho 😀 asi si idem dat kafe.
pocko by mohlo vydrzat, isli by sme kuknut u nas na kupko 😉

andy.a
12. júl 2009

Lily,ty už s Majulom nemáš žiadne papacie problémy ?? 😕 😅 😉
to už asi len my sme výnimka 😒 😖 😕

natal
12. júl 2009

Ahojte
juj dakomu dobre, v mori sa cvachta a my sa doma susime he he 😀 Uz asi odisli, ze? Dodatocne prajem krasnu dovolenku, plnu slniecka a cisteho mora 🙂
My sa susime doma. Vcera sme boli trosku v meste, ale dost fukalo. Mala sa cvachtala vo fontane. Sice som ju hned prezliekla, ale dnes som uz myslela, ze je chora. Rano kychala a kychala. Aj sople som tahala. Ale musim poklopat odvtedy nic. Juj len nech neochorie. Teraz pred dovolenkou ... 😖
Ja som uz dovarila, mala najedena spinka. Treba mi popratat kuchynu, ale tak ako treba popratat, tak sa mi nechce. Pijem kavu a pozeram do kompu jednym okom. Som vcera chytila v tom vetre prievan do oka a doma nemam ani jedny ocne kvapky.
Posielam link na fotky, co mam na FCB, sa mi uz nechce tu nahadzovat.
http://www.facebook.com/album.php?aid=2008910&i...

lilyk
12. júl 2009

Andy ne, ne, nastastie ne 😝 spapa skoro vsetko, uz aj melon sa nam podaril nevyplut 😀 a hruska taka bleee makka tak tu vycuca celu akurat sa stale lyzickujeme, spapa sam len roztek, chlebik, keksik,take ze cely obed to ho nebavi sa krmit sam..neva hlavne ze nevyzera ako cenkovej deti 😝

natal
12. júl 2009

andy aj nasa dostala laptop, ale odlozila som nech ho neznici 🙂
no citam, ze nie sme jedini s plienkami 😖 Mala drzi jak partizan ked jej dam dole plienku, nepocika sa, ani nepokaka, ale na wcko, ani na nocnik nepojde 😒 Teda posedi, ale nic neurobi. A uz nam to tak dobre islo. Kakat chodila na wcko a pisat do nocnika. Teraz ide len do plienky. A ked jej ju nedam, tak si vezme sama, sadne si na nu a pocika sa 😕 🙄

natal
12. júl 2009

no pekne, zase som tu sama 😝

andy.a
12. júl 2009

Naty,pekné fotečky 😎 🙂 😵

naša sa WC bojí,aj keď jej tam dám redukčnú dosku 😖 a do nočníka urobí,keď ju tam posadím,ale nie vždy...ona kaká väčšinou pri jedení 😝 a to nestíham preložiť ju na nočník 😲 😀
sama sa nepýta 😒 mali sme obdobie,že to bolo lepšie,ale teraz ani neoznámi,že už má naložené v plienke,musíme mať zapojené čuchové receptory 😝 😀

natal
12. júl 2009

dik andy. Tam kde mala soferuje s tatom som zvazovala ci dat, zeby ma dakto nesudil, ze mala sedi tatovi na kolenach a soferuje, ale aby som vsetky svedomite mamky upokojila, soferovala len na dvore a potom v slepej ulici, kde su 4 domy ked sme sli ku kamaratovi. Mala z toho strasnu radost. Vecne by len sedela za volantom, kruti nim a robi brm brm, radi rychlosti ... 😕 Sofer od narodenia 🙂

Ja sa uz plienkami netrapim, len mna trapia vsetci vonku. A to este ma plienku???? Co s nou daco nerobis???? A to ti este nerozprava? 😠 Ach jaj 😖
Mne mala tiez nepovie ked nalozi do plienky. Sak naco. Ani nepipne. Zato ked ma na sebe nieco mokre, tak vtedy vie vykrikovat mokre mokre, mama mokre, dole 😀

lilyk
12. júl 2009

Andy aj Maju kakaval pri jedeni 😅 teraz kaka vacsinou ked krmim Tomaska tak to pol hodinu citim smrad ktory stale kruzi okolo nas 😀

bubulik
12. júl 2009

Zdravim dievcence. 😵 😵
Nedela celkom ok. Varila som len zemiaky a sliziky, pangasa som mala od vcera aj polievku. Este som robila mrkvovo ananasovy salat. Bol super. MM si nabral az 2x a to je uz co povedat. 😵 😵
Este som rano zehlila a oprala. Takze zajtra budem pomaly upratovat, ale to najprv celu rodinku vyhodim von. 😉😉
Dufam, ze to pomalicky zvladnem. 😉 😵
Andy mam aj sestru aj maminu, ale MM ma teraz este ocr- ku tak sme doma spolu. Mamina by mala prist na buduci tyzden, ked MM pojde do prace a potom este pride sestra na tyzden. 😵 😵
Inak sme sa dnes smiali.Mali vstali poobede na raz. A tak sme jeden prebalovali na jednom gauci a druhy na druhom gauci. Bola to prca. Len si to neviem predstavit ked budem s nimi doma sama. Asi bude musiet Hanka pockat 😎 😎

lilyk
12. júl 2009

ahojte 😉
no Bubu to bude este len sranda ked budes sama 😝 😀 mne Tomino leze tak ho musim dat na zem alebo ked prebalujem majka tak ho dam do Majkovej postielky, tam sa hned ( od vcera) postavi a to cakam kazdu sekundu ze tresne 😀 tak sa tocim dokola jak taky havo za chvostom 😀

ivka07
12. júl 2009

Ahojte žienky,
ja som narobená a ulietaná po víkende 😝 ,
Čo sa týka dovolenky my sa tam dostaneme hádam až na staré kolená, lebo buď prerábame byt ale staviame dom 😀 , takže dovolenka musí počkať, aj keď by som tak rada niekam vybehla ☹
Idem ja ešte popracovať bo musím vypracovať učivá pre jednu stránku.

andy.a
12. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=547040 😎 😎 😎

naša upišťaná princess pozdravuje všetky Júnovky a Júnovčkatká 😀 😀 😝 😝

ivka07
13. júl 2009

Dobré ránko,
ako ste sa vybúvali, ja celkom dobre. Sofinka ešte búva. Počkám kým sa zobudí a padám do obchodu po doma nič nemáme. Idem uvariť stručkovú polievku a nejake cestoviny by som si dala.

lilyk
13. júl 2009

Dobre ranko 😉
u nas nadherne, Tomik sa prajeme zvalil, postavil sa a hacal pod stolicku na ktorej sedim 😀 juuuj odteraz budem musiet sledovat kazdy pohyb inak bude veeeela placu 😝
Anetke posielame veeelku pusinku 😵

sjuzi
13. júl 2009

Čafte... 😉 🙂 My sme boli na víkend v BA, len mamču seklo, tak sme poriadne nikam nešli, som jej pomáhala...
Ale za domom spravili skvelé detské ihrisko, tak mm tam s Miškom šantil... A včera cestou späť sme sa zastavili ešte v našom amfiku na ihrisku a práve tam skúšali zvukári pred predstavením Fontána pre Zuzanu, tak sme si vypočuli všetky pesničky... 😵
Dnes je vonku supiš... asi pôjdeme poobede k svokrovcom na dvor za mačiatkami... 🙂
A Miško dnes spal do 7.00 h... 😲 😲 😀 😀 😀 Ale prestal mi celkom piť mlieko... ale určite to spolu nesúvisí... 😀 😀

lilyk
13. júl 2009

Sjuzi mozno ze suvisi,to ako nepije na veceru mlieko ale nieco ine?....mozno ho to viacej zasyti 😕 ale to asi ne ze?
my sme boli vcera na T-com plazi,bolo supis,Majko znarodnil jednemu chlapcekovi kyblik a lopatku, viac nepotreboval a Tomik to cele prespal 😀

sjuzi
13. júl 2009

Jeeej Lily, tak škoda, že sme tam nešli, lebo sme sa rozhodovali, ako sme poobede šli domov, že či neskočíme na tú pláž, ale nakoniec sme radšej šli do TT do Amfiku...
A neviem s tým mliekom... večer si cucne 1 glg a koniec... ráno ešte vypije, ale tiež asi len od smädu trošička...
KM mu nechutí, to nechce vôbec, ani kakao... Ešte cez deň, keď mu spravím meltu, tak to si dá a hovorí, že má KAVU... 😀
No nič, asi to mlieko na nejaký týždeň vynecháme... nech sa mu to celkom nezhnusí a potom uvidíme... tak pchám jogurty a pudingy do neho... 😀

sjuzi
13. júl 2009

Inak v BA je nenormálne veľa komárov... a štípu už od rána, to som ešte nezažila... Ako sme boli v sobotu večer vonku, tak som bola zožratá... 😲 😝 😅

lilyk
13. júl 2009

hej je ich tu jak nasr.ch 😠
skoda mozno na buduce 😉

sjuzi
13. júl 2009

A inak Anetka je fešanda... sekne jej to... 😉 🙂 😵

lilyk
13. júl 2009

tak mna za dennej prechadzky postipu dva komare 😠 zly sen 😖

zoja
13. júl 2009

tak lily ja by som aj tie štipance radšej zvladla na prechadzke ako byt doma zavreta, kubko je chorý, sople jak moriak, naštastie to nie je na atb dostal však pamycon do nosa a zakaz vychadzat na slnko 😔 , dovolenka zrušená a odložená do nedohľadna, och čo už narobím, ešte že nas to chytilo pred odletom 😝

uz mi doma hrabe, nič iné nerobim len žnúram od nudy čo by som do huby dala 😠

kubko prevetral hračky čo su po šuplikoch poschovavané - puzzle , farbičky, plastelína bo už tiež chúda nevie čo zo sebou, tak strašne" idem pieč papáááááááááá "

dnes som sa musela na nom smiat, čupla som si k nemu na jeho kobereček , že sa idem s nim pohrať a mladý pán mi vraví mamika nezavadzaj chod pieč nezmestim 😀

zuzka76
13. júl 2009

cafte 🙂

tak dnes bol vonku dobry hic 😝

inak ja som taka dostipana od komarov na nohach, ze by som mala nosit len dlhe nohavice...na kazdej nohe aj desat stipancov...teraz ked idem von, tak uz len nastriekana 😕 ale mam pocit ze niektorym komarom to aj tak nevadi 😖 😠

zuzka76
13. júl 2009

som zvedava, kedy urobia ten postrek proti komarom a kedy vobec zaberie 😕

zuzka76
13. júl 2009

no ideme sa kupat, teda najskor natalka 😕 🙂

lilyk
13. júl 2009

Zoji tak to nezavidim, doma je na hova..o 😖 a este ta zrusena dovca 😒..ozaj a preco nemozete na slnko 😕ako koli pamyconu?
Zuzi uz to striekaju ale to sa asi nasho ihriska netyka 😀 ozaj videli ste tie premnozene lienky tusim v USA, skoro som sok dostala, cely velky strom obrasteny lienkami 😨no mala som dost 😝
ze nezavadzaj dobreeeeeee 😀

lilyk
13. júl 2009

aha ja to nasla, pre mna hroziveeeee
http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/foto-a-v...

zoja
13. júl 2009

brrrrrr tak to je brutal, neznašam hmyz

lily hej aj kvoli tomu a aj pre teplotu čo mal, ale zajtra uz vybehneme lebo toto je na zblaznenie, tá dovča ma netrápi aspon ju mame pred sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre