• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
andy.no hej,povodny plan bol min 14 dni,max 21...do konca mesiaca..ale to je na dlhe debaty,ale idem s dievčatami do prahy,tak si to vynahradim...čo sa tyka dovolenky so svokrovcami,moj muž trpi oidipovskym komplexom,takže tak v skratke :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stary trpi kačičkovym systemom :grinning: :grinning: že stado vedie gunar :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zbytok si domyslite,necham vašu fantaziu na volno,a aj tak sa k realite nedopracujete :wink:
andy čo sa tyka ubytovania,ja by som vobec neriešila nejaky net,tam ludia behaju s tabulkami,pred každym domom sedi niekto a ponuka ubytovanie...a je to omnoho lacnejsšie..my sme mali ubyt max100 m od mora,s vyhladom na more za 80€..7 ludi,žiadne pristelky a spol spalne..pekne každy zvlašť.a ked idete len vy,max 50€ by som počitala na noc..takže kludne sadnite na car a neboj sa ničoho,dohovoriš sa aj po pištansky :grinning: my sme našli do pol hodinky... :wink: šak keby niečo opytaj sa :slight_smile:
20. júl 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
No ja si neviem predstavit dovolenku so svokrovcami a teda pravdu povediac ani s nasimi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Svokra aj moja mama jedna vacsi general ako druha :fearful:
20. júl 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm kamoska sla do Chorvatska a za cely den nevedeli najst ubytko, potom nasli uplne od veci ubytko. Hm asi zalezi od lokality. Mne sa nechce do Chorvatska nejak.
Bubi prajem krasny pobyt v Prahe :slight_smile: A v KE si uz bola?
20. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi,nejdete do Prahy na Madonnu ?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

tiež si myslím,že záleží od lokality :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možno aj od šťastia :wink:
tiež jedna baba šla na blint a našli 2 km od mora,aj to hľadali celý deň...a trepali sa denne k moru autom :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
to by MM neprežil,aby si napr.pivo nemohol dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dúfam,že Sstefi dobre pochodila s rodinkou :wink:a tuším 21-ho sa vracajú,nie ?? :confused: :sweat_smile: :dizzy_face:

no,Oidippovský komplex je u nás tiež ,Bubi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len ten tyzden a potom dva tyzdne volnaaaaaaaa :grinning:
20. júl 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zvedava ako dopadneme v Madarsku. Ani ja, ani mm, ani segra nevieme po Madarsky a ideme na blint do Nyiredhazy, ci jak sa to pise xi xi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To bude zabava. Ci nebudeme 10km autom kazdy den chodit do aquaparku he he Mm ma potom zabije.
20. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do ke v piatok večer alebo v sobotu rano..a mama ostane s Dankom a ja pojdem do prahy :wink:
no sa fakt čudujem,že take problemy su s ubytovanim,naš dedko :grinning: nas stražil ,cestou jak sme šli pre auta :dizzy_face: ,aby nas niekto druhy nezlanaril..
20. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubiiiiiiiiiiiiiiii pri kazdej fotecke som si povzdychla jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
nadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily mysliš na fsb? :slight_smile:

inak ja dnes pustila 5 pračiek,2 už som stihla ožehliť,ako tak je všetko popratane,tak idem spať,bo padam na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobru noc prajem :wink:
20. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo...dobruuuuuuuuuuuuuu :wink:
20. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
u nas krasne,ideme plavat...potom sa ozveme :wink:
Dankovi prajeme vsetuuuuuuucko naj k meninkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,Dankovi všetko naj naj k meninkám :grinning:

bubi nááádherné fotečky,ja sa tak tešííím :grinning:

a tu je dusno a pod mrakom a vyzerá to na dážd :angry:

mne už sa tak nechce robiť a to som v robote ešte do piatku 11tej :angry: :angry:
21. júl 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, Dankovi gratulujeme k meninkam :dizzy_face:

ja neviem co mam variiiiit :frowning2:
21. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte...Danik dakuje,posiela cmuky cmuk :dizzy_face:

ja pustila dufam poslednu pračku,som zvedava kto to žehliť bude,mne sa taaak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: dusno je u nas strašne...ja varim morčacie na štave,nič ine ma nenapadlo,a ani sa mi nechce stať pri šporaku..
inak som zabudla,Danko je už bez plienky :slight_smile: ešte mu sice davam na noc,ale už vstava suchy,a hned jak vstane,tak ide cikať,takže vydrži,a nemam ešte odvahu ho nechať bez plienky na noc :sweat_smile: musim ich asi minuť,mam ešte asi 10ks :slight_smile:

potničky nam zmizli,tak som spokojna :dizzy_face:
21. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak ja som dnes vstala poupratovala, zbezne teda a nakrmila deti, dala odggnut maleho, lebo to trva aj 30 min :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a uz je skoro obed. :grinning: :grinning: :grinning: Esteze vari mamina. Robime slepu gulasovu polievku a granatir. K tomu uhorkovy salat. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vcera prala jednu pracku, detske pradlo, tak to idem ozehlit. A malu davam do gatiek, pocikala sa, tak to idem zaprat. Ale jej to velmi vadilo, ze mokle daj mi to dole. Tak hadam uz pochopi, ze sa ma pytat :sunglasses: :wink:
21. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kavu som dopila pri pocitaci, tak idem nieco robit. papa zatial :wink:
21. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, tak ja som uvarila cestoviny s cukinovou omackou bo som nemala vybrane ziadne maso z mrazaka
a Oliverko nevie zaspat tak ho musim ist uspat. Zacalo nam obdobie ze ked ma nevidi tak zacne plakat :sweat_smile:
21. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla zablahozelat Dankov k meninkam vsetko naj, cmuk, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave som doniesla MM darcek k narodkam....Tomino sa mi v aute dva krat spotil...fuj esteze sme doma a vybavili :slight_smile:
21. júl 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia mafošky :grinning: no ja sadla,davam do tela poriadnu davku kofeinu :slight_smile: boli sme tak trochen von s Dankom,no nejako sa mu nepačilo,tak sme šli domov...dnes nespal ani 5 min,tak už chyta nervy na všetko...a von nechce isť :confused: ta počkame tata,a odnese ho k svokre naj mu zagratuluju,bo boh chran,že dojdu sem,by ma šlahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
večer ma čaka žehlička,len neviem,či sa ma dočka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim,sice mam v plane sa až vo štvrtok baliť,tak uvidime...
inak lily maly je jaky srandovny :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a čo mate chlapcov ,hraju sa vam s pipikmi? :confused: moj dnes cely den mal ruku v gatach :confused:
21. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam dosť..dnes mi už 3 krat volali a ponukali mi ,žiletky,vitaminy,a dormeo :angry:
a odkial maju čislo?ja nikde tel.čislo neuvadzam!!!!! :angry: ma porazi s nich! som im povedala,že sme chudobni a že nemame zaujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
21. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubi ja ho volam pstros :grinning: :dizzy_face: a to aj mne volaju vzdy ich na zaciatku zrusim... a jedna pani sa na mna nastvala a vravi mi ze,"to uz takto na zaciatku ma zrusite?" :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, cafte. :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
21. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čáves :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ako bolo ?? :confused: :sweat_smile: kedy ste došli ?? :confused: :sweat_smile:
a boli ste tam,kde ste chceli ísť ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hellou :slight_smile:
21. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, pred 2hodinami, boli sme v Baške, podla planu. na "Otok Krk" :slight_smile: možem ti hodit kontakt na naše ubytko, bolo suprove, blizucko plaze(asi 200m), vlastne len cez ulicu sme prešli a plaž.
Ale mne sa na Baške nepozdavalo to, že je tam dost uzka plaž a miliony miliony ludí, problem prejst do vody mezni nich. jak ruska ruleta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale inak šicko super bolo
a posledne 3 dni sme boli na Balatone :slight_smile: a tam bolo ešte suprovejšie :dizzy_face:
21. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstef,hoď ten kontakt :wink: :slight_smile:
díky :wink: a IP :wink:
21. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a boh vas všetky varuj, aby ste sa vydali na cestu do aj z chorvatska v sobotu.
ZUZIDR, ANDY, nech vas to ani len nenapadne.jedine tak dosjt na miesto činu najneskor o 9-10rano. cesta tam bola v pohode, zmakli sme to podla planu, cca 11 hodín.
viete kolko sme šli naspat? 10hodin len v chorvatsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused: :cry: a ešte k balatonu niečo cez hodku, no ešteže ivka to zvladla statočne aj naš tato sa vzdal šofreovania. ešteže ma má :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cena za ubyt. bola 15€ os./noc. Bez dokladu, ked s dokladom tak by bol pytal o 5 €viac/os/noc.

andy, idem pohladat :wink: len či sa mi to v tom bordeli oplati.
joj a ten ujo vraj len na 7 dní , teda napr. od soboty do soboty, od stredy do stredy..... neviem prečo, ale tak nam vravel
21. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok