• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
nedá sa mi prispievať :angry: :angry: :angry:
22. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooo super :wink:
22. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vedúce... :wink: My sme s Miškom od včera v BA, varujeme našich havika, lebo už sú v tom Paríži a užívajú si... Poobede chceme vypadnúť sa niekam kúpať, lebo zase vyzerá, že bude horúco... :dizzy_face:

Sstefi, som rada, že ste sa mali fajn, som už tiež zvedavá na fotečky... :dizzy_face:

A Bubu, tvoje som videla na fcb... sú supiš, tvoje baby sú jaké modelky veľké... a konečne som mala tú česť i teba poriadnejšie zazrieť... :wink: :slight_smile:
22. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,bola som si vyzdivhnúť auto zo servisnej :angry: :angry: :angry: platila som 212€ :angry: :angry: :angry: :angry: a okrem všeliakých iných blbostí na bločiku je že:skúšobná jazda po prehliadke-6.65€ :angry: :angry:

chápete,tak minú mi benzín,povozia sa na mojom aute a zarátajú vyše 6€? to už kde sme? :sweat_smile: :confused:
22. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože Zuzi, tak to je des, šak to už mohli ísť do BA a späť za tú sumu... na nervy! :astonished:
Inak človek, ak nemá v autoservise známosti, tak ani netuší, čo všetko sú schopné tie svine zarátať :confounded:
22. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi pekni zdieraci :angry: :angry: :angry:
22. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sju aj my sme boli vcera v blave bo som mala autoskolu a aj zajtra ideme :slight_smile:
22. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale na kupko si s oboma sama netrufnem, pri mojom stasti by sa malej urcite daco stalo lebo v poslednej dobe sa jej dari :frowning2: takze budeme potit zadky doma
22. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem uspat drobca :slight_smile:
22. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo sa vám prihodilo Alli, dúfam, že nič vážne...
Aj Miško má za posl. mesiac nejaké padavé obdobie... už padol aj v noci z postele... :confused: :unamused:
22. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa asi vyberieme k Draždiaku tu v Petržke... nech si Miško aj kamene pohádže... :wink:
22. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sju mala si paradne rozbila bradu, oskrela licko a rozkusla peru ked spadla u svokry na dvore :frowning2: ale uz nam zliezaju chrasty tak sa to celkom rychlo zahojilo
22. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meginke prajeme všetko najlepšie k dnešnemu sviatku :dizzy_face:
22. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pohladat fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Megi vsetko najlepsie :wink:
Vitam dovolenkujucich naspat. :slight_smile:
Stefi Megi boli ste niekdy ubytovane v Sostó, resp. v Nyiredyházy? Ci jak sa to pise. Co som pozerala na nete tak nejak sa mi to tam nepozdava. Oplati sa tam vobec ist? Vy tam kde chodite do Madarska sa kupat?
22. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..ja nestiham cely den,a aj som nejaka leniva :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano som robila taxikara Miške,bo šla na kupko,potom som pratala,čo vobec neni vidno :angry: ,Emma šla do kina,a Danik mi zaspal,tak som lenošila...a idem žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aprpo,som uspala Danka bez plienky,som zvedava,ako vstane :sweat_smile: zatial je suchy,no uvidime :confused:
22. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi mala jaka čajočka v tych plavkach :grinning: :dizzy_face: ty,ale ona jaka je velka,moj Danik ku nej jak mladši brat :grinning: :sweat_smile: aj taky dospelejši kukuč ma....no bude s nej spravna vychodnarka :wink:

a tota mutna voda,to Balaton? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ali a jak autoškola?jazdiš? :confused:
22. júl 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, ano to balaton. bolo po burke tak bola takato. ale zrejme ovela priesvitnejiša neni aj ked nie je po burke :sweat_smile:
bola som tam 1.x, tak neviem. ale je to užasne. prejdeš kilometer vo vode a voda po pišulu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natal nepomožem ti, ale pozistujem. ja na kupaliska nechodim, tak neviem. ale cez vikendy sa slovaci idu zavrazdit bo idu nakupaliska, a tu blizko nas ich je viac, tak neviem ktore je aké.
22. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe tak to je voda pre mna,ked je tam voda po "pišulu" ja takú môžem,a nééé takú kde sa topím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

bože mne sa tak v tej robote nechce byť :sweat_smile:
22. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi, mala som čo robit v cirkuse ukecat tetu, že mala bude mat 2 roky koncom tyždna :sweat_smile: , ta nebudem za nu platit vstupne 3000 ft, ked mala 2 roky pred 3 týždnami, ne? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ten balaton je fakt užasny, je tam nadherna plaž, obrovska, cela "potravnikovana", chodiš jak po koberčeku, užasné pre deti, pieskoviská, preliezky, hojdačky, skakacie hrady, golf, bowling, a bohvie čo ešte, no užasne vybavené. :slight_smile: dole klobuk
22. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja čo pamatam,ta furt sa oplatilo chodiť na Balaton,aspon nam sa tam pačilo..ale to su roky dozadu..a vela rokov....
ja zas v pondelok idem na Domašu,sm tam nebola sto rokov,ta som zvedava,že čo tam je...sice mna voda nezaujima,bo ja by do nej nevošla,ale nebudem v panelaku sedieť ,ne?dosť sedim doma :confounded:
22. júl 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ked sa ti nechce sedieť v robote,čo tak zmeniť zamestnanie? :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.aktuality.sk/clanok/141282/pracovna-ponuka-hlada-sa-jezibaba

ale nechcem tym nič povedať,neže uražka budeš :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to beriem, bubi :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neže sa pobijeme..bo aj ja by šla... :grinning:
22. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..odchadzam,čafte na večer :wink:
22. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja, ivka je hore, ideme k babke do nemocky, predvčerom mala tu operaciu chrbtice, dnes už može vstat, aj ked jej to moc nejde, tak uvidime :unamused:

vecer robim aj ja kuk, pa pa
22. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, tak Mm zase robi ten pocitac, tak som mu to zrusila, lebo by som ani nemohla nic napisat a to boh vie do kedy.
Dnes len krmim a uspavam. Aspon sa mi tak zda. V noci som spala 4 hod. Maly pekne spinkal, ale stale mu vybiehal ten nutrilon hore.A vrackal cez nos a potom nemohol dychat, tak sme v noci odsavali s vysavacom 2x. A potom som este asi 2 hod citala pre istotu aby sa mi nezadusil. Ale sa mi neda v tom teple teraz spat tak neviem. mala spi, ked sa zobudi asi ich poslem do bazena a ja si smalym pospim. Mala je hore a tak padam.
22. júl 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok