"Staré Júnovky"07 IV.

allisia
20. jún 2009

Takze poslucham a zakladam 😉 😀

bubulik
23. júl 2009

Pridala som aktualne foto deti 😉 😉 😉 😵

bubble777
23. júl 2009

bubulik Oliverko má nádherné líčka...a Hanka je veľká kočka....a tie vlásky...no ako anjelik 😉

bubble777
23. júl 2009

ja som práve dala Emi spinkať a napchávam sa bonbonierov čo som včera dostala...mňam 😵

lilyk
23. júl 2009

Bubulik ja dopadnem z Hanky 😀 😀 bohovskaaaaaaaaaaaaaaaa 😵
a tie Oliverkove liiiiiicka parada 😵
Alli nema ziaden repelent aspon bude rychlo prasit domov 😀

bubaczik
23. júl 2009

čafte..dnes mi uspava Emma 😕 ,tak som zvedava,či ho aj uspi,alebo si tam pojdem lahnuť ja...sme upratovali,nahnala som aj herečky,tak to šlo raz dva 😉 musim ich častejšie zaprahnuť..ešte som mala v plane vypratať a vyumyvať linku,ale čo tak bude robiť moj muž ked ja tu nebudem?a on rad prata skryne,ta neodopriem mu tu radosť,ne? 😀 😅 to ja u vas tak hnusne je? ja nemožem ani ventilator zapnuť,bo Danko sa ho boji 😢 ja sa citim jak lekvaaaar v tej najvatšej najmastnejšej šiške 😝 😀 😅 😝 🙄

bubu detičky rozkošneeee..a maleho lička doslova žerem 😵

a idem si dať zmrzlinu 😉 😵 😀

sstefi
23. júl 2009

cafte, moje ivusiatko spinka, čakame navštevu, kamoška z ba, budeme grilovat fajne masko. zachvilu by mali dojst, tak ked sa ivka zobudí,tak padame na dvor.
som trošku upratala, už mi vidno aj kupelnu od šiat, už su tam len cca3 kopy(ja nemam balkon a vonku z 3.posch. to dole nosit a potom nazad nemienim, tak len na susiak, to zn. denne 2x može ist pračka, aby mi to stihlo vyschnut 😅 )
alebo možno aj 4kopy sa najdu 😝 😀 😀 😀

sstefi
23. júl 2009

ale to akurat stiham v pohode doprat a dožehliť do utorka, kedže v stredu ideme na 10dní do ružomberka 😅 😀 😀 😀
zase baliť 🙄 🙄 🙄

sstefi
23. júl 2009

zajtra mam dennu, vobec mi to nechybalo ☹ v sobotu nočna 🙄

že skor z roboty, to u nas ani nahodou nehrozi. ale aspon občas pustia domov skor tých čo pracuju vonku medzi nahriatymi kolajnicami a vo vagonoch, tam je cca 70-80stupnov 😖

niežeby sme mali klimu 😕 , my mame take eurookna v robote, že cez medzeru v nich vidno hoci aj europu 😅 😀

sstefi
23. júl 2009

ventilator jedine ked svoj ma niekto, a socikovske "dekoračky" závesy na tienenie, tiež mame tam, kde si niekto z domu doniesol stare, prip. sa poskladali na nove 😨 🤐
atd. atd. atd. 😀 luxus jak svina, no 😀

sstefi
23. júl 2009

joj ta vas tu dnes neurekooooom 😠 😕

sstefi
23. júl 2009

iwinka spinka 😕 😵 už 2apol hodky, navšteva meška 😠 😠 😠

lilyk
23. júl 2009

caute 😉
my sme sa vratili z vonku, ja uz sprchu hodila 😝 tak som si z dvoma detmi kocarom este aj pizzu doniesla 😝a prideme domov a MM si pusta hudku na plne gule v plnej parade jak za mlada 😀, teraz bublifukuju na balkone.
No idem kupat, a papat a spat spat spat 😀 😀 😀a potom vegeeeeet 😝

lilyk
23. júl 2009

hudku= hudbu 😀

zuzka76
23. júl 2009

caute 🙂

lily to jak u nas, ked je mp sam doma 😕 😅 😀 a este popritom startrek, co ma nahravky 😀

bubulik
23. júl 2009

Vsetky deti su konecne nakrmene a spia. Inak som bola dnes s Oliverkom na kontrolu noziciek. Vsetko ma ok, mame prist az za 2 mesiace tesim sa 😎 😵 😵

bubulik
24. júl 2009

Dobre ranko, vcera posledna a dnes prva????? 😲 😲

bubulik
24. júl 2009

Kde ste, dufam, ze Vas vcera v noci neodfuklo???? 😲 😲 😀 😀 😀

bubaczik
24. júl 2009

bra ranko sa praje 🙂

ake bolo u vas počasie v noci? u nas začala okolo polnoci strašna fuja,až chudak vrby ohnulo,a asi hodinku to trvalo,blesky v dialke,myslela som ,že bude burka,ale taka echtovna,a nakoniec po hodinke cirkusu zacalo kus pršať a konec...a dusno je zas strašne 😝

inak no,Danko bol bez plienky aj na noc 😵 nepocikal sa,a to naposledy cikal o 20hod,a vydržal do rana do 9 😕 😵 tak dufam,že sme ukončili plienkovu karieru 😉

zuzi dnes idete ? dones mi levandulu,ja som si zabudla kupiť 😢 a toto ma najviac sere 😠

lilyk
24. júl 2009

ahojte 😉
tu je hnusne dusno, Tomino mal rano 37,4 tak neviem ci z tepla ci co 😖 ..uz by sa fakt mohlo ochladit ale zas ne tak extremne 😒
na vysavanie kaslem,asi by som sa roztopila...fuuj baby co robite,som normalne znechutena 😝

allisia
autor
24. júl 2009

cafte 🙂

allisia
autor
24. júl 2009

prave nam vyhodilo elektrinu, idem kuk ci to vsade 😕

allisia
autor
24. júl 2009

tak vypadok je vsade
maly prave zalomil v lehatku 😀

allisia
autor
24. júl 2009

mala je napapana a teraz sedi na zachode 😀
som robila vyprazane krevety a nove zemiaciky s petr. vnatkou mnamka 😵 a zeleninkovu polievocku 😉

idem dat malu spat

kde ste vsetky???

allisia
autor
24. júl 2009

samopiska ☹

Zuzidr stastnu cestu a uzite si dovcu 😵

allisia
autor
24. júl 2009

moj maly normalne chrape ked spinka a to teraz spi v lehatku, cize na vyvysenom 😨 a po desiatich minutach zacal chrapat. Robil to aj ked bol uplne malicky, len to bolo take vyraznejsie chrcanie a ked som to hovorila dokine tak povedala ze je to tym ze ma zuzene dychacie cesty lebo je malicky tak neviem ci jej mam povedat ze to furt pretrvava 😕

allisia
autor
24. júl 2009

este furt tu nikto nie je? 😠
mam stale nejde elektrina a deti mi spia tak sedim pred kompom 😀

allisia
autor
24. júl 2009

no tak pre istotu sa maly prave zobudil 🙂

bubulik
24. júl 2009

Doktorovci statsnu cestuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 😵 😵
Malu som nechala aj aj v noci bez plienky. Ale pocikala sa. aj sa zobudila a ze rychlo na nocnik, ale uz to mala na posteli. ale nevadi, aspon sa nedusi v tych plienkach. ja som jej ju aj vecer dala, ale stale mi ukazovala, ze ju to tlaci a tak som jej to dala dole. Poobede vydrzi spat bez plienky a to spi 3-4 hod. Inak dnes je to presne 4. den co vobec chodi na nocnik. Doteraz ho uplne ignorovala. Takze to pokladam za veliky uspech. ona si chodi aj puknut na nocnik. 😀 😀 😀

lilyk
24. júl 2009

Alli ja by som pre istotu isla k dr, nech ho popocuva...zato nic nedas..aspon budes spokojna ked chrapka 😀
Bubulik to posledne nema chyby 😀

bubaczik
24. júl 2009

čafte..my už pobaleny,mam dosť,fuj..počasie neskutočne,som zvedava,aka bude zas noc,bo včera som tažko aj zaspala,ešte o 3 som kuvikovala 🙄
tak ak naaahodou nedojdem ešte,tak sa majte dievčata,uvidim,ako to bude s netom 🙂 posluchajte 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre