• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
Ahojte
tak tie lienky su desive fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja musim poklopat, toho roku mame malo komarov klop klop klop Asi odisli vsetky k vam do BA :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to mi je luto, ze je Kubko chory. Teraz ked je taky pekny cas a pred dovolenkou. :unamused:

Anetka je kocka :wink:

My sme tiez prevetravali hracky a nasla som odlozenu plastelinu. Hrali sme sa s nou, mala to mackala, trhala a potom sa postavila a zahlasila "mama fuj be" a odhodila plastelinu do kosa :sweat_smile: Teraz u nej boduje taka knizka magnetky. Je to na spoznavanie farieb a davas tam obrazky magnetky. Je to velmi pekne, tak teraz s tym sa bavime. Asi natom nieco bude, lebo dnes ked sme sli vonku, tak mi doniesla topanky a ja jej vravim, nie tieto, ale modre a doniesla mi modre. Nie tie, co nosim vonku, ale ine. Zaklad, ze modre,nie? :slight_smile:
13. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natal oni su teraz jak také špongie všetko nasavaju a hned aj reaguju, je to také zlaté, dnes si kubko prezeral fotky na FB dcérky mojej kamošky a vravi ziatunka a na druhu nepači daj pieč :grinning:

plastelina inak u nas uspech nema, teda aspon tým na čo je stvorená, maximalne mi s nou začne šuchat po stene, aspon , že si už z nej neodkusuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keby ste videli moje steny, su na nich otlačené všetky farby z jeho autičok , aj napriek tomu, že su umyvatelné nemam šancu to vyčistiť
13. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja odpadnem, u nas rachot jak s... kukam von z okna a striekaju sa komare :confused: ...len tak dalej aj ine by to mohlo vykynozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nase steny nekomentujem. V spalni je cela pofrkana od kakaa, v obyvacke je pokreslena stena oliata neznamou kvapalinou, vsetky rohy su obite, ale najhorsie je na tom podlaha :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mala tlacila po podlahe nocnik, svoju stolicku a myslim, ze aj jedno odrazadlo urobilo kus prace. S mm sme sa bavili, ze budeme musiet coskoro vymenit podlahu v obyvke a detskej. A to ich mame ani nie 4 roky :confounded:
13. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to cim striekaju? Nemyslim chemikaliu, ale sposob :grinning:
13. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v TV ukazovali ,že to striekaju hadicou z auta
13. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj na HBO dobrý film, ale som zatial sama doma - teda ak neratam prdka - a bojim sa pozerat, bo to taký horor-thriller :sweat_smile:
13. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za objasnenie zoja :wink:
dobru noc damy :pensive:
13. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily, ked boli este len u vas, tak kym dorazia sem do dubravky, tak nas tie komare aj zozeru :grinning:

snad maju viac tych aut s hadicou :confused: :sweat_smile:

inak u nas este nic nehuci, tak neviem neviem :confused: :rolling_eyes:
13. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
13. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
nooo presne auto s hadicou :grinning: vyzeralo to ako male polievacie auticko tak som najprv pozerala ci niekomu nesvitori :grinning: a potom mi doslo ze aha to asi na tie komare skarede :grinning:
Zuzi tak ten hukot by si urcite pocula,ja musela pozatvarat chalanom okna, vsak som sa bala aby sa nezobudili :sweat_smile:
My ideme dnes plavat a vecer na klbiky s Tominom.
Naty nas byt vyzera podobne, rohy obyte od chodaka, Tomik sa vcera postavil, neviem akym zazrakom skoncil na stene kus vyzivky, tak som chytila handru ocistila a zrazu aj farba zliezla :confused:este ze MM ma s kazdej farby troska uliatej.Podlaha vyzera este celkom jaks taks, nocnik som zakazala tahat pred sebou a stolicku tiez! Zaluzie mame trosku narusene :-to co som nestihla doskocit...ale to moc nevidno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no a prahy tie budeme musiet vymenit tak ci tak, osuchane jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ja to vidim na vymenu bytu za dom...este tie prasule nejak dostat :grinning:
14. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,mám chvílku čas,idem upratovať,lebo malá išla k babke sa hrať so svojím malým bratrančekom Miškom :slight_smile:

Poobede idem na pedikúru,tak tam bude aj spať.

V sobotu som bola s deckámi,ale len s tými staršími v rakúskych alpách na túre a som si teda dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyrážali sme od nás o tretj ráno,boli sme tam asi o 7,30.4 hodiny sme šlapali hore,4 hodiny dole,prišli sme domov večer o desiatej.A kedže sto rokov som nikde takto nebola a ešte nikdy som nevyšla na vyše dvojtisícový kopec,tak si môžte len predstaviť,čo to so mnou spravilo.členky mi už odpuchli,už len dajaká svalovica zostala,kolená sa mi ešte trasú :sweat_smile:

Posledný júlový týždeň mám dovču tak ideme do Jeseníkov na chatu.Sa teším,dúfam,že sa nič nepokazí.Lebo som mala naplánované dva týždne dovolenky a kolegyňa musela ísť na operáciu,tak ten druhý týťdeň už mám skazený nočnou :unamused:

Domči som pri tej príležitosti musela ísť vybaviť pas.Vedela som,že to bude s ňou horor,tak som si zobrala na pomoc Peťu a aj tak to nepomohlo.bol to hrozné,vrieskala v tej kukani,kde sa fotí jak na lesy,ja spotená,Peťa spotená,štyri tety lietali okolo nej a ukazovali všetko možné,a aj tak bude mať na pase urevanú fotku,niečo podobné ako Anetka.Ale bola som rada,že to tak môže byť,nech tam vyzerá jak chce,zajtra idem preň,tak sa narehoceme :grinning:
14. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,
Lily velmi sa mi pozdava ta Tvoja vymena. Ja si to tiez tak predstavujem :grinning: :grinning: :grinning: . Prachy nech zhanaju pani tvorstva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Janada. Super, ze mas aspon tyzden dovolenky. Ja mam teraz dovolenky urcite pol roka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ten pas, aspon bude mat Dominika pekne spomienky z vasho rozpravania teda.
MM s Hankou su uz v NR. Pojde na gastro, este pre vysledky z ednokrinologie a poobede na rontgen na nozicky a mali by sme to mat vsetko za sebou.
Ja som sa pomalicky pustila do upratovania. Kupelnu uz mam. Ostal mi len sprchoavci kut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale musi ostatne obschnut. Jedna pracka sa susi, druha sa este perie. Ale teraz mam pauzu, lebo sa nechcem hned zodrat :wink: :slight_smile:
Inak vcera mi vybrali stichy, bolo ich 20. Uz ma to zacina svrbiet, tak verim, ze sa mi to hoji. :sunglasses: :sunglasses:
14. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte :sunglasses: u nás hic jak v pekle a ešte len kolko hodín .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: si neviem predstaviť,čo bude do večera :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: neznášam také počasie-3 dni hic a potom 4 dni prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes mám nočnú a nevim ako to tam v tom horku prežijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, my sa dnes chystáme poobede tak cca o 15tej do Senca do Aquaparku... ešte mám z min.roku nejaké vstupy na permanentke, tak to treba využiť... :dizzy_face:
A varila som Pangasa, nemala som totiž iné maso v mrazáku... budem musieť zase podopĺňať zásoby... ale aspoň ho konečne rozmrazím a vyčistím... keďže tam nič nie je... :wink:
14. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám navarené,upratané,ešte ma čaká žehlenie a čosi sa vrtí v práčke.Ja som dnes nevarila,mám v chladničke mäso na hríboch a ryžu a ešte ryžový nákyp.,A od nedele sa tam válajú ešte dve plnené papriky.
14. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda,že máme my do tých aquaparkov daleko,my chodievame na kupko do Bánoviec,ale tento rok nám to ešte nevyšlo.Keby som mala šoferák,auto stojí pred barákom :angry:
14. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mi to este velmi nejde, zatial som upratala len kupelnu a kuchynu a vyvesala pradlo. Maleho som 2x kojila. Ale aj tak som so sebou spokojna, lebo uz to zacina vyzerat ako u ludi :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte a hned aj dobru noc :wink:

len nas vytiahnem z polky druhej strany, aby ste nemuseli zajtra dlho hladat :confused:
14. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak aby ste nepovedali že sa tu neukážem,tak aspom v strede týždna vás prídem mrk :slight_smile: inak vás vôbec nestíham :sweat_smile:

tolko mám toho vela :frowning2: a závidím vám že ste doma s detíčkami a môžte chodiť po vonku :grinning: :sunglasses:

už aby sme boli na dovče,lebo som nejaká psychicky vyčerpaná :confused: :sweat_smile: :confounded:
15. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
teeeda poriadne teplo, ja som radsej zatvorila okna, este stale mame o stupen menej ako vonku,fuuuuuuha :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem sa naobedovat ked tu nikoho a vsetci si mocia zadky na plaaaaazi a nadhadzuju sa vlnami na mori :angry: :grinning: :dizzy_face:
15. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak hic je asi vsade. My sme boli rano este okolo 8 mej v obchode aj s malym. Hanka polovicu cesty tlacila kocik, ale len sama. My sme sa ho nemohli ani chytit. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
V obchode sa jej pytali ci ho pozicia, ze nie. Ani za cokoladku ho nechcela vymenit :grinning: :grinning: :grinning:
Zatial je zlata. :wink:
Odvtedy sme v vnutri, mala nechcela ani s MM kosit. Potom sme obedovali a pospali sme si. Teraz isli dokosit. Uz sa chcelo aj Hanke. :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak som si konecne namalovala nechty na nohach, nech vyzeram, ked sa mozem ohnut. :grinning: :grinning: :grinning:
Inak som s malym pribrala 11 kg a 9 kg uz mam dole, len na bruchu to este vobec nie je vidiet :confounded: :confounded: :angry:
A dobre, ze je tak teplo aspon ti co isli k moru sa maju super. :wink: :wink:
15. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes stvrtaaaaa :grinning: :confused: :cry:
15. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, teda dnes neskutocne teplo...rano bolo este vonku fajn, ale od takej 10-tej to uz bolo hrozneeee

ani vyvetrat sa tu neda, ventilator fuka, najlepsie je asi pri nom :grinning:
15. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
tak ja ledva zijem,prisli sme na pieskovisko a zo mna liaaaaaaloooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: z Tomina tiez, chuda moje a Majko sa hrajkal veselo v piesku :grinning:
Zajtra ma byt podobne, este ze ideme plavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :rolling_eyes: dnes vonku hic hic a ešte raz hic...............no hrúza :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jemine nech prší aspoň trošinka :dizzy_face: aspoň cez noc :dizzy_face: zajtra hlásia cez deň u nás 34°c tak mňa porazí od toho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a stavím sa ,že jak muž bude mať voľno tak na truc bude pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ,lebo u nás zákon schválnosti účinkuje na 120% :confounded: :confounded: :confounded:
dúfam že sa to zmení aspoň troška veď som myslela ,že aspoň dajaký slovenský bronz chytíim ale to sa nedáááááááááááááááááá :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
inak prajem dobrú noc,velmi tu teraz nesom lebo u nás na 8 .p . človek nevydží,musíme sa chodiť aklimatizovať :grinning: :grinning: :grinning: moja mama má namiesto domu chladničku :dizzy_face: aspoň niekde majú rozumné teploty... :slight_smile:
15. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prvaaaaaaaa :grinning: Kde ste vsetky? :confused:
Fuj desne teplo. Cely den sme mali zapnutu klimu v praci a vecer ked som sla domov, som myslela, ze zgegnem v autobuse. Doma hic na entu, sme sli trosku von k Hornadu, tam je vzdy chladnejsie. V noci neskutocna horucava. Mala spala len v bodynku, nakoniec som ju dala k sebe, lebo nevedela spat a tak sme sa dve prevalovali na posteli a fucali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rano ked som odchadzala este spala.
16. júl 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra oslavujem, konecne si vyrazim s kamoskami. Dufam, ze to vyjde a mm dorazi domov. Mama povedala, ze neostane pri malej a segra povedala, ze ostane, ale maximalne do 22,00 hod. Tak uvidim a to som chcela ist aj na disku :confounded: Zase raz nic z toho.

No a uz len tyzden v praci a mam dovolenkuuuuuuuuu :grinning:
16. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som si pokecala, mozem ist pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok