"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

natal
13. júl 2009

Ahojte
tak tie lienky su desive fuj 😝

ja musim poklopat, toho roku mame malo komarov klop klop klop Asi odisli vsetky k vam do BA 😀 😝

tak to mi je luto, ze je Kubko chory. Teraz ked je taky pekny cas a pred dovolenkou. 😒

Anetka je kocka 😉

My sme tiez prevetravali hracky a nasla som odlozenu plastelinu. Hrali sme sa s nou, mala to mackala, trhala a potom sa postavila a zahlasila "mama fuj be" a odhodila plastelinu do kosa 😅 Teraz u nej boduje taka knizka magnetky. Je to na spoznavanie farieb a davas tam obrazky magnetky. Je to velmi pekne, tak teraz s tym sa bavime. Asi natom nieco bude, lebo dnes ked sme sli vonku, tak mi doniesla topanky a ja jej vravim, nie tieto, ale modre a doniesla mi modre. Nie tie, co nosim vonku, ale ine. Zaklad, ze modre,nie? 🙂

zoja
13. júl 2009

natal oni su teraz jak také špongie všetko nasavaju a hned aj reaguju, je to také zlaté, dnes si kubko prezeral fotky na FB dcérky mojej kamošky a vravi ziatunka a na druhu nepači daj pieč 😀

plastelina inak u nas uspech nema, teda aspon tým na čo je stvorená, maximalne mi s nou začne šuchat po stene, aspon , že si už z nej neodkusuje 😝
keby ste videli moje steny, su na nich otlačené všetky farby z jeho autičok , aj napriek tomu, že su umyvatelné nemam šancu to vyčistiť

lilyk
13. júl 2009

baby ja odpadnem, u nas rachot jak s... kukam von z okna a striekaju sa komare 😕 ...len tak dalej aj ine by to mohlo vykynozit 😝

natal
13. júl 2009

no nase steny nekomentujem. V spalni je cela pofrkana od kakaa, v obyvacke je pokreslena stena oliata neznamou kvapalinou, vsetky rohy su obite, ale najhorsie je na tom podlaha 😝 Mala tlacila po podlahe nocnik, svoju stolicku a myslim, ze aj jedno odrazadlo urobilo kus prace. S mm sme sa bavili, ze budeme musiet coskoro vymenit podlahu v obyvke a detskej. A to ich mame ani nie 4 roky 😖

natal
13. júl 2009

a to cim striekaju? Nemyslim chemikaliu, ale sposob 😀

zoja
13. júl 2009

v TV ukazovali ,že to striekaju hadicou z auta

zoja
13. júl 2009

jaj na HBO dobrý film, ale som zatial sama doma - teda ak neratam prdka - a bojim sa pozerat, bo to taký horor-thriller 😅

natal
13. júl 2009

dik za objasnenie zoja 😉
dobru noc damy 😔

zuzka76
13. júl 2009

lily, ked boli este len u vas, tak kym dorazia sem do dubravky, tak nas tie komare aj zozeru 😀

snad maju viac tych aut s hadicou 😕 😅

inak u nas este nic nehuci, tak neviem neviem 😕 🙄

zuzka76
13. júl 2009

dobru noc 🙂

lilyk
14. júl 2009

ahojte 😉
nooo presne auto s hadicou 😀 vyzeralo to ako male polievacie auticko tak som najprv pozerala ci niekomu nesvitori 😀 a potom mi doslo ze aha to asi na tie komare skarede 😀
Zuzi tak ten hukot by si urcite pocula,ja musela pozatvarat chalanom okna, vsak som sa bala aby sa nezobudili 😅
My ideme dnes plavat a vecer na klbiky s Tominom.
Naty nas byt vyzera podobne, rohy obyte od chodaka, Tomik sa vcera postavil, neviem akym zazrakom skoncil na stene kus vyzivky, tak som chytila handru ocistila a zrazu aj farba zliezla 😕este ze MM ma s kazdej farby troska uliatej.Podlaha vyzera este celkom jaks taks, nocnik som zakazala tahat pred sebou a stolicku tiez! Zaluzie mame trosku narusene :-to co som nestihla doskocit...ale to moc nevidno 😝 ..no a prahy tie budeme musiet vymenit tak ci tak, osuchane jak hrom 😝 ...no ja to vidim na vymenu bytu za dom...este tie prasule nejak dostat 😀

janada
14. júl 2009

ahojte,mám chvílku čas,idem upratovať,lebo malá išla k babke sa hrať so svojím malým bratrančekom Miškom 🙂

Poobede idem na pedikúru,tak tam bude aj spať.

V sobotu som bola s deckámi,ale len s tými staršími v rakúskych alpách na túre a som si teda dala 😝 Vyrážali sme od nás o tretj ráno,boli sme tam asi o 7,30.4 hodiny sme šlapali hore,4 hodiny dole,prišli sme domov večer o desiatej.A kedže sto rokov som nikde takto nebola a ešte nikdy som nevyšla na vyše dvojtisícový kopec,tak si môžte len predstaviť,čo to so mnou spravilo.členky mi už odpuchli,už len dajaká svalovica zostala,kolená sa mi ešte trasú 😅

Posledný júlový týždeň mám dovču tak ideme do Jeseníkov na chatu.Sa teším,dúfam,že sa nič nepokazí.Lebo som mala naplánované dva týždne dovolenky a kolegyňa musela ísť na operáciu,tak ten druhý týťdeň už mám skazený nočnou 😒

Domči som pri tej príležitosti musela ísť vybaviť pas.Vedela som,že to bude s ňou horor,tak som si zobrala na pomoc Peťu a aj tak to nepomohlo.bol to hrozné,vrieskala v tej kukani,kde sa fotí jak na lesy,ja spotená,Peťa spotená,štyri tety lietali okolo nej a ukazovali všetko možné,a aj tak bude mať na pase urevanú fotku,niečo podobné ako Anetka.Ale bola som rada,že to tak môže byť,nech tam vyzerá jak chce,zajtra idem preň,tak sa narehoceme 😀

bubulik
14. júl 2009

Caute kocky,
Lily velmi sa mi pozdava ta Tvoja vymena. Ja si to tiez tak predstavujem 😀 😀 😀 . Prachy nech zhanaju pani tvorstva 😝 😀 😀 😀
Janada. Super, ze mas aspon tyzden dovolenky. Ja mam teraz dovolenky urcite pol roka 😵 😵 😵
Ten pas, aspon bude mat Dominika pekne spomienky z vasho rozpravania teda.
MM s Hankou su uz v NR. Pojde na gastro, este pre vysledky z ednokrinologie a poobede na rontgen na nozicky a mali by sme to mat vsetko za sebou.
Ja som sa pomalicky pustila do upratovania. Kupelnu uz mam. Ostal mi len sprchoavci kut 😝 😝 😝. Ale musi ostatne obschnut. Jedna pracka sa susi, druha sa este perie. Ale teraz mam pauzu, lebo sa nechcem hned zodrat 😉 🙂
Inak vcera mi vybrali stichy, bolo ich 20. Uz ma to zacina svrbiet, tak verim, ze sa mi to hoji. 😎 😎

milliigoret
14. júl 2009

čavte 😎 u nás hic jak v pekle a ešte len kolko hodín .... 😝 si neviem predstaviť,čo bude do večera 🙄 🙄 🙄 neznášam také počasie-3 dni hic a potom 4 dni prší 😝 😝 😝 😝 😝 🙄 🙄

janada
14. júl 2009

ja dnes mám nočnú a nevim ako to tam v tom horku prežijem 😝

sjuzi
14. júl 2009

Čafte, my sa dnes chystáme poobede tak cca o 15tej do Senca do Aquaparku... ešte mám z min.roku nejaké vstupy na permanentke, tak to treba využiť... 😵
A varila som Pangasa, nemala som totiž iné maso v mrazáku... budem musieť zase podopĺňať zásoby... ale aspoň ho konečne rozmrazím a vyčistím... keďže tam nič nie je... 😉

janada
14. júl 2009

ja mám navarené,upratané,ešte ma čaká žehlenie a čosi sa vrtí v práčke.Ja som dnes nevarila,mám v chladničke mäso na hríboch a ryžu a ešte ryžový nákyp.,A od nedele sa tam válajú ešte dve plnené papriky.

janada
14. júl 2009

škoda,že máme my do tých aquaparkov daleko,my chodievame na kupko do Bánoviec,ale tento rok nám to ešte nevyšlo.Keby som mala šoferák,auto stojí pred barákom 😠

bubulik
14. júl 2009

Dnes mi to este velmi nejde, zatial som upratala len kupelnu a kuchynu a vyvesala pradlo. Maleho som 2x kojila. Ale aj tak som so sebou spokojna, lebo uz to zacina vyzerat ako u ludi 😀 😀 😀

zuzka76
14. júl 2009

cafte a hned aj dobru noc 😉

len nas vytiahnem z polky druhej strany, aby ste nemuseli zajtra dlho hladat 😕

zuzidr
15. júl 2009

Ahojte,tak aby ste nepovedali že sa tu neukážem,tak aspom v strede týždna vás prídem mrk 🙂 inak vás vôbec nestíham 😅

tolko mám toho vela ☹ a závidím vám že ste doma s detíčkami a môžte chodiť po vonku 😀 😎

už aby sme boli na dovče,lebo som nejaká psychicky vyčerpaná 😕 😅 😖

lilyk
15. júl 2009

caute 😉
teeeda poriadne teplo, ja som radsej zatvorila okna, este stale mame o stupen menej ako vonku,fuuuuuuha 😝 idem sa naobedovat ked tu nikoho a vsetci si mocia zadky na plaaaaazi a nadhadzuju sa vlnami na mori 😠 😀 😵

bubulik
15. júl 2009

Ahojte, tak hic je asi vsade. My sme boli rano este okolo 8 mej v obchode aj s malym. Hanka polovicu cesty tlacila kocik, ale len sama. My sme sa ho nemohli ani chytit. 😵 😵 😵
V obchode sa jej pytali ci ho pozicia, ze nie. Ani za cokoladku ho nechcela vymenit 😀 😀 😀
Zatial je zlata. 😉
Odvtedy sme v vnutri, mala nechcela ani s MM kosit. Potom sme obedovali a pospali sme si. Teraz isli dokosit. Uz sa chcelo aj Hanke. 😵 😵
Tak som si konecne namalovala nechty na nohach, nech vyzeram, ked sa mozem ohnut. 😀 😀 😀
Inak som s malym pribrala 11 kg a 9 kg uz mam dole, len na bruchu to este vobec nie je vidiet 😖 😖 😠
A dobre, ze je tak teplo aspon ti co isli k moru sa maju super. 😉 😉

zuzka76
15. júl 2009

dnes stvrtaaaaa 😀 😕 😢

zuzka76
15. júl 2009

cafte, teda dnes neskutocne teplo...rano bolo este vonku fajn, ale od takej 10-tej to uz bolo hrozneeee

ani vyvetrat sa tu neda, ventilator fuka, najlepsie je asi pri nom 😀

lilyk
15. júl 2009

caute 😉
tak ja ledva zijem,prisli sme na pieskovisko a zo mna liaaaaaaloooooo 😝 z Tomina tiez, chuda moje a Majko sa hrajkal veselo v piesku 😀
Zajtra ma byt podobne, este ze ideme plavat 😝

milliigoret
15. júl 2009

čafte 🙄 dnes vonku hic hic a ešte raz hic...............no hrúza 😕 🙄 🙄 🙄 jemine nech prší aspoň trošinka 😵 aspoň cez noc 😵 zajtra hlásia cez deň u nás 34°c tak mňa porazí od toho 🙄 🙄 🙄
a stavím sa ,že jak muž bude mať voľno tak na truc bude pršať 😝 🤐 ,lebo u nás zákon schválnosti účinkuje na 120% 😖 😖 😖
dúfam že sa to zmení aspoň troška veď som myslela ,že aspoň dajaký slovenský bronz chytíim ale to sa nedáááááááááááááááááá 😲 😲 😲 😲 😲 😲
inak prajem dobrú noc,velmi tu teraz nesom lebo u nás na 8 .p . človek nevydží,musíme sa chodiť aklimatizovať 😀 😀 😀 moja mama má namiesto domu chladničku 😵 aspoň niekde majú rozumné teploty... 🙂

natal
16. júl 2009

Ahojte 🙂
Prvaaaaaaaa 😀 Kde ste vsetky? 😕
Fuj desne teplo. Cely den sme mali zapnutu klimu v praci a vecer ked som sla domov, som myslela, ze zgegnem v autobuse. Doma hic na entu, sme sli trosku von k Hornadu, tam je vzdy chladnejsie. V noci neskutocna horucava. Mala spala len v bodynku, nakoniec som ju dala k sebe, lebo nevedela spat a tak sme sa dve prevalovali na posteli a fucali 😝 Rano ked som odchadzala este spala.

natal
16. júl 2009

Zajtra oslavujem, konecne si vyrazim s kamoskami. Dufam, ze to vyjde a mm dorazi domov. Mama povedala, ze neostane pri malej a segra povedala, ze ostane, ale maximalne do 22,00 hod. Tak uvidim a to som chcela ist aj na disku 😖 Zase raz nic z toho.

No a uz len tyzden v praci a mam dovolenkuuuuuuuuu 😀

natal
16. júl 2009

no som si pokecala, mozem ist pracovat 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre