• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

"Staré Júnovky"07 IV.

21. marca 2010 
autor
bubi tak si to uzi :slight_smile:

lily na buduci tyzden ideme ockovat tak to dr pripomeniem ze to nepreslo :wink:
24. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Oliverko sa dnes prvy krat pretocil z chrbatika na brusko uplne tak ze aj rucicku vytiahol, lebo doteraz mu vzdy zostala zaseknuta a ked mu to neslo tak sa otocil spat :slight_smile:
24. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
co porabate? mne sa nejako nic nechce, ani pozerat telka....ale isla by som von niekam na jedno male chladene :sweat_smile: no ale neda sa...
24. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alli Oliverko je aky sikovny :wink: uz zistuje co sa zacina darit a hlavne ako :slight_smile: ...myslim to pretocenie.
24. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi aj zuzidr dodatocne stastnu cestu prajem :wink:
24. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:
24. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:
Zuzi tak sa vytratme nenapadne z bytu a podme :grinning: a mozne rovno pockat na sstefi...zatial si dame aj 3,4,5...... :grinning:
a dnes sa lucim, mala som vcera tazkuuuuuu noc, tak padam do postele...esteze neviem co ma caka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta pome no :grinning:
24. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NATAL, tebe som zistovala ako to vyzera na tom kupku čo si sa pytala-sóstó, vraj je tam pekne, su tam aj tobogany a pod.(proste je sa kde vyšalit a pod.) pre deti su bazeny aj zvlašť a vraj aj s teplou vodou. No a ešte tam je nedaleko toho kupaliska nejaká ZOO, čo cez sklo možeš šuchať nos spolu s ľadovym medvedom(on je za sklom :sweat_smile: :grinning: ), že su tam aj tučniaky a tulene a vela vela všetkeho a je to vraj uchvatny zažitok a zabere to aj cely den, kym to popozerate. tak asi tolko
a musim aj ja povedat, že Madari sa velmi snažia držať všetko na urovni pre turistov, či su to kupaliska a plaže, či pristupove cesty k pamiatkam a pod., no dole klobuk :wink:
24. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padam vystret pračku a dobru noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nejak blbo spala, nejake stresy sa objavili, tak som trošku mozog a nervy zaťažovala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
oni nam totiž takmer po mesiaci tí záujemcovia o ten neštastny dom včera oznamili, že si to rozmysleli a nechcu ho ..... :angry: :frowning2: a to nam medzitym volala nejaka ženska a že joj, aka škoda, že ste ho už predali a pod. možno by ho fakt chcela, len už nemame jej čislo, vlastne sme si ho ani neuložili, nakolko to bolo "neaktuálne" no a už to zase aktuálne je :cry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Steff, to je na porazenie s tym domov. Nabuduce vypytajte zalohu. A potom ju nevratite ked to nebudu chciet. Aspon trochu zarobite. :wink: :wink: :wink:
Maly je okupany,papa. Hanka sa uz napapala. My ranajkujeme. MM s detmi vyhodim von, potrebujem upratat. A mamina bude varit. Vymyslela som si plnenu papriku, ale bez papriky, pretoze je ju teraz nejem a este gordom blue a opekane zemiaky. A masova polievka. A uz budeme mat pokoj aj na zajtra. :wink: :wink:
Peknu sobotu, Bubi Tebe stastnu cestu. :wink:
25. júl 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj skoda, ze som sem vcera uz nedosla....asi som zmeskala to male chladene :confused: :grinning: ste isli bezo mna, cooo :grinning:
ach, tu muselo v noci prsat, lebo mam zase plne kochliky vody...mam tie samozavlazovacie :cry: a ked prsi a naprsi mi do nich(nemam zaspodu diery, lebo tym padom by mi take boli prd platne... :confused: )tak sa samozavlazili az tak, ze mam pocit, ze korene tych tahavych muskatov, bubu vie urcite ako sa presne volaju :sweat_smile: - az mi odhnili, lebo mi listy poobschynali a su tam len take kostrbale, ale zatial ziju....len dokedy :confused: :pensive: :rolling_eyes:
25. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tym som chcela napisat, ze tu v noci asi prsalo a dufam, ze dnes bude vonku aspon trochu znesitelnejsie :confused: :sweat_smile:
25. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vikend vsetkym :wink:
25. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlásime sa o5 z TT, tak perem a pracem, ale nejaká som z toho počka unavená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Robím zapekaný karfiól so zemiakmi a veľa veľa syrom... mmmmmm. MM to síce nezje bez tatarskej, ale tak aj také jedlo občas musí byť... heheeee

Sstefi, to je na šľaka s tým domom, mrzí ma to... to sa nemuselo stať... ach jo... :unamused: :frowning2:
25. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jakú veľkú búrku hlásili, tak tu ani neviem, či nejaká bola, určite trocha pršalo, ale žeby nejaká kalamita, tak to nie... V noci som bola asi 2x hore, lebo Miško plačkal zo sna, 1x som ho musela celého prezliecť, čo bol taký spotený a prikryla len plachtou a 2x chcel cikať... :sweat_smile:
25. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale potom aspoň sme spali do 7mej, čo je u nás fakt rekord... :grinning:
25. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Zuzi u nas prsalo skoro celu noc a vonku je super,no len ten vietor je stale ostrejsi :confounded:
chuda kvietky....nam pribudol novy kvietok resp.nova dracena lebo stara sa MM uz nepacila ze zrazu neni pekna :grinning:
sstefi presne vypytajte na buduce zalohu :confounded: smola :unamused:
25. júl 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru sstefi, nabuduce si vypytajte nevratnu zalohu, vsak vy ste na nich cakali ze to kupia, odriekli ste inych zaujemcov a teraz ste ostali na holickach. Aby to bolo fer voci obidvom stranam, ja bych brala nevratnu zalohu...vy im to nepredate(ak ano zalohu vratite) a oni to kupia(ak nie, zaloha ostane vam) :wink: drzim velmi palce aby to v blizkej dobe vyslo :wink:
25. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily ja som si z tych kvetov bola uz taka nestastna, lebo sa o ne riadne staram, teda o vsetky, prihnojovala som ich ako treba a toto... :angry: buduci rok ich uz nezasadim, alebo urobim diery zospodu kochlika :grinning: take tie druhe muskaty, tie vysoke, mam take krasne, este aj svekrusa mi ich pochvalila :grinning: :grinning: :pensive: ze ake maju velke kvety :grinning:
25. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a varim kukuricu, prvykrat tohto roku, ale co uz, som zvedava aka bude, lebo uz bola taka trochu zlta...nabuduce si doma natrham a basta :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mne svokra povedala ze ," ten kto sa o kvety nestara tak ich ma pekne" :grinning: :grinning: to akoze ja :grinning: lebo ona ma nejaky kvietok ktoremu sa nedari :unamused: ...uz som nechcela byt zla a povedat jej ze ja polievam 2 krat do tyzdna a ona iba raz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom sa aj ja o kvety nestaram :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den, kde ste kockosky????? :astonished: :astonished: :astonished:
Ja sa od rana snazim dat veci an MMB, ale velmi sa mi nedari, kedze Hanka ma asi zapaleny mechur. Od rana place, drzi si cikulu a cikat chodi az na poslednu chvilu. takze nam raz aj uslo. Plakala ako o zivot. Ona uz chce len do nocnika a ked sa jej to nepodari, tak koniec sveta. :unamused:
Inak maly vcera vecre od pol osmej len papal a vracal a hladal a mrncal a papal,....... az do 01 00 hod. Nakoniec som mu vytiahla prso a prisal sa hned a zaspal po 3 min. Skor tam len dudloval. Potom s jednou prestavkou spal az do 7 30 hod. Tak som si aj ja pospala.
26. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som pridala fotky, ako nam to na nocniku ide a hlavne ako tam mal chodi nastailovna, kedze je to udalost. :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, no jaka absencia teda :angry: :angry: :grinning:
26. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
26. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali už chodíš na ten vodičák?
26. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
uz sme ulozili, este pojdem pozriet Tomina ci uz spinusa a potom si nalejem vinka, MM ma narodky, este aj futbal mu ide :wink:
inak sme boli poobede vonku na ihrisku, Majkov bager bol populaaarny, 3 chlapcekovia stale po nom poskulovali a mi s MM sme stale Majkovi po tichu vraveli nech ho drzi a nepusti :grinning: ...no ale dolezite ze sa zahral sa kazdy, ked si ho zobral jeden tak sme Majka zabavali inymi hovadinkami a tak dokola :sweat_smile:
26. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok